חזרה לחיים - טוב בערך

הי שבת שלום לכולם! אז כמו שאפשר לראות התחלנו בהעלאת הפרקים!
לפני הכל אני רוצה להודות לאראגון שטיפל ותמך בגיבוי פרויקט האנטר הארק האחרון למרות שאפיו אנחנו עברנו קשיים במציאת הפרקים... למי שזוכר אותנו היינו פעילים ב2016 ואז נפלה עלינו מכת מות המחשב הראשי...
בכל אופן הסבר לגבי אודותינו ניתן למצוא ב"אודות" (די)
בנוגע לפרוייקטים עצמם ניתן לראות כי מדובר בלא כל כך הרבה פרקים ואם כי במעט פרויקטים שרובם בכלל היו ספיישלים. 
לאתר ספין ראינו לנכון לעלות רק פרויקטים שהצלחנו להשלים ולעמוד במשימה שלנו בניהם הארק האחרון של האנטר באיכות טובה! כי... כן, אפשר לומר שהאנימה לא זכתה לתרגום הראוי לה ברובה. את הפרויקט BTOOOM! עשיתי לגמרי בעצמי באתר פאסט שם לפני כמה שנים (אולי חוץ מלקודד לא זוכר כבר) אבל כן אני מרשה לעצמי לעלות פרקים שעמלתי עליהם רבות ודי עשיתי לבדי אפילו תחת כותרת של אנשים אחרים. מכבד את האתר אבל שימו לב! אנשים שהיו נגד העלאה מרובה ורחבה בסופו של דבר מצאו את עצמם קורסים ועובדים נטו בהעלאה מחודשת - גוגל דרייב הכניס קשות לפאנסאב הישראלי ואני רואה בשיותף הקישורים והעלאה מרובה אצל אנשים ברכה! בלעדכם לא היו מצליחים לגבות מחדש.
נוסך על הכל ישנו פרויקט שנקרא BLOOD LAD שעליו ברובו אינפינטי סאב עבדו אך אני כן לוקח על עצמי את זה שלמעשה בהתחלה ובסופו נוצר עליו שיתוף פעולה שתרם לסיומו וגם את האובה שנעשתה אצלנו מאפס.
בסופו של דבר כל ההורדות שנשארו אצלנו באתר עדיין נמצאים על אותם הקישורים הישנים לכן מי שמעוניין לצפות בפרקים באיכות טובה מוזמן לבקר ב"אתר המקורי" שם יוכל להינות ממה שהיינו פעם. 
נוסף על הדברים שנאמרו לצערי לא חזרנו לפעילות אמיתית וזה גם לא נראה כך באופק אבל היי, עד לפני שנה גם לא חשבנו שנעלה הכל מחדש והנה זה קרה. 
את הפרקים נעלה לאט לאט בעזרתו של VAMPIREFOX שתורם מזמנו בהעלאה לשרת OPENLOAD - נא לשים לב מדובר באתר עם פרסומות פורנוגרפיות אז על אחראיותכם*
צפייה מהנה!~