רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

מהו ssd?

Alter

09/03/2019

46z4xq3.png

Phantasy Star Online 2
שנת יציאה: 2012 (יפן).
מפיצה: Sega.
סיווג גיל: 13+ (Teen).
שפות: יפנית, אנגלית (תרגום חיצוני, זמין רק למחשב).
פלטפורמות: PC, PS4, Nintendo Switch, PS Vita.
ז'אנר: פעולה, MMORPG, שוטר מגוף שלישי, אנימה.

טריילר וגיימפליי


אז מה היא סדרת המשחקים Phantasy Star
Phantasy Star היא סדרת משחקי RPG שראשיתה ב1987 (עתיקה אפילו יותר ממני!) ומפותחת על ידי SEGA, לסדרת המשחקים היו מספר ריבוטים במהלך השנים, אך בכולם יש סממני עלילה, שילוב מעניין בין פנטזיה למדע בדיוני, ודמויות שחוזרים על עצמם. כמו לדוגמא האויב הראשי של רוב משחקי הסדרה, החשכה העמוקה (Profound Darkness).

מה הוא Phantasy Star Online 2 בפרט
Phantasy star online 2 (או PSO2 בקיצור) הוא האינקרנציה החדשה ביותר והריבוט הכי עדכני של סדרת משחקי Phantasy Star, והוא משחק MMORPG אקשן קומבט המציע מגוון רחב של דמויות להתאהב בהן (ליסה בסט גירל) וסיפור סינגל פלייר יחסית מעניין למשחקי MMO, שצועק וזועק "אני רוצה להיות אנימה!", למשחק זה יש מגוון tie ins ושיתופי פעולה (שבזכותם ניתן להשיג במשחק זה בגדים של דמויות מפורסמות ממספר רב של אנימות ומשחקים כגון פייט, רי זירו, פרסונה 5 ועוד...), אנימה (שחוקרת פן אחר של חלק מסוים של הסיפור, ומשמשת כפרסומת ומדריכון קטן למשחק, למרות שהאנימה עצמה לא משהו מיוחד, אני עדיין אמליץ עליה למי שמשחק במשחק) ואפילו פרסומת יפנית ממש מביכה  (אבל כולנו אוהבים את הפרסומות האלו, אז אין לנו על מה להתלונן).

תקציר התחלת העלילה
העלילה כעת מתחילה מפרק 4 (ואת פרקים 1 עד 3 ניתן לחוות בכל שלב שתבחרו, אבל אפשר לדלג עליהם אם אתם לא בקטע של מסע בזמן והשינניגנס שמסע בזמן גורם לו), ומספרת עליך, סוכן ARKS (שזה ראשי תיבות של Artificial Relict to Keep Species), חלק מהארגון הצבאי של צי הכוכבים Oracle (שהוקם בכדי לחקור את החיים בחלל, אך לאחר מכן הוסב לצורך חיסול הDarkers, יצורי מגיפה שמחפשים להשתלט ולשאוב את כל החיים אליהם, ומהווים חלק מהProfound Darkness) ובעל תפקיד מיוחד בו "Guardian", ביחד עם מישהי ששמה מאטוי, שקם מתא הקפאה בו טיפלו בכם מכיוון שהייתם נגועים בחשיכה (עוד על זה בפרקים 1-3 אם תבחרו לחוות אותם בעצמכם, הם רשות לגמרי אבל מאוד מומלצים) ולוקים באמנזיה קלה. לאחר סיור והסבר כללי על שינוי המבנה הארגוני של ARKS והצגה של דמויות מעברכם (שוב, פרקים 1 עד 3), אתם מתחילים לחקור סוכני ARKS חשודים שמובילים אתכם לגילוי כוכב חדש שנמצא ביקום מקביל, כדור הארץ.

ספינות
הדבר הראשון שתתבקשו לעשות לאחר שתתחברו יהיה לבחור "ספינה", אלו בעצם השרתים במשחק ורוב הקהילה דוברת האנגלית (כולל אותי) נמצאת בספינה 02.
לאחר שבחרתם בספינה 02 (כי אם אתם לא דוברי יפנית זה יהיה מבאס לבחור באחת אחרת) תעברו למסך יצירת השחקן ולבחירת גזע.

יצירת דמות
כן, יש boob סליידר, סוטים.

