Destiny II

 

Related image


Destiny 2
מפתחים: Bungie || מוציאים לאור: Activision || סיווג: +16 || דירוג: 8.5 (IGN) || תאריך יציאה: 6/9/2017 || פלטפורמות: PC, XBOX ONE, PS4 || ז'אנר: FPS

 ** Destiny 2 הוא משחק ההמשך למשחק (2014) Destiny אך אין ביניהם קשר משמעותי.**


 "דומינוס גאול, מפקד הלגיון האדום, צבא של חייזרים אכזריים הידועים גם בתור הקאבאל ,שכבש אינספור עולמות ולעולם לא ידע תבוסה.
ברגעים אלו ממש הלגיון האדום פולש לעולמנו במטרה לשים קץ לאנושות כולה!
נשאר לנו רק מקום אחד בטוח: "העיר האחרונה".
 ודומינוס ולא מראה סימנים להאטה בכיבוש כדור הארץ..."

קו העלילה: 
כוכב המכונה "הנוסע" יצא ממסלולו ונלכד בכוח המשיכה של השמש שלנו. 
אנחנו, בני האדם, למדנו לתעל את הכוח של "הנוסע" (הנקרא במשחק "האור") לטובתנו ופיתחנו בעזרתו נשקים מתקדמים, תרופות, ועוד...
אך אנחנו לא היחידים שרצו את האור של "הנוסע" לעצמם, הקאבאל כבר לכדו אותו ומזערו את כמות "האור" שהוא פולט. 
אנחנו צריכים לוחמים משלנו, כאלה שישמרו עלינו וילחמו בלגיון האדום.
הלוחמים האלה קיבלו חתיכה קטנה מהאור של הנוסע הנותנת להם כוחות מיוחדים.

שלושת המנהיגים:
לצבא "השומרים" יש שלושה מנהיגים בדרגת ואנגארד, שהיא הדרגה הגבוהה ביותר בקרב "השומרים". 
Cayde-6- קייד 6 (מגולם ע"י נתן פיליון) - מפקד ההאנטרז הוא ישות מסוג Exo (זן ידידותי של חייזרים רובוטיים), אקדוחן הידוע בדיוק שלו וביכולתו להרוג בירייה אחת. כמו כן הוא הבדרן שבחבורה שמזכיר מאוד את ההומור של "שומרי הגלקסיה" של חברת הקומיקס "Marvel".

קטעים מצחיקים של קייד

 

ביוגרפיה: במהלך הניסיון הראשוני של השומרים לשחזר את הירח מן "הכוורת" (זן עויין של חייזרים),
קייד התחבא מכוחות "הכוורת" ולאחר זמן קצר גילה שגם ברונית של "הנופלים" (עוד זן עויין של חייזרים) היתה שם. אך לשניהם היה אויב משותף, השניים בחרו שלא להרוג זה את זה, והמשיכו להילחם ב"כוורת".
לאחר שרוב צבא "הכוורת" נהרגו, חזר קייד לספינת החלל ההרוסה, רק כדי למצוא את הברונית הפצועה אנושות. בסופו של דבר, הוא אולץ להרוג אותה. 

תמונה

Cayde-6-destiny-2-4k-3840x2160-300x200.jpg 

Ikora rey - אייקורה ריי (מגולמת ע"י גינה טורס) - מפקדת הוורלוקס הינה בת אנוש, קיבלה מ"הנוסע" את הכוח להטיל כשפים, להשתגר, לעוף, היא לוחמת Support,  (ושוב, רפרנס לMarvel^^) מזכירה מאוד את The Ancient One (מדוקטור סטריינג'). 
ביוגרפיה: לפני שקיבלה על עצמה את תפקידה כחברת ואנגארד, היא טסה למשימות סיור עצמאיות ברחבי מערכת השמש הפנימית, וידעה על היותה בוטה. באותו זמן, אינדוקטיבי היה הנשק שלה של בחירה.
היא גם האדם היחיד אי פעם שניצח את שאקס (הבעלים של ה-Crucible) בקרב.

