אתגר הדיאלוג. "תודה מר בארנס. בבקשה, ילד."

"אני לא חושב שאצליח אי-פעם, לכוון למטרה בצורה טובה שוב."

"סימן שאתה חושב יותר ילד, תמיד היית טיפוס שכזה. תירגע ותמשיך לירות, לבסוף תצליח... אני מניח לפחות."

"תראה אותך, יושב רגל על רגל עם בקבוק בירה ביד ומצחקק לנוכח הפיספוסים שלי, למה שלא תאמן אותי מעט יותר? אחרי הכל אני לוחם שאתה לקחת תחת חסותך. אם אתה רוצה בסופו של דבר להוכיח לשאר חברי המורדים שאתה מסוגל להיות מנהיג טוב כמו הרושם שאתה יוצר, אתה צריך לקחת את העניין יותר בידיים."

"ילד, בסופו של דבר מי שביקש מבין שנינו שלהצטרף למורדים, זה אתה. מי שריחם מבין שנינו על השני ונתן לו ניסיון להצטרף, לימד אותו מה שהוא יכול ומדריך אותו ככל שהוא מסוגל, זה אני. אז בבקשה, תמשיך לירות עד שתצליח ורק אז תודיע לי."

"כן כמובן, אתה תמיד יותר בסדר, אתה תמיד צודק. מר 'סטיב בארנס' תמיד חייב להיות המושלם, תמיד חייב להיות המצטיין, תמיד חייב להיות האחד שאף פעם לא טועה. נכון? רק אני צריך להיות המושפל שלא מצליח לירות חץ מטופש אחד."

"אוקיי ילד, זוכר למה בכלל הסכמתי שתצטרף?"

"כן, יריתי שלושה חצים שהצליחו לפגוע בשלושה חיילים אויבים, אחר-כך התגנבתי ויריתי חץ על המטען במשאית ופוצצתי אותה, הצלחתי לשחרר אתכם. זה היה ברגע כנגד כל הסיכויים, כולם נתפסו וחשבתם שכבר אין סיכוי והפסדתם."

"טוב זה נכון... אבל זה לא רק זה. אומנם זה היה מעשה מאוד מרשים שלא תבין אותי לא נכון אבל, הסיבה שהסכמתי שתצטרף היא כי אתה מוכיח את עצמך כמורד. אתה עושה מה שמתאים לך, לא מוותר על הדעות שלך, מתנגד למשטר ולחוקים המטורפים שכל חסרי השכל של ריי ושאר החבורה מטילים ואתה פשוט ממשיך להיות אתה. מעבר לזה, כמו לכל מורד מוכשר גם לך יש כישרון כלשהו, אומנם זה לא בדיוק כוח מדליק כמו שמצופה אבל אני בטוח שאפשר לעשות עם זה משהו."

"כן, אפשר לעשות עם זה משהו כמו זה נניח..."

"אאווץ'! אז עכשיו אתה יורה עליי במקום על המטרה?"

"היי, אתה אמרת שזה לא כוח מגניב, אני רק מוכיח שכן."

"טום, טום, טום... אתה תמיד מצליח להפתיע אותי..."

"תודה?"

"אבל לא תמיד מוכן להפתעות..."

"איה! אאווץ'! די! בשביל מה זה היה?!"

"כמו שאמרתי, לא תמיד מוכן להפתעות."

"אתה יודע, אני חושב שהתאמנתי מספיק לבינתיים, יריתי במטרה אחת שזו אתה וזה נחשב."

"טוב, אז בוא שב לידי."

"וואו הזמן עובר ממש מהר... כבר כמעט לילה... אבל הכוכבים מתחילים לעלות ולהיות בוהקים יותר ויותר."

"כן, הכוכבים ממש יפים. אתה יודע מי עוד יפה?"

"מי?"

"אני. אלא מי?"

"אני חשבתי שתגיד משהו יותר בכיוון של... סקרלט?"