גזע
בן אנוש (Human): בני אדם רגילים לחלוטין.
ניומן (אני לא מתרגם את זה, Newman): אלפים, יש להם כמות מוגברת של פוטונים (זה השם של מאנה במשחק הזה).
קאסט (Cast): הגזע עם הכי הרבה שוני בין זכר לנקבה, הזכרים בגזע זה נראים כמו רובוטים (זה הגזע שקיים בשבילכם, אוהבי מכה) והנשים נראות כמו אנדרואידיות (זה בשבילכם, אנשים שאהבו נוקו נוקו דאש ורוצים ליצור לעצמם וואיפו רובוטית).
דיומן (Dewman): בני אנוש עם קרניים (והגזע היחיד שיש לו את האופציה לעיניים שלא באותו הצבע, לכל הוויבס פה).
בין הגזעים יש הבדלי סטאטים, אך הם מינוריים מאוד, גזעים מסוימים יוכלו לשים נשקים ברמות טיפה שונות, אבל ההבדל ממש לא משמעותי, אז תבחרו את מה שאתם חושבים שנראה הכי טוב.
קלאס

קיימות שש אפשרויות התחלתיות לקלאס במשחק בזמן יצירת השחקן:
Hunter: נלחם מקרוב, עם חיים גבוהים וסקילים שמתאימים לשרידות, משתמש בחרב לשני ידיים (Swords), צ'יינבלייד (wired lances), כידונים (Partizans) ובגאנבלייד (Gunlash), זה הקלאס הטאנקי במשחק, אך הוא גם אחד האיטיים יותר. תבחרו בקלאס הזה אם אתם אוהבים להיות טנקים שלא ניתנים לעצירה (מילולית אם בחרתם בגזע הcast).
Ranger: לא, זה לא הקלאס שמשתמש בקשתות, הריינג'ר מתמחה בלחימה מטווח בינוני, פגיעה ויצירה של נקודות תורפה, ומשתמש ברובי סער (Assault Rifles), משגרים (Launchers, רובה גדול שיורה טילים) וגאנבלייד (Gunlash). 
Force : הרד מייג' של המשחק, מסוגל להשתמש בקסמים ונלחם מרחוק, יכול להשתמש בקסמים ממגוון רחב של אלמנטים והסקילים שלו מוכוונים לעשות המון נזק בעזרתם, הפורס משתמש במוטות (Rods), טליסמנים (Talis, חלק מהם נראים כמו דול דיסק מיוגיהו, ואתה זורק קלפים, הרעיון מאחורי טליסמנים הוא שהקסמים שאתה משתמש בהם יצאו מהטליסמנים שאתה זורק במקום מהדמות שלך) וגאנבלייד (Gunlash).
Braver: קלאס זה מסוגל להילחם גם מקרוב וגם מרחוק ומשתמש בחץ וקשת (Bullet Bow), בקטאנה (Katanas) וגאנבלייד (Gunlash). תבחרו בקלאס זה אם אתם ווייבים טראש כמוני אוהבים קלאס הייבריד של BURST DPS מרחוק או DPS מתמשך מקרוב.
Bouncer: נלחם בעיקר מקרוב, אבל מסוגל גם להשתמש בקסמים, זה הוא הקלאס עם הכי הרבה Mobility במשחק, משתמש בנעליי סילון (Jet Boots, אחד המהנים, רולרבליידס שמרחפים), שתי חרבות (Dual Blades) וגאנבלייד (Gunlash).
Summoner: מאמן פוקימונים, הקלאס הזה נחשב לאחד היותר קלים לשחק במשחק, והוא משוחק באופן שונה מאוד מהקלאסים האחרים, אתם מגדלים חיות שילחמו במקומכם, זה די פשוט.

כמו כן, ישנם קלאסים נוספים אשר לא ניתן להתחיל איתם את המשחק, אבל ניתן לשנות את הקלאס אליהם בהמשך (הקלאס של הדמות הוא משהו שניתן לשנות בכל רגע שרוצים, רמת הדמות תלויה ברמה של הקלאס שנבחר, וכך גם הסקילים שלו):

