עצב בחיי עשירות חלק ד׳

חושך, רק חשכה ואפלה יש מסביבי.

לפני כחודש אמא נעלמה, ראיתי את ראשה של אימי בתוך צנצנת, צנצנת זכוכית יפה ומקושטת, הצנצנת בחדרו של אבי. חשבתי שזה סתם בדיחה, שקר. אולי אבא התגעגע והחליט להכין את ראשה, חשבתי אז. לא הבנתי, לא חשבתי שאמה היא תוצר לוואי של אמא שלי. חח בגלל זה הרגשתי בטוחה ליַדה. 

אחרי שהעינוי נגמר אבי הוריד לי את כיסוי העיניים, הרגשתי בחילה כשהוא התחיל לצחוק על מר גורלי. ''אל תדאגי'' אמר בצחוק קל ''אני אכין לי ילדה חדשה, אקח את גופך, ליבך, מוחך ואכניס בתוך ילדה אחרת'' חיוכו גָבר. כאשר לקח את הסכין, החל לקרוע את שמלתי, ליבי פעם בחוזקה. לפתע פתאום אבי נעלם, שמעתי חבטה חזקה בקיר. 

''מה אתה אידיוט'' אמר יוקי לאבי. יוקי זה דוד שלי, אח של אבא, קטן ממנו בעשרים שנה. ''ככה אתה פוגע באוצר, הדבר הטוב היחיד שיצא ממך, ככה אתה פוגע בה'' יוקי אמר בכעס ''בשביל זה באת'' אמר אבי בחוצפה ''עם אתה רוצה, כך אותה. אני לא צריך זבל במשפחתי'' חייך בזמן שאמר. יוקי הגיע אלי נישק לידי ואמר בחיוך גדול ''עוד נסיכותך אני לשרותך'' הסמקתי קצת, יוקי נקש באצבעותיו.

הגעתי למקום דיי מוכר, נכון הבית של דודי. ''לילי, איזה שמלה את רוצה תכלת או שחור'' שאל יוקי בחיוך כנה ''תכלת'' עניתי, התיישבתי בספה, הרגשתי משהוא קשה מתחתי, סובבתי את ראשי וראיתי את פאנטום, הבנתי שאני יושבת עליו ''לילי, לילי, לילי'' אמר במבט נוקב ''בגללך כל כך הרבה אנשים מתו'' בלי חוצפה אמר זאת. ''אני, אני מצטערת מצטערת מצטערת, לא ידעתי שאבא שלי כזה'' אמרתי בדמעות בעיניים ''אולי, אולי גם אני צריכה למות'' כשאמרתי את המשפט הזה חיוך קטן עלה בפני ''אולי באמת'' אמר פאנטום כשהסתכל הצידה.

''לילי בואי לחדר, נמדוד את השמלה'' אמר יוקי בשמחה, קמתי מפאנטום וצעדתי לחדר יוקי. ''עוד מעט את בת 14 נכון'' אמר בעליזות ''כן, עוד חודש'' עניתי בריקנות ''הינה השמלה מתאימה...'' לפתע שמעתי רעשים, רעשים חזקים בראשי ''את מגיעה לגיל 14 אותנו הורגים מוקדם'' ''יופי תיהיה מאושרת במסיבה שלך, אנחנו נמות למענך'' שמעתי בזלזול, לגלוג קולות של ילדים. לא הבנתי מה זה עד ששמעתי את הצעקה ''''אהאאאאאהההאהאהאה...'' צעקה מחרישה, מחרידה, כוֹאבת ומרה. פקחתי את עיניי וראיתי ילדים, ילדים מתחננים לרחמים בפני אבי. ראיתי את אבי רוצח אחד אחד בעודו מחייך וצוחק.

12 תגובות

 • מאת @יוקו♡♡
  05/07/2018

  וואי מרגש יש המשך בקרוב?

 • מאת @SUg@rG!Rl
  05/07/2018

  אופפ נראה שיקח לי זמן רב לזכות להיות התגובה הראשונה ~-~ 

  תקשיבי את באמתתת מוכשרת אני אומרת תוציאי ספר^^ אהבתי מאוד את הפרק הזה שהיא סופסוף ניצלה הסיפור עצמו היה מדהים והיה עוד יותר מדהים את האופן שבו כתבת עליו ואיך חשבת עליו ואוו אני כל פעם נדהמת ממך מחדש. וכמו בכל פרק אני מחכה בקוצר רוח קיצוני לפרק הבא^^

 • מאת @הוטארו
  05/07/2018

  יפה מאוד!

 • מאת @Amy
  05/07/2018

  אוו~~

  יש לה דוד חמוד

  • מאת @Amy
   05/07/2018

   ולמה קוראים לה לילי והיא עוד מעט בת 14 כמוני? XD

   • מאת @Adel~Sama
    05/07/2018

    בת 14 כמוני

    עוד חודש

    • מאת @Amy
     05/07/2018

     הווו מזל טוב ( בהקדמה של חודש )

   • מאת @Amy
    05/07/2018

    לא שאני נגד זה