ממלכת המדע

ממלכת המדע

334.png
------------------------------------------------------------------------------------------------

מידע גנרי

ממלכת המדע התחילה מסנקו, שבנה לעצמו מחסה ומעבדה פשוטה בה נמצאות סנוניות מאבן עליהן הוא ניסה ניסויים כדי ליצור את פורמולת האבן.

Original Base
בסיס מקורי

Laboratory (Anime)
מעבדה ראשונה

לאחר כשנה, ולאחר הפיצול שלו עם חבריו טאיג'ו ויוזוריהא, סנקו גילה כפר בו נמצאים אנשים הלא מודעים לדבר הנקרא 'מדע'. לאט לאט סנקו פיתח באיזור שלהם את ממלכת המדע הרשמית מחוץ לכניסה לכפר.

Ishigami Village
כפר אישיגאמי

------------------------------------------------------------------------------------------------

מקומות

בממלכה יש מספר מקומות, בהם אנשים שונים עובדים או יוצרים כדי להמשיך לפתח את ממלכת המדע.

Science Lab
מעבדת ניסויים

Iron Forge
כבשן ברזל

Glass Kiln and Cooling Kiln
כבשן זכוכית וכבשן קירור

Ganen and Ramen Cart
עגלת ראמן

Dynamo
דיינמו

Training Grounds
אדמות אימונים

------------------------------------------------------------------------------------------------

היסטוריה

xe2UkYsmhhSAAAAABJRU5ErkJggg.png

זמן קצר לאחר שסנקו וטאיג'ו יצרו את פורמולת האבן הם הותקפו על ידי חתולי בר שדחקו אותם לפינה. השניים החייו את טסוקאסה כדי להציל את עצמם. הם גילו כי הפילוסופיות של טסוקאסה שונות מאוד משלהם. מטרתו הייתה חברה חסרת מעמדות, בה רק החזקים יכלו לחיות, ואילו סנקו מחפש להחזיר את העולם לקדמותו, ולהתחיל מחדש את המדע מתקופת האבן.

 

DyE5tAgMo3ZAAAAAAElFTkSuQmCC.png

טסוקאסה מאוד אכזרי בניסיון להשיג את אימפריית העוצמה שלו. הוא מנפץ כל אדם מאבן שהוא רואה כלא ראוי. בגלל זה, סנקו שואף להתנגד ישירות לטסוקאסה. הוא מחליט שהדרך הטובה ביותר לעצור אותו היא ליצור אבק שריפה. בזמן שהוא יוצר בהצלחה את אבק השריפה, זה לא עוצר את טסוקאסה, והוא הורג את סנקו בעזרת מכה ישירה לצוואר שלו. בזכות מעט אבן על עורפו שעדיין נותרה, הוא קם לתחייה. לאחר שסנקו וחבריו בורחים מטסוקאסה, טסוקאסה מסוגל להשתלט באופן מוחלט על המערה בה נמצאת החומצה החנקתית. בכך, סנקו נחרץ לבנות את ממלכת המדע הפרטית שלו, שנועדה להפיל את טסוקאסה ולהשיב את המדע לעולם.

 

AfgtslT8VsWAAAAAElFTkSuQmCC.png

סנקו מגלה על יותר מ40 איש בכפר אחד מרוחק, בו הם לא מודעים למדע. בחורה בשם קוהאקו הובילה אותו לשם כדי לעזור לו להשיג כוח אדם. הוא פוגש בכרום, "מכשף גאון" שניסה להלחם איתו ב'קרב כשפים' ונכשל בלי שסנקו התאמץ. השניים נהפכו עם הזמן לחברים, וגייסו אליהם עוד כמה אנשים מהכפר ובחור נוסף מהאימפריה של טסוקאסה, גן אסאגירי - מנטליסט. הם חילקו את הממלכה למחלקות - צוות המדע, צוות הכוח, צוות המידע וצוות המלאכה. לאט לאט הם השיגו עוד אובייקטים וגדלו. מטרתם הראשית הייתה - לרפא את רורי, כוהנת הכפר.

