EA play 2018

EA play 2018

 

אז כן , כמו שאמרתי- הינה הסיקור המלא לארוע ea play 2018. ארוע של EA בו היא מציגה את המשחקים הבאים שלה לשנה הקרובה. הארוע עדיין ממשיך ברגע זה (מוצאש 23:07, משדרים כמה דקות משחק של fifa 19 ) אך את הרוב המוחלט סיימו.

את הארוע עצמו תוכלו לראות פה : 

 

 

 

 

 

battlefield%205%20origin%20access%20trial_0.jpg

נתחיל מהמשחק הראשון שראינו (והאמת, הסיבה שבגללה אני מאוד מתרגש) הינו באטל פילד 5 (battlefied 5). בארוע עצמו לא דיברו עליו הרבה , מאחר והמשחק קיבל ארוע הכרזה שלם לעצמו, ולכן לא אסקר הכל עליו, אלא רק מה שנגעו בארוע.

המשחק הבא יקח אותנו למלחמת העולם השניה (בחזרה ל-BF הראשון שיצא ב2002).

כמו במשחק הקודם , BF1 , גם הפעם נזכה לשחקן בודד (single player), בו יראו לנו את הסיפורים שלא שמענו על המלחמה העכורה מדם. אני מאוד אהבתי את ה-"שחקן בודד" של המשחק הקודם, היה מדהים, מרתק, עצוב, כואב ופשוט רציתי עוד.

בשונה מהמשחק הקודם, ובעצם מכל משחק BF שיצא עד כה , במשחק הבא (שיצא ב19/10/18) לא יהיה loot box ו premium pass . וכן, לראשונה בBF , יהיה מוד של רוייאל(פרטים על המוד יהיו בהמשך השנה) ועוד כמה מודים חדשים שטרם נראו.

בנוסף , שדרגו את מערכת הלחימה. מעכשיו לטנקים אין יותר תחמושת איסופית. ותצטרכו למלא תחמושת מקופסאות הספקה. אם עד עכשיו חשבתם שמהריסת הבניין C ב BF4 ועד הריסת בתים קטנים ב BF1 אין לאן ללכת.. ובכן טעיתם. Dice שפרו את ההרס ליותר הרסי ומרגש ומעכשיו טנקים יכולים להשמיד בתים (לכן אם אתם רואים אחד כדאי שתתחילו לרוץ ) , מה שמוביל אותנו לדבר הבא- מעכשיו רבותי , אפשר לקפוץ דרך חלונות בכדי להפתיע אוייבים (או לברוח מטנקים).

תוכלו גם לעצב את השחק שלכם בצורה מלאה- מתלבושת ועד נשקים ואפילו דמות (אישה או גבר)

המשחק עבור - .xbox one , ps4 , pc

טריילר (הריילר לא משהו אך בגיימפליי אדיר!):

 

 

 

גיימפלי מ e3 על ידי  jackfrags האדיר!!!: 

 

 

תמונות

Dd-7SWeWkAAMonL.jpg

Dd6GWgBVQAEo-3f.jpg

upcoming%20pc%20games%20battlefield%20v.jpg

battlefield-v-minimum-pc-specs-requirement-deleted.jpg​​

3e294-1524489769-800.jpg

המשחק השני (שאולי רובכם חיכיתם לו, מה שבטוח הרבה חיכו לו) הינו FIFA 19 . אישית, אני לא חובב פיפא (או כדורגל בכלל) לכן לא ממש התרגשתי או היה לי אכפת מהמשחק. בכל זאת ארשום חלק מהדברים שהציגו לנו.

כמובן , למי שלא ידע, עד היום PES אירחה את הצ׳מפיון ליג וזה היה המוד האקסלוסיב והיחודי שלה. אך השנה נגמרה החוזה שלה עם UEFA, ונחשו מי חתם על החוזה החדש איתה ? כן כן EA sport.

ב FIFA 19 תקבלו לראשונה את הצ׳מפיון ליג!!! כמו כן יהיו שיפורי איכות ומערכת משחק.

המשחק יראה אור ל - pc , xbox one, ps4 , Nintendo switch. ב 28.9.18

טריילר:

 

 

ואם כבר דיברנו על ספורט, יצא גם משחק חדש של NBA ו MADDEN. (משחק הכדורסל, והפוטבול בהתאמה)

 

ספויילר
command-and-conquer-rivals-902x507.jpg

קיבלנו הצצה קטנה למשחק מובייל (לנייד) על שני בסיסים שכל אחד מהם צריך לכבוש שטח A B C על ידי שליחת חיילים והקבוצה המנצחת הי מי שתצליח להפיל את הבסיס של היריב. יש לכם ניחוש מה שמו של המשחק? לא ? אנשים זה EA!!

המשחק הבא הינו פקוד וכבוש- ירבים(command and conquer: rivals)!!!!המשחק יצא למכשירי אייפון (IOS) ואנדרואיד.

אהה , ושכחתי לציין שהזמן שאני כותב אני משחק? כן כן , המשחק זמין כרגע לאנדרואיד (pre alpha)!

