מפלגת "ש.א.ס" | סיקור וראיון

מפלגת "ש.א.ס"

-מידע על המפלגה-
המפלגה מונה כעשרה חברי צוות:
ראשת המפלגה: מלכת האופל
שאר חברי המפלגה: bravo six, princess_of_dream, jemes, Naruto uzomaki, I NEED HEALING, Lia_anime, ריין, Sister Jill Sama פרשו: Kawaii Oppai.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ראיון עם ראשת מפלגת "ש.א.ס" - מלכת האופל

מהי מטרת מפלגת "ש.א.ס" ושאיפותה?
 - "המטרה שלנו היא להרים את כמות הפעילות בספין ולגרום למשתמש ומשתמש להרגיש שהוא מיוחד ושמבינים אותו, אנו רוצים להקשיב ללב שלהם ולעזור להם לעביר את זמנם בשלווה. השאיפה שלנו היא שיום אחד ספין יהיה שוקק חיים יותר מתמיד, שכמות הפעילות תהיה גבוה ביותר והכי חשוב שכל משתמש ומשתמש ירגיש פה חלק גדול שבלעדיו האתר לא יהיה אותו הדבר מה שלדעתי נכון כי אחרי הכל, כל משתמש פה הוא הוא מיוחד ותורם לאתר ולמשתמשים אפילו במעט וכאשר הוא פורש הרבה אנשים מרגישים בחוסר שלו. לאחרים יכול להיות זה יראה מטופש אבל אנחנו מאמינים במטרות שלנו ובשאיפות ואנו יודעים שיום יבוא ואנו נגשים אותם."

מה שונה בכם לבין שאר המפלגות? למה שמשתמשי ספין יבחרו בכם כמפלגה שלהם ולא מפלגה אחרת? מה מיוחד במפלגה שלכם שאין במפלגות אחרות?
 - "שאנחנו לא רק מדברים, אנחנו לא רק עובדים קשה בכוחות עצמינו רק עם מטרות מסוימות, אנחנו לא חושבים רק מה טוב לנו, אנחנו חושבים גם מה טוב לעם, אנחנו שואלים את העם ואנחנו שומעים את הקול שלהם ואנחנו לא מתעלמים ממנו אנחנו מחזקים אותו ומבצעים אותו. תקני אותי אם אני טועה אבל לא ראיתי פה אף מפלגה שבאמת הציעה להקשיב לעם ובאמת התכוונה בזה מכל ליבה.  אנחנו עומדים לבצע את כל מה שהבטחנו."

בתור משתמשת באנימה ספין, שכנעי אותי, למה לבחור במפלגת "ש.א.ס"?
 - "תבחרי בנו כי אנחנו נאזין לך ונלחם על המטרות שלך. לנו באמת אכפת ממה שאת חושבת, מה שאת מרגישה מהרעיונות שלך ואלינו תמיד תוכלי לפנות כשתרגישי עצובה ולא יהיה לך עם לדבר. אנחנו נדאג שכל משתמש פה ירגיש מיוחד ואנחנו נהפוך את העולם עד שנגשים את המטרות שלנו. אנחנו מכבדים את החלטת העם ונכבד את זה אם מפלגה אחרת תבחר, אבל עדיין אני שואלת אותך בתור חלק מהעם, במי את היית בוחרת? במי שהיה מקשיב לך, מתחשב בך ומתעניין ברעיונות שלך? או במי שעסוק בהחלטות שלו ומתעלם מהרצונות שלך? אני אישית חושבת שאופציה א יותר הגיונית."

