Elementary

02/08/2017


d8swsql.png
Kimi no Na wa ​||  君の名は

2016 ||דרמה||קומדיה||רומנטיקה||יפנית||אנגלית||106 דקות לסרט||9.27
קומיקס ואיו פילמס||טוהו||מאקוטו שינקאי||RADWIMPS||מכיל ספוילרים

"לא משנה איפה את נמצאת ברחבי היקום,
אני בוודאות אבוא לפגוש אותך שוב.
השם שלך הוא - "

מדי פעם כשאני מתעוררת בבוקר אני מוצאת את עצמי בוכה מחלום שכנראה חלמתי ובו לעולם לא אוכל להיזכר. אבל , ההרגשה. ההרגשה שאיבדתי משהו חשוב שוכנת בי גם שעות לאחר שאני מתעוררת. תמיד אני מרגישה שאני מחפשת משהו או מישהו. אני חושבת שכל זה התחיל באותו היום.. היום ההוא אז לפני שנים כשהכוכבים נפלו, אפילו שראיתי זו במו עיני, אני לא יכולה לתאר לכם את זה מעבר לזה שזה היה כמו חלום, חלום יפייפה אותו לא אשכח לעולם.

הסרט "השם שלך" ( .Kimi no Na wa )שהופיע לראשונה בלוס אנג'לס, קליפורניה ב-3 ליולי 2016 וכמו הכוכב טיאמט כבש את לבבותיהם של רבים ברחבי העולם תוך כדי פסיחה על בתי הקולנוע בארץ, זכה בפרסים רבים ואף נחשב לשובר קופות והסרט שזכה להופיע במקום הראשון במערכת ה-MAL שרבים מכם וודאי כבר ניתקלו בה. כמו כן בשונה מסרטים רבים אחרים שיצאו לקולנוע במהלך השנה ומשהו מאז צאתו הוא היה בין היחידים שצופיו בחרו לחכות לגרסאת הבלוריי - שהגיעה למדפים לפני ימים ספורים, במקום להסתפק בגרסא המודלפת.

תארו לכם שאתם קמים בוקר אחד מחלום הזוי, מנגבים את קורי השינה מעינכם ומוצאים את עצמכם למרבה ההפתעה בחדר לא שלכם, מיטה זרה והמין שלכם הוא שונה מזה שהיה כשהלכתם לישון. לא, לא מדובר בעוד סרט חטיפה טיפוסי או בסרט פריקי פריידי בו האימא הופכת לבת והבת לאימא ויאללה קרנבל. מדובר בסרט חדש של מאקוטו שינקאי שמוכיח שבמציאות כמו שלנו הכל יכול לקרות - טקי (Tachibana Taki) צעיר בן שבע עשרה, מוצא את עצמו בתוך שגרת חייה של מיטסוהא (Miyamizu Mitsuha) פעם בכמה זמן וכמוהו מיטסוהא מוצאת את עצמה בטוקיו בתוך שגרת חייו של טקי. השניים פרט להלם הראשוני שהם חווים מין המצב נאלצים להתמודד עם החיים אליהם הם נכנסו ולחיות אותם מבלי לגרום ליותר מדי צרות האחד לשני, דבר שכפי שאתם יכולים בעצמם לתאר משעשע ומפדח במיוחד בייחוד כשהאחד בן שגר בטוקיו הסואנת ועובד בזמנו הפנוי והשניה בת שחיה את חייה בכפר נידח בו הדבר הקרוב ביותר ל"חווית בית קפה" הוא הוצאת קפה ממכונת המשקאות הציבורית. אגב, פרט לקשיים הללו ישנו דבר מינורי נוסף שמצטרף למשוואה והוא העובדה שכאשר השניים מחליפים האחד את השני איש מהם לא זוכר את אירועי יום ההחלפה. לא. לא מדובר בסרט טיפשי שבו ההחלפה היא העיקר, אלה מדובר בעלילה סוחפת שבה ההחלפה היא החוט שסביבו נארג הסיפור האמיתי. אם אתם מחפשים משהו מקורי שיגרום לכם להתרגש ולצפות לעוד. זה הסרט בשבילכם.

qj13zjr.png am3uh53.png hf3nagf.png

אני אישית חיכיתי לסרט הזה במשך שנה שלמה. ועכשיו משראיתי אותו יחד עם אחותי הגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן. נכון. האנימציה מרהיבה. הנופים סוחפים. האווירה זורמת והפסקול מדהים ויושב בול בטיימינג הנכון (בייחוד הגרסא היפנית שלו). אבל. לא הייתי מתארת את הסרט הזה כסרט שובר קופות שמגיעה לו להיות בראש רשימת ה-MAL. תאמת אם לא היו מדליקים אותי על הסרט הזה לפני כשנה בספק אם הייתי צופה בו מין התיאור שניתן לו וכנראה הייתי מתחרטת על זה. כי למרות שהוא לא סרט האנימה הטוב ביותר שיצא לי לראות, הוא עדיין אחד הסרטים היפים ביותר שראיתי בתקופה האחרונה.

