Lapis-lazuli

25/08/2018

רמת הכאב הפיזי והנפשי שחוויתי מהסיקור הזה בלתי ניתנת לתיאור. בבקשה תהרגו אותי.

 1353357.gif

Panic! At The Disco

נתקלתי בהרבה סוגי מוזיקה, המון שירים ולהקות ועדיין - פאניק! אט דה דיסקו היא בין הלהקות היחידות שאני יכולה להגיד שבאמת אהבתי. אין יום שאני מעבירה בלי לשמוע שיר שלהם ולכן גם החלטתי עליהם סיקור.

(הדבר הזה מוקדש לך @anilina )

מידע כללי:

Panic! At The Disco היא להקת רוק אלטרנטיבי מנבדה, לאס וגאס. היא הוקמה ב2004 ע"י ארבעה חברי ילדות- ברנדון יורי (שהתחיל בהלהקה כגיטריסט אך בהמשך כאשר שאר חברי הלהקה שמעו את קולו בחזרות, הפך לסולן), ריאן רוס (שהיה במקור סולן וגיטריסט אך וויתר על היותו סולן עבור ברנדון והמשיך כגיטריסט בלבד), ספנסר סמית' (שהיה מתופף) וברנט וילסון (שהיה בסיסט). מאז 2015 החבר הרשמי היחיד בלהקה הוא ברנדון יורי, אבל הוא נתמך ע"י קנת' האריס כגיטריסט, דן פאולוביץ' כמתופף וניקול רו כבסיסטית, שכן אלו עוזרים לו גם בסיבובי הופעות. למרות שברנדון הוא החבר הרשמי היחיד נכון לעכשיו הוא מסוגל לשלוט בכמה תפקידים במקביל ומעבר להיותו הסולן הוא יודע לנגן על תופים, פסנתר, קלידים וגיטרה בס .

 

2005-2007

1533761.jpg

A Fever You Can't Sweat Out - אלבום הבכורה

מספר שירים: 13, משך זמן כולל: 39:46

סינגלים:

 1. The Only Difference Between Martyrdom and Suicide Is Press Coverage
 2. I Write Sins Not Tragedies
 3. But It's Better If You Do
 4. Lying Is the Most Fun a Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off
 5.  Build God, Then We'll Talk

חברי הלהקה הגיעו לקולג' פארק, מרילאנד, כדי להקליט את אלבום הבכורה שלה מיוני עד ספטמבר 2005. הלהקה אומנם הגיעה רק עם כמה שירים אך השקיעה עבודה רבה וזמן רב כדי להקליט ולסיים במהירות את שאר האלבום. חברי הלהקה שהו שם חמישה וחצי שבועות ולדבריהם הם חיו בחדר שינה אחד, עבדו בכל יום כ12-14 שעות ללא יום חופש אחד. הלחץ השפיע עליהם מאוד באותו הזמן, אך עם הזמן שמו לב כי ההשקעה השתלמה לבסוף. האלבום יצא ב-27 ספטמבר 2005. ניתן לחלק את האלבום לשני חלקים עיקריים, הראשון הוא פאנק אלקטרוני ושני מכיל בתוכו פסנתר, אקורדיון וכלים כאלו ואחרים. מכירות האלבום החלו יחסית לאט, כ10,000 בשבוע הראשון ליציאת האלבום. אך בעקבות הצלחת הסינגל הראשון של הלהקה "I Write Sins Not Tragedies", עלתה ההכרה ללהקה ואף מכירות האלבום. בתחילת אוגוסט זכה האלבום במעמד אלבום פלטינה. בחודש מאי 2006, הודיעה הלהקה (לMTV News) ​​כי הבסיסט המקורי, ברנט ווילסון, עזב את הלהקה. הוא הוחלף ע"י ג'ון ווקר. העניין גרר מריבה בין ווילסון ללהקה. תחילה פנה ווילסון גם הוא לMTV News וטען כי פוטר בשיחת טלפון בה רק ספנסר, (כנראה גם ברנדון וריאן היו אך לא אמרו מילה.) ואפילו לא נאמרה לו סליחה. לאחר מכן ספנסר שלח מייל ארוך ומפורט לMTV News וציין שם בין השאר, "קיבלנו את ההחלטה בגלל חוסר האחריות של ברנט והעובדה שהוא לא התקדם בצורה מוזיקלית עם הלהקה", בנוסף ספנסר גילה כי ווילסון לא השמיע או כתב אף חלק על הבס באלבום הבכורה שלהם. במקום זאת, יורי נאלץ להקליט את החלקים האלו. חברי הלהקה התחילו את סיבובי ההופעות הראשונים שלהם בשנים אלו. האלבום קיבל ביקורות מעורבות רבות ועד היום שנוי במחלוקת. עם זאת, אי אפשר להתווכח עם ההצלחה שצבר.