בעיינותי בקבוצת מפלגתכם, רשמתם בפוסט "הצביעו למי שמקשיב לכם באמת" - "ש.א.ס גם תענה לאנשים אשר זקוקים לעצה טובה, לעזרה כל שהיא כל דבר אחר שתירצו לדבר עליו", מה היה הרעיון שהחלטתם להוסיף גם את החלק הזה? בשביל לתת עצות לאנשים ולעזור להם, תיהיו מוכנים לכול מצב? החלק הזה יוכל להוות קושי?
 - "הרעיון הוא שהמקום הזה יהיה פינה שבה אנשי האתר יוכלו לשתף את הרגשות שלהם הכאבים שלהם, האושר, העצבות, הבדידות, הרעיונות והבעיות. אני הצעתי את הרעיון הזה בתקווה שאנשים שהעולם קרס העליהם, שהכל מתפרק, שכל דלתות העתיד נטרקות להם בפרצוף, אותם האנשים שלא נותר להם כלום, אותם האנשים בהחושך כלא אותם, אותם אנשים שאין להם אם מי לדבר, שהם פוחדים לפנות למישהו שהם מכירים, אותם אנשים שאף אחד לא מבין אותם ולא רוצה לשמוע את מה שבאמת יש להם על הלב ומי כמוני יודעת מה זה כשהעולם סוגר עלייך ואתה מרגיש כמו ארנב בעולם שבו כולם זאבים שרוצים לטרוף אותך ואין לך אם מי לשתף, אנשים שהיו כמו מי שהייתי בעבר יוכלו לשתף את מה שעובר עליהם את הכאבים, ההתלבטויות, העצב, השמחה, הבדידות ואת הרעיונות בתקווה שישמעו אותם ויבינו אותם. אני מוכנה להכל, אני מוכנה לשמוע את הכל, את הדברים הכי כואבים ולהבין אותם ולתת להם תשובה של מישהו שמבין אותם ומישהו שיודע מה הם אומרים ולגרום לעולם שלהם להיות יותר בהיר, ואין ספק שיבוא יום ומישהו ישאל שאלה או יבקש תשובה למשהו ואני לא אדע איך לענות על זה, אני לא אדע מה לעשות ואני אהיה אובדת עצות אבל אני נשבעת, אני אהפוך את כל העולם הזה על פיו עד שאני אמצע תשובה ואני אגיש להם אותה בהבנה והזדהות והם יראו את אותו אור שאני ראיתי, הם ירגישו את אותה מערבולת רגשוות שאני הרגשתי כאשר מצאתי מישהו שמבין אותי וילך איתי באש ובמים מישהו שילחם איתי. אני אהיה להם אותו אדם שיבין אותם וכאשר הם יהיו זקוקים לעזרה כל שהיא או ירצו לשתף את האושר שלהם את הכאב ואת הכל הפינה הזאת תהיה הדבר הראשון שיעלה להם לראש."

האם את חושבת שתנצחו את הבחירות מחר?
 - "עם לומר את האמת אני לא יודעת. יש עוד הרבה מפלגות שמגיע להם לזכות ועם מצע יותר משכנע ואני בטוחה שכל המפלגות יודעות שאת "מדינת ספין" אין לצפות. אבל אני חושבת שבין אם ננצח את הבחירות מחר ובין אם לא אני וכל חברי המפלגה שלי יודעים שעבדנו קשה, כל אחד מאיתנו עזר בדרכו שלו ואני חייבת לומר שאני מאושרת שבחרתי בצוות כל כך מדהים שעוזר, תומך ומתחשב בכל שנייה שחלקם אפילו בחמש וחצי בבוקר שנשארתי ערה בכדי לטפל בכמה דברים במפלגה עזרו לי ובזכותם הצלחתי לסיים את עיסוקי מהר יותר. אני בטוחה שגם אם אנחנו לא ננצח אנחנו נמשיך לעבוד קשה ואף נעבוד קשה יותר ונגיע לרמה גבוה יותר ונהיה בין המפלגות החזקות בספין."

אם תנצחו את הבחירות לממשלה, מה יהיה הצעד הראשון של שלכם, כממשלת ספין?
 - "נפעיל יותר את הקבוצה של המפלגה ובמיוחד את הפינה "אנחנו שומעים אתכם." ונדאג שכל אדם באתר ישמיע את דעתו ויקבל תשובה מלאה."

שאלה מהתעניינות, למה שמה של המפלגה - "ש.א.ס" נקרא כך?
 - "לפני שאני עונה אני חייבת לציין כל הקרדית על השם מגיעה לריין שדברה איתי במשך שעה בסבלנות עד שמצאנו שם. בהתחלה חשבתי לקרוא לקבוצה "שומעים לעם!- מפלגת הפעילות המתמדת של ספין" אבל אז ריין הציעה לקצר את זה לראשי תיבות מכמה סיבות (השם היה ארוך מידי, וגם טיפה פלצני) אז היא הציע לקצר ל ש.ס (שומעים ספין) אבל מסיבות שונות כמו שקיימת מפלגה כזאת ומסיבות של היגיון אנחנו הוספנו את האות א באמצע מה שיצא בסוף ש.א.ס (שומעים את ספין)"

