Akagami no Shimon

17/08/2018

פתח דבר

לאחר שנתיים של עשייה וקידום אוכל לומר בבטחה שאנימה ספין הינה הבית הבלתי מעורער של כל צופי האנימה בישראל. מגוון רחב של תחומים ומגוון רחב של אנשים יוצרים יחד קהילה שצועדת קדימה.
כבר שבועיים שאנו עובדים במרץ על תוכנית מסודרת ומפורטת לפרטי פרטים ליום ההולדת והיום, ביום המיוחל, פרטי התכנית יפורטו כאן ויחד נירה את יריית הפתיחה של יום ההולדת השני של אנימה ספין.
במהלך השבועיים הקרובים יפתחו נושאים ותחרויות רבות בנושא יום ההולדת. בנושא זה נפתח את החלק הראשון של האירוע המרכזי ונסביר איך הוא יתנהל.

"הרינו מכריזים בזאת על הקמת מדינה ספינית בארץ אינטרנט - היא מדינת ספין!"
כן, כן, מדינה. כבר נעבור פרט פרט ונסביר, אבקש שתקראו בעיון בשביל למנוע אי הבנות ושאלות לא רלוונטיות.

ברכת הצוותים

כמו בכל יום הולדת אמתי, החגיגות מתחילות בברכתם של חברי צוות האתר.

ברכת הבעלים - קדוש ודוד:

קהילת ספין -
שנתיים חלפו מרגע הלידה המחודשת של הרעיון לרשת חברתית שתרכז את תחום האנימה בישראל.
שנתיים.
שנתיים של צוות, פעילויות, פוסטים, שיטפוסטינג, משתמשים, אירועים, כנסים, פאנסאב, מאגר ו... קהילה.
תודה לצוות שעובד ימים כלילות על היצירה, תודה למשתמשים התומכים והמשפיעים ותודה לכל מי שקורא את זה : שבוחר להיות חלק מדבר חדשני ומוביל לקידום התחום בארץ.

ברכת ההנהלה הראשית - שמעון, רואי ולין:

ימים עוברים, חודשים חולפים, והנה, הגענו לכאן שוב, ליום ההולדת השני של האתר!

 

במהלך השנתיים שעברו האתר השתנה בלא מעט דרכים, אם זו הקהילה שגדלה או האתר עצמו שקיבל עדכונים קטנים וגדולים מאת המתכנת שלנו – דוד.

יום הולדת זה לא סתם תאריך, זה תאריך בעל משמעות, זה תאריך שנותן לנו הזדמנות להגיד "וואלה, אנחנו פה כבר שנתיים שלמות", זה תאריך שאומר שהדבר הזה שנקרא ספין הוא לא סתם – הוא פה כבר שנתיים.

יש שיאמרו "הא, שנתיים, זה כלום" אבל זמן שווה רק את מה שיוצקים לתוכו. בתוך השנתיים האלו יצרנו את קהילת האנימה הגדולה ביותר בישראל, יצרנו פורום עם חשיפה לא קטנה בכלל ויצרנו מאגר אנימות שמונה מעל לאלף וארבע מאות אנימות, אז אל תתנו לאנשים לזלזל באתר הזה, כי הוא לא משהו שאפשר פשוט לבטל, הוא ה-אתר המוביל לענייני אנימה בישראל!

אבל בואו לא נתמקד רק בעבר, לאתר הזה יש גם עתיד ובעתיד הזה מחכים המון דברים שרק מחכים לקרות: פעילויות מדהימות, נושאים מושקעים, קבוצות פעילות וכמובן – שדרוג מדהים שאחריו האתר ישתנה ללא היכר!

אנו גאים להיות חלק ממובילי החזון האגדי והקהילה המדהימה שנבנתה כאן במשך שנתיים שלמות ומודים לכולם, במיוחד לחברי הצוותים היקרים שמשקיעים מזמנם ומרצם למענכם, המשתמשים.

אז יאללה, למה אנחנו מחכים? בואו נחגוג את השבוע המופלא הזה שבו האתר חוגג לו שנתיים!

ברכת צוות אנימה - ליה, שלמה, בנימין, רותם וישי:

במהלך השנתיים האחרונות, נוספו כמעט 1,500 סדרות, סרטים, אובות, אונות וספיישלים למאגר האנימות באתר. אותו המאגר שמתחבר ללשונית ה"אנימות במעקב" ול"קבוצות" בכפתור המשתמש. אותו המאגר שנכתבות בו עשרות חוות דעת ודירוגים כל יום, אותו המאגר שהפך לחלק אינטגרלי בקהילה שלנו. איך מגיעים למספר מכובד כזה?