תמונה
iy0yk1k.jpg

Commander Zavala - מפקד זאוואלה (מגולם ע"י לנס רדיק) - מפקד הטיטאנים הוא ישות מסוג Awoken (עוד זן ידידותי של חייזרים, דמויי אדם בעלי עור כחול) הוא המפקד של כל "השומרים", בעל היכולת ליצור שדה כוח החוסם כל מתקפה.(מצטער, אבל הם פשוט מזכירים את Marvel^^) דומה לדראקס מ"שומרי הגלקסיה".
ביוגרפיה:  איש ברזל עם רצון ונחישות להצליח. נחשב להיות הטיטאן החזק ביותר, המפקד זאוואלה הוא אחד המנהיגים הצבאיים של העיר יחד עם חברו הקרוב שאקס. הוא נלחם בקרב "פער הדמדומים" ליד שאקס והמנטור שלו לשעבר, לורד סאלאדין, ויצא כאחד מגיבוריו.

תמונה
jlza19z.jpg

 Guardian Classes Abilities:
בתחילת המשחק תתבקשו לבחור סוג שחקן  מתוך שלושה סוגים: Hunter | Titan | Warlock
(הצבעים של הסופר מייצגים Subclasses)

האנטר-  (Q) רימון ,(C) השלכת סכין\אגרוף מקרוב ,(V) התחמקות באמצעות גלגול ,(F) סופר: לזמן קצר תקבלו אקדח שיאפשר לכם להרוג בירייה אחת (לא כולל בוסים) ובPvP בשתי יריות. (F) סופר: לזמן קצר תקבלו מטה שיעשה Area Damage גדול מאוד כשתתקפו. (F) סופר: לזמן קצר תקבלו חץ וקשת שכשתירו ייצרו כדורים שיימשכו אליהם אויבים בטווח קצר ויעשו להם נזק (כדי להרוג בPvP צריך לירות שוב על מי שנלכד בכוח המשיכה של כדור).

וורלוק-  (Q) רימון ,(C) אגרוף מקרוב\פיצוץ קטן ,(V) שטח החייאה ,(F) סופר: לזמן קצר תקבלו חרב שמשליכה גלי אש חזקים ביותר ותוכלו לעוף. (F) סופר: לזמן קצר ליצור ברקים שעושים נזק רב מאוד (ויהרגו בPvP).
(F) סופר: תוכלו לזמן מטאור אחד ענק שיעשה נזק רב מאוד (ויהרוג בPvP).

טיטאן-  (Q) רימון ,(C) אגרוף מקרוב ,(V) מגן שמוריד נזק לאויבים שחוצים אותו ,(F) סופר: לזמן קצר תקבלו פטיש שיזרוק גלי אש ויעשה נזק פנומינלי בכל פגיעה. (F) סופר: לזמן קצר תוכלו להכות את האדמה וליצור גל הדף שיזרוק את האויבים שלכם אחורה ויעשה להם נזק רב. (F) סופר: לזמן קצר תקבלו מגן עגול שתוכלו להכות בעזרתו או לזרוק אותו כמו קפטן אמריקה (עוד רפרנס ל "Marvel"...) והוא יחזור אליכם מיד.

דרישות מערכת: 
2i2jlah.png

 

שיטת ההתקדמות: 
 במהלך המשחק תאספו חפצים, כסף ,נקודות ניסיון (XP) ו- Engrams שיתנו לכם רובים, חלקי שריון, חללית, חרבות, ודברים שיגדילו את הסיכויים שלכם למצוא אוצרות.
בכל פעם שתעלו רמה לאחר שתגיעו לרמה 20, תקבלו Bright Engram.

רב משתתפים:
קיימת אפשרות ל-PvP של 5 נגד 5 בCrucible או Trials of the Nine שתזכה אתכם בסוף הקרב בפרסים.
ול-Patrols ו-Public Events בכוכבים השונים במשחק. 

גיימפליי ותמונות מהמשחק

n4m690y.jpgz6rsgjp.jpgay8m4w6.jpg

הסיקור נכתב ע"י - @❧KΛNΞKII☙