בקבוצת הפרלמנט, העלתם כמה הצעות חוק, אם תעלו הצעות חוק נוספות, במה הם יעסקו? בקבוצת הפרלמנט אפשר לומר שזהו מקום שאתם יכולים להסכים ולהתווכח, עם שאר המפלגות. האם את רואה מפלגה אחת בקבוצה הפרלמנט, כיריבה משמעותית שלכם?​ ומה את חושבת על קרבי הדיבייט? שהמפלגות אחת נגד השניה?
 - "אכן, כחלק מחברי הפרלמנט אנו עומדים להגיש הצעות חוק נוספות שיעסקו בעם, באתר עצמו ובעוד דברים שונים. ואני חושבת שהאויב הכי גדול של המפלגה זאת אני כי לא מעט פעמים חשבתי להרים ידיים ולזרוק הכל לפח, 'גם ככה לא יהיה לאף אחד אכפת' הייתי אומרת, אבל למרות זה אני ממשיכה להלחם בעבור צוות שלי, אני והכי חשוב קול העם. ואני יודעת שכמה שאני אדבר ככה אני אתחזק יותר ואאחוז יותר בתפקיד ולא אשחרר עד שאשיג את מטרתי ואחרי שאשיג אותה אנחנו נמצא מטרה גדולה יותר ונלחם חזק יותר. ואני בטוחה שיש אנשים שאמרו שהמפלגה הזו לא תשרוד אבל היא כן עד הסוף כל עוד זה תלוי בי ולא משנה מה יהיה ואנחנו נלחם עליה עד הסוף לא משנה מה. אז תצפו השמפלגה הזו תעבור עוד הרבה ותלחם על המטרות שלה, אז תהיו בטוחים שגם אם נפסיד מחר אנחנו נגיע לתפקיד גבוה יותר וחזק יותר ולא נותר לעולם על השאיפות שלנו! ובזה אני חותמת. ממ.. זאת שאלה קשה. קרבי הדבייט אמורים להקל על האנשים להבין את המטרות וכאשר שני מפלגות אחת נגד השנייה, כששני קבוצות בקרב זה מדרבן אותם להלחם ולחשוף יותר ויותר את מטרותיהם ומחשבותיהן ככה זה יהיה ברור יותר לאנשים מה הן הפנים אמיתיות של המפלגות ומה הם חושבים ומתככנים באמת."

תרצי לומר עוד כמה דברים למשתמשי ספין רגע לפני בחירות הממשלה?
 - "כן תצביעו למי שאתם חושבים לנכון, אחרי הכל הבחירה אמורה לעזור לכם ולאתר עצמו להיות טוב יותר, אנחנו רק עוזרים לכם לבחור."

שאלה אחרונה: בהסתכלותי בפורום, ראיתי שחבר מהמפלגה שלך,העלה את הנושא - "10 דברים לפני בית הספר", האם תעלו עוד נושאים אחרים בפורום בזמן הקרוב? אם כן, במה יעסקו כלל הנושאים שתעלו בהמשך?
 - "כן, אנחנו נעלה פעילויות, חידונים ועוד וגם בקרוב יופיעו עוד פינות מעניינות, בנוסף על כל זה יהיו פעמים שנפרסם דברים יותר רציניים כמו הסיפורים שפירסמתי אתמול, נענה על עצות של אנשים שביקשו (כמובן שאנחנו נשאל לפני שנעלה את זה בפורום אחרי הכל זה עלול להיות אישי) אנחנו תכננים את הדברים בקפידה ובקרוב הכל יעלה לפועל. אתמול זאת הייתה נקודת ההתחלה."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דעתי האישית: התרשמתי. באמת התרשמתי. יש רצון למפלגה הזאת לעזור למשתמשי ספין וגם יש לחלקם ניסיון אישי, שבהחלט יוכל לעזור לשאר משתמשי ספין. אני אישית התרשמתי מהראיון עם ראשת מלפגת "ש.א.ס". רצון טוב לעזור למשתמשים. לדעתי זה חשוב בקהילה של אנימה ספין. תכף יתחילו הבחירות ומה יהיו התוצאות? האם תבחרו בהם?

בהמשך סיקור הדייבט וראיון עם ראש מפלגה נוסף.

 

23 תגובות

 • מאת @Yosarin senpai
  22/08/2018

  כל הכבוד על הראיון!

  ותודה על הקרדיט:)

 • מאת @Nehoray27
  22/08/2018

  ממש יפה כל הכבוד כמובן שאני מצביע למפלגה שלכם

  • מאת @מלכת האופל
   22/08/2018

   אל תקשיב לדביל ההוא למטה תודה על ההצבעה

  • מאת @Rindou
   22/08/2018

   בזבוז של הצבעה, ואני אומר את זה מתוך המפלגה.