"סקרלט? הצחקת אותי. אני? אגיד שסקרלט? יפה? אני? וסקרלט? מה הקשר בכלל? מאיפה באה לך המחשבה הזאת? האהא. שאני אגיד שסקרלט יפה? הצחקת אותי. מה שתית לפני שדיברת עכשיו ילד?"

"אני לא שתיתי כלום, אבל אתה זה שירקת פה בירה והתחלת להאדים אחרי שאמרתי את השם של סקרלט. נו אז תגיד מר בארנס, מה הסיפור שלך איתה?"

"סיפור? אני לא חושב שיש סיפור."

"תראה, אולי אני אומנם ילד, אבל אני יודע לשים לב לדברים. משהו בינך לבין סקרלט, קצת חשוד איך להגיד. אה כן, וכל המורדים מדברים על זה שאתה דלוק עליה ושזה נראה שהיא קצת עלייך."

"תראה... רגע רגע, איזה מורדים?"

"אני לא פה כדי להפליל, אני רק רוצה לדעת מה הסיפור."

"טוב בסדר. אז אני הכרתי את סקרלט לראשונה אחרי שכריס אסף אותה בדרך וצירף אותה למורדים. בהתחלה היה לנו קשר... נורמלי. היינו מדברים, צוחקים קצת אחד עם השני. היו המון פעמים ששלחו אותנו למשימות ביחד, עד אז הכל היה די טוב אפילו. יום אחד, לא מצאנו את סקרלט כשהיא הייתה אמורה לצאת למשימה, נכנסתי ללחץ, שלחתי חצי מהיחידה לחפש אותה ו... מצאנו שהיא נחטפה. סידרו לנו את המיקום שלה לפי הצ'יפ שמותקן בחליפה שיש לה, כמו שיש לכל המורדים. יצאתי את המקום ומצאתי את סקרלט קשורה. ניסיתי לשחרר אותה אבל היא דרשה שאני אלך, כמה וכמה פעמים היא אמרה לי ללכת ואז התחיל להתנהל בינינו ריב. כמה דקות טובות של צעקות אחד על השני בזמן שאני מנסה לשחרר אותה, לא בדיוק עבד. אחר-כך ריי הגיע וציחקק, מתסבר שהוא השתמש בסקרלט בתור פיתיון כדי להביא לשם אותי. בסופו של דבר, כריס הביא את היחידה שלו והם שיחררו אותנו. מאז אותו יום, משהו בשקר שלי עם סקרלט טיפה..."

"עוין? לא מוסכם? מלא בריבים? מלא בטינה?"

"אפשר להגיד... אני יותר הולך לכיוון של קר."

"אוקיי, עכשיו הבנתי. טוב אני מניח שזה יסתדר בקרוב, או מתישהו. אני מקווה."

"כן. טוב ילד יש משהו מאוד חשוב שאני צריך להגיד לך."

"כל עוד זה לא משהו דרמטי כמו 'אני אבא שלך', אני לחלוטין בסדר עם זה."

"זה לא בדיוק מה שאני מתכוון אליו, אבל זה מתקרב. תראה ילד, מה שחשבנו עד עכשיו על כל הקרבות, המלחמות והאירועים האלה- זו רק ההתחלה. משהו חמור בהרבה עומד להגיע. כמו שאתה זוכר טוב מאוד, אתה בחסותי, לכן אני עומד לבקש ממך משהו. בזמן הקרוב תישאר עם ג'יין במעבדות ותנסה לעזור לה, אני חושב שזה מה שיתאים לך בינתיים."

"מה?! להישאר עם ג'יין במעבדות בזמן שאתם תמשיכו לצאת להילחם?! אין מצב! אני רוצה לצאת גם! זה לא הוגן!"

"החיים לא הוגנים ילד."

"אבל מר בארנס, רק לפני זמן לא גדול במיוחד דיברת על זה שיש לי כישרון ושאני יכול להיות חלק מהמורדים! שזו הסיבה שצירפת אותי! אז למה? למה אני לא יכול לצאת? זה כאילו לא התכוונת לדברים שאמרת. זה כאילו ש... שיקרת. למה?"

