-SuBaRu-

07/07/2019

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªvinland saga anime screenshotsâ¬â
היי כולם!
אז, שלושת הפרקים הראשונים של וינלנד סאגה, האנימה הכי מצופה שלי לשנה הזו,
יצאו במכה אחת וכבר עכשיו אפשר לראות אותם!
מה חשבתם על הפרקים?
לקוראי המנגה - ספויילרים בתיבה!

דעתי על הפרקים 
הולי שיט, פאק, הם אשכרה עשו את זה! אלה היו פרקים נהדרים, ככ נהניתי מכל אספקט כמעט. נכון, הפרק הראשון לא ממש קשור לעלילה (הוא רק מציג את הדמויות ונותן הצצה מאוד יפה לאנימה). נכון, ה CGI בהתחלה לא משהו, אבל הכל משתפר לגמרי בפרק השני, אני מצפה בקוצר רוח לפרקים הבאים!    

 

ספויילר מהמנגה
למה לעצור כאן??!!! למה לא להראות איך אבא של ת'ורפין מת???!!! סעמקק! 

 

סאגת וינלנד / Vinland Saga

במשך אלף שנים הוויקינגים בנו לעצמם מוניטין של היותם המשפחה החזקה ביותר ובעלת צמאון לאלימות.ת'ורפין, בנו של אחד מלוחמי הוויקינגים הגדולים ביותר, בילה את ילדותו בשדות הקרב. כעת הוא משחיז את יכולותיו במהלך הרפתקאותיו למען היום בו יוכל לנקום את רצח אביו.

  • 8.94
  • משודר
  • סדרה
413

CouloSSoS

07/07/2019

דאפאק?! סתכל בלייט מוד (Light mod, לא זוכר איך אומרים את זה) לא רואים כלום...
עדיין לא ראיתי את פרקים 2-3 אבל אולי עוד מעט.
דעתי על הפרק הראשון: לא אהבתי את הCG בכלל, הוא היה מזעזע.. חוץ מזה הכל היה נפלא

Galilo

08/07/2019

ואו אני ממש מרוצה בנתיים מהפרקים שיצאו! דיי אהבתי את האנימציה (למרות ששום דבר לא ישתווה לארט סטייל במנגה) וה-CGI לא ממש הפריע לי.. אבל חבל לי שעכשיו אנחנו צריכים לחכות שלושה שבועות לפרק הבא :<

ספויילר מהמנגה
האמת הפריע לי קצת שהתחילו את העלילה לפי סדר כרונולוגי.. מה שאהבתי במנגה זה שהתחילו מההווה והראו קודם איך ת'ורפין נראה כשהוא גדול, ורק אחרי זה מגיע החלק שמספר על העבר שלו ואז ממש רואים את ההבדל בין ת'ורפין הקטן לגדול. זה גם מה שלי לפחות עשה את המתח בחלק הזה.
ובכנות העובדה שאקיו אוטסוקה מדובב את ת'ורקל זה כל מה שרציתי בחיי ויותר

הפרקים האלו באמת נתנו לי ציפיות גבוהות להמשך הסדרה ויש הרבה קטעים שאני ממש מחכה לראות באנימציה :> 

Zuko12

08/07/2019

ואו! הופתעתי לטובה. ציפיתי שזה יהיה טוב אבל לא עד כדי כך!

Ashifu-Sama

08/07/2019

וול, היה כיף גדול. (חוץ מזה שבטעות לחצתי על הספוילר מהמנגה וגיליתי את מה שהיה צפוי לקרות)
האווירה והפייסינג מתקדמים סבבה לגמרי, העולם בנוי מצוין והשילוב של אירועים היסטורים עם אירועים פיקטיבים תמיד עושה לי טוב בלב.
האנימציה טעונה שיפור, לא שזה יקרה. סטודיו WIT מעולם לא יצרו משהו מרגש מדי מבחינתי, אך פה הם הגיעו לשפל חדש. מעבר לCGI מכוער בכל פינה ורקעים על הפנים, הדרך בה הדמויות מצוירות מרגישה מתה ומשעממת. מקווה שזה לא יפגע בסדרה גם בהמשך. 

מצפה בקוצר רוח לפרק שיצא עוד 3 שבועות!

Shaykoko2

08/07/2019

אני די נהנתי מהצפיה, בתור אחד שצפה בויקינגים עד שלב מסוים זה ללא ספק עשה לי חשק לחזור ולהמשיך מאיפה שעצרתי לפני שנתיים ככה. כמו שאסיף אמר הרקעים אכן חלשים אבל אני לא חושב שאפשר לעשות אנימציה אחרת לדמויות, כל המטרה שהם יראו ויקינגים ואני חושב שהארט סטייל הזה מספק את זה בדרך נהדרת (ושוב, אומר את זה בתור אחד שצפה בויקינגים).

היה אקשן נהדר, אהבתי את בניית העולם, את הפתיח ממש לא- פאקינג נוראי. לסיומת לא ממש התחברתי. אבל לחלוטין אמשיך לצפות בפרקים הבאים שיצאו ואולי על הדרך באמת להמשיך לצפות בויקינגים (מומלץ בחום!).

Davidono

08/07/2019

היה מצויין! בהחלט מרגיש שיש לאנימה עוד הרבה לאן להתקדם וזה רק הבסיס של הבסיס של הבסיס (של הבסיס). ה-CGI כן הרגיש טיפה עוף בהתחלה, אבל גם זה היה רק בזמן הקרב הראשוני ומשם זה משתפר פלאות בצורה מעולה. אני לא חושב ש-CGI הוא רע, ולי אישית זו אפילו אורגזמה לעיניים כשהוא משתלב בצורה טובה עם הדו מימד, כמו שקרה בוינלנד. מצפה להרבה סאקוגה כמו שwit יודעים לעשות מעולה. 

הפתיח לא פחות מאדיר, זה מרעיד אותי כל פעם מחדש, ממש שומעים את ה התקווה, המציאות והייאוש בו; בין הבודדים שצפיתי בהם מעבר לפרק הראשון, למען האמת, ומאמין שאפילו אמשיך. 

אולי מבחינה שיווקית זאת הייתה החלטה מצויינת לשחרר שלושה פרקים במכה, אבל מבחינתי זו כבר התעללות. אני. רוצה. המשך. עכשיו!

4m2f50e.jpg

Kindaichi

08/07/2019

היה ממש אחלה, ממש נהניתי. הסיום נהדר.

TL1234

20/07/2019

לא ציפיתי לסדרה כזו בכלל אני מאוד אוהב ויקינגים ולכן פחדתי מאוד שיהרסו את זה באנימה לשמחתי זה לא קרה העיצוב של הדמויות יכול להרתיע המון אנשים בהתחלה והCGI לא מושלם בגלל הסטודיו שעבד עליו שאני ממש לא אוהב ושלא קיבלתי ממנו אנימה אחת שאהבתי אבל האנימציה של העולם פשוט מעולה ואפשר למצוא פה את סצנות הקרב בין היותר טובות שראיתי בשנה האחרונה והעלילה מעניינת וטובה זוהי מבחינתי הפתעת העונה והמצטיינת של העונה.

Korba

20/07/2019

תודה רבה על הפרסום,

בהזדמנות אני אשב לצפות בה:thumbsup:

goku black14

15/08/2019

אני צפציפי ראיתי רק תפרק הראשון אבל התאהבתי בסדרה