 

ראשית, בזכות ההשקעה של הקהילה המקסימה אשר מוסיפה עשרות עמודים חדשים כל חודש. תפקידו של צוות אנימה הוא לעבור על העמודים בחריצות ולאשר אותם למאגר.

בכל עונה, צוות אנימה עושה מאמצים גדולים בכדי להוסיף כמה שיותר אנימות חדשות למאגר בזמן, וכדי לעדכן סטטוסים של אנימות ישנות. למרות שהצוות קטן (ומחפש אנשים איכותיים), בעונה הזו הגענו לאחוז כיסוי של יותר מ- 80%, ועכשיו רק אמצע העונה!

אז לסיכום, איך מגיעים למספר מכובד כמו 1,500? עם השקעה של שעות על גבי שעות, תשוקה ואהבה אדירות למאגר וקהילה נהדרת ותומכת.  

קהילה יקרה, צוות אנימה מאחל עוד שנים רבות של מאגרים מלאים ועבודה רבה ;)

ברכת צוות פורום - ריה, שי, דוד, עומרי, שי, עמית ויונה:

מזל טוב, אנימה ספין! הנה, ככה, בלי ששמנו לב - חלפו להן שנתיים. יש שיגידו ששנתיים זה לא הרבה זמן, אך אצלנו בספין היו שנתיים מלאות בעבודה, עשייה וחברי צוות מתחלפים ;). צמחה פה קהילת האנימה הגדולה בישראל, נוצר המאגר האדיר (זה הקטן גדול יהיה!) וכמובן - הפורום, המקום שכל חבר צוות פורום מכנה "בית שני".

לצערנו השנה יצא שהפורום היה די מת, אך אל חשש! אנו פועלים (כרגע בעיקר מאחורי הקלעים) על מנת לשפר אותו כמה שאפשר ולגרום לכך שהוא יתפתח עוד ועוד. העבודה בצוות פורום היא לפעמים מאתגרת, לפעמים מעצבנת ולרוב גם שנויה במחלוקת - אבל תמיד מכל הלב ובשביל הקהילה המדהימה הזאת.

אנו מאמינים בלב שלם בפוטנציאל הענק החבוי באתר ומקווים שמלוא הפוטנציאל ימומש בעתיד, אנו גאים להיות חלק מהצוות שהולך להשיג את המטרה הזו.

בשם כל צוות פורום אנו מאחלים לשאר הצוותים להמשיך עם העשייה והעבודה הטובה שהם עושים, ולכם, הקהילה, המשך גלישה מהנה באתר ושנזכה לעוד שנים רבות של שיח ודיון פורה, איכותי ובוגר בפורום :) יום הולדת שמח!

הדובדבן שבקצפת

הדובדבן שבקצפת, הבייבי שלי, מדינת ספין. האירוע המרכזי של יום ההולדת, אשר יארך שבועיים שלמים שבמהלכם, כאמור, יפתחו מגוון תחרויות ופעילויות אחרות.

מפלגות:

תחילה נעסוק במפלגות, הרי הן היסוד של האירוע. תהיינה 10 מפלגות, בכל אחת בין 5 ל-10 חברים. המפלגות יבחרו ע"י ההנהלה מתוך רשימה של מפלגות שהציעו את עצמן (ע"י שליחה של הטופס שיוצג בהמשך ל- @מזכירות הנשיא בהודעות הפרטיות). לכל מפלגה ראש מפלגה אשר מנהל ומייצג אותה. ניתן להדיח את ראש המפלגה באמצעות הכרזת פריימריז חוזרים בכל שלב בשבועיים יום ההולדת (וקבלת אישור ניהול פריימריז מהנשיאים - ההנהלה הראשית).
לאחר הכרזת 10 המפלגות הנבחרות ע"י ההנהלה, ראשי המפלגות יקבלו אור ירוק לפתוח קבוצה למפלגותיהם, עיצוב הקבוצות וארגונן כראות עיניהם.
אין להתלונן על אופן בחירת 10 המפלגות. המפלגות שנבחרו ע"י ההנהלה הן המפלגות המובחרות. גם אם המפלגה שלכם לא נכנסה ל-10 המפלגות, זה לא אומר שאין לכם יותר מה לעשות, תסמכו עליי.

תיארוך:

  • הגשת מועמדויות - מהיום ועד ה-20.8 בשעה 14:00.

