רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

DC UNCHAINED

DC:UNCHAINED

dhwpy1y.jpg

אז לאחר שמארוול מפרקים לDC את הצורה כמעט בכל ז'אנר (חוץ מהמצוירים אולי), DC מחליטים להשיב מלחמה והם משיבים מלחמה בצורה הטובה ביותר בשבילנו, הם מוציאים משחק שכביכול מתחרה במשחק Marvel: Futuer Fight וכמו במשחק של מארוול תצטרכו לבחור בין 3-6 דמויות ראשיות ולשפר אותם על מנת לעבור שלבים במשחק, אם תשאלו אותי המשחק החדש של DC עשוי יותר טוב ומלבד דמויות שכנראה יתווספו בקרוב המשחק מעולה. לפי מה שקראתי יש גם למשחק סיפור מקורי, אך בתור אחד שפחות אוהב להסתכל על הכיתוב הקטן או לעצור את רצף המשחק אני פחות מתייחס לסיפורים במשחקי פלאפון, אבל אם למישהו ממכם היה כוח אשמח אם תגידו את דעתכם על הסיפור בתגובות. חשוב לציין שהמשחק עוד לא יצא לחנות אפליקציות בארץ אבל למטה אני אפרסם קישור להורדה כדי לעשות לכם חיים נוחים.

אז מה המשחק מכיל נכון לעכשיו? נכון לעכשיו המשחק מכיל 7 משפחות עיקריות של דמויות גיבורים ונבלים להלן המשפחות : 

משפחת באטמן
6m6nbpy.jpg
משפחת וונדר וומן
zq34t84.png  

 

משפחת סופר מן
eum7t56.png
משפחת אקווה מן
rqth9wg.png 

 

משפחת הפלאש
irom3s9.jpg

 

משפחת לנטרן
79qmef7.jpg
משפחת הקסמים (שאזאם!!!)
22obgbr.jpg

 

טוב אז אחרי שאנחנו יודעים שיש לנו 7 משפחות חשוב לדעת שבכל משפחה יש 5 דמויות 2 גיבורים , 2 נבלים ושחקן 1 נייטרלי שיכול לשמש בשתי הצדדים , תזכרו את זה כי זה יהיה בטיפים בהמשך. 

המשחק מאפשר לשחקן autoplay מהשלבים הראשונים ואינו דורש שתשלימו את השלב קודם על מנת שתיפתח לכם האופציה המדהימה, דבר חשוב לדעת בנוגע לautoplay זה שגם אם האופציה פועלת הדמות שלכם תאסוף תיבות אוטומטית ככה שאין מה לפחד שתפספסו משהו, בנוסף לאלו ממכם שלא אוהבים שהautoplay מבזבז את כל הסקילים בזמנים הלא נכונים יש בשבילכם את האופציה semi autoplay שזה אותו עיקרון כמו הרגיל רק שהוא לא משתמש לכם בסיקלים ואתם תצטרכו להפעל אותם ידנית.   חשוב לדעת שבמצב האוטומטי הוא גם יחליף לכם שחקן במידה והחיים שלכם ירדו לשחקן אחר מהקבוצה שבחרתם.

ועכשיו לטיפים:

*טיפ 1* במהלך המשחק תקבלו קלפי משפחות שיעזרו לכם לשפר את הדמויות של אותה משפחה חשוב לדעת לא לבחור יותר מידי מאותה משפחה בהתחלה כדי שלא יהיה לכם יותר מידי קשה לשפר את כולם בו זמנית .

*טיפ2* בתור מתחילים תצטרכו לחזק 2 קבוצות, גיבורים ונבלים אז המלצה שלי כדי שלא יהיה לכם יותר מידי דמויות שתצטרכו לשפר בו זמנית תבחרו בהתחלה דמויות נטרליות שיכולות להיות ב2 הקבוצות .

*טיפ 3*
אם תלחצו על האייקון הכי ימני למעלה יפתח לכם הסרגל הזה כמו בתמונה ה2 ושם ליד הגביע יש אופציה שנקראת lesson בתור מתחילים תבדקו כל פעם מה חדש בזה וככה גם תרוויחו יהלומים וגם תבינו יותר טוב איך לשחק ומה לעשות.
2ew1zi8.jpg
*טיפ 4*איך לבחור שחקן חזק 
אז ככה ברגע שתגיעו לרמה 2 תקבלו 2500 נקודות כבוד ובהם תוכלו לרכוש כרטיס לכל שחקן שבא לכם מהמשחק אז איך תבחרו את השחקן הכי חזק וטוב בשבילכם אז בשביל לבדוק כל דמות שבא לכם תכנסו לדף משפחות לחצו על דמות שאין לכם ואז יפתח לכם האופציה see info לאחר שלחצם על זה יפתח לכם דף על השחקן ובו תבחרו free trial וככה תוכלו לבדוק את הדמות והמתקפות שלה , כמו כן אני ממליץ להסתכל במשפחה של שאזאם כי הדמויות שם ממש חזקות.
ng87h4n.jpg

x8rf6u3.jpg 

 

טוב אז אחרי כל החפירה שעשיתי לכם פה הגיע הזמן לקישור  להורדה

ולסיום סיומת קבלו טריילר אם לא קניתי אותכם עד עכשיו

נכתב ע"י Amiram