Fighter: נלחם מקרוב ומשתמש בשני סכינים (Twin Daggers), חרב פיפיות (Double Sabers, תחשבו הלייט סייבר של Darth Maul), אגרופנים (Knuckles) וגאנבלייד (Gunlash).
Gunner: נלחם מטווח קרוב, מספק תנעה ומהירות התקפה גבוהות מאוד, משתמש ברובה סער (Assault Rifles), שני תת-מקלעים (Twin Machineguns) וגאנבלייד (Gunlash).
Techer: הוואייט מייג' של המשחק, מתמחה בהרפיה ובאפים של דמויות, משתמש בשרביטים (Wands) טליסמנים (Talis) וגאנבלייד (Gunlash).
Hero: לקלאס הזה ניתן לעבור רק אחרי שתעלו שלושה קלאסים אחרים לרמה 75
(אחד מכל אחד מהרשימות הבאות:[Hunter, Fighter, Bouncer], [Ranger, Gunner, Braver], [Force, Techer, Summoner]), הקלאס מתמחה בהחלפת נשקים תוך כדי לחימה ומשתמש ביכולות שונות מהקלאסים שחולקים אתו נשקים, הנשקים בהם הוא משתמש הם חרבות לשתי ידיים (Swords), שני תת-מקלעים (Twin Machineguns) וטליסמנים (Talis).

עיצוב הדמות
טוב, אז בחרתם את הקלאס, עכשיו המשחק יוביל אתכם למסך ובו תעצבו את המראה של הדמות שלכם, שבו אתם יכולים לבלות שעות על עיצוב השחקן והקול שלו, עם המון סליידרים ואפשרויות לבחור מהן (בהמשך אתם תוכלו לקנות עוד בגדים וסגנונות שיער, אז שזה לא ידאיג אתכם), או אם אתם מרגישים עצלנים, אתם יכולים לרדת טיפה למטה ללחוץ על כפתור ה Randomize All ולצחוק על המפלצת הנוראית שהמשחק יצר.

הרשמה למשחק והורדה שלו
כן, אתה ילד גדול, אבל שום דבר לא הכין אותך לבוס הכי קשה במשחק, טופס ההרשמה.

כמו שהזכרתי כבר, המשחק הוא משחק שמסובך טיפה להירשם אליו, וזה בגלל שהוא משחק יפני, וצריך חשבון Sega יפני בשביל להתחבר למשחק. קיים מדריך להרשמה למשחק באנגלית, אבל החלטתי לתרגם אותו לצורך נוחות שימוש של הקהילה הישראלית.
אבל לפני שאנחנו נרשמים למשחק, אני מאוד ממליץ להוריד את הלאנצ'ר החלופי למשחק, שמספק גם פאטצ' שמשנה את שפת המשחק כמעט לגמרי לאנגלית (90% מתורגם) מהקישור הבא ולהתחיל להוריד דרכו את המשחק, תהיו צריכים בערך 60 ג'יגה של מקום פנוי בשביל המשחק הזה.
ההרשמה מחולקת למספר שלבים, שניתן למצוא בקישור הזה באנגלית, אבל אל תדאגו כי תרגמתי לכם את רוב תהליך ההרשמה:

שלב 1: חשבון SEGA יפני
היכנסו לאתר הרשמי של SEGA יפן ותלחצו על הכפתור הירוק הגדול שכתוב עליו SEGA ID
שלב 2: מייל
nmklh0n.jpg
שלב 3: אישור מייל

אם הגעתם למסך הבא, תיכנסו למייל שלכם ותאשרו אותו על ידי לחיצה על הקישור שיופיע במייל.

ned4qmv.jpg
שלב 4: שם משתמש וסיסמא
i2k2c0r.jpg
שלב 5: תאריך לידה ושאלה סודית

את החלק הזה לא תרגמתי מאנגלית או יפנית כי הוא ארוך מידי לתמונה פה), אבל הנה ההנחיות באנגלית: http://www.bumped.org/psublog/wp-content/uploads/2012/05/Secret-Question.jpg
והנה רשימה של שאלות סודיות והתרגום שלהן באנגלית:

  • 通っていた幼稚園(保育園)の名前は? The name of the kindergarten or nursery school you went to.
  • 生まれた町名は? The name of the town/city you were born in.
  • 最初に乗った車の車種は?First Car Make or Model.
  • 子供の頃の憧れの選手は? Childhood role model.
  • 初恋の人のファーストネームは? First name of your first love.
  • 最初に飼ったペットの名前は? First pet’s name
  • 中学校三年生の時の担任は?Your third-year middle school homeroom teacher.