2007-2009

8838540.jpg

Pretty. Odd. - אלבום שני

מספר שירים: 15, משך זמן כולל: 48:46

סינגלים:

 1. Nine in the Afternoon
 2. Mad as Rabbits
 3. That Green Gentleman (Things Have Changed)
 4. Northern Downpour

לאחר תקופה קטנה של פיתוח רעיונות, ב6 במרץ 2007, הגיעה הלהקה להר צ'לרסטון, נבדה, והחלה בתהליך כתיבת האלבום החדש. אחרי הקלטות וחישוב מסלול בנוגע אלבום, הלהקה חזרה ללאס וגאס, לאולפן החזרות הישן שלהם בו כתבו את אלבום הבכורה שלהם. הלהקה נכנסה לאולפן ההקלטות של Palms Casino Resort, אולפן הקלטות ששימש עוד המון להקות ויוצרים כמו ליידי גאגא, מארון 5, אמינם ועוד רבים מוכרים.בחודש ינואר 2008, הלהקה חשפה לוגו חדש בו הורידה את סימן הקריאה משם הלהקה והפכה ל: Panic At The Disco. האלבום יצא ב21 במרץ 2008. הלהקה תיארה את האלבום השני כאורגני יותר ומעודן יותר מאשר אלבום הבכורה וגם באופן מקרי ושלא בכוונה, מזכיר את המוזיקה של הביטלס. המכירות של האלבום היו שוברות שיאים מבחינת הלהקה. 54,000 עותקים ביום הראשון למכירות ו139,000 עותקים בשבוע הראשון בארצות הברית. זה היה שבוע המכירות הגדול ביותר של הלהקה לאותו הזמן. האלבום הגיע למעמד זהב בבריטניה. האלבום הזה זכה לביקורות חמות לעומת קודמו. בארי וולטרס לדגומא, שכינה את אלבום הבכורה של הלהקה "מביך", קרא לאלבום הזה, נועז ויפה. סיבוב ההופעות של אלבום זה סבב בעיקר סביב איכות הסביבה ומאמץ להיות מועדים לסביבה. הלהקה עבדה עם שני ארגונים אקולוגיים ללא מטרות רווח. הלהקה עבדה מאוד קשה על מחזור באותו סיבוב הופעות עד לרמה שבה הדפסת חוברות הסיבוב הודפסו על נייר ממחוזר עם דיו סויה.

2009-2012

5324023.jpg

Vices & Virtues - אלבום שלישי

מספר שירים: 10, משך זמן כולל: 38:02

סינגלים:

 1. The Ballad of Mona Lisa
 2. Ready to Go (Get Me Out of My Mind)
 3. Let's Kill Tonight

באביב 2009, הלהקה החלה להקליט חומר לאלבום השלישי שלהם. ב-6 ביולי 2009 ריאן רוס וג'ון ווקר הודיעו על עזיבתם מהלהקה באמצעות האתר הרשמי של הלהקה. רוס הסביר שהוא הציג את הרעיו בפני סמית' בארוחת צהריים. "ספנסר ואני אכלנו ארוחת צהריים ואז עלתה השאלה הגדולה, 'מה אתה רוצה לעשות?', ואמרתי 'טוב, אני חושב שזה יהיה הכי טוב שנעשה משלנו לזמן מה.' והוא אמר 'אני שמח שאתה אומר את זה, כי התכוונתי להגיד את אותו דבר.' ולא היה שום ויכוח, שזאת באמת הדרך הטובה ביותר שזה יכל לעבוד." בהמשך נודע כי השיר "New Perspective" הוא השיר הראשון שנכתב בלי רוס ו-ווקר. ב10 ביולי 2009 נודע כי הלהקה החזירה את סימן הקריאה והם חזרו להיות: Panic! At The Disco. השיר החדש "New Perspective" יצא לבסוף ב28 ליולי 2009. בסיבוב ההופעות של הלהקה באותו הזמן, איאן קרופורד ודלון וויקס מילאו את מקומם של רוס ו-ווקר. הלהקה נכנסה לאולפן בתחילת 2010 ובילתה את רוב השנה בהקלטה של האלבום השלישי שלה. באותו הזמן, דלון וויקס הצטרף להרכב הרשמי של הלהקה - מה שהפך את הלהקה לבעלת 3 חברים. למרות שדלון לא הופיע באלבום הוא הופיע על העטיפה של האלבום, עומד מאחרוי ברנדון וספנסר עם מסכה. ב22 במרץ 2011 יצא האלבום. האלבום קיבל ביקורות חיוביות יחסית.

2012-2015

7483187.jpg

Too Weird to Live, Too Rare to Die! - אלבום רביעי

מספר שירים: 10, משך זמן כולל: 32:32

סינגלים:

 1. Miss Jackson
 2. This Is Gospel
 3. Girls / Girls / Boys
 4. Nicotine

אחרי סיבוב ההופעות של האלבום השלישי, ברנדון, ספנסר ודלון החלו לכתוב ולהתכונן לאלבום הרביעי. במהלך ההקלטה של האלבום, הגיטריסט איאן קרופורד שהצטרף ללהקה ב2009 לאחר עזיבתם של רוס ו-ווקר, עזב בטענה שהוא רוצה לעשות מוזיקה "אמיתית". ב15 ביולי 2013, האלבום הוכרז והתגלה ששמו הוא "Too Weird to Live, Too Rare to Die!". הסינגל הראשון "Miss Jackson", פורסם ב15 ביולי 2013 גם הוא, במטרה לקדם את האלבום. האלבום יצא ב8 באוקטובר 2013. זמן קצר לפני סיבוב ההופעות הראשון של האלבום, ספנסר סמית' נאלץ לעזוב את סיבוב ההופעות כדי להילחם בהתמכרות לאלכוהול ותרופות אותן צרך עוד מהתחלת האלבום השני של הלהקה. ברנדון הכריז שסיבוב ההופעות ימשך גם ללא ספנסר בזמן שיקבל את העזרה שהוא זקוק לה. מאז עזיבתו של ספנסר, דן פאולוביץ' מחליף אותו בסיבובי הופעות. בראיון ב23 בסמפטמבר 2014 ברנדון אמר כי הוא כבר חשב על רעיונות לאלבום החמישי. עם זאת הוא לא היה בטוח האם זה יהיה עבור אלבום לPanic! At The Disco, או לאלבום סולו. ברנדון גם ציין כי בזמן הקרוב של נראה כי ספנסר יחזור ללהקה.

2015-2017

7152095.jpg

Death of a Bachelor - אלבום חמישי

מספר שירים: 11, משך זמן כולל: 36:06

סינגלים:

 1. Hallelujah
 2. Victorious
 3. Emperor's New Clothes
 4. Death of a Bachelor

ב2 לאפריל 2015, הודיע ספנסר כי הוא עוזב את הלהקה באופן רשמי. באותו חודש בראיון, חשף ברנדון כי הוא עובד על חומר חדש לאלבום החמישי של הלהקה.ב20 באפריל פירסם ברנדון את "Hallelujah" כסינגל, ללא התראה מוקדמת. בסוף חודש ספטמבר 2015, פורסם גם הסינגל השני של האלבום, "Victorious". ב22 באוקטובר 2015, באמצעות דף הפייסבוק הרישמי של הלהקה, ברנדון הכריז על האלבום החמישי וחשף כי שמו הוא "Death of a Bachelor". זהו האלבום הראשון שנכתב ע"י ברנדון עם צוות של כותבים. בנוסף באותו הזמן השתנה תפקידו של דלון מחבר רישמי בלהקה, חזרה לחבר בסיבובי הופעות בלבד. תפקידו של דלון התפרסם במהלך קידום האלבום, כי הוא כבר לא היה חבר להקה רישמי, הוא אישר זאת ב24 באוקטובר 2015. הלהקה פירסמה קאבר לשיר המפורסם של קווין "Bohemian Rhapsody", באוגוסט 2016, בשביל הפסקול של הסרט "Suicide Squad"

