אתגר הצבעים, אני לא יודעת אם זה מתאים, אבל תחליטו לבד...

החיים הם כאלה, זה פשוט הם. זה הדבר הזה שתמיד ישאר שם, גם אם הציור יצא יפה. כמו הדיו הזה, כשבטעות אתה מעביר את היד על הדף הוא פשוט נמרח, החיים הם כאלה. 
אז הינה אני מנסה לכתוב קטע על צבעים, ואני פשוט כותבת על כמה החיים הם זבל. בטח כבר אחד מכם כבר תוהה, על איזה צבע אני מדברת לעזאזל, 
אז תחשבו על הזאת הגותית שמסתכלת עליך מהצד השני של הכיתה, ונראת כל כך אומללה. אבל בעצם אתה לא ממש יודע איזה צבע היא. אז הינה הקטע, זה קטע על הצבע שאני בטוחה שחלקכם כבר יודעים מה הוא. 
אבל אתם בטוחים שאתם יודעים? 
או שרק חצי מכם יכולים לנחש בברור? 
והחצי השני לא ממש בטוחים. 
אני מבינה אתכם. זה כל כך קשה להכנס לראש של בן אדם אחר, או לקפוץ ישר למסקנות. פשוט תחשבו קצת, ואם אתם חושבים שאתם בטוחים, תחשבו עוד הפעם. בעצם זה לא ממש משנה, אני אגלה לכם. 
זה לבן. 

11 תגובות

 • מאת @노야~♥
  10/01/2019

  זה פשוט מהמם, וההפתעה בסוף. שירה את אלופה!

  • מאת @shira♥11
   10/01/2019

   תודה חיימשלי 3> 

 • מאת @dlsim
  10/01/2019

  וואו, זה פשוט כזה חמוד!
   הסוף גרם לי ממש לחייך~ כשכתבת את זה בצורה כזאת צינית והזכרת את העיניין של ציורים ודיו והדגשת את זה שאת "מתכוונת" להראות שהצבע הוא שחור, ואז הלבן הגיע, זה פשוט הזכיר לי את כל הפעמים האלה שהייתי בוהה בדף ריק, חושבת לעצמי איזה ציור ימלא אותו הפעם. ברגעים האלה זה תמיד כיף לחשוב שלא משנה אם הוא יצא רע או טוב, הוא נחשב לעולם משל עצמו.

  הרעיון של הסיפור מאוד נחמד. לבוא בנימה טיפה צינית שפונה לקהל ומנסה להעיר בהם איזשהי  תחושת הזדהות זה דרך שאני חצי מתחברת איתה. הציניות מאוד גרמה לכתיבה להרגיש "לבנה". לפחות לי, כי אני תופסת ציניות כדבר לבן. למען האמת - אני לא ממש מתכוונת ל"ציני" במלוא מובן המילה,  אבל זה הרגיש לי כמו כתיבה "קרה" ומלאת טענות כלפי אחרים, וזה טיפה הזכיר לי ציניות. גם אם זה לא בדיוק זה, לפחות תדעי שלזה אני מתכוונת בהמשך ^^~

  הניסוח והזרימה לא היו טובים במיוחד, לדעתי. חלק מהפיסוק לא הופיע פתאום כשהיה צריך אותו, ולא היה שימוש באוצר מילים מורכב שהיה יכול לעשות פלאים למה שעשית 3> להעמיק במילים גם היה עוזר, כשחושבים על זה. הפיסקה האחרונה נראתה כאילו פשוט אמרת משהו מובן מאילו, אבל דווקא כאן - הרחבה במילים הייתה פותחת את הקורא להבנה של הרצון שלך להזדהות עם מה שרשמת - להזדהות עם זה שזה קשה להכנס לראש של בן אדם אחר, ולקפוץ ישר למסקנות.

  סך הכל, אפשר לראות שיש השקעה מאחורי הרעיון של הטקסט~ אבל חסר טיפה נסיון. מקווה שיכולתי לעזור ^^ (ושלא חפרתי)

  • מאת @shira♥11
   10/01/2019

   חח תודה רבה אני תמיד פתוחה להערות, והארות. תודה. 

 • מאת @Yosarin senpai
  10/01/2019

  יפייפה.

  מגניב לראות הסתכלות שונה לחלוטין על אותו צבע.

 • מאת @♡Toshino kyoko♡ (הכי שווה)
  10/01/2019

  הולי שיט הילדה הגותית הזאת נשמעת כמוני מילים חזקות

 • מאת @אסאמדה-סאן
  10/01/2019

  ואווו מהמם את כתבת את זה מהצד ההפוך  ונתת לנו להרגיש מה הצד השני אומר

 • מאת @star tail
  10/01/2019

  זה מושלם כל כך!