יואו כמה זמן!! יותר מדי

אוקיי הרבה זמן לא הייתי פה ולא העלתי לכאן ציורים...

הלימודים חונקים אותי ואין לי יותר מדי זמן אבל פה ושם זמן לצייר אז אני מעלה כמה עגשיו.

thqw44b.jpg

אוקיי אז הציור הראשון זה נארוטו הצעיר שעשיתי לו עין אחת רגילה ועין אחת של השועל, אבל כמו שאתם רואים זה עדיין לא גמור.

gy79jh5.jpg

זה ציור של נוף ביוון באי פיליון לא משהו כל כך מיוחד...

vjtof8e.jpgz5k8224.jpgשני אלה זה קישקושים קטנים להלאווין...

qkfr252.jpg

וזה רישום של אגרטל עם ניצן קטן בתוכו

אני מצפה לביקורות על הכל...

13 תגובות

 • מאת @Luffy - chan
  04/12/2018

  הראשון שלך יצא לך הכי טוב חבוב

   

 • מאת @The big anime
  03/12/2018

  מגניבבבבב

 • מאת @Lucyheartfilia
  03/12/2018

  אווו הכל יצא ממש מגניבבבבבבבבבבבבבבבב

  אהבתי במיוחד את נארוטו.

  (לקח לי כמה שניות להבין מאיזו זווית אני אמורה לראות את הנוף של יוון שציירת אבל הוא עדיין ממש מגניב)

 • מאת @P.G. Eye
  03/12/2018

  מישהו אמר ביקורת ולא קרא לי? <: חח, זה פשוט שאנשים אומרים לי שאני ממש ביקרותית~ אבל זה פשוט נחמד להביע דעה על דברים.

  (חפירה עם שימוש במושגים יומרניים כי ככה אני מדברת, מסתבר.)

  אממ, אוקיי, הציור הראשון. הוא מאוד יפה, והפורפורציות מעולות (פלוס מינוס, פשוט המרחק בין העיניים לא משו), אבל משהו לא מסתדר לי בפנים. לקחת רפרנס? אם כן, יש סיכוי שהבלטת יותר מדי את ההבדל בין הסגנון שלך לאחד שלקחת ממנו את הרפרנס, או שהפרופורציות בין הכתפיים לראש פשוט לא מסתדרות לי מספיק בזווית העין. נסה לעשות ממש דיטיילס עמוקים כשאתה מגיע לחלק של הז'קט (אם אתה מתכוון להמשיך לשם) זה אולי יעזור. הצביעה בטושים ממש טובה, ובנוגע לרקע, לדעתי זו הייתה בחירה לא כזו טובה לעשות את זה בעפרונות (אם אני לא טועה) יש להם הרגשה מאוד נעימה, וכאן לציור הספציפי היית צריך יותר עומצתיות. וחוץ מזה, השימוש בעפרון היה בלי שיידינג מוצלח ככ, והתנועתיות של האש וה... משהו הכחול הזה שם, טיפה חוזרת על עצמה ולא ממש חופשיה כמו שצריך כזה נוגע לכל הדברים של 'מאנה' וכאלה.

  הציור השני בעל שימוש מאוד חלק בעיפרון (שוב, אם אני לא טועה P:) אבל הוא לא ממש מובן לדעתי (שזה מעולה מבחינתי, רק שאני מאמינה שזה לא מה שרצית ללכת עליו), ויש חלק שבו ערבבת כחול עם ירוק... אני לא חושבת שאלה עפרונות שטובים לזה ככ, הם גורמים לזה להיראות מאוד בולט. אם כבר אתה הולך על ערבוב צבעים בעפרונות האלה, עדיף לך לעשות ערבוב בכל דבר שאתה עושה. אתה תראה את ההבדל~ סך הכל, הציור מדהים. נסה ללכת עם קונספט של פנטזיה ותשלב את זה עם זה ראליסטיקה, נראה לי שזה יתאים לך.