2017-הווה

2002790.jpg

Pray for the Wicked​ - אלבום שישי

מספר שירים: 11, משך זמן כולל: 34:11

סינגלים:

 1. Say Amen (Saturday Night)
 2. High Hopes
 3. King of the Clouds

ב11 באפריל 2017, הכריז ברנדון כי הוא עושה את הופעת הבכורה שלו בברודווי באחד התפקידים הראשיים בקינקי בוטס. ברנדון ביצע את ההצגה במשך עשרה שבועות, ממאי עד אוגוסט 2017. ב19 במרץ 2018 ניגנה הלהקה הופעת הפתעה עם בסיסטית חדשה, ניקול רו. ב21 במרץ 2018 הלהקה פירסמה שני שירים חדשים מתוך האלבום החדש, "Say Amen (Saturday Night)" ו"(Fuck A) Silver Lining". באותו זמן הלהקה הכריזה גם על האלבום החדש "Pray For The Wicked". האלבום יצא ב22 ביוני 2018. האלבום קיבל ביקורות חיוביות ומחזיק ממוצע של 70 מתוך 100 בהתחשב ב9 ביקורות ענייניות וחשובות עיקריות

 

דעה אישית:

אני כל-כך אוהבת את p!atd. ופשוט מאוהבת בברנדון.

אני בטוחה שיש עוד מאות אלפי להקות, מתחילות או באמצע דרכן ואפילו מצליחות מוכרות ומפורסמות. אבל עם הכבוד לכל אחת מהלהקות האלה, אני בטוחה שבחיים אני לא אמצא להקה אחת שתשווה לp!atd. מהשירים הישנים שלהם עד לחדשים ביותר, גם האהובים עליי וגם הפחות טובים, אני פשוט מקשיבה להם שוב ושוב מבלי שימאס. אני כל-כך מתרגשת כשיוצא שיר חדש ומקנאה בכל מופע שאני לא יכולה להגיע אליו. אני מעולם לא ספרתי כמה זמן אני מכירה את p!atd אבל אני לא חושבת שזה משנה. הם ליוו אותי מספיק תקופות בחיים בשביל שאני אוכל להגיד, אני פשוט אוהבת אותם. אני לא יכולה להעביר שבוע שלא לדבר על יום מבלי לשמוע אותם. בבוקר, בצהריים, בערב ומתי שמתחשק, השירים שלהם בנויים לכל תקופה ולכל זמן שאני רוצה וצריכה. עם כמה שאני אשמע ביקורתית אני מרגישה שיש דברים מעבר בשירים של p!atd. אני לא אוהבת פופ  חסר צבע שכל המטרה שלו היא רק למשוך יותר מעריצים וצפיות ומספר המילים בו מגיעה ל50 מילים מקסימום, וכמובן שאני לא מדברת על כל שירי הפופ אלא רק על הסוג הצובר תאוצה בלי סיבות מוצדקות. אני מרגישה שיש משהו מעבר במילים של p!atd, בקצב ובקול של ברנדון. אני מאמינה שמי שחושב שאין אדם מושלם, לא שמע את ברנדון עדיין. 

(מעבר לזה שלהשתמש בגיפים שלו זה אחד הדברים האהובים עליי וכנראה שאני אערוך את הנושא הזה ואוסיף אליו בערך 50 אלף גיפים שלו.)

 5126726.gif

אז אולי קצת הגזמתי אולי קצת לא, אבל זה תמיד מותר. בכל מקרה בנימה יותר מתונה, אני חושבת שp!atd, הם מעולים. הם פשוט טעם נרכש. כן בהתחלה הייתי שומעת שני שירים שלהם מקסימום שלושה, עד שהתחלתי להיפתח לעוד אלבום ועוד אלבום והתאהבתי לחלוטין. יחסית למטרה הראשונית ותקופת העבודה ההתחלתית שלהם, אני חושבת שהם מעבר לאיזו להקה מדוכאת וזרוקה, גם אם הם התחילו בתור תלמידים שהשקיעו את רוב זמנם בזה- תראו לאן הלהקה הגיעה עכשיו. זה מעבר ליכולות והשקעה, זה גם כוח רצון. 