"אם המצב הולך ומחמיר זה אומר שיותר מסוכן בחוץ. יותר מסוכן בחוץ אומר, פחות סיכויים להצלחה. פחות סיכויים להצלחה אומר, יותר סיכויים לכישלון. במקרה הזה, סביר מאוד שכישלון יוביל למוות. אני לא רוצה לקחת עליי ילד שהסיכוי שהוא ימות מאוד גדול. טום, אולי אתה לא חושב ככה אבל אתה כן חשוב. אני מעריך אותך מאוד, הדבר האחרון שאני רוצה זה לאבד גם אותך ילד. אני באמת מעדיף שתישאר איפה שבטוח בזמן הזה, לפחות עד שהמצב יהיה מספיק יציב ואני אוכל לתת גם לך משימות."

"לאבד גם אותי? את מי כבר איבדת?"

"ילד, בכל מקרה אני רוצה שתישאר במקום בטוח. בבקשה תנסה להבין את זה."

"תענה לי מר בארנס, את מי כבר איבדת?"

"למה אתה חושב שזה עניינך?!"

"למה אתה מסתיר את זה?!"

"את אחי. איבדת את אחי הקטן. אתה מרוצה עכשיו?!"

"אני... אני מצטער מר בארנס... לא ידעתי..."

"תראה טום, זה בסדר. בכל מקרה, אני לא רוצה שמשהו כזה יקרה גם לך. תבין אותי."

"אבל מר בארנס, זה לא יקרה. אני מבטיח לך. אני מסוגל לעשות את זה, אל תזלזל בי. אני אתאמן, אני אעבוד קשה, אני אעשה הכל. תן לי הזדמנות! בבקשה!"

"טוב, אתה בהחלט עקשן כמוהו... בסדר. אני אתן לך הזדמנות, אבל אני רוצה שתבטיח לי דבר אחד."

"כן מר בארנס?"

"תראה, אני כבר בוגר והכל אבל אותי כנראה אי אפשר יהיה להציל. בשבילך אני אקרע מחסומים ומכשולים אני נשבע לך, אבל אני מבקש ממך דבר אחד. אם אתה רואה שהמצב כבר לא לטובתנו, תודיע לכל מי שאתה יכול ותציל את עצמך. תשתדל לשמור בשבילי גם על סקרלט בסדר?"

"בסדר. אני מבטיח."

"ותהיה חזק הא?"

"תודה, מר בארנס."

"בבקשה, ילד."

7 תגובות

 • מאת @puma161~
  30/05/2018

  אהבתי מאוד איך שהצלחת ממש לתאר סיפור שלם בתוך דיאלוג, למרות שהיו כמה דברים שהפריעו לי (הייתי מציינת אותם אבל אני מצליחה לשים עליהם את האצבע) וכמה טייפו שבמעבר קצר על הסיפור היית קולטת אותן ומתקנת, אבל כולנו חוטאים בזה~

  בכל מקרה, אחזור ואומר שמאוד אהבתי. מהכותרת חשבתי שמישהו מת בסוף XD 

  • מאת @Lapis-lazuli
   31/05/2018

   תודה רבה! 

   (והיי אולי אני אמשיך את זה ואהרוג מישהו בעתיד).

 • מאת @steamed bun invasion
  30/05/2018

  מר בארנס זה לא הזה ממשפחת סימפסונס?qog2j0x.png

  • מאת @Lapis-lazuli
   30/05/2018

   הא לא חשבתי על זה. יש סיכוי, וואלה יש סיכוי.

   פשוט זרקתי את השם משפחה הראשון שעלה לי לראש.

 • מאת @bravo six
  30/05/2018

  הוו איזה קטע יפה ממש אהבתי את הקטע הזה!!

  חח הוא גם די מצחיק, אהבתי את זה שהכנסת פה ושם קצת הומור^^

  זה אחלה של ביצוע בשביל האתגר הנוכחי !!