MrsJapan

01/12/2017

su7vje2.jpg

בראקמון (Barakaomon) | שניים עשר פרקים  | שנת שידור: 2014 | קומדיה, חלק מהחיים 

הנדה סאיישו הוא קליגרף צעיר ומבטיח עם עתיד זוהר, שקורס כשמבקר קליגרפיה מקצועי מבקר את עבודתו בחריפות. הנדה השרוי בסערת רגשות חובט בבטנו של המבקר הקשיש, ונשלח על ידי אביו לאי קטן ואלמוני כדי שיקח הפסקה ויירגע. אבל מהר מאוד מתחוור להנדה שלא יוכל להעביר את ימיו שם בשלווה, במיוחד הודות לילדה אחת קטנה...

בראקמון זו סדרה נהדרת להעברת הזמן. נכון, היא לא מעבירה איזה מסר רגשי עמוק אלא אם אתם נמצאים באותו המצב כמו הנדה בתחילת הסדרה, אם בלימודים, בעבודה או בחיים, ואז אולי היא תפרוט לכם על כמה מיתרי רגש - אבל בעיקרון, זו סדרה לכיף. והיא מבצעת את התפקיד שלה מעולה.

הדמויות בסדרה הן גולת הכותרת שלה, כמו בכל סדרת סלייס אוף לייף שמכבדת את עצמה. הנדה המתוסכל והעצבני שמתפתח להנדה פחות מתוסכל ועצבני, אנשי העיירה הנחמדים, וכמובן, ילדיהם של אנשי העיירה - שלפעמים נדמה שייעודם בחיים הוא להציק להנדה. 

גם האנימציה הנפלאה של הסדרה מוסיפה להנאה, והיא פשוט תענוג לעיניים~

לסיכום, המלצתי החמה לכם היא לראות את הסדרה הזו ברגעי דכדוך או סתם כשקר לכם בחורף - כי היא בלי שום ספק תשפר לכם את מצב הרוח:)

*אגב, צפו לסיקור מטורףףף על הסדרה הכי טובה אי פעם בעוד שבוע ויומיים~

 

ברקמון / Barakamon

 האנדה סיישו, קליגרפר במקצועו, הרביץ למבקר קליגרפיה שלעג לקליגרפיה שהכין, ולכן אביו הכריח אותו לעבור ולגור באי קטן הסמוך ליפן, וזאת על מנת שסיישו ירגע במקום הרחוק מהמהומה שנוצרה. באי הוא נתקל בחיי הכפר, השונים לחלוטין מסגנון החיים אליו התרגל כשהיה בעיר הגדולה טוקיו, ולאט לאט הוא משתלב בחיי הקהילה באי....

  • 8.64
  • גמור
  • סדרה
249

steamed bun invasion

01/12/2017

אווו כן ממש אהבתי בראקמון

Otoshigami

01/12/2017

אוי לי, בראקאמון... פשוט אין איך לתאר את סם ההרגעה הזה חח...
אני לא יודע כמה אני טיפוס של סלייף אוף לייף... כאילו, יש כמה וכמה SOL שאהבתי, אבל אם אני צריך להצביע על SOL שנחשב למאסטרפיס של הז'אנר ומעביר את ה-SOL בצורה הכי טובה, נעימה וכיפית שאפשר - זו ללא ספק בראקאמון. אחת האנימות האהובות עלי, ואולי היחידה שאהובה עלי מבלי שתהיה לה באמת עלילה. הדמויות פשוט כיפיות, החוויות והאווירה מקסימה, ובאמת זו סדרה נפלאה לשיפור מצב הרוח (:

ממליץ בחום, במיוחד לכל מי שעסוק לבזבז את הזמן בספין בצעקות "משעמם לי!!! כלדםעפדלע!! T^T" - לכו לראות בראקאמון ^^

כל הכבוד על ההמלצה, ריה! (;

SHAY-TOHAMI

01/12/2017

 ראיתי ונהנתי ממליץ לכולם לצפות !

Knightmare

01/12/2017

אההה, בראקאמון, זו אנימה כ"כ נפלא. איך אהבתי לראות אותה.^^

היא פשוט אחד הדברים הכי מרגיעים שראיתי, והאווירה שלה פשוט נפלאה .
היחס בין הנדה לילדי הכפר ומיוחד נארו, שתי הנערות שמרגיזות את הנדה, המבוגרים ההזויים, וההתמכרות המצחיקה של הנדה לקליגרפיה. הכל היה כ"כ יפה.

ממליץ בחום לכולם, פשוט אנימה נפלאה, שכיף להעביר איתה את הזמן!^^

Ashifu-Sama

02/12/2017

בתור אחד שסולד מז'אנר הסלייס אוף לייף היה לי ברור שלא אוהב בראקמון, ובכל זאת, נתתי לה צ'אנס.
האם היה שווה לתת לה צ'אנס? Hell yeah!
קיץ 2014 מבחינתי הייתה העונה שהכי נהנתי ממנה, אמנם הסדרות בה לא היו איכותיות יתר על המידה, אך בכל זאת בנוסף לכל מה שהיה בחיי באותה תקופה, מצאתי לה ים זמן גם לראות טונה אנימות באותה עונה, בראקמון הייתה אחת מגולות הכותרת מבחינתי, יחד עם טוקיו ESP ובאקומטסו רוק היא הייתה הסדרה שנהנתי ממנה הכי הרבה באותה עונה ובהחלט דרך מעולה לשפר את מצב רוחי בחופש הגדול.
הכימיה בין הנדה לנארו מבחינתי הייתה אחד הדברים הכי מתוקים שראיתי בחיי, אסיר תודה למי שכתב את זה.
בקיצור, אחלה המלצה ריה ואחלה בחלה של אנימה, מזכירה לי נשכחות

Chef

02/12/2017

בתור אחד שסלייס אוף לייף הוא לא הקאפ אוף טי שלו, הופתעתי לטובה שאשכרה אהבתי את ה, כמו שאלאור אמר, סם ההרגעה הנהדר הזה.
לאנימה יש פייסינג והתפתחות דמותית נהדרת, עם קומדיה יום-יומית שאפשר להזדהות איתה. הדמויות נהדרות ולכל אחת מהן יש רול באנימה. שום דמות לא מרגישה לא רצויה ולכל דמות יש בדיחות משלה.
הדבר הניכר ביותר שאני זוכר מהאנימה, היא ההתקדמות הדמותית הנפלאה בין Handa ל Naru. לראות את Handa משתנה לטובה בגלל Naru היה אחד מהדברים הכי מתוקים בסדרה, כמו שאמרתי התפתחות דמותית יוצאת מן הכלל. והאנדינג בכלל היה Wholesome.
קיץ 2014 לא היה אותו דבר בשבילי בלי בארקמון. בהחלט האנימה הבולטת ביחד עם nozaki-kun

~Pizza~

02/12/2017

אנימה מעולה ללא ספק.