אני רוצה ללמוד לצייר אפשר טיפים לשיפור?

q641m4s.jpg

טוב אז אני רוצה להתחיל ללמוד לצייר, ניסיתי לצייר את צ'יקה וזה מה שיצא... אפשר הצעות לשיפור?
(זאת פעם ראשונה שאני מצייר תהיו עדינים חח)

8 תגובות

 • מאת @נייטו
  16/04/2019

  תקולל. עם זה הציור הראשון שלך, אז אני ממש בדיקי.... לכך לי חודש להגיעה לרמה הזו.... אז אני גם כן יכולה לתת לך בערך רק עצה אחת. תתמיד ותצייר המון. ואם את רק מתחיל, לצייר שלד(סקיצה ראשונית) מעוד עוזר (וגם כשאתה ותיק) אל תצייר בעט עיפרון, ועם אתה יכול, כדאי לך לקנות לעצמך כמה עפרונות סרטוט. עם אתה לומדת לצבוע, אני הייתי ממליצה על אפרונות צבעוניים רכים. לא ממליצה לעשות קווים חזקים וישרים שקשה למחוק, אלה קווקוים עדינים שיוצרים קו אחד. אבל את הציור הזה ציירתה כאילו אתה מפחד להרוס אותו. תצפה בסרטונים ביוטיוב שמסבירים איך לצייר. גם עם לא תיישם שום דבר ממה שמראים שם, בכול זאת תוכל ללמוד. מעבר לזה אין לי מה לומר. (רק עצה אחת? כן בטח!) יש לך כישרון, והציור הזה ממש מדהים!  

 • מאת @ChocoChan
  14/04/2019

  אם את רוצה להוסיף הצללות תחליט על איפה אתה רוצה שיהיה מואר נגיד אתה מחליט שהאור מעליה אז בחלקים התחתונים תעשה כהה יותר ולמעלה יותר אור זה ממש כיף לעשות הצללות וזה גם משפר הרבה ציורים:)

 • מאת @オル
  14/04/2019

  אני יכולה לכתוב כמה טיפים שקראתי פעם ומאז הם רק עוזרים לי בציור!

  1. להשתמש הרבה בריפרנסים, להסתכל על תמונות ותצלומים ולהעזר בהם, כי זה באמת מועיל. לפעמים גם יותר קשה לצייר מהראש כשלמשל לא עולה משהו יצירתי או שלא פשוט תמיד לצייר את מה שיש בראש..

  2. להתמקד בשיטה אחת. למשל לא לערבב בין כמה סגנונות שונים כי זה מאט את ההתקדמות בציור (לא לשלב בין אנימציה וריאליזם כי זה לא ילך, לדוגמה). ומצד שני, לא רק על סגנון הציור אלא גם עם המכשירים שמשתמשים בהם. עדיף להתמקד בסרטוט וצביעה במרקרים, או בצבעי מים, או כל דבר אחר, אבל עדיף להתמקד בכל פעם בדבר אחד ולא גם בעפרון, גם במכחול וגם בטוש או כל דבר אחר. להשקיע בכל פעם במשהו אחד.

  3. לא לפחד להרוס את הציור. אני פעם לא הייתי צובעת את הציורים שלי בגלל שהייתי מפחדת שיהרסו, וצדקתי, הייתי גרועה בצביעה אז פשוט הנחתי לציור להישאר רק סקיצה, אבל זה בדיוק מה שמנע ממני להתפתח! אז אל תעשה את זה לעצמך. גם אם מתפקשש, בציור זה יצירתיות, אז תמיד אפשר למצוא דרך לתקן או לנסות שוב.

  4. לא להיות עם ציפיות גבוהות מדי. את זה אני באמת אומרת מנסיון, כי כל הזמן אני מציירת ומתאכזבת מעצמי כשלא יוצא לי מושלם, ואז בא לי לקמט את הדף ולנסות מחדש עד שאני כבר מתעייפת מלצייר ועוזבת את הדפים ומגלה שבזבזתי כמה שעות על כלום, כי זרקתי ומחקתי שוב ושוב כי לא יצא 100%. אז ציור זה משהו שאי אפשר להשתפר בו בלי להתחיל מ-0. גם מי שהוא הצייר הכי מומחה פעם לא ידע איך לצייר עיגול סימטרי.

  5. לנסות לצייר הרבה, ולא לנטוש את זה. כי צריך רצון ומוטיבציה להשקיע בזה. זה מהדברים שאם אין סבלנות אליהם אז פשוט לא צולח (לא מנסה להפחיד חח:).

  6. לצייר את הדברים שאתה הכי אוהב. כי בסופו של דבר אתה תהיה הכי גאה בציורים שהם הדברים האהובים עלייך, ולא איזה פרצוף שמישהו התחנן אליך שתצייר לו. כשמציירים משהו שנמצא בלב אז יש הרבה יותר רצון להשקיע בזה.

  7 ואחרון- להתאמן הרבה. צריך להתאמן הרבה ולחזור לזה בקביעות כדי שזה לא ישכח.

  יש עוד כמה טיפים אבל הם לא ממש למתחילים, כי הם יותר חופרים ומורכבים. הציור שלך ממש נחמד יחסית לציור ראשון, בהצלחה עם זה xD

 • מאת @Wonder
  14/04/2019

  מאוד מרשים לפעם ראשונה!
  ממליצה לעבור על הקווים על מנת שיהיו חזקים יותר ושייראו פחות "רועדים".
  הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת זה לצייר הרבה.

 • מאת @MISTER X D
  14/04/2019

  זה לא קשור ללהיות עדינים...

  זו הפעם הראשונה שלך, אנשים פה לא מפגרים, למה שיגידו לך שזה נורא או שיט כזה. זו פעם ראשונה.

  אם זו הפעם הראשונה שלך שאתה מצייר ככה אז אין לי טיפים. באמת שאין. אתה צריך לצבור נסיון. טיפים שאני אתן לך אתה בכל מקרה כנראה לא תבין.

  בהצלחה בהמשך~