טריילר:

 

 

 

גיימפליי: 

 

 

 

hFotcoL.png

ואיך אפשר שלא ? Origin access יקבל עדכון חדש , ומעכשיו יהיה גם premier , בו תקבלו עוד משחקים (בעיקר את החדשים) בנוסף להחבילה הרגילה . (מי שלא יודע, origin access, זה מין באנדל של EA ו origin בו תקבלו גישה למספר לא מבוטל של משחקים (בדרך כלל בגרסאת ה deluxe edition) , תמורת תשלום חודשי סמלי)

 

מידע נוסף: https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/ea_play

 

 

1528574397_jedifallenorder-2_story.jpg

ולמשחק הבא בכותר star wars מבית respawn הוא!!! (תופים תופים)

ג׳די, המסדר הנופל. ( jedi fallen order)  - בו תוכלו לשחק בתור ג׳די . המשחק יקח אתכם לתקופה האפלה(אם אנלא טועה, אם כן סליחה, אין לי הרבה ידע בנושא מלחמת הכוכבים ) מתי שהתחילו לצוד ג׳דיים(בין פרק 3 ל 4). לא אמרו כל כך הרבה פרטים, מאחר והמשחק עדיין בשלבי הכנה. זה היה יותר מן הכרזה מאשר הצצה להמשחק. המשחק יצא רק בשנת 2019 ולא השנה.

כמו כן, בנוגע למשחק האחרון בקטגורית מלחמת הכובים, באטלפרונט 2(battlefront 2), נקבל תוכן חדש (אשר יהיה בהתאם לסרט החדש והקרוב שיצא), מודים חדשים , ועוד כמה שיפורים מערכת חדשים, גיבורים ונבלים (כמו גנרל גריווס, ועוד כמה דמויות שלא מכיר).

 

 

5b1c1f0c7b5e0_UNRAVEL2.jpg

משחק הבא , אנרבל 2 (unravel 2). כמו שמו המשחק הפעם מתמקד בעיקר למשחק של שני שחקנים(כמובן , ניתן לשחק לבד עם pve , או עם חבר או co op). המשחק זמין לקניה כבר מהיום. (מי שלא יודע, המשחק הינו משחק דו- מימדי. משחק משפחתי שבו תצטרכו לעזור אחד לשני בכדי לעבור שלבים, על ידי חשיבה )

טריילר:

 

 

גיימפליי:

 

 

 

 

220px-Cover_Art_of_Anthem.jpg

"בראשית ברא אלוקים את השמיים ואת הארץ."

כולנו שמענו בגן את הסיפור כיצד ברא ה' את העולם שלנו מכלום. אבל מה היה קורה אילו לא היה מסיים , והיה עוזב את מלאכתו באמצע?

את התשובה לכך תמצאו במשחק החדש של Bioware (יצרנית המשחק mass effect  ו Dragon age )

Anthem

המשחק נמצא בעולם בו האלים עזבו את בריאת העולם באמצע ועל כן העולם שרוי בכאוס מוחלט. מסערות וברקים ועד עולמות תת ימיים. וכמו בכל סיפור מלא כאוס, יש יצוריים מוזרים (הנקראים דימיניון, Diminion) מפחידים ועצומים וכמובן, אנושות המנסה לשרוד מפניהם ולהגן על עצמם מפניהם. האנושות חייה בעיר מבוצרת בשם טרסוס(terasus).

במשחק תשחקו דמות  מחבורה בעלת 4 אנשים. ולכל דמות יש חליפה מיוחדת משלו (הנקראת ג׳בלין, javelin ) עם יכולות המיוחדים לו. הדמויות הינם- ראנג׳ר, קולוסוס, אינטרספטור וסטרום (Ranger, Colossus, Interceptor, Storm).

לדמות שתבחרו לעצמכם (שתוכלו לעצב אותה בצורה מלאה ואת החליפה והנשק שלכם), תוכלו לבחור כל אחד מהחליפות הנ"ל. פעם להיות ראנג'ר או קולוסוס וכן הלאה, לפי רצונכם.

בארוע הציגו לנו רק שניים מתוך הארבעה-

ראנג׳ר- אשר יותר כמו השחקן הממוצע, מובנה בעיקר למלחמה פנים אל פנים, השחקן הרגיל והנחמד.

קולוסוס- השחקן הכבד, מובנה בעיקר להגנה או מתקפות חזקות , ה"טנק" של הקבוצה.

בעזרת החליפות גם תכלו לעוף( כמו ב תיק סילון) ואף להכנס לתוך המיים. אפשר להלחם בין באוויר בביבשה או במים.

המשחק נראה מדהים.

העולם מסביב פשוט מרהיב ויפה , שאני יכל לבזבז שעות רק בשביל להסתכל ולחקור את העולם.

המשחק הינו עולם פתוח המשלב בין מצב שחקן בודד ומרובי משתתפים( single player ו multiplayer)- המשימות שתעשו יהיו בלעדיות לכם או לחברי קבוצה שתבחרו בעולם, שיש להם אותה משימה כמו לכם. אך תמיד תעבדו עם אנשים אחרים כשתצאו מהעיר (co.op). כשאתם בתוך העיר, אתם "לבד".  העולם גם הינו אחיד לכולם. משמע אם יש לילה כרגע- לכולם , גם מי שלא בקבוצה איתך, יש לילה וכן הלאה. בנוסף יהיו ארועים שונים מיוחדים שהחברה תשחרר , משימות, סיפורים- בקיצור, תוכן שלא נגמר. אבל , מי שבכל זאת רוצה לעשות משימות לבד- יכל. אך זה יהיה קצת יותר קשה.

במשחק לא יהיו lootboxes , אך תכלו לקנות עיצובים קוסמטיים מיוחדים לדמויות שלכם,  אך לא תוכלו לשפר את השחקן שלכם ולהתקדם בעזרתם (אולי סוף סוף נגמרה המחלה של ה לוט בוקס?!)

המשחק יצא ב 22.2.19 ל- xbox one , ps4 ו PC.

טריילר:

 

 

גיימפליי מ EA Play 2018: 

 

 

 

גיימפליי מ E3 2017 :