המלצות:

7165114.gif

ובחרתי בגרסה של הפסנתר. למה? זה הרבה יותר רגוע ונותן לשיר את המקום המקורי שלי, לרגש ולהתחבר. כל פעם שאני שומעת את השיר הזה הוא פשוט נוגע בי מחדש. המשמעות מעבר למילים, שאפשר לפרש אותה כל אחד לפי איך שהיא מתחברת לו. פשוט אוהבת את השיר הזה.

אם אנחנו כבר בשירים מרגשים, הנה עוד שיר מדהים מהאלבום האחרון של הלהקה, שהוא גם זה שסוגר אותו. כנראה השיר היחיד העצוב בכל האלבום, אבל לא מונע ממנו לגרום לך גם לשמוח מהצד השני. עוד שיר מרגש עם מילים מדהימות ועם הקול של ברנדון ואני לא יכולה שלא לשמוע אותו שוב ושוב.

אני לא מצליחה להסביר, אבל משהו בשיר פשוט מושך אותי אליו. הוא פשוט בין האהובים עליי אבל מאלה שאני לא מצליחה להסביר בדיוק למה.

אני לא חושבת שצריך להסביר. ובין השירים הכי טובים שיצאו ללהקה, בין הביצועים הכי טובים שהיו לברנדון אי פעם. אין מה להוסיף ואני בטוחה שכולם מסכימים.

השיר האחרון שאני אמליץ עליו, כי אם אני אמשיך זה לא יגמר. שיר שלגמרי שווה לשמוע וליהנות ממנו, לא בדיוק אופטימי אבל עדיין מעולה.

 

שאלות לדיון שכולכם מאוד רוצים לענות עליהן:

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם?
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה?
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם)
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם)
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.)

מקווה שאהבתם את הסיקור ונהניתם!

6931424.gif

אני ממש לא הרגשתי רצון הולך ומתגבר להרוג את עצמי ככל שהשקעתי עוד ועוד זמן בדבר הזה, אני הולכת לקוות שהמקום מת ואף אחד לא יקדיש שתי דקות לקרוא את הזוועה הזאת. לטובתי וגם לטובתכם אם אתם רואים את זה, תתעלמו.

 

 

ככה אני מרגישה עכשיו:

7920527.gif

AltairChan

25/08/2018

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? ממ כן, הייתה לי חברה שפשוט מכורה אליהם ברמה קשה וחפרה לי עליהם 24/7.
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? מכירה הרבה שירים שלהם, אבל לא שומעת אותם.
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם) כנראה Roaring 20s או House of memories.
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם)
  לא מתחברת אליהם... אני פחות אוהבת את הסגנון שלהם. יש לי בערך 4 שירים שלהם בפלייליסט, אבל הם מאוד מאוד ספיציפיים ואני ממש מתקשה לשמוע אלבומים מלאים שלהם מבלי לרצות להעביר כמעט כל שיר /:.
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.)
  סיקור מדהים~

vacant courthous

25/08/2018

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? כן שמעתי שירים שלהם פה ושם
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? כן את LA Devotee
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם) LA Devotee
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם)
  שמעתי ממש מעט מהם ואהבתי רק שיר אחד אז אין לי ממש דעה.
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.)
  סיקור יפה מאוד
 

puma161~

25/08/2018

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם?

יאפ~ היתה לי תקופה ששמעתי רק אותם XD

 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה?