   • מאת @מלכת האופל
    22/08/2018

    דייייי אני אחנוקקק אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך 

 • מאת @Lia_anime
  22/08/2018

  הווהוהווהוווווו ראיון מצוין! :) 

  אני שמחה שאני חלק מהמפלגה הזאת!זאת באמת מפלגה שיכולה לתרום המון ויש לה משמעות אמיתית וכנה:) 

  בתכלס הכל בזכות @מלכת האופל 

  3>

 • מאת @bravo six
  22/08/2018

  הראיון היה ממש יפה, אבל  אני חייב להוסיף שאני תמיד הייתי (ועדיין) אני זמין לכל משתמש לדבר או אפילו להעביר איתו את הזמן או שהוא יוכל לפרוק מהלב את מה שמפריע לו ^^ 

  זה תמיד היה הסטטוס שלי בספין ללא קשר למפלגה.

 • מאת @מלכת האופל
  22/08/2018

  תודה רבה היה כיף להתראיין איתך, ופעם לי יש שאלה אלייך את בטוחה שלא עשית את זה לפני ספין? את מיקצועית

  • מאת @shiran - xz
   22/08/2018

   אווו תודה!!

   לא עשיתי את זה לפני, בספין זו הפעם הראשונה~

 • מאת @☆aje311☆
  22/08/2018

  אני חייב לכתוב את זה איפה שהוא מצטער אם זה לא במקום.
  אתמול או טכנית היום בלילה מפלגת ש.א.ס פתחה נושא עם הרבה שגיאות כתיב ואני החלטתי להעיר להם על שגיאות הכתיב שלהם אך ורק בשורה הראשונה כדי שהם יבינו שצריך לעבור על הנושא שוב ואז פותח הנושא הגיב לי תגובה הגיונית ולאחר מכן ראש מפלגת ש.א.ס החליטה לרשום לי תגובה שבה היא אומרת תכלס שהתגובה שלי לא חשובה ומבחינתם הנושא מייצג אותם מצוין כי לא אכפת להם משגיאות כתיב ואחרי שהיא תיארה אותי בצורה הכי מוגזמת שיש היא פתחה פוסט שבו היא מספרת על כמה שזה כיף להודיע על ספאם וזה היה ברור שהיא התכוונה לתגובה שלי ולאחר שכתבתי לה בצורה דיי מרושעת על זה שהם שומעים את ספין אבל לא אנשים שמעירים להם על שגיאות כתיב וכמובן שהפוסט נמחק על ידה.
  לנושא

  עכשיו כמה מפלגת ש.א.ס שומעת את ספין? את זה אתם תחליטו.

  • מאת @bravo six
   22/08/2018

   בכל אופן, אני מודה לך על התיקון- להבא אשמח לעצות בפרטי במקום  להספים את הנושא... יכול להיות שזה רק אני אבל הרגשתי שכל הקטע הפוליטי והיריבות בן המפלגות נכנס לשם ולכן השתדלתי ממש לעצור את זה.

   כמו כן, גם שם ביקשתי להתחשב בעבודה שהיה לילה ולא יכולתי לעבור על זה באופן יותר קפדני - להבא אשים דגש יותר על דברים שכאלו, תודה~ 

  • מאת @מלכת האופל
   22/08/2018

   מצטערת אם לא הבנת אותי צחקתי איתך זה מה שהרבה אנשים אומרים לי כשאני מתקנת אותם ^^ באמת שאין לי כוונה לפגוע באף אחד להבא אני אזכור לציין את זה שאני צוחקת מצטערת מאוד אם נפגעת ^^ ובקשר לפוסט הוא פורסם לפני זה וכשאמרתי "להעיר על ספאם" התכוונתי לספאם שעושים במפלגה שלי בתגובות ^^

 • מאת @Rindou
  22/08/2018

  אחלה ראיון!

  רק תזכרי אין לי שום כוונה לעזור לאנשים, אני לא עוזר לאף אחד, כן אני במפלגה הזאתי.

  • מאת @מלכת האופל
   22/08/2018

   חחחחחחח זה בסדר

  • מאת @shiran - xz
   22/08/2018

   זה מה שראש המפלגה שלך אמרה.... בייעוץ שיש לפי מה שהיא אמרה, אני לקחתי את זה לעזור לאנשים~