סיפור נחמד ^^

רין תמיד היה נער מוזר בעיני חברי כיתתו אף אחד לא רצה לתקרב אליו הוא התבודד בקצה הכיתה אם הסמרטפון עד שבוקר אחד הוא ניכנס לכיתה ונערה בעלת שיער ארוך  ושחור בא ואמרה לו:"בוקר טוב רין". וחייכה חיוך רחב. רין הופתע ואמר: "בוק... בוקר טוב".
אחת מחברותיה קראתה לה בשימחה :"מיצ'קו בואי תראי את זה".  והחזיקה מגזין ביד שלה  היא הצביע על תמונה מ המגזין מיצ'קו אמרה: "ואוו זה מדהים איזה יפה זה" וחייכה חיוך.  רין הסתכל על מיצ'קו ואמר לעצמו: " היא לא חשבה שאני מוזר והייתה נחמדה אליי". ואז המורה נכנס לכיתה ואמר: " כולם לשבת רוצה לתחיל בשיעור" רין ישב בכיסא שלו והשיעור התחיל וכך המשיך יום הלימודים עד שהגיע שנגמר.
רין הלך לכיון היציאה של בית הספר וראה שהתחיל לרדת גשם הוא התחיל  לרוץ לכיון ביתו ואז שמע צעקה שנישמע מאחורי בית הספר  : "תיתרחק ממני!!"
הוא ראה שישה בחורים מסביב למיצ'קו  ואחד מהם עונד תליון זהב וג'קט עור שחור וצועק עלייה:"מתיי תחזרי לנו את הכסף הא!!". מיצ'קו אמרה: "שהיה אני יחזיר לך אז תן לי ללכת כבר!". הבחורים עמדו סביבה ולא נתנו לה ללכת הבחור בעל התליון אמר: "אני לא חחושב שאני יכול לתת ללכת" והוציא סכין מכיסו. רין התקרב באיטיות אלהם ואמר:" אם שערה אחת מהראש שלה תיפגע בריצפה אתה תיצטער על זה". הבחור אמר:" הא באמת מה תעשה גיבור הא?!" והניפף את הסכין וחתך שערה מראשה של מיצ'קו. העניים של רין הפכו לעניים של אימה טהורה וברגע שהשערה של מיצ'קו ניגעה בריצפה רין היה מאחורי הבחור בעל התליון תפס את ידו ואמר:" אמרתי לך שתיצטער על זה". ושבר את ידו הבחור צרח מכאבים: "האאאאאאאאאאאה ת... תרגו אותו תרגו אתו!!!!" כול הבחורים היו מופתעים ומיצ'קו ניצלה את זה נתנה מכה בצוואר של אחד הבחורים והוא נפל ואז כול השאר התיחילו לתקוף אחד בא וניסה לתת אגרוף לרין רין התחמק ונתן אגרוף לחזה שלו והפיל אותו ובא עוד אחד עם אלת ברזל ונתן לו מכה מאחורה בגב וצחק. רין אמר: מה מצחיק הא?". ואז הבחור עם האלה אמר: " אין מצב הייתה צריך ליפול" הוא הניף את האלה כדיי לפגוע בוא עוד פעם. רין קפף והתחמק ונתן לו בעיטה לפנים והוא נפל הבחור השלישי לקח את הוציא אגרופן  וניסה לתת לרין הרבה אגרופים במהירות ורין התחמק מהם אחד אחרי השני והצליח לתת לו אגרוף אחד לפנים  , ואז רין נתן חמישה אגרופים במהירות לפנים ולחזה שלו והבחור נפל הבחור הרביעי היה בעל מישקפיים ואמר: "את חייבת לשלם את החוב הזה במהירות עוד ניפגש" ועזר לחבריו לקום וסכב כמה על גבו ונעלם במהירות מהמקום רין הסתכל על מיצ'קו ואמר לה: "את בסדר?" היא עמדה קפואה מהלם ואמרה: "כ.. כן אני בסדר אממ... אתה בסדר?"
בעוד הדם נוטף מיפניו כמו טיפות הגשם הוא אמר בחיוך קטן:" כן אני בסדר". מיצ'קו התקרבה אליו ואמרה: "לא אתה לא  כולך פצוע תן לי לטפל בך!!" רין אמר:"בסדר, בסדר" והם עלו לחדר האחות ומיצ'קו חבשה את פצעיו ואחר כך הלכו לכיון ביתם בדרך רין שאל את  מיצ'קו: "אפשר ללוות אותך הביתה? מיצ'קו הינהנה ואמרה: "כן" הם הגיכו לבית של מיצ'קו ואז רין אמר:" הא כאן את גרה אני גר קרוב" והצביע על אחוזה ענקית ליד , רין אמר: " דרך הגב אני בא מימשפחה מאוד עשירה אני יכול לשלם את החוב שלך לבחורים האלה" , והניח את הכרטיס אשראי שלו בידי  מיצ'קו בכתה מתרגשות ואמרה:" תודה רבה לך רין" ונישקה את בשפתיו הגשם הפסיק לרדת והשמש זרחה עלהם סוף ^^

9 תגובות

 • מאת @הוטארו
  05/06/2018

  לא לא לא לא לא לא זה לא הסוף>< אני דורשת פרק הבא תיזהר לך אם לא תעשה אני דורשת עכשיו>< או שאני אהפוך לרין>< מהסיפור שלך><

  תמשייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

  זה סיפור ממש יפה :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

  • מאת @הוטארו
   05/06/2018

   לא לא אתה לא עושה לי את זה אתה לא נותן לייק והולך אתה עונה ואומר שיהיה עוד 80 פרקים +++ לפחותתתת

   פליזזזזזזזזזזז

  • מאת @מיטסקאמי- קון
   05/06/2018

   טוב בסדר, בסדר אני יעשה הוטארו צ'אן ^^

   • מאת @הוטארו
    05/06/2018

    יששששששששששששששששששששששששששששש:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::smile_cat::smile_cat::smile_cat::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

    • מאת @מיטסקאמי- קון
     05/06/2018

     תודה רבה לך הוטארו צ'אן זה מאוד מחזק אותי לישמוע תגובה חיובית כזאת ^^

     • מאת @הוטארו
      05/06/2018

      אני פשוט אומרת את מה שאני חושבת ולבתיים יצא לך מושלם++++++++++

 • מאת @bravo six
  04/06/2018

  הווו סיפור ממש יפהה ^^

  אהבתי את הרעיון הכללי, אבל הסצינה מהירה מידי ... הוא נלחם נפצע ואין תיאור של מה שקרה כשהיא חובשת אותו, חבל זו יכלה להיות סצינה שמוסיפה הרבה~

  אוו נרוא אהבתי את הרעיון שעשית עם השערה שהוא הזהיר אותו ואז הוא חתך לה רק שערה אחת^^

  • מאת @מיטסקאמי- קון
   05/06/2018

   תודה רבה לך ^^ 

   ( אני יתקן את זה בפעם הבאה ^^)

   • מאת @bravo six
    05/06/2018

    בשמחה, הו וזה לא צריך "תיקון", זה ממש טוב!! זה יותר הוספה שאתה יכול לעשות :)