חוגגים שנתיים!

  • 21/04/2013

Kadosh
שנתיים!
שלום לכולם, היום אנו מציינים שנתיים ליום הקמת אתר שיפודן ישראל!
אז כן, לחלקכם אולי זה נשמע מועט או משהו שמובן מאליו אך במשך שנתיים אנחנו נפגשים אתכם כאן באתר הצנוע והקטן שלנו עם פרק חדש מתורגם של נארוטו שיפודן! (קרוב ל120 ימי חמישי חלפו~ )
אוקי, חשבתי שלרגל היום המיוחד הזה כדאי לתת פסקה אחת קצרה על איך אני התחלתי לתרגם ואיך הצוות התאגד לו סביב אתר אחד -
2010\10\10 (YEAHH), לקראת שעות הערב פתחתי בלוג בשם "אנימה ספין" בגוגל, למדתי לתרגם ממדריכים באינטרנט וישר התחלתי בפרוייקט שיפודן.
חצי שנה חלפה לה ו2 תחרויות באמצע  (סיקורים וציורים) עם פרסים שקניתי במיטב כספי, עד שהגיע הרעיון להשתמש בדומיין www.Shippuden.co.il והוקם אתר שיפודן ישראל ב2011\04\21.
משם והלאה, אנימה ספין הפך להיות מאגר אנימות שתחתיו עומד שיפודן ישראל, האתר התחדש התעדכן ואחד אחרי השני הצוות הגדול והמרשים שלנו התאגד לקבוצה אחת.
עד כה, במשך שנתיים - אספנו 3,234,755 כניסות לאתר (רק משיפודן - יש עוד 329,295 מאנימה ספין הישן), 1,808 לייקים בפייסבוק, 128 פרקים מתורגמים (כולל מה שפרסמנו באנימה ספין), 5 פתיחים, 2 דוכנים, 3 סרטים של שיפודן (הכללתי את הדרך לנינג'ה, הוא יוצא ממש עוד שבוע ! ) ויותר מכך, השגנו את התמיכה והאהבה שלכם לאתר. אז אני רוצה להגיד תודה לכל האנשים המדהים שיצא לי לעבוד איתם, להכיר אותם, ולקבל את עזרתם - אורון, עומר, בנדור, קוטנר, דביר, אור, אמיתי, אביחי, עידן, יואב, רום, נתנאל, דניאל, נתן, דן, זוהר, זוהר (מרוט), גיל, דוד, עמית, נועם ועוד רבים שלא אוכל לציין אותם כאן אחרת יקחו לי כמה שעות לרשום את הפוסט :P מעל הכל, תודה רבה לכם, אני מאוד שמח שהאתר קיים ויש לנו כ"כ הרבה גולשים - מבטיח שעוד נשפר את האתר ונדאג כל הזמן להפתיע אתכם ^_^ נשמח מאוד לראות כאן תגובות שיעלו לנו את המצברוח, לחצו עלי בכדי לכתוב תגובה!  
עד לשנה הבאה... :)
Kadosh.