TsUNaMy WaVe

10/02/2019

נשמח אם תעקבו אחרינו בספין!
https://www.anime-spin.net/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94/antylicense-subs/

~~~

hx3Gfsl.png
(לחצו על התמונה כדי להגיע לפוסט ולקישורי הפרק)

~~~

בעקבות הצלחת הנושאים הקודם, בואו ננסה שוב. מחכה לראות מתי זה יפסיק לעבוד~

קצת ממחשבותיי על הפרק: (מועתק מהפוסט)
האמת, זה אחד מהפרקים האהובים עליי בסדרה. קודם כל – אנחנו סוף סוף יוצאים לדרך! דבר שני, לראות את הבנות מתרגלות ועוזרות בספינה, מנסות להדמות לשאר חברי המשלחת, זה פשוט מקסים. והסוף של הפרק הוא כמובן השיא שלו – ושיר האינסרט שם זה שיר האינסרט האהוב עליי ביותר בסדרה! אני בטוחה שהפרק יכניס את כולכם להייפ לקראת ההגעה המיוחלת לאנטארקטיקה~

שאלות מנחות: (+ תשובות שלי עליהן. עלול להכיל ספוילרים לפרק, אז תקראו אחרי שתצפו)

 • בהמשך לפרק הקודם, גם בפרק אנחנו זוכים להכיר טיפה יותר מקרוב כמה מחברי המשלחת, מלבד קאנאה והקפטן. מה אתם חושבים עליהם? אפשר גם להגיד מה אתם חושבים על הקונספט של משלחת לאנטארקטיקה גם בכללי!
  - טוב אז דבר ראשוןןןןןןן החברת משלחת השיכורה שאני לא זוכרת איך קוראים לה היא פשוט גאג מהלך. יש לה דיבור מצחיק בטירוף, ובכללי היא ממש משעשעת חח. מוסיפה המון צבע לפרקים. מעבר לזה, יומיקו (הטבחית) כבר מזמן הראתה שהיא BADASSית רצינית, והיא ממש מגניבה ורואים שהיא מהווה דמות לחיקוי לבנות.
  בכללי אני חייבת לציין שזה נראה כמו תפקיד לא קל להיות חלק ממשלחת. כל העניין של להיות בכושר אבל גם להיות על הדרך סוג של מדען ולחקור ולאסוף נתונים וכל זה... לדעתי זה ממש מגניב חח. אבל זה נראה כמו מסגרת ממש קשה שלא מתאימה לכל אחד (לא מבחינת המסגרת בתור מערכת, אלא מבחינת מה שצריך לעשות).
 • אין הרבה חלקים "רציניים" מדי בפרק, אבל אני רוצה לשאול על האחד שיש. שיראסה אומרת כמה פעמים שאין להן ברירה אלא להתחזק ולהיות כמו כולם. מהצד השני, קימארי בהתחלה לא מבינה למה היא מתכוונת, ולקראת סוף הפרק היא גם מסבירה - כן יש להן ברירה. יותר נכון, הייתה להן. הן בחרו להגיע מרצון. הן יכלו לא לבוא, הן ידעו על הקשיים מראש. מה אתם חושבים בנושא?
  - מצד אחד, אני לגמרי מסכימה עם קימארי. אף אחד לא הכריח אותן ללכת, והיו להן את כל הברירות שבעולם להחליט לא לבוא. מצד שני, אני גם מבינה מאיזה מקום שיראסה מגיעה. הן כבר שם, זהו. עכשיו הן פשוט חייבות לעשות את מה שצריך. אולי גם פה יש להן איזושהי ברירה, אבל היא הרבה פחות ברורה. בסופו של דבר זה מסתכם בזה שהן שם מרצון, ולכן אם ברירות או בלי, הן פשוט צריכות לשנס מותניים ולהתגבר על הקשיים.
 • ולשאלות הקלילות: האם התקלחתם במים מלוחים? האם ראיתם לוויתן? האם יש לכם סצנה אהבה בפרק, ואם כן, מהי?
  - לא התקלחתי במים מלוחים, נשמע לי דוחה חח. לא ראיתי לוויתן לצערי. והפרק הזה פשוט נהדר אבל אכן יש לי סצנה אהובה! כשהינאטה מציירת ליוזוקי על המצח, שניה אחרי זה רואים את יוזוקי עצבנית אומרת בדיבור המצחיק שלה BAKA JANAI DESUKA BAKA JANAI DESUKA!! חח אני חולה על זה. אפילו הכנתי מזה גיף 3:
  lIbqBYR.gif