לאחר מילוי פרטים אלו תעברו אל עמוד שבו תאשרו את הסכמתכם לתקנון של SEGA ותגיעו לחלק הקשה ביות

שלב 6: CAPTCHA BOSSFIGHT
כן, תאלצו להשתמש בכישורי היפנית המדהימים שלכם כדי לנצח את הבוס הזה, ואין יותר מידי מנוס משלב זה, תשתמשו פשוט במקלדת ההירגאנה שנמצאת בקישור הזה בשביל להתאים את מה שיש בתמונה לטקסט, או שפשוט תבקשו עזרה ב#account-help בדיסקורד הבא: https://discord.gg/pso2
שלב 7: סיום ההרשמה
ניצחתם, יש לכם משתמש PSO2!

דעה אישית

העלילה, ספויילרים לקווי העלילה המרכזיים של כלל הפרקים שיצאו עד כה, דלגו אם אתם מעוניינים להתעלם מספויילרים
העלילה של PSO2 מחולקת ל5 פרקים (בקרוב יצא גם פרק 6):
פרק 4: פרק 4, שהוא הפרק בו מתחילים את המשחק, מספר על הגילוי של כוכב חדש אשר נמצא ביקום מקביל, שהוא בעיקרון כדור הארץ, וממנו פולשים אל העולם שלכם אנשים אשר מתחזים לסוכני ARKS, אך מתברר שבעולם שלהם, יש משחק ששמו phantasy star online 2 (כן, הם הלכו לשם) שבו הם משחקים, וחלקם משחק בו בהוראת ארגון מסתורי ששמו Mother Cluster שמנסה לגלות עוד ועוד על המשחק והעולם שבתוכו. פרק 4 מספר לא רק את הסיפור שלך, אלא גם את הסיפור של נערת בית ספר והמסע שלה לפקפק בעולם שהיא הכירה ולעמוד בזכות עצמה. כמו כן, פרק 4 קורה זמן קצר לאחר האנמה של PSO2, אז אם יש לכם המון זמן פנוי, הייתי צופה באנימה תוך כדי המשחק, למרות שזה אוד לא חובה והאנימה עצמה די בינוני.
לאחר מכן אפשר לעבור לפרקים 1-3 או לפרק 5.
פרקים 1-3 מספרים על העבר של הדמות שלכם כסוכני ARK חדשים, וכוללים הרבה מסע בזמן ומלחמה באפלה העמוקה ובדארקרס שהיא שולחת על כוכבים, הסיפור מאוד מעניין אבל יש בו ממש מעט cutscenes ביחס לפרקים 4 ו5 שמעבירים בעזרתם את העלילה, וזאת מכיוון שפרקים 1-3 הם הפרקים הראשונים שפותחו, ועד יציאת פרקים 4 ו-5 היו הפרקים מהם מתחיל הסיפור של המשחק.
פרק 5 שולח אתכם למימד מקביל נוסף ובו כוכב שכולו מלא בפאנטזיה שלוקחת אותנו לthemes טיפה שונים מאלו של פרקים 1-4 כי הוא מתרכז יותר בפנטזיה מאשר הsci-fi שהיה בפרקים שקדמו לו, עם ממלכה, שלדים ומפלצות אחרות כאויבים המרכזיים, בפרק זה נפתחת לדמות יכולת חדשה, Dark Blast שמאפשרת לו להשתמש בכוחות של האויבים שלו, הדארקרס, כדי להילחם בהם.
אישית אהבתי את פרק 4, ואני עוד בעיצומו של פרק 5 (עצרתי בכדי ליצור שחקן חדש לאחרונה, אז ייקח לי טיפה זמן להגיע לשם שוב כדי לסיים אותו), את פרקים 1-3 פחות אהבתי כי מה לעשות, הם כללו המון משימות "הרוג x וחפש משהו במפה" שלאחריהן יש קאטסין קצרצר, או כך לפחות היו כשהן היו הפרקים הראשונים ששיחקו בהם לפני היציאה של פרק 5.
