Ligal ᵘᵒʰᵃᴹ Sama

09/07/2019

אז היי התחלתי לכתוב סיפור חדש ורציתי לפרסם בשביל לקבל הערות לשיפור וחוות דעת

 

רין לא הכירה אף אחד מהמשפחה שלה.

היא חושבת שאמה מתה, שאביה התאבד ושאחיה נהרג בטיול מסביב לעולם. משפחתה היחידה היא דודתה, אחותה של אמה, יולי.

   מאז שהייתה קטנה, רין גדלה בטוקיו שביפן. היא הייתה רגילה לשפה היפנית, לעיר היפנית ובעיקר לתרבות היפנית. אבל יותר מהכל, היא הייתה רגילה לבית היתומים בו גדלה.

   לא עלה בדעתה שיום אחד, ביום הולדת ה15 שלה, דודתה יולה תבוא לאסוף אותה מבית היתומים אל לונדון שנמצאת בממלכת בריטניה.

   היום, רין בת 16, תלמידה בכיתה י' בבית הספר לפילוסופיה בלונדון. רין התחילה ללמוד שם על מנת להגשים את החלום שלה, להפוך לפילוסופית מפורסמת בנושא תורת הכאוס.

   רין לא העלתה בדעתה שהיום, יום ההולדת של יולי, הולך לשנות את חייה מהקצה אל הקצה.

   היה זה עוד יום רגיל בשביל רין. היא ישבה בכיתה בחוסר מעש וחיכתה שהשיעור יתחיל.

   היא הייתה ידועה בשמות רבים בבית הספר ובינהם: רין, הילדה המוזרה, האחת עם השיער השחור והילדה הסגרירית. אבל יותר מכולם בלט הכינוי הכי מעליב בשבילה, הכינוי שיכל לשנות לה את מצב הרוח בצורה קיצונית, "היתומה האפלה נמצאת בכיתה" לחש אחד הילדים אל עבר חברו. רין, שישבה ליד דלת הכיתה, לא יכלה להתעלם מההערה הזאת והיא מיד קמה אל עבר הילדים.

   "אתם יודעים ששומעים אתכם כן?" פנתה אליהם רין, היה לה מבט קודר מהרגיל, כאילו משהו מטריד אותה. "אני מבקשת מכם פעם אחרונה, אל תקראו לי ככה." אמרה רין בתוקפנות.

   "כן כן..." הם ענו לה בחזרה בזלזול.

   רין הרגישה פתאום הרגשה מוזרה, כאילו יש מישהו מאחוריה. מיד היא הפנתה מבט לאחור וראתה ילד, הילד החזיק בידו בלון מים, כנראה שהוא היה מכוון לרין. רין התעצבנה ויצאה בזעם מהכיתה, היא לא יכלה לסבול את היחס הזה יותר.

   בלי לחשוב יותר מידי רין רצה אל כיוון שער בית הספר שדמעות בעיניה. "למה, למה הם מציקים רק לי..." מלמלה רין בזמן שהדמעות המשיכו לזלוג מעיניה.

   רין התנגשה בילדה עם שיער כחול, "האם את בסדר?" שאלה הילדה בעלת השיער הכחול. רין לא ענתה היא פשוט קמה והמשיכה לרוץ אל מחוץ לבית הספר.

   הילדה הסתכלה על רין במשך כ2 שניות וזה הספיק לה להבין דבר אחד, רין היא האחת שהיא מחפשת.

   הילדה בעלת השיער הכחול התחילה לרוץ אחרי רין, מנגד רין המשיכה לרוץ אבל היא הרגישה אותה, היא הרגישה שהילדה עוקבת אחריה. היא לא יכלה להתעלם מהנוכחות שלה. רין הסתובבה ואכן, הילדה רצה אחריה ולאט לאט התקרבה אל רין. לא עבר זמן רב ורין נפלה והתעלפה, כנראה מהלחץ. הילדה בעלת השיער הכחול הרימה אותה, כעבור כמה שניות שתי הבנות נעלמו.

   רין התעוררה ומצאה את עצמה על מיטה. "איפה אני?" שאלה רין בזמן שתחושת בלבול עוברת בה. לא עבר הרבה זמן ולחדר שרין שהתה בו נכנסו שלושה אנשים, בערך הגיל של רין. החדר היה אפור כולו, על הקירות נראו סדקים ברורים, הרצפה לעומת זאת, הייתה נקייה. בין האנשים הייתה הילדה שחטפה את רין.

   "מה שלומך?" שאלה הילדה בעלת השיער הכחול.

   "מי אתם? מה אתם רוצים ממני?"

   "אנחנו צריכים את העזרה שלך" ענה נער בעל שיער ירוק "השם שלי הוא לן, האחת שהביאה אותך לפה היא סטאר והבחור פה לידי, שמו רד."

   "אני עדיין לא מבינה מה אתם רוצים ממני?" השיבה רין בתוקפנות. היא התיישבה על המיטה. "איך אני יכולה לעזור לכם? למה דווקא אני?"

