רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

דרושים

KOIAnime - דרושים

שלום וברוכים לעמוד הדרושים שלנו! חושבים שאתם מתאימים? מלאו את הטופס הזה.

שם וכינוי(לא חובה שם): 

גיל(כניסה לצוות היא מגיל 16 ומעלה):

ניסיון בעבר:

אימייל(לשלוח את הטופס בהודעה פרטית אליי):

איזה תפקיד מתאים לי(מקודד, מתזמן, עורך לשוני וכו'):

האם אני מתכוון להישאר בפאנסאב מבלי לפרוש(חובה תשובה):

 

שימו לב, קויאנימה מחפש צוות של אנשים רציניים ולא פורשים כל שני וחמישי. אז אם אתם חושבים שאתם מוכנים לזה, אז למה לא? אצלנו אין לחץ של מתי לצאת, קחו את הזמן שלכם. כולנו בני אדם, כולנו עסוקים ולכולנו יש חיים מחוץ לכאן, הכי חשוב שתזכרו שאנחנו עושים את זה לכיף, לא כדי להיות טובים מאחרים, אין לנו סיבה ללחוץ עליכם בלי סיבה. וגם לא נלחץ, אבל הכי חשוב לנו שתראו רצינות ולא פרישה של כל שני וחמישי. אנחנו עובדים קשה על הפרקים, ואנחנו מתחייבים שלא לפרסם פרקים שלנו מהאתר כקישורים להורדה. יש לנו מספר חוקים שעליכם להבין לפני שאתם מגישים.

1. אני לא אסכים לקבל אנשים שפועלים עם האגו שלהם, שתמיד אומרים שהם הכי טובים מפאנסאבים אחרים, אנו לא כאן בשביל להיות טובים יותר, אנחנו כאן כדאי לעשות מה שאנחנו אוהבים. ולהשתפר בעצמנו, אנחנו לא צריכים להגיד לאחרים שאנחנו יותר טובים כי יוצר רושם רע לפאנסאב ונסיבות קריטיות יכול לפגוע בצופה או בכל פאנסאב אשר אליו תגיבו כך. אז לכן כבדו את כולם, תזכרו שכולם בני אדם וכולם עושים בדרכם את זה. אל תשכחו את החוק, זה החוק הכי חשוב אצלנו, לתת כבוד אם ברצוננו לקבל כבוד בחזרה.

2. אנחנו לא כאן בשביל תחרות, אנחנו עושים את מה שאנחנו יכולים ולא מעבר, כי אם אין לנו זמן סימן שאין לנו זמן, זה לא אומר שאנחנו מתייאשים פורשים, אלא קצת ממתינים שהזמן הלוחץ יעבור ולאחר מכן ממשיכים, אז אין סיבה לייאוש גם אם אין זמן ואין סיבה לפרישה. כי אנחנו מתחשבים באלו שאיתנו, אנחנו לא רק צוות, אלא משפחה. אוהבים אחד את השני, לא מתווכחים על מי יותר טוב ומי פחות, כולנו יש לנו את הדרך שלנו להשקיע בצורה שבה אנחנו בוחרים.

3. עוד משהו שאני לא אוהב אצל מתרגמים זה שתמיד מנסים להוריד אחרים שפתחו פאנסאב חדש, אני לא ארשה דבר כזה. אנחנו כאן כדאי לעודד פאנסאב חדשים זוהי הסיבה שקוי אנימה קיימת. אני לא מדבר בשם אף פאנסאב אחר, אלא מתמקד בפאנסאב אחד והוא קוי אנימה. אנחנו תמיד כאן כדאי לעזור לאחרים, בין אם אנחנו לא ממש מכירים. אנחנו מנסים להיות אנשים טובים, תזכרו זאת. אם אין ביכולתנו לעזור, עשינו מה שיכולנו. אבל אם יש ביכולתנו לעזור אז למה לא?

4. אני כבר 6-7 שנים מתרגם, אני נתקלתי בהמון זילזולים במהלך השנים בפאנסאבים אחרים ואני לא יכול לסבול את זה, בין אם אני חוזר על עצמי או לא, אני מוכרח שמי אשכרה רוצה להצטרף, יבין את זה. שיהיה כנה עם אחרים ותמיד ידע מה לשפר, אין סיבה להתעצבן אם אנחנו טועים, תזכרו אנחנו בני אדם. קרה לי בעבר שפרשתי בגלל שחשבתי שאני לא מספיק טוב לתרגם, אבל לא ניסיתי מספיק, אף אחד לא אמר לי שאני יכול לתרגם, קצת מילים טובות לאחרים יכולות להשפיע המון! אתם לא תדעו כמה אתם מסוגלים להשפיע לטובה על פאנסאבים עם כמה מילים טובות וביקורות בונות.

5. אין לריב עם חברי הצוות, במקרה שלנו אנחנו רק שתיים אני ואלי-צ'אן, ואם אנחנו מתווכחים, אנחנו מטפלים בזה בצורה בוגרת ואחראית, אנחנו לא רבים. מריבות לא יתקבלו כאן, תמיד אפשר ליצור דיון על מה מפריע ומה לא מפריע, אבל אין שום סיבה שתיהיה מריבה אם לא יהיה את זה שיצית, הרי לכל מריבה תמיד יהיה את זה שיחפש לריב, לכן כבדו אחד את השני ותופתעו. הדבר הכי חשוב אצלי בקבוצה הוא הכבוד כלפיי האנשים, כולם מוערכים אצלי. אין אחד שאני מזלזל בו.

6. עוד נושא שברצוני לפתוח, הוא, אם אחרים מפאנסאב אחר מתחילים לדבר לא יפה על הפאנסאב שלנו, יש לי משהו אחד לומר *להתעלם*, אנחנו לא משווים את עצמנו לאחרים ובטח שלא חושבים שאנחנו יותר טובים, אבל אנחנו עושים את העבודה שלנו בצורה מעולה, ככה אנחנו חושבים. מה שנכון, התעלמות היא הפתרון למריבה. גם אם לא התחלתם אותה, אם לא תיכנסו בה לא תיהיו חלק ממנה. לכן אני מבקש מכם להיות אנשים נחמדים וטובים.

7. חפרתי עם החוקים, הגיע הזמן לחוק הכי חשוב. החוק הכי חשוב אצלי הוא שתדעו להנות מהתרגום, אם זה משהו שאתם כל כך אוהבים לעשות, תהנו מזה. קחו את הזמן שלכם, אף אחד לא לוחץ עליכם, באמת. במידה ונתקעתם באיזשהו משפט או מילה, אנחנו 24/7 כאן בשביל לתמוך בחברי הקבוצה שלנו. כולנו לומדים מטעויות, זה בסדר גמור. לכן אין שום סיבה להתבייש, אני כן התביישתי, אבל תראו אותי היום! חח, ובכן, אני מאחל לכם בהצלחה בין אם החלטתם להיות בפנים או לא להיות.