༺צוות האתר༻

אנימה ספין הוא אומנם אתר קהילתי אשר נבנה לבד, אבל הוא עדיין דורש פיקוח וניהול. לכן העמוד הזה קיים! שתדעו למי לפנות לכל חלק באתר

בעלים

סתם אנשים רגילים שבעצם יצרו את האתר, לא משהו רציני~ תפנו אליהם רק אם יש תקלות באתר שאין מענה מאף צוות!

HolyLure

Kadosh

מנהלים ראשיים

באותה הרמה של הבעלים אפשר להגיד, אבל הם אלה שאחראים יותר על הקהילה ועל תפעולה, כלומר אם יש בעיה כלשהי שאין מענה עליה, פנו אליהם. (הם יעבירו לבעלים אם יש משהו רציני מדי).

Spin@Recruiter

Otoshigami

leeloo

Akagami no Shimon

Ecchicide

אחראי צוות

אחראי צוות לא אחראים רק על התקלות של הצוותים, הם אחראים יותר על כל פאנל ה"משתמשים" באתר כולל הצוותים עצמם. אם יש לכם בעיה עם המשתמש, רוצים לשנות כינוי, שאלה רצינית לגבי משהו בפרופיל וכו'.

אין מידע

צוות אנימה

הצוות אחראי על כל מה שקשור לאנימה באתר! הכל, אם זה לאשר אנימות, לערוך, לדאוג להתווכח על איזה שם יותר נכון לאנימה, הם האנשים בשבילכם. פנו אליהם אם יש שגיאה בתהליך ההוספה, שאלות, בקשות לעריכה של דברים וויכוחים על השמות של האנימה.

Lime

Inhorman

Senpai

cN3rd

TsUNaMy WaVe

צוות פורום

כל הפורום תחת חסותם (זה לא פורום רגיל שכל פורום יש מנהל אישי), הם אחראים על כל הבעיות, שאלות, פעילויות, וכל דבר שקשור לפורום. אם יש לכם בעיה בנושא, רוצים לנעול נושא, יש לכם רעיון לפעילות בפורום וכו', פנו אליהם (לדיווחים חמורים פנו למנהל ראשי).

MrsJapan

yona135135

Chef

צוות תכנים

תפקידו של צוות זה הינו לנהל את דפי המידע (שמסבירים על מושגי אנימה, מד"ב, אוטאקואים ושימוש באנימה-ספין) באתר.

Elementary

anilina

Ishailg

yoni-kun

צוות מפגשים

צוות מפגשים יהיה אחראי על הפקת מפגשי ואירועי קהילה של אנימה ספין ברחבי הארץ וקיום דוכני ספין בכנסים לשם גיוס משתמשים חדשים ופרסום הרשת לקהל הרחב.

אין מידע