  "את מבינה, אנחנו עקבנו אחרייך במשך כל הזמן הזה" התחיל רד להסביר "יש לך משהו שיעזור לנו. היכולת שלך להרגיש נוכחות של אנשים באזור. זו לא יכולת רגילה היא נוצרה אצלך כתוצאה מאנרגיה ששוכנת בתוכך, אנרגיית כאוס. זו אנרגיה מאוד מסוכנת שמעולם לא פגשנו ואנו חוששים שאם האנרגיה הזו תשתולל זה יהיה מסוכן."

  "אז למה אתם צריכים אותי?" השיבה אליו רין.

  "אנחנו צריכים אותך כדי שתעזרי לנו. את מבינה, אנחנו השומרים של כדור הארץ. לכל אחד מאיתנו יש כוח שונה." הפעם הייתה זו סטאר שהסבירה. "אני לדוגמא, שולטת באלמנט המים. רד, הבחור עם השיער האדום, הוא שולט באלמנט האש. ולן, האחד עם השיער הירוק, הוא שולט באלמנט האדמה והצמחים."

  "אני עדיין לא מבינה איך אתם הסקתם שיש לי אנרגיית כאוס." אמרה רין בבושה.  "אני סתם ילדה יתומה שחיה עם דודה שלה. אין לי שום דבר מיוחד ובטח שאין לי אנרגיית כאוס או מה שזה לא יהיה."

  רד התעצבן ואנרגיה אדומה ולוהטת התחילה לצאת ממנו "איך את מעזה לומר את זה!" אמר רד בזעם אל רין "את לא סתם ילדה תביני! את עם אנרגיית כאוס!"

   "אבל..."

   "בלי אבל! אם את חושבת שאת סתם עוד ילדה אז אני אוכיח לך שלא!" רד הכין כדור אש ביד שלו "אם את רוצה לראות שיש לך אנרגיית כאוס אז תצטרכי לשחרר אותה בדרך הקשה!" הוא ירה את הכדור אל עבר רין.

   רין ידעה שהיא לא תוכל לעצור את הכדור בלי להשתמש בכוח שלה. בלי לחשוב יותר מידי היא שחררה פרץ של אנרגיית כאוס שהשמיד את כדור האש. רד היה מופתע ולא רק הוא, גם סטאר ולן היו מופתעים מפרץ האנרגיה.

   "הנה לכם! רציתם לראות את הכוח שלי, קיבלתם!" רין הייתה עצבנית עליהם כמו שלא הייתה עצבנית מעולם. "אני סיימתי פה. אין לי שום כוונה להצטרף אליכם!"

   "חכי רגע" אדם זקן עצר את רין "מצטער על החוצפה שנכדי הפגין כלפייך אנא סלחי לו." לאדם הזקן היה קול רגוע, למרות שידע על הכוח של רין הוא לא הפגין פחד או חשש.

   "נכדך?" השיבה רין בתמיהה

   "כן, רד הוא נכדי" השיב הזקן בגאווה.

ללי987

09/07/2019

הרעיון ממש נחמד לגמרי אהבתי אבל קצת הפריע לי שכל הזמן כתוב רין ולא היא או משהו בסגנון אבל ההתחלה של הסיפור הזה נשמע ממש מגניב

Ligal ᵘᵒʰᵃᴹ Sama

09/07/2019

צוטט: ללי987

הרעיון ממש נחמד לגמרי אהבתי אבל קצת הפריע לי שכל הזמן כתוב רין ולא היא או משהו בסגנון אבל ההתחלה של הסיפור הזה נשמע ממש מגניב

תודה על החוות דעת ואתקן את זה ואשנה שלא יהיה כתוב יותר מידי רין

Dr.Stein

09/07/2019

הרעיון טוב. אבל אני חושב שאם מדברים על אנרגיית כאוס אז צריך אווירה טיפה יותר אפלה ואולי פחות שימוש ברין

Ligal ᵘᵒʰᵃᴹ Sama

09/07/2019

צוטט: Dr.Stein

הרעיון טוב. אבל אני חושב שאם מדברים על אנרגיית כאוס אז צריך אווירה טיפה יותר אפלה ואולי פחות שימוש ברין

אמרתי אשנה את המילה רין בהיא או משהו אחר וכבר יש לי אג'נדה להמשך הסיפור אני אומר זה נהיה יותר מעניין בהמשך, לדעתי לפחות

Ryuuga

09/07/2019

אין לי יותר מדי זמנן פנוי כדי לקרוא את כל זה...

אבל רפרוף קצר, האווירה יותר מדי נחמדה בשביל עלילה שאמורה להיותר אפלה.

(ראיתי שהגיבו לך על זה, אבל כל ה"רין)

Ligal ᵘᵒʰᵃᴹ Sama

09/07/2019

צוטט: Ryuuga

אין לי יותר מדי זמנן פנוי כדי לקרוא את כל זה...

אבל רפרוף קצר, האווירה יותר מדי נחמדה בשביל עלילה שאמורה להיותר אפלה.

(ראיתי שהגיבו לך על זה, אבל כל ה"רין)

שוב אתקן וגם בקשר לעלילה אפלה זה נהיה יותר אפל בקרוב לא רציתי שזה יהיה סיפור קודר מההתחלה 

AnimeBoy

10/07/2019

נראה נחמד.

אשמח לראות איך זה מתפתח מכאן.

כל השער הצבעוני (למרות השיקוף של היכולות) נראה לי קצת יותר מדי אנימה, ופחות הסיפור האפל שאתה/את מנסה להעביר.