bm18vhw.png  8hdz1iz.png  0580b4j.png

ראשית, כמו שכבר אמרתי האנימציה מדהימה. רואים את ההשקעה הרבה ואת איכות העבודה המרשימה של מאיירי הסרט, התרשמתי מאיך שהם הציגו את טוקיו הסואנת בשלל גווניה בניגוד לאזור איטומרי בו גרה מיטסוהא יחד עם סבתא ואחותה. אהבתי מאוד את מעברי העונות הסוחפים שגרמו לי לרצות לרוץ לחברת התעופה ולאתר כרטיס טיסה לטוקיו בתקווה שאוכל להתרשם מהנוף המאויר במציאות [ אחח אם לא הלימודים. מזמן הייתי נהנהת מאותם הנופים ]. פרט לנופים ולתפאורה שעמלו עליה יוצרי הסרט, אהבתי גם את הדרך בה הם הציגו את הדמויות. לאחרונה ברבות מהאנימות שיצא לי לראות, הדמויות הראשיות היו ייחודיות, שונות במראה שלהן מין השאר, יפות יותר, צבעוניות יותר ובולטות בצורה מוגזמת מין ההמון, אבל לא בסרט הזה. בסרט הזה הדמויות היו רגילות יחסית, הייתה להן שגרה יחסית רגילה שכללה לימודים, עבודה, זמן עם חברים ופה ושם עניינים משפחתיים. הן לא נראו טוב יותר במידה מוגזמת משאר הדמויות בסרט ולא לבשו משהו צעקני שייחד אותם מין השאר, הם פשוט היו חלק מההמון וזה בעיני הוסיף רובד אמין לסרט שהיה חסר לי באותם סרטים וסדרות שראיתי לפניו.

דבר נוסף שבלט מאוד בסרט הזה בעיני היה הסאונדטרק שהלחינו לו, על פי שמועה ששמעתי יוצר הסרט מאקוטו שינקאי שלח פשוט הודעה ללהקה RADWIMPS ואמר להם: "שמעו אני יוצר סרט, אשמח אם תדאגו ללחן" ומשמה כל השאר מוצג בפנינו בחוויה קוצפת חושים ונעימה בכל המובנים. אישית כמישהי שראתה את שתי הגרסאות גם הבלוריי וגם קודמתה, אני חייבת להודות שלדעתי השירים ברקע נשמעים טוב יותר ביפנית ויותר תורמים לעלילה בשונה מאלה שדובבו לאנגלית, ייתכן שזה פשוט בגלל שאת האנגלית יכולתי להבין וזה תפס לי תפוקוס מהכתוביות של הסרט, בשונה מהיפנית שפשוט הופיע ברקע ולא יכולתי לפרש אותו אז פשוט נתתי את מלוא צומת הלב לכתוביות. בלי קשר השירים עצמם נשמעים טוב בכל גרסא - אומרת לכם את זה מישהי ששומעת אותם כבר יומיים בלופים [מה נעשה, חרשתי כבר על הפלייליסט הקודם וכעת אני בחוסרים, אודה לכל תורמי השירים - זכרו התורם שיר אחד, מוסיף מנגינה לפלייליסט יחף].

לא משנה עד כמה אתכחש לדבר, אני חייבת להודות, שקצת הרמתי גבה סקפטית כאשר החברים של מיטסוהא סמכו על מה שהיא אמרה ופעלו על פי תוכניתה, לא משנה עד כמה הזוי הדבר נשמע, הם אשכרה הסכימו לחצות גבולות למענה, אם זה בגלל שהם חיפשו טיפה להוסיף פלפל לחיים המשעממים שלהם בכפר ואם זה בגלל שהם היו חברים טובים, הופתעתי מזה. אגב, כמוהם גם החברים של טקי ששמו לב לכך שמשהו אצלו לא כמו תמול שלשום והסכימו לעשות איתו את המסע לעבר הכפר הנידח תוך כדי שאחד מהם לוקח אחריות על העבודה שלו ועל מטלות הבית, שמעו, שאפו להם על התמיכה המוגזמת, ביננו, אם אתם תגידו לחברים שלכם "שמעו! אני בעצם מהעתיד, סוף העולם מגיע, אנחנו הולכים להיכחד אלה אם כן נעשה ככה וככה" הם פשוט יביטו בכם בהרמת גבה ויקחו אתכם יד ביד לפסיכאטר הקרוב. דבר שבסרט שלנו אפילו לא נרמז שיופיע.