אמממ את המוכרים, אני מניחה(?) the ballad... I write sins... LA devontee ועוד. כן, יש כמה~

 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם)

אמממ טוב. נראה לי ש Lying Is the Most Fun a Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off ...כן. זה מצחיק, אני אף פעם לא מצליחה לזכור איך הוא הולך סתם ככה, אבל אני ממש אוהבת אותו משום מה XD האמת שהם מסוג הלהקות שאני לא אוהבת המון שירים שלהם, וכל אלה שכן נמצאים בערך באותו מקום מבחינתי~

 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם)

אחלה כאלה. לא מהאהובות עלי, אבל הם ממש אחלה. כל הזמן מוזר לי שיש כאלה שמחשיבים אותם כלהקה ויש את אלה שאומרים שזה רק ברנדון (מה שנכון), זה מבלבל אותי. בכל מקרה, אני מעדיפה אתה השירים שלהם כשהם עוד היו להקה :)

 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.)

יופי של סיקור, לא מבינה מה הבעיה כאן~ (אבל מי אני שאדבר? לא מבינה בזה כלום)

Ashifu-Sama

25/08/2018

סיקור מצויין!
אני מקשיב ללהקה פה ושם וממש אוהב את ברנדון, הוא מוכשר אחושרמוטה. אהבתי שפירטת את הסיפור מאחורי כל אלבום ואת ההיסטוריה של הלהקה בצורה מפורטת, הפרט היחידי שידעתי עליהם בערך הוא שהיום רק בראנדון שם, עכשיו אני מבין את כל התהליך, שמחתי לגלות את הפרטים. יש פה כל מה שצריך בסיקור ללהקה ואני בטוח שאם יש פה מישהו שעוד איכשהו לא הקשיב להם (אני בספק) - זה מה שיגרום לו!
 

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? כמובן
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? את רובם
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? כנראה nearly witches 
 • מה דעתכם על הלהקה? סה"כ להקה שאני אוהב, לא מעריץ מספר 1, אבל בהחלט שומע לעיתים.

אחלה תוכן איכותי

MeDuzA

25/08/2018

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? כן.
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? King Of The Clouds, LA Devotee.
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם) King Of The Clouds.
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם) אהבתי אותם.
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.) אחלה סיקור~

SnowBlind

25/08/2018

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? כן
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? כמובן, Emperor's New Cloths ואת I Write Sins Not Tragedies. 
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם) אין לי אחד ספציפי.
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם) ממש אוהב 
  הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.) הסיקור מעולה

anilina

26/08/2018

קודם כל תודה על ההקדשה, מחמיא לי ממש :)

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? פאקינג כן
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? בערך רוב מה שרשמת כאן ועוד כמה לא מוזכרים
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם?  יש כל כך הרבה וכל מעט מקום, אז אפרט כמה שאני ממש אוהבת כמו death of a batchelor וdon't threaten me with a good tim וlying is the most fun.. ועוד מלא
 • מה דעתכם על הלהקה? אחת מהלהקות האהובות עליי ואחת מהדברים היחידים שאני ממש מתפנגרלת עליהם (וזה אומר משהו מיוחד), הלהקה עשתה שינוי קטנטן בחיי ואני פשוט ממש אוהבת אותם ומעריכה אותם.
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. ככה רושמים סיקור חברים! תמשיכי ככה!

MrsJapan

26/08/2018

הולישיט, סוף סוף סיקור אמיתי בפורום!

 • הכרתם את Panic! At The Disco קודם? כן, קצת קשה שלא כשחצי מהפנימייה שלך שומעת אותם/אותו (אגב, רק עכשיו הבנתי מה הסיפור שם. תודה על זה.) אומנם לא הלהקה האהובה עליי, אבל יש להם הרבה שירים מוצלחים ופעם אהבתי אותם מאוד.
 • הכרתם שיר שלהם קודם? אם כן, איזה? הכרתי כמעט את כל השירים שציינת פה ורבים אחרים.
 • מה השיר האהוב עליכם שלהם? (אם יש לכם) אני מניחה שdying in la או אולי nicotine
 • מה דעתכם על הלהקה? (יכול להיות מהרושם שהסיקור נותן או רושם קודם) האמת, תמיד הרגיש לי שכל השירים של הלהקה "אותו דבר" - אני יכולה להתבלבל ביניהם בקלות, ולא יודעת, זה פשוט מרגיש ככה. אבל להקה חביבה בהחלט.
 • הערות, ביקורות או סתם בקשות יתקבלו בברכה. (לא באמת.) סיקור נהדר!