קרונוס רולר האנימה, הקרנת הבכורה היא ב7 ליולי

האנימה תשודר בTokyo MX, BS11, סאן TV, ו KBS Kyoto ,בתאריך 7 ביולי בשעה 00:30 (בישראל 8 ביולי בשעה 12:30 בצהריים). האנימה תשודר גם בdAnime, Amazon video, Amazon prime,AbemaTV, Abema video,U-NEXT, Anime Hodai, Rakuten Show Time,Niconico בשידור חיי ביפן.
 

chronos-ruler-kv-2.jpg

תקציר המנגה ב"קרונוס רולר",  דמויות המנגה אלה אשר נלחמים בשדי אוכלי- הזמן המופיעים בזמן שאנשים מבקשים את האפשרות לחזור בזמן. הקרונוס רולרס נלחמים במלחמת מניפולציות זמן נגד השדים.


מסטו מאטסונה (דרקון הכאוס)  הוא במאי הסדרה בפרוייקט NO 9 (וחשבת שאין אף פעם בחורה באינטרנט?,בנות מעבר למים, טנשי נו 3P). שראקוסאי הוא עוזר מנהל. מיצ'יקו יוקוטה (שירובקו,רין-נה,הדנה-קון) מטפל בהרכב הסדרה, והוא כותב את התסריטים לצד הבמאי מאטסונה ותסריטאי הירויוקי יושינו (קוואסר של סטיגמטה,קול השמים). הירויה איג'ימה (אפרו סמוראי, דאי - שוגון - המהפכה הגדולה) הוא מעצב את הדמויות, והארואו מייגווה (פנים מושלם,איזטה: המכשפה האחרונה) עוזר מעצב. אוון קאל (הזמנה גדולה,ויולט אוורגרדן)  הוא מלחין המוזיקה. Fo'xTails מציגים את שיר הפתיחה "RULER GAME", ונאגי יאנאגי מציג את שיר הסיום ללא שם עדיין.

1 תגובות

  • מאת @YuliN
    21/06/2017

    אני לא כל כך מעודכנת בענייני המנגה, אבל אני כן צופה באנימות באופן קבוע :smile: והאנימה נשמעת מאוד מעניינת ושאני אישית די בטוחה שאבדוק אותה ואשים עליה עין ועל ההתקדמות שלה.