ataen7x.png 3yme59b.png qbdtomh.png

למרות כל מה שאמרתי מעל, אני לא הרגשתי שהסרט הזה היה ראוי לכל השבחים שהוא קיבל, נכון, זה סרט יפה, חמוד ומרגש, אבל ראיתי דברים טובים יותר, מה גם העלילה שלו - בייחוד החלק השני שלה - הייתה די מתוסבכת, לקח לי כמה דקות עד שנפל האסימון וגם זה אחרי דיונים וסיעור מוחות שעשיתי ביחד עם אחותי באשר למה שקרה ואיך.  נכון, הסרט באמת ענה על שאלות כאלה ואחרות - כמו למשל, למה הם לא התקשרו אחד לשני, הרי זה אלף בית כשלכל אחד מהם יש פלאפון להתקשר ולבדוק מה נסגר? זה יכול היה לסגור הרבה פינות. או למשל שעת הדמדודמים שהם הסבירו עליה תחילה והבנו את מהותה במהלך הסרט. אכן היו דברים שהוסברו אך היו עדיין הרבה חורים שנשארו פתוחים, יש הטוענים שזה בגלל אורך הסרט, אבל האמת שהיו מספר חלקים שהייתי מורידה, כמו למשל הפתיח. בסרט שיצא אז לא בגרסאת הבלוריי, הפתיח הזה לא היה והוא התחיל פשוט מהמקום שבו טקי מתעורר בחדר של מיטסוהא במקום לתת לנו מין תקציר מהיר על מה שהולך להיות בסרט. לדעתי היה עדיף לוותר עליו ולהשקיע את הכמה דקות האלה בהדגשת דברים אחרים.

קיצר, למרות שבעיני כל ההתלהבות סביבו הייתה קצת מוגזמת, הסרט הזה באמת נגע לי בלב ונהנתי מאוד לצפות בו ולהמליץ עליו לחבריי - גם אלה שלא חובבי זאנר האנימה, אני מאמינה שאם תצפו בסרט (במידה ועדיין לא צפיתם) אתם לא תתאכזבו ותהנו מכל רגע וייתכן שאף תתלהבו ממנו הרבה יותר ממה שאני התלהבתי. בין אם הוא יחשב בעינכם כאנימה הטובה ביותר ובין אם הוא יקוטלג כאנימה שהיא לא במקום הראשון דבר אחד אני יכולה לומר לכם בביטחון מלא - גם אחרי שתראו את הסרט הזה הוא ישאר בלבכם, כי כמו החבלים המתלכדים, המתעקמים, המסתבכים והנפרמים בסרט שאם הליווי הנכון מגבשים צורה ומתחברים מחדש, ככה גם הסרט הזה הופך לדבר מרהיב ויוצא דופן שיהיה שווה את הזמן שהשקעתם בצפייה בו. 

O דעתם, דעתי דעתנו:
מה דעתם על הסרט (במידה וצפיתם)?
מי הדמות אליה התחברתם במיוחד?
-  מהו הקטע המועדף עליכם?
-  מדוע לדעתכם בסוף הסרט טקי כתב על ידה של מיטסוהא את מה שכתב?
-  האם סוף הסרט היה מה שרציתם שיהיה?

השם שלך. / Kimi no Na wa.

מיטסוהא מיאמיזו, תלמידת תיכון, משתוקקת לחיות בטוקיו הרועשת - חלום שעומד בניגוד מוחלט לחייה העכשווים בכפר. מנגד, טאקי טאצ'יבנה חי חיים עמוסים כתלמיד תיכון, בעודו מהלטט בין העבודה החלקית שלו כמלצר והלימודים, ומקווה לעתיד באדריכלות. יום אחד, מיטסוהא מתעוררת בחדר שלא שלה ולפתע מוצאת את עצמה חיה בטוקיו —...

  • 9.1
  • גמור
  • סרט
597

⚡Elad X⚡

02/08/2017

תודה על הסיקור הנהדר והמושקע הזה, המשיכי כך :)

[None]

02/08/2017

סיקור טוב. עשה לי חשק לראות את הסרט

 

Akagami no Shimon

02/08/2017

סיקורים מצוינים! אשמח לראות עוד כאלה בספין!

