הכל או כלום.

כולנו חיים בתוך חלום, מנסים לעוף כמה שיותר גבוה אבל נזהרים לא להתרסק. כי בסה"כ, בעת צלילה אחת לא נכונה מהשמיים הכל יכול להיפסק.

הוא עומד יציב עם מבט מיושר, קרקע רכה מתחת לרגליו. מדי פעם פוזל למעלה כי אין איסור, לראות את השמיים הכחולים שמעליו.

תקוות מעודנות אסופות יחד עם ציפיות שלא מרפות, מטרות קצת רחוקות ורעיונות חזקים. כי אחרי הכל, עובדים כמו מכונות אבל אנחנו בכל זאת אנשים.

לפעמים עוברים את הכל בריצה קלה, בלי חששות ולא מתעכבים. אבל זה לא אומר שהחיים לא יחליטו לטמון סיכונים, ליצור תעתועים ולהציב מכשולים.

מגיעים ככל שמתמידים וממשיכים להתקדם, מגיעים לצמתים, התלבטויות והחלטות קשות וחשובות. לפעמים חשוב פשוט לשוט עם הזרם, לקחת את החיים כמו רובה בידיים ולירות.

זה בסדר לעצור לרגע, כי בשיקולים ועצירות יש היגיון והמון חשיבות. אבל לפעמים צריך לתת לעצמך מנוחה ולהתמודד עם מה שיש, פשוט להמשיך למרות הכל בעדינות.

פקודות ושירות למען מטרה אחת אצילית, זה מה שמעבירים מדור לדור. מצד שני, תמיד צריך לנסות לפתוח את העין ולראות את החלק האחר שגם הוא מלא באור.

3 תגובות

 • מאת @the black kitty
  29/05/2018

  וואו יפהה

 • מאת @bravo six
  29/05/2018

  הווו ממש ממש יפה, אהבתי נורא גם את הכותרת שנתת היא ממש מתיאמה למה שתיארת שבעצם תמיד שואפים גבוהה אבל ברגע יכולים ליפול ותמיד צריך לחשוב טוב ולא להיות מקובע (לפחות כך הבנתי ) ^^ 

 • מאת @Lucifer
  29/05/2018

  וואו זה משחק BATTLE ROYAL. כל הכבוד.