כמובן שאתם יכולים לכתוב בלי קשר לשאלות.

מקום רחוק יותר מהיקום / Sora yori mo Tooi Basho

מארי היא תלמידת תיכון רגילה, שמצד אחד מרגישה שהנעורים שלה מתבזבזים, ומצד שני אין לה את האומץ לקום ולעשות עם זה משהו.שרשרת אירועים מוזרים, שכוללת מעטפה מלאה בכסף, מובילה את מארי אל חברתה לשכבה שיראסה. שיראסה, שאמה נעלמה באנטארקטיקה, מתכננת לצאת גם כן אל היבשת הקפואה. מארי שרואה בזאת סימן לסוף חייה...

 • 8.59
 • גמור
 • סדרה
113

Shinkou

10/02/2019

פרק נהדר, וסוף סוף יוצאים לדרך. טוב שלא נזכרו לצאת כשהסדרה נגמרה חח...

רוב הפרק היה ממש משעשע ולא מצאתי בו יותר מדי כבדות, חייב לומר שהסדרה לא ממש אחידה במעבר בין שעשוע לרצינות. את הסוף שלו עם כל המחלת ים פחות אהבתי, אבל כל החצי הראשון שלו היה הומור משובח ותצוגה כיפית כל כך של חיי המשלחת הלא פשוטים. בתור אדם שקילף לא מעט תפוחי אדמה ונפצע מזה אנושות, אני חייב לומר שהזדהיתי כל כך עם חוסר המסוגלות של הבנות לקלף תפוחי אדמה.

בכלל, חיי המשלחת לא נראים קלים. מזכירים קצת בסיס סגור ורציני יותר מצה"ל שלנו. נראה שזה לא ממש פשוט לבנות, אבל יחסית מקלים עליהן ובסך הכל הרוח טובה והאווירה נחמדה. בנוגע לחלק הרציני שהעלית על התהייה אם להתחרט או להתחזק, אני מאוד עם שיראסה בזה. זה מאוד ילדותי בעיניי להתחרט בשלב מאוחר כל כך, בפרט כשכבר אין שום דבר לשנות או לייעל. כמובן, לגיטימי להרגיש קושי וגם להביע אותו, אבל גם אם הקושי לא נלקח בחשבון (וכל שכן אם הוא כן) - אין טעם לתהות או להתחפר בשאלות של "זה היה מרצון או לא?", "הייתה ברירה או לא?"... צריך פשוט להשלים ולהמשיך הלאה לייעל את המצב ולהפיק ממנו את המיטב. התהיות האלה לא מחזקות, רק ההיפך.

חברי המשלחת האחרים, או לפחות אלו שהסדרה מתמקדת בהם, ממש צבעוניים ומשעשעים. בינתיים הכי אהבתי בקטע של גאג את ההיא עם החבר שלה שכיכבה בפרק הקודם. השיכורה הזאת גם מצחיקה ממש, והטבחית קשוחה ומקסימה בו זמנית.

לשאלות הקלילות- לא חושב שיש כאן מי שהתקלח במים מלוחים, זה נשמע מבחיל. לא ראיתי לוויתן וגם לא דולפין, והסצנה האהובה עלי היא הקטע עם הקולפן! חח אני ממש אוהב שמרפרנסים קטעים קטנים ומצחיקים כאלה, והקטע שקימארי אומרת "בשביל זה הייתי צריכה קולפן!!" ורואים את אחותה מתעטשת - הרג אותי מצחוק.