Chef

02/08/2017

אבל. לא הייתי מתארת את הסרט הזה כסרט שובר קופות שמגיעה לו להיות בראש רשימת ה-MAL. 

סוף סוף משהו שלא מוצץ לסרט הסביר הזה.

דבר ראשון אני חייב להגיד שספין הדרדר אחושרמוטה ממה שהוא היה פעם. יש פה יותר מדי משחקים ושטויות של ילדים קטנים ואני מאוד שמח לראות שיש פה משהי רצינית שרושמת סיקורים.

שאפו לך.

לגבי הסרט אני אישית אהבתי את הרעיון ואת הדמויות. קלות להבנה, האווירה כיפית האנימציה מדהימה וכמובן המוזיקה היא הצד החזק של הסרט. לעומת זאת הביצוע של הסיפור רשלני ואף גם משעמם. היו מלא רגעים בסרט שאני פשוט פיהקתי ואני אישית לא חושב שהם חיזקו את הקשר של הדמויות מספיק לאורך כל הסרט  כדי להגיע לקטע הסופי שבו הם כל כך אוהבים אחד את השני. שהגעתי לסוף הסרט אני פשוט אמרתי ''א-אוקיי'' פשוט הרגשתי חור לאורך הסרט. חוץ מזה אני חושב שהסרט מעבר את הזמן בצורה משמעותית וזה כן סרט שאני ממליץ לראות כי הוא Light hearted ולא כבד וקל להרים אותו ובמיוחד מושך כלפיי צעירים. 6.5/10

SleaderS

02/08/2017

אני אהבתי את הסרט הדמות. שאהבתי היא טאקי (שכחתי את השם המלא שלו)

9/10

LuffySenpai

02/08/2017

סיקור מעולה

Elementary

04/08/2017

שמחה שאהבתם את הסיקור:)
אם מישהו יודע, אשמח לדעת איך מוסיפים את הריבוע המופיע למטה לסיקורים,

 7754087.png  (בשביל הסיקור הבא).

 

צוטט: Autism

אבל. לא הייתי מתארת את הסרט הזה כסרט שובר קופות שמגיעה לו להיות בראש רשימת ה-MAL. 

סוף סוף משהו שלא מוצץ לסרט הסביר הזה.

דבר ראשון אני חייב להגיד שספין הדרדר אחושרמוטה ממה שהוא היה פעם. יש פה יותר מדי משחקים ושטויות של ילדים קטנים ואני מאוד שמח לראות שיש פה משהי רצינית שרושמת סיקורים.

שאפו לך.

לגבי הסרט אני אישית אהבתי את הרעיון ואת הדמויות. קלות להבנה, האווירה כיפית האנימציה מדהימה וכמובן המוזיקה היא הצד החזק של הסרט. לעומת זאת הביצוע של הסיפור רשלני ואף גם משעמם. היו מלא רגעים בסרט שאני פשוט פיהקתי ואני אישית לא חושב שהם חיזקו את הקשר של הדמויות מספיק לאורך כל הסרט  כדי להגיע לקטע הסופי שבו הם כל כך אוהבים אחד את השני. שהגעתי לסוף הסרט אני פשוט אמרתי ''א-אוקיי'' פשוט הרגשתי חור לאורך הסרט. חוץ מזה אני חושב שהסרט מעבר את הזמן בצורה משמעותית וזה כן סרט שאני ממליץ לראות כי הוא Light hearted ולא כבד וקל להרים אותו ובמיוחד מושך כלפיי צעירים. 6.5/10

כשצפיתי בסרט בפעם הראשונה חשבתי ככה גם, אך אחרי שצפיתי בו בפעם השניה, יכולתי למצוא כמה סיבות למה להם לאהוב כל כך אחד את השני. קח בחשבון שכל אחד מהם חי את החיים של השני וראה עם מה ההוא מתמודד, כמו כן הם גם השאירו אחד לשני הודעות ביומן שבפלפאון, היו לא מעט דברים.

WingLessDevil

08/08/2017

אוקייי לא ממש הבנתי את האנימה+ אין לי סבלנות לקרוא את כל מה שכתבת אבל אני אענה על השאלות.

1. לא מובן, אבל אהבתי3:

2. הבן. שכחתי איך קוראים לו כי די מזמן ראיתי את זה.

3. הסוףףףףףףף הוא היה נפלא!