  בשלישי השתמשת גם בעט שחור, גם בעפרונות, וגם בצבעים? וואע, מצאת שילוב לא כזה טוב. כלומר, הם יכולים להיות מדהימים אחד עם השני, אבל ניסית למזג אותם ביחד. בדך כלל, עושים את זה כדי להבדיל צד קרטוני מראליסטי או להבליט אם כבר צדדים מסויימים בציור. אפשר לעשות מיזוג, אבל למשל, כשאתה משתמש בעפרון ועט ביחד, חשוב להשתמש בעפרון שחור ובצעים מאוד כהים ליד הקווים של העט, כדי שלא יבחינו בו. בציור הזה ספציפית, יכולת להחליף את העפרון בצבע, וזה היה יוצר לך סגנון קרטוני שיכולת לשחק איתו עם הקו של העט, שיוצר אפקט דיי טוב על צבעים, בניגוד לעפרון. אם אתה מתעקש להשתמש בעפרון ועט ביחד, לדעתי אתה צריך להתאמן על שיידינג בצבעי עפרון וערבוב צבעים כדי לא להבליט את העט יותר מדי. 

  ברביעי יש את אותו שילוב של עט עם עפרון אז אני אדבר יותר על העפרון הפעם. היית צריך לראות מודל או לקחת רפרנס לדלעת, כי אפשר לדעת שלדלעת מסוג כזה יש שיידינג מאוד ספציפי ועמוק בחלקים מסויימים (שאני דיי בטוחה שזה מה שניסית לעשות... אולי?) אז החלק הבעייתי כאן זה כבר בשלב של הסקץ'.

  החמישי לדעתי יצא הכי טוב, רק שכנראה יש לך קטע עם לא למזג את האוט לין עם שאר הצביעה של הדברים שאתה מצייר, כי כאן למשל זה בולט אפילו שהשתמשת רק בעפרון. קח למשל, מודל של שולחן עץ. בהתחלה אתה עושה לו סקץ', רואה איך הוא בנוי ואיפה אתה צריך לעשות הצללות וזה, ואז אתה מתחיל לצבוע אותו, עם עפרון רגיל, נגיד. אם אתה לא מערבב את האוט ליין עם שאר הגוף, זה כבר סגנון קרטוני/דברים אחרים שאפשר להעלות על הדעת שהם לא ראליסטיקה. האוט ליין הוא לא קו שחור, אלאסיום המודל שלך בצבעים מאוד מאוד כהים, לא משנה מה זה. וכדי להגיע למצב של צבע כהה מבלי שהוא יפריע בזווית העין, אנשים לאט לאט עוברים מבהיר לכהה עוד לפני שהם מגיעים אל האוט ליין.

 • מאת @itaibeta
  03/12/2018

  לאף אחד אין ביקורת???

 • מאת @aviel4455_draw
  03/12/2018

  כולם חמודים

   

  • מאת @itaibeta
   03/12/2018

   חמודים? מה זה אומר

   • מאת @aviel4455_draw
    03/12/2018

    שהם חמודים.

    בעיניי כל דבר חמוד הוא משהו מקסים.

    בדרך כלל אני מבטא את תגובותי בgif

    פשוט אני מתכתבת בטלפון אז בטלפון אין לי gif שאני יכול לשלוח.

 • מאת @the handsome fox
  02/12/2018

  אתה מצייר יפה3:

 • מאת @Jim560
  02/12/2018

  אוו נייס

 • מאת @MefokaAnonimit
  02/12/2018

  בקטע עם העלה ניראלי עם היתה שם אותו באמצע זה היה נראה יותר 3d כזה

 • מאת @~shiro~
  02/12/2018

  יצא מהמם אין ביקורת חח

  • מאת @itaibeta
   02/12/2018

   אין דבר כזה אין ביקורות תמיד יש איפה להשתפר...