איש הצללים

מישו מחכה לי בצללים ומת לפגוע בי אני לא יודע מי זה או מה זה אני רק יודע שהוא מחכה ואני בטוח בזה,אני מפחד מלילה מפחד חצאת בחוץ כי אני יודע שהוא מחכה לי, אז אני מעדיף להישאר בבית ופשוט לחכות שהוא יפסיק לחכות לי,  אם את מוצאים תמכתב הזה ואני לא בבית אז כנראה שקרה לי משו רע טוב אוקיי אספר לכם תסיפור שלי מהתחלה.

זה היה יום רגיל וחם מאוד אני זוכר שסיימתי לימודים וממש רציתי לחזור לבית ולשחק קצת במחשב חח יצא בידיוק משחק חדש שאני מת לקנות אותו,אז עליתי באוטובוס בדרך לבית שלי האוטובוס היה ריק חוץ חוץ ממני ועוד מישו מוזר עם מעיל וכובע,משום מה הוא הסתכל עליי פשוט הביט בי במבט דיי מפחיד האמת שממש נלחצתי אבל היי הגעתי לתחנה שלי אז ירדתי,אבל גם הוא ירד באותה תחנה ופשוט עקב אחריי עד שנכנסתי לבניין שלי ואז הוא נעלם, קבעתי באותו יום פגישה עם חברים בסביבות האחת עשרה בלילה הייתי בדרך למקום המפגש ושוב אותו אדם התגלה מאחוריי והתחיל לעקוב אחריי התחלתי הפעם לרוץ אבל הוא גם רץ זה הלחיץ אותי פשוט רצתי למקום המפגש שם החברים שלי חיכו לי ואותו איש נעלם שוב, בסוף הפגישה התעקשתי שהם ילוו אותי קצת והגענו לחצי הדרך ואז נפרדנו ואני מתחיל ללכת בזמן שאני שומע שירים מסתכל לכל הכיוונים ושוב הוא נמצא מאחוריי התחלתי לרוץ שוב אבל הוא לא רץ הגעתי לבייתי ונחתי ואני פשוט קולט אותו מבחוץ מסתכל אל חלוני פחדתי הייתי כל הלילה ער ופשוט השגחתי עליו והוא עדיין נשאר שם.

הוא פשוט נשאר שם והוא לא זז עד שהבוקר הגיע והוא פשוט הלך ונעלם לו לא רציתי לצאת אבל הייתי חייב ללמוד לבגרות אז רצתי לתחנה הפעם האוטובוס היה מלא ולא ראיתי אותו וגם שחזרתי מהלימודים לא ראיתי אותו ונרגעתי הייתי בטוח שזהו אבל לא הוא שוב מחכה למטה ומסכל לכיוון חלוני,אני בטוח שהוא רוצה ממני משו אבל מה, אולי עשיתי משו רע ואני לא יודע,אולי זה רוצח שכיר ששילמו לו להרוג אותי, או שהאם זאת מתיחה, לא יכול להיות שזאת מתיחה אחריי הכל הוא מחכה כל הלילה למטה בצללים מה עליי לעשות הוא כל לילה ולילה חוזר לו ומחכה לי למטה אפילו נתנתי לו שם "איש הצללים",אני מפחד לצאת בחוץ אני רועד מפחד ,הפעם הוא הגיע עם סוג של לייזר כזה ופשוט מכוון אותו אל חלוני והשאיר לי פתק ומה שרשום זה "תהנה ימייך האחרונים הגיע זמנך גם לאעלם היום הזה מתקרב יותר ויותר"הודעתי למשטרה הם בדקו תאיזור שלי וגם תמצלמות אבל לא היה שום סימן אליו התקעשתי שאני אומר תאמת אבל הם חשבו שאני משוגע ופשוט עזבו,ואז הוא שוב חזר התבאדתי הפעם בתקווה ופשוט כתבתי תמכתב הזה אם נעלמתי או שנמצאתי בביתי ללא רוח חיים תדעו שאיש הצללים האחראי לזה. 

8si0bk4.jpg

8 תגובות

 • מאת @ramen
  21/10/2018

  גם לך קרה היום הזה ???? גם לי חיכה מישהו מחוץ לחלון עקב אחרי לכל פינה וכשהיסתכלתי הוא כלא היה מחפש ומוצא כשאני בדד אך אם מישהו ביחד הוא לא ליד זה מפחיד מתעתע אבל זו מציאות חיים יום יום אם פחד לצאת אך ביום מין הימים יצאתי לגורלי כך לבדי הוא נעמד למולי כן זה היה הוא זה היה הצל שלי ^^

 • מאת @Tal Senpai
  18/10/2018

  אני מתחיל ככה כל סיפור אימה שאני כותבב

  אני לא מפרסם בספין כי הרמה של הסיפורים שלי נמוכה מדי אבל עדייןן

 • מאת @vageto012.
  18/10/2018

  תוכן מעניין

 • מאת @Lapis-lazuli
  17/10/2018

  סימני פיסוק, מצלצל לך מוכר? יש פה שלוש נקודות בסה"כ - בכל סיום פסקה. (אולי היו עוד כמה שלא הבחנתי בהן אבל מריפרוף קצר ראיתי רק שלוש.) בכל מקרה, זה מוריד את הרמה של הסיפור בצורה מסיבית. נעבור לדבר הבא, ניסוחים והתבטאויות - אני לא יודעת אם המטרה שלך היא לכתוב בצורה כזו, בצורה כזו של, בתיאור המעודן: "התכתבויות עם חברים שך'." הניסוח שלך גולש מדי פעם בהשתדלות רבה לניסוח על רמה, כיביכול. "מה עליי לעשות" - שורה 5 הפסקה השלישית, שינוי דרסטי מרוב ההתבטאות שלך. מרגיש כמו טקסט מזולזל וסיפור בשקל וחצי, יש לך הרבה שגיאות כתיב שאני מניחה שהיית שם לב אליהן מקריאה קצרה של הטקסט פעם שנייה. מעבר לזה העלילה בנויה סביר-, היא נשארה על אותו טון פחות או יותר. בנוגע להתחלה ולסיום, אתה חוזר על העובדה שאם מישהו קורא את ה"מכתב" זה סימן לכך שאתה ללא רוח חיים, (קונספט חרוש אם תשאל אותי, אבל בסדר) אבל עצם זה שאתה כותב את העובדה גם בהתחלה מכניסה אותנו לידיעה שהכותב כבר מת, ככה שכל המתח שניסית לבנות נהרס.

  יש הרבה מה לשפר לסיכום, תנסה לעבוד על זה לפעמים הבאות.

 • מאת @The big anime
  17/10/2018

  Kill him!!

 • מאת @RIN CHAN
  17/10/2018

  משוגעעעע חשבתי שזה קרה לך חחחח אתה מספר את זה כאילו זה אמיתיייי 

  טוב הצלחת להלחיץ אותי

  • מאת @Gamekillers
   18/10/2018

   חחחחח זה לא אמיתי זה סתם סיפורר. ועברתי יום קשה בצהלל

 • מאת @שיקאמרו
  17/10/2018

  שאתה רואה אותו תתקשר למשטרה ותגיד להם לא להדליק אורות כי הוא יברח 

  או שתרביץ לו עם נבוט יא מעפן