דרושים

~♤Ultra Sub♤~

אז מה שלומכם חברים יקרים שלי? מקווה שהכל טוב(: 

כן, אז לפי הכותרת אפשר כבר להבין על מה אני מתכוון לדבר, אז כן, אנחנו צמאים לעוד ועוד חברי צוות! לא צריך שום ידע קודם בתפקיד או כל ניסיון כזה או אחר, כל אחד שאוהב לשמח אנשים ולגרום להם הנאה מקומו איתנו! וכמובן שהסיפוק שיש במלאכה הזאת הוא אדירר!

אז כל אחד שייראה מתאים בענינו ויעמוד בדרישות(והדרישות בדיחה:wink:) ייצטרף בשמחה לצוות הכי חזק בספין  צוות Ultra Sub!

אז אלו האנשים שאנחנו מחפשים!

מתרגם- תמיד רצית להיות מתרגם ולא היה לך שום צ'אנס? אז כאן זה הצ'אנס שלך! מה שאנחנו רק דורשים זה ידע רחב באנגלית ויכולת ניסוח טובה בעברית! אם אתה חושב שיש לך את זה, אז מקומך איתנו!:punch:

מקודד- דרוש אחד כזה שיכול לקודד בזמינות סבירה, לא חייב ידע קודם בתפקיד, כי תמיד אפשר ללמוד איך לקודד, אז אם אתה חושב שאתה יכול להיות מקודד באולטרא סאב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר(;:v:

מתזמן- טוב אז כאן אין יותר מידי מה להרחיב, סך הכל צריך מתזמן, עבודה קלילה שמצריכה מהמתזמן להוריד את התוכנה "אגיסאב"(תוכנת התרגום), וכמובן שמי שלא יודע לתזמן אז אצלינו הוא ילמד איך לתזמן בצורה הטובה ביותר! אז למה אתה מחכה? בוא ותצטרף אלינו!:muscle:

עורך לשוני- התפקיד פשוט אבל נושא עימו אחריות גדולה ביותר! מה שהתפקיד הזה אומר, זה לבדוק שאין שגיאות כתיב, טעויות ניסוח וכו'. מה שדרוש מהעורך לשוני זה ידע רחב בעברית ויכולת ניסוח טובה ביותר, אז אם אתה מזדהה עם זה, אז בוא אלינו ותממש את מה שיש לך אצלינו!:fist:

טוב חברים אז למה אתם מחכים?! קדימה בואו תצטרפו אלינו, ותהנו מכל רגע!

כל מי שמעוניין להצטרף לאחד מהתפקידים הנ"ל, נא לשלוח הודעה למייסד הפאנסאב- ●SALVADOR●