הסיבה שהקישורים לא עובדים וכו' (עדכון)

 • מאת Gbglu
 • 14/05/2019

שלום, אממ ראיתי המון בתגובות בעמוד של הפרקים, שאומרים שהפרקים לא עובדים. עקב בעיות עם העניין של הצפייה זה בגלל שהרבה אנשים צפו בפרקים ולכן זה כך, זה יחזור בזמן הקרוב. אני לא מאמין שיותר מיום, ת'אמת, שזו פעם ראשונה שזה קורה לנו. אבל בסדר, דברים כאלה קורים לעיתים קרובות. זה יטופל בזמן הקרוב לכן אין סיבה לחשש, במידה ואראה שזה לא ישתפר אנחנו נדאג לעלות מחדש את הפרקים רק בשביל שאתם תוכלו להנות מהם, בואו נקפוץ עכשיו לעדכונים החשובים!

אוקיי, אז מה חדש?

-בקרוב יצאו כל פרקי הסדרה של 'האהבה נמצאת כ10 סנטימר מולנו', תורגמו עד כה 4 פרקים עבור הסדרה, הפרק הראשון כבר נמצא באתר, אבל אין אפשרות לעלות אותו לכאן מכיוון שאין דף ספציפי עבור האנימה. ולכן זה לא מתאפשר. הנה הפרק: https://drive.google.com/file/d/1v4OQp64ZBnbPuM3shBj1QOtQvqwtsnQP/view

-המשך בפרק הראשון יש כמה שגיאות בתרגום מבחינת השפה(שמתי לב רק אחרי שכבר פרסמנו), חסרים פה ושם אותיות, בגלל שלא שמתי לב. כשכבר נסיים את הסדרה אנו נדאג לפרסם את הV2. עכשיו אנחנו עובדים על קריוקי וכמובן השיר סיום. אני מאמין שעוד השבוע נוציא את זה. צפייה מהנה בנתיים! הפתיח תורגם על ידי אלי-צ'אן ואני תירגמתי את הפרק.

-Youjo Senki הסרט, בקרוב מאוד נתרגם את הסרט של יוג'ו סנקי, כך שיש למה לצפות! לזה אנחנו מתחייבים. בקרוב.

-Shojo Shuumatsu Ryokou מה קורה עם האנימה הזו? בקרוב מאוד גם נחזור לתרגם אותה וגם כמובן יש את המיני אנימה של יוג'ו סנקי שכבר תורגמו כ4 פרקים, אבל משום מה אין לי אפשרות לפרסם אותם עדיין. עוד היום אפתח דף חדש לסדרה. זה הכל להיום! מקווים שתצפו.

בברכה, צוות KoiAnime

 

 

3 תגובות

 • מאת @Bakemonoo
  15/05/2019

  בהצלחה!

  תעדכנו את הפרוייקטים שלכם ותשנו צבע לפונט פה באתר כי זה בלתי קריא בעליל.

  • מאת @Gbglu
   15/05/2019

   תודה רבה! נדאג לשנות את זה. גם לי זה מפריע

 • מאת @AllyChan
  15/05/2019

  מיאו.