הגראפיקה
כמו שאתם יודעים מהסיקור האחרון שלי, אני משחק בהמון משחקים שיצאו מזמן ואני מסקר אותם עכשיו, שנים אחרי היציאה (אבל רק משחקים שעוד שווה לשחק בהם, כן?), ולכן כנראה לא יפתיע אתכם לדעת שגם הגראפיקה של המשחק הזה לא מרשימה כלכך, ובעצם לא הייתה מרשימה גם בשנת יציאת המשחק. האנימציות יכולות להיות די בינוניות (ורק לא מזמן כפות הידיים והאצבעות קיבלו אנימציות של תזוזה, באופן חלקי, בסטורי מסוים), אבל בכל זאת, היה יכול להיות גרוע יותר, ונראה לי שעצם זה שהמשחק לוקח vibe כל כך אנימאי עוזר לקבל את האנימציה והגרפיקה הטיפה מיושנת הזו. 
המוסיקה
המוסיקה די גנרית בהתחלת המשחק האמת, ולא כלכך אהבתי אותו, אבל זה משתפר כשפותחים את Tokyo והלאה משם, וגם יש להם איזה קטע מוזר כזה של לעשות קונצרטים בתוך המשחק עצמו של איידול שלהם (quna) ששרה, או של כל מיני דברים מעניינים אחרים (כמו הקולאבורציה עם Persona dancing moon night) ושם גם המוסיקה לא רעה, ולהיות נוכח בהם מביא באפים לזמן מסוים אחריהם, אז יש את זה.
משחקיות
כמו שכבר אמרתי למעלה, PSO2 הוא MMO אקשן קומבט, שזה משהו שלגמרי קונה אותי, אז אני מאוד משוחד לאהוב אותו. המשחק מציע מגוון די רחב של אופציות משחק, כמו להשתמש בקסמים, פוקימונים זימונים, להילחם מקרוב, לפגוע בנקודות תורפה של אויבים עם נשקים מרחוק (רמז, תעברו למצב כיוון חופשי בעזרת z אם אתם משתמשים בAR נגד בוסים, זה מקל מאוד על כיוון לנקודות התורפה) או לחימה מקרוב עם מגוון של להבים ונשקים. בגדול יש במשחק הזה משהו כמעט לכולם, גם לאלו שפחות אוהבים את ג'אנר הMMO הקלאסי. אבל בכל זאת, אני צריך להזהיר אתכם מראש, המשחק מאוד מאוד גריינדי בשלבים מתקדמים שלו, אז אם אתם לא אוהבים להשקיע זמן, אתם תתחילו להתקדם ממש לאט במשחק
אופנההההההההה
איך זה יהיה סיקור של אלטר אם אני לא אדבר על האפשרויות קאסטומיזציה במשחק? המשחק עושה המון אבל המון קולאבורציות עם אנימות ומשחקי מחשב, כמעט כל חודש יש משהו חדש שקשור לאנימה זו או אחרת שניתר להשיג בעזרת גאצ'ה סטייל microtransaction, או אם אתם לא מעונינים להשקיע במשחק כסף, ניתן לקנות משחקנים אחרים את כל התלבושות דרך החנות שמרכזת אותם, בין התלבושות יש המון תלבושות מrezero, persona 5, fate/stay night, persona 3 ועוד המון המון המון אחרים. כמו כן המשחק מציע מגוון רחב של תלבושות מקוריות עם סטיילים שונים.
נקודת ביקורת אחת שיש לי בקטע הזה הוא שיש משמעותית יותר אפשרויות אופנה לדמויות נשיות במשחק מאשר לדמויות גבריות, מה אני אגיד לכם, SEGA יודעים מה מוכר.