  • הכרזת 10 המפלגות - 20.8 בשעה 16:00.

טופס בקשה לפתיחת מפלגה:

שם המפלגה: הזינו את שם המפלגה, בחרו שם קליט וקצר. נסו לבחור שם שייצג את עמדות ושאיפות המפלגה. 
שמות חברי המפלגה: תייגו את חברי המפלגה, ניתן לצרף בין 5-10 חברים, באישורם בלבד.
מצע: הרחיבו מהם עקרונות וכוונות המפלגה, במידה ותכנסו ל-10 המפלגות תצטרכו לפרט יותר בעמוד מיוחד.

בחירות:

לאחר גיבוש ההחלטה ופתיחת המפלגות, יתקיימו הבחירות לממשלה. בסיום הבחירות ייפתח נושא נפרד שבו יוסבר מה על המפלגה המנצחת לעשות ואיך האירוע מתקדם.

תיארוך:

  • בחירות - ה-20.8 בשעה 20:00.
  • הכרזת המפלגה המנצחת - ה-21.8 בשעה 20:00.

זהו להיום ולהתחלה, בהמשך האירוע יפורסמו עוד פרטים מעניינים אודות המדינה וגופיה.

Intopa

17/08/2018

מזל טוב 

 

Lucci-Kun

17/08/2018

אוקיי מזל טוב

urifying $ky₽

17/08/2018

מזל טוב

Alter

17/08/2018

מזל טוב לספין, הצביעו ל@Stratocumulus בשביל עתיד טוב יותר!

Rindou

17/08/2018

מזל טוב לספין, *תדמיינו שיש ברכה מושקעת*.

loo

17/08/2018

מזל טוב!!! ואי איזה כיף!

$KiNg$

17/08/2018

מזל טוב!!!:tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::gift::gift::gift::gift::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::gift::gift::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::gift::gift::confetti_ball::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::gift::gift::confetti_ball::tada::ribbon::ribbon::ribbon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::shopping_bags::shopping_bags::shopping_bags::shopping_bags::shopping_bags::ribbon::ribbon::ribbon::gift::gift::gift::gift::gift::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::tada::tada::tada:

 

Amy

17/08/2018

אני מתרגשת כאילו זאת היום הולדת שלי :sweat_smile:

מזל טוב לאנימה ספין!

Freeze

17/08/2018

אין שום קונפטי?! אני מתפלא עליך שימון.

 

:tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada:

 

☆aje311☆

17/08/2018

חחחח תחרות מעולה!
אה ואני תובע אותך על זכויות יוצרים אני וחברי המפלגה שלי יצרנו מפלגה ממזמן כבר

Lucci-Kun

17/08/2018

צוטט: ☆aje311☆

חחחח תחרות מעולה!
אה ואני תובע אותך על זכויות יוצרים אני וחברי המפלגה שלי יצרנו מפלגה ממזמן כבר

נכון

Blago

17/08/2018

אז בסוף זה כן "דיפלומטיה".

ה-"דיפלו-מה?" של ישיי הייתה שקופה מדי :)

מזכירות הנשיא

17/08/2018

מזכירות הנשיא מזמינה אתכם לבקר בעמוד צוות האתר ולהתעדכן בשינויים.

Ishailg

17/08/2018

צוטט: Blago

אז בסוף זה כן "דיפלומטיה".

ה-"דיפלו-מה?" של ישיי הייתה שקופה מדי :)

גם לדעתי

שמעון התעקש

Blago

17/08/2018

צוטט: Ishailg

גם לדעתי

שמעון התעקש

חוץ מ"דיפלומט" אין עוד מילים שמתחילות ב"דיפלו"

♥Suga v sama♥

17/08/2018

אוקע מזל טוב

 

Alfridono

17/08/2018

במה המפלגות אמורות לעסוק?

Senpai

17/08/2018

למרות שטכנית היום הולדת מחר...
מזל טוב אנימה-ספין! :confetti_ball:
אין לי יותר מידי מה לכתוב, כל מה שאפשר לאחל נכתב בצורה מדהימה מכל אחד מהצוותים. ♥
שיהיה לכולם בהצלחה בפעילויות ^^

Ishailg

17/08/2018

צוטט: Greed

במה המפלגות אמורות לעסוק?

קבלת החלטות שמשנות, דיונים, דיפלומטיה, ועוד.

הההכללל יהיה ברור

Shaharpi

17/08/2018

מזל טוב!!!p3k34da.gif