 

7QCZqyPvHjdwpU7pEw5i7WPJR4YIHN9SLW9JWg3AIagIBKcbdJAAAAABJRU5ErkJggg.png

סנקו דורך בכפר בפעם הראשונה, ומשתתף בטורניר הנקרא "גראנד באוט" לצד חבריו כרום, קוהאקו, גינרו וקינרו. מאגמה היה היריב הקשה ביותר בטורניר, ובעזרת תכסיסים שלו ושל חברו הם כמעט הצליחו להוריד את כל צוות הכוח ולהבטיח את הנצחון של מאגמה. עם זאת, כרום בשיתוף פעולה של גן הצליחו לתמרן את מאגמה ולשרוף אותו בסופו של דבר. אחרי כמה נצחונות טכניים, ונצחון מהיר של סנקו נגד גינרו, סנקו נקבע בתור הצ'יף החדש של כפר אישיגאמי, וגם ריפא את רורי.

 

w9rBJ0n5SihNwAAAABJRU5ErkJggg.png

לאחר שסנקו נהפך לצ'יף, הוא מגלה שגם לו וגם לכפר יש אותו שם המשפחה. לאחר מכן רורי מספרת לו את סיפור מספר המאה מתוך "מאה הסיפורים" של הכפר, שעוברים בין כוהנים עם השנים. סנקו מגלה שהמייסד הרשמי של הכפר הוא לא אחר מאביו המאמץ, ביאקויה אישיגאמי, וילדיו של חבריו לחלל. לאחר מכן סנקו רואה את הקבר של אביו ושומע ממנו קול חזותי שאומר שהוא מסוגל לעשות את זה - הוא מסוגל לשחזר ולהציל את העולם המודרני. 

 

H1Ft0ReyjRMxAAAAAElFTkSuQmCC.png

גן מודיע לכפר שהם תחת מתקפה, על ידי אנשיו של טסוקאסה, בראשות היוגה. קאסקי מספק לצוות הכוח חרבות קאטאנה יפניות כדי להלחם בהם ולהבריח אותם. לאחר הפלישה, על ממלכת המדע ליצור טלפונים סלולרים, כדי לשמור על קשר זה עם זה ולהשיג יתרון משמעותי בקרב הבא נגד טסוקאסה, עכשיו כשהוא יודע שסנקו עדיין חי. כרום וקאסקי יצרו גלגל מים, מה שנתן לממלכת המדע קפיצה עצומה לעידן האנרגיה, מה שחוסך להם כוח אדם. הגיע החורף, וממלכת המדע סוף סוף השלימה את הטלפון הנייד. בנוסף, סנקו מצא את התקליט האחרון בעולם, שביאקויה השאיר לו.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

מחלקות הממלכה

הגנרלים החכמים

unknown.pngunknown.pngZ02g62UzAAAAAASUVORK5CYII.png

צוות הכוח

w8ni5RfbDiUrQAAAABJRU5ErkJggg.pngHe41HFJYYxJwebdj6F5154AfWNjVmr5C4DCFkZAxcu4O9vvYXj738A99ISSwg63v34bREU9AcB48WfvMQSI3tk3giQhHjjz69j26.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

מודיעין

unknown.png

אומנות ופיתוח

unknown.pngL2npvvUH0T12AAAAAElFTkSuQmCC.pngunknown.pngunknown.pngZ02g62UzAAAAAASUVORK5CYII.png

חשוב לציין שסנקו הוא הצ'יף של כפר אישיגאמי, מה שנותן לו מנהיגות וסמכות על כל 40+ אנשי הכפר

wKr6nkkD95b0QAAAABJRU5ErkJggg.png

------------------------------------------------------------------------------------------------

 מידע נוסף יתווסף בעונה השנייה!