הינאטה יצאה ממש רעה בקטע עם הטוש, חייב לומר. תמיד משדרת אווירה של troublemaker, אבל זה היה כבר מרושע. ולסיום אומר שהטייפ בפרק הזה היה נהדר. כל המודעות האלה של הצוות ממש עמוסות, ונהניתי לראות את הטייפ המושקע שעשית להן :grin:

מצפה לפרק הבא!

Kaminagod

10/02/2019

פרק נהדר~ 

מגיעים לאנטארקטיקה! סוף סוף!  

השיר שהיה הפרק היה מתאים לאווירה שהייתה שם באותו רגע והוא בעצמו היה שיר נהדר! 

לשאלות שלך:

 • אממ, קשה לי טיפה לענות על זה, בהתחלה של הפרק בכלל לא הייתי מרוכז בפרק לצערי (אצפה שוב בו מאוחר יותר). אגיד משהו אחר, ממש נחמד לדעת שהם מביאים משהו שונה, שנותנים זמן מסך לדמויות שהם לא בהכרח דמויות ראשיות! זה ממש טוב וכיף לצפות בזה. זה קונספט מאוד נחמד!( לא יודע מה להגיד מעבר, חחח) 
 • אני מסכים יותר עם שיראסה, הן שם והן צריכות לעשות את המקסימום כדי להדביק את הפער שיש להן עם כל שאר הצוות ושהן לא יהיו נטל עבורם. אני גם מבין את קימארי, אף אחד לא הכריח אותן לבוא, אבל עדיין, הן שם והן צריכות לעשות את ההכי טוב שלהן כדי כדי להיות יעילות עבור כל המשלחת. 
 • לא , לא נראה לי.

אני לוקח את זה בתור שאלה אחרת מהשאר. הסצנה הכי טובה עבורי הייתה הסצנה בה הן התגברו על מחלת הים, למה? זה מראה את הדרך שהן עברו מתחילת הפרק עד סופו ושהן משקיעות וממש רוצות להיות הכי יעילות שהן יכולות להיות, ואפשר להגיד לא להפסיד לאף אחד מהמשלחת. אני אוהב שינויים כאלה מהירים אם הם נעשים בצורה טובה! 

אני מביא עכשיו דעה יותר כללית על סצנות שאני זוכר בפרק.

הסצנה שהייתה של הינאטה עם הטוש כמו ש- @Shinkou  אמר, הינאטה יצאה רעה ממש! אבל עדיין, זה מוסיף לאווירה ולהראות שהן כבר חברות טובות שהן יכולות לעשות דברים מפגרים רצח בלי שיהיה להן בעיה עם זה ולא סתם אנשים עם מטרה דומה.

הינאטה מוותרת על לכתוב עליה שוב משהו: לא יודע למה זה זכור לי כל כך (אולי כי הינאטה הייתה? בסדר נו), זה מראה שהינאטה יודעת להיות "נחמדה" או מתחשבת במצבים כל שהם. 

הריצה שלהן: זה היה הקטע בו הן הבינו את הבדל שיש בינהן לבין חברי המשלחת האחרים, זה היה סצנה חשובה יחסית, זה מראה שהן לא היו מוכנות במאה אחוז לכל מה שקורה שם וזה גרם להן לרצות להיות יותר טובות ולא להרגיש שהן שם כי הן רצו ולא בשביל לתרום למשלחת. אני תומך בזה שאם אתה רוצה להשתפר אתה צריך לראות מישהו יותר טוב ממך כדי להיות יותר טוב, אתה מקבל מוטיבציה וגם לומד ממה שהוא עושה. 

דיון פורה לכל שאר האנשים~