עצב בחיי ישירות חלק ג'

כאשר הסתכלתי על האדם הזה, האדם הזה שכל כך אהבתי אבל שנאתי, לא יכולתי לזוז.

קיבלתי התקף חרדה, ''מ...מה, א..ת..אתה,עושה כאן'' אמרתי בבהלה,לא יכולתי לזוז, הפחד שרר בי בעוצמה. לפתע אמה כמה אמרה כמה מילים, לא שמעתי. מצאתי את עצמי בתוך עולם שחור, עולם מפחיד. עצמתי את עיניי חזק, פחדתי מעצם העובדה שאני חיה. בגללי אנשים ימותו!, החלטתי לעשות צעד ולפתוח עיניים. ראיתי את אמה ואת אבי, הם לא יכלו לראות אותי אבל אני יכולתי לראותם.

''לוצ'י אתה, אני בטוחה שאתה הולך להרוג אותי נכון'' אמרה אמה ברוגע ''איך ידעת, את צריכה לקבל על זה פרס, מוות מהיר'' אמר בחיוך. אמה היית רגוע, כזאת יפה. 

כאשר אבי החל להתקרב לאמה תוך כדי צחוק, צחוק מפחיד אך חזק. הוציא סכין מידו ותקע בליבה. ''המקום הבא שאני אראה אותך כנראה יהיה בגהנום'' אמר בצחוק חזק יותר. ברגע שראיתי את אמה לופלת על הריצפה התחלתי להשתגע, ''א..מה אמה אמה אמה'' התחלתי לצעוק ''אתה.. אתה רצחת וגם ירשת, אני שונאת אותך, אתה צריך למות'' הסתכלתי במבט מאיים על אבי. אבי לקח את העין השניה של אמה ונעלם, נשארתי לבד.

אחרי עשר דקות פאנטום הגיע, הסתכל לכל עבר, ראה את אמה שרויה על הרצפה מתכסה בדמה ואז הסתכל עלי. כאשר הקיש באצבעותיו חזרתי למציאות, המציאות שבוא הורי מחפשים אותי ואמה מתה. המציאות הנוראית הזאת, חח נכון בתוכה אני נמצאת. ''לילי, לילי'' אומר פאנטום בעודו מנער אותי. ''פאנטום, פאנטום למה זה קרה, למה, למה, למה זה קורה רק לי'' התחלתי לבכות ''למה'' אמרתי בדמעות זועמות ''בגללך'' אמר בלחש, והחל לצעוק ''בגללך כל זה קרה, אם אמה לא היית רוצה חברה. כל זה לא היה קורה, ולמה, למה מבין כולן בחרה רק בך'' ראיתי דמעות בעיניו ''מצטערת'' אמרתי בלחש ''מצטערת לא יעזור לך, בגללך האדם היחיד שסמכתי עליו מת'' לפתע ראיתי חיוך בפניו ''תצטרכי לשלם בגופך'' אמר בעודו מסתכל עלי מחויך.

הוא גרר אותיאותי ל, שם החלה סדרת עינויים שלא ידעתי מעולם. קודם קשר את עיני, לקח שוט החל לתת לי מכות עימו, שמעתי אותו אומר ''מה שאביך עשה לי ולאחותי, את צריכה להרגיש זאת בדמך ובגופך'' החל להכניס לי זריקות לגוף, לא ידעתי מה הן מכילות. כיסוי העיניים ירד במקצת, ושם ראיתי את אבי מצליף בי ועושה ניסויים, הבנתי דבר אחד, לחיי אין משמעות כבר, כנראה סופי יהיה למות בידי האדם שאני אוהבת ושונאת באותה מידה, בידי לוצ'יפר.

את ההמשך ארשום אח''כ

 

9 תגובות

 • מאת @הוטארו
  05/07/2018

  :cry: תמשיייכיי

  • מאת @Adel~Sama
   05/07/2018

   קראת את כל שלושת החלקים??

    

 • מאת @Amy
  05/07/2018

  אההה זה כזה מותח התמכרתי

 • מאת @SUg@rG!Rl
  05/07/2018

  *ושוב פעם לא זכיתי להיות התגובה הראשונה:disappointed_relieved:לפחות עליתי מרביעית לשנייה^^*

  אווווו ואווו ואוווווו מרשעת אחת למה את משאירה אותי במתחחח שכזהה הסיפורים שלך מדהימים פשוט מדהימים! יש לך יכולות מטריפות בדיוק כמו לסופרת אמיתית אני מקווה שתצליחי אפילו יותר ממה שאת עכשיו ושכל העולם יראה כמה שלסיפורים שלך יש משמעות. וכמו בפרק השני והראשון אני מחכה בקוצרר רוחחח לפרק הבא מקווה שתוציאי אותו כמה שיותר מהר!

 • מאת @Adel~Sama
  05/07/2018

  בבית האחרון רשום 

  הוא גרר אותי אל המרתף

  רשום בתחילת הבית

 • מאת @Adel~Sama
  05/07/2018

  יש שגיאת כתיב בכותרת לאאאא

   

 • מאת @יוקו♡♡
  05/07/2018

  וואי בא לי לדעת מה ההמשך!!