 קישורים מומלצים
דיסקורד ובו הקהילה האנגלית הגדולה ביותר
בלוג ובו מפורט מידע עדכני על כלל העדכונים ושליפות הגאצ'ה במשחק
הקהילה האינטרנטית הגדולה ביותר למשחק
אתר הלאנצ'ר שמרגם את המשחק
 

אתם הולכים לשחק במשחק? שמעתם עליו פעם? אשמח לשמוע את דעתכם והערותיכם בתגובות! (וסליחה על החוסר בתמונות, אני צריך לעדכן את המשחק אבל ייקח לזה זמן, אעלה תמונות מהמשחק למדריך בהמשך אם יהיה ביקוש גדול)

MISTER X D

09/03/2019

וואו, השקעת בטירוף, שאפו ענק!

הסיקור מצויין, נורא בא לי לשחק עכשיו במשחק!! בהחלט גרמת לי להסתקרן מאוד במשחק, אראה עליו סרטונים , ובמידה ואתרשם עוד יותר - אוריד את המשחק!!

בהחלט דיון ונושא מעניין, מחכה לסיקור הבא שלך(:

☆aje311☆

09/03/2019

60 ג'יגה בייט של מקום פנוי בשביל המשחק?

Alter

09/03/2019

צוטט: ☆aje311☆

60 ג'יגה בייט של מקום פנוי בשביל המשחק?

יש הרבה תלבושות במשחק :eyes:, הוא התחיל משמעותית קטן יותר, אבל עם השנים והתוספות הוא גדל להיות די ענק, לדעתי זה שווה את זה, במיוחד שהיום יש לרוב האנשים מעל טרה של מקום במחשבים שלהם.

עריכה: מניח שהמון מהגודל זה גם בגלל הגיוון במוסיקה שנוסף עם השנים, ולא רק המולים של התלבושות והמודלים במשחק.

☆aje311☆

09/03/2019

צוטט: Alter

יש הרבה תלבושות במשחק :eyes:, הוא התחיל משמעותית קטן יותר, אבל עם השנים והתוספות הוא גדל להיות די ענק, לדעתי זה שווה את זה, במיוחד שהיום יש לרוב האנשים מעל טרה של מקום במחשבים שלהם.

עריכה: מניח שהמון מהגודל זה גם בגלל הגיוון במוסיקה שנוסף עם השנים, ולא רק המולים של התלבושות והמודלים במשחק.

חבל שלי אין טרה :disappointed_relieved:

Alter

09/03/2019

צוטט: ☆aje311☆

חבל שלי אין טרה :disappointed_relieved:

כוננים חיצוניים גם עובדים, כי אתה מתקים את המשחק איפה שאתה רוצה, וזמני הטעינה קצרים בכל מקרה המשחק לא דורש SSD, וכוננים חיצוניים של טרה די זולים בימינו (סביבות ה300 שקל נראלי?).

☆aje311☆

09/03/2019

צוטט: Alter

כוננים חיצוניים גם עובדים, כי אתה מתקים את המשחק איפה שאתה רוצה, וזמני הטעינה קצרים בכל מקרה המשחק לא דורש SSD, וכוננים חיצוניים של טרה די זולים בימינו (סביבות ה300 שקל נראלי?).

ssd?

Freeze

09/03/2019

משחקי MMORPG לא ממש הcup of tea שלי. אבל הboob slider נשמע נחמד מאוד. כתיבה מעולה.

Trash

09/03/2019

איכסה משחק רשת.

Alter

09/03/2019

צוטט: Shinkou

איכסה משחק רשת.

כל אחד וההעדפות שלו, אפשר לשחק גם סולו לגמרי במשחק.

Trash

09/03/2019

צוטט: Alter

כל אחד וההעדפות שלו, אפשר לשחק גם סולו לגמרי במשחק.

סתם, לא באמת קראתי עדיין והאמת שזה מושקע, אז אעבור על זה בהמשך היום אולי ואז אגיב תגובה רצינית. בלי נדר. בכלל.

מה שכן, אני מסתייג אוטומטית ממשחק שקשור לרשת. לרוב אתה נכנס ומגלה שזו מלכודת P2W כלשהי, למרות כל ה-F2P friendlyness שהם מתיימרים לשדר.

Alter

09/03/2019

צוטט: Shinkou

סתם, לא באמת קראתי עדיין והאמת שזה מושקע, אז אעבור על זה בהמשך היום אולי ואז אגיב תגובה רצינית. בלי נדר. בכלל.

מה שכן, אני מסתייג אוטומטית ממשחק שקשור לרשת. לרוב אתה נכנס ומגלה שזו מלכודת P2W כלשהי, למרות כל ה-F2P friendlyness שהם מתיימרים לשדר.

חייב להודות, שלא כמו warframe, המשחק הזה כן מביא יתרונות שהן לא רק קוסמטיים למשלמים (כמו למשל אפשרות לקנות mag נוסף לדמויות חוץ מזה שמקבלין בהתחלה, mag זה בעצם חיית מחמד שאתה מגדל ומקבל את הסטאטים שלה), לא משהו שאי אפשר להשיג אם אתה חכם אבל כן דברים שעוזרים לנוחות, ושהגאצ'ה f2p לא מביאה.

בגדול המשחק הוגן, אבל כן יש מה לקבל מלהשקיע כסף, לא משהו ממש מיוחד, אבל היתרונות שבדבר קיימים.

Alter

10/06/2019

הוכרז שחרור במערב למשחק ב2020

בקרוב לא תהיו צריכים להסתבך עם חשבון sega יפני!