אודות הקבוצה

 

סופר־סאב מוכרת ברבים כאחת הקבוצות המובילות בתחום הפאנסאב הישראלי. נוסדנו בשלהי 2012 על־ידי כמה חלוצים בקהילה, או החבר'ה המזוהים כאריאל ורועי, על־מנת לספק ולהפיק תוכן בשפת הקודש תחת המוטו של נתינת יד בעשייה. באותה העת, הקבוצה פעלה תחת פורמט שונה וסיפקה תוכן אקסקלוסיבי, תוך התייחסות לחוקי הפאנסאב השונים ותמיכה בשלל פעילי הקהילה. בשנת 2013 חברו אריאל ורועי אל כמה אנשים נוספים ויצרו את מה שאתם מכירים היום ובפורמט זהה המושרש אל אופי הקבוצה.

 

הקבוצה שלנו דוגלת במהירות, תוך התייחסות לחוקי הלשון והשפה העברית, כיבוד התוצר הגולמי וייחוס חריף לאופי המעט משוגע שלנו, אם ידוע שלא בכדי אנו נקראים סופר־סאב. תמיד תֹֹוסכלנו מהעובדה שאנימה נראית כדבר של מה בכך בארץ. הייתה לנו שאיפה, רעיון כללי, רוטינה אותה רצינו לספק בכל פעם מחדש. רצינו שישימו לב אלינו, ייהנו מההוצאות שנשחרר ולשם כך ייסדנו את כל מה שאתם רואים, עם נתינת הטון על הדגשים הבאים:

  • תרגום המכבד את המקור הגולמי ורצון הקהל.
  • משלב לשוני העונה על צרכי האקדמיה לשפה העברית והדקדוק, אך גם שמירה על הנרטיב היפני.
  • איכות התואמת את הסטנדרט הדיגיטלי ברשת, תוך התייחסות למשובי הקהל.
  • פעילויות שונות ושיתופים עם הקהילה.

הקבוצה מורכבת מחבר'ה רגילים, בדיוק כמוכם. הדבר היחידי שמבדיל אותם הוא הרצון שלהם לתרום, לתת את הטון בנטל ולחלוק את העשייה עם הקהילה. אנו לא מתוגמלים על־ידי שום גורם צדדי, כזה או אחר. הפרויקטים נעשים מנתינה טהורה של חברי הצוות, אשר מונעים בידי האהבה לאנימה ולתחום התרבות היפנית בפרט.

בשביל לדעת יותר על חברי הצוות, מי הם, מה תפקידם וממה הם מונעים, מגיעים לכאן.

בשביל להצטרף אל הנטל, לתת יד וליהנות מהעשייה, יש להגיע לעמוד הדרושים שלנו, שנמצא כאן.

לשאלות נוספות, בירורים והתאמות, יש ליצור אִתנו קשר, ממש כאן.