4. אני לא זוכרת מה הוא כתבב):

5. הוא היה נפלא כמו שכבר הזכרתיD:

Elementary

02/09/2017

עדכון קטן^^

יש שמועה הרצה ברחבי הרשת האומרת שהרעיון לסרט - "השם שלך" לקוח מהפרסומת "CrossRoads" שהכין מאקוטו שינקאי בעבור חברת רכבות, ואכן אם תיראו את הסרטון תוכלו למצוא קווי דמיון מעטים בינו לבין הסרט. האם השמועה הזו היא רק שמועה או שמדובר בדבר האמיתי לא יודעת, אבל עדיין הפרסומת מכילה בתוכה אלמנטים המזכירים את הסרט עצמו.

 

Ecchicide

02/09/2017

אוקיי אוקיי אוקיי אוקיי היה לי פיפי כל הסיקור אבל הוא היה מעניין מאד אז התאפקתי
בכל מקרה, הסרט נשמע לי עם רעיון שבלוני וקלאסי של "חילופים" בין דמויות אפשר להגיד, אני זוכר עוד כאלו, אבל לא בטוח מאיפה, חוץ מדרגון בול עם גיניו, אבל זה סיפור אחר לגמרי
נשמע שיש קיטש בין חברים שמוכנים לעשות הרבה אחד למען השני, וזה נשמע נחמד ולא בקטע מוקצן מדי שצועק כח החברות מנצח כמו בשוננים רבים, אז כנראה רמת ה"קיטש" בסרט הזה לא ככ גבוהה, שזה טוב
למען האמת אף פעם לא טרחתי לחקור על הסרט הזה אבל הסיקור תפס לי את העין בנוסף לאנימציה המרהיבה שלו.
אני רואה את הדעה הלא מתלהבת שלך ומטיל ספקות האם אני אהנה ממנו או לא, אבל אני חושב שכדאי לי לנסות, חבל שאין אותו בקולנוע שאני עובד בו :(
בכל מקרה, אשתדל לצפות בסרט בהקדם האפשרי ואחזור להגיב את דעתי בסיקור
תודה רבה רבה על סיקור מדהים, נהנתי לקרוא והכתיבה מעולה!

UVERworld

02/09/2017

 מה דעתם על הסרט (במידה וצפיתם)?
הסרט היה מעולה, אבל זה לא באמת היה שווה את הרעש שעשו מסביב והיה אובר הייפד. בנוסף לי אישית היה טיפה מסובך להבין את הקטע אם הפרש הזמנים והייתי צריך לעצור לשנייה כדיי להבין, מה שלא היה ניתן לעשות במידה והייתי רואה בקולנוע....
 מי הדמות אליה התחברתם במיוחד?
לא זוכר יותר מידיי את הדמויות, כאילו היו ה2 העיקריות ולא ניכנסתי עמוק אליהן...
-  מהו הקטע המועדף עליכם? (אצטרך ריווטץ' כדיי לומר את דעתי)
-  מדוע לדעתכם בסוף הסרט טקי כתב על ידה של מיטסוהא את מה שכתב? (אצטרך ריווטץ' כדיי לומר את דעתי)
-  האם סוף הסרט היה מה שרציתם שיהיה?
הסוף ממש לא מה שרציתי, שלא תביני לא נכון, הוא היה מצוין , אבל אני הייתי רוצה משהו מעבר לסוף כזה "פתוח" וקצת התבאסתי ;^; 

SqwarliUzumaki

15/05/2019

זה הסרט הכי מרגש שראיתי אני רושם תהודעה הזאת תוך כדי שאני מזיל דמעות מי שלא רואה מפסיד

Saltboi

15/05/2019

סוף סוף הקפיצו נושא טוב.

אבל הסרט הזה מקבל אצלי 5 במקרה הטוב, ובמקרה הרע הוא יקבל אצלי 3-4.

אמנם הסרט ברמה גבוהה מאוד בכל הנוגע לאנימציה ובימוי(גם כללי וגם בימוי הרקעים שהשתלבו בצורה נהדרת עם עיצוב הדמויות, מאקוטו שינקאי למד למתן את עצמו בכל הנוגע לרקעים, תראו את הרקעים הסופר מפורטים ובולטים ב5 סנטימטרים לשנייה ובגן המילים, לעומת עיצובי הדמויות הזוועתיים ב5 סנטימטרים לשנייה, ועיצובי הדמויות הדי מוזרים בגן המילים)

הבעיה היחידה שלי עם האסקפטים הטכניים בסרט היא שהסרט לא מרגיש לי עם זהות משלו, הוא מאוד גנרי מבחינת החוש האסתטי שלו, אמנם הוא מבצע את אותה הגנריות בצורה כמעט מושלמת, אבל טוויסט מעניין לביצוע והאנימציה לא היה מזיק.

אבל, העיקר בסרט זו העלילה והדמויות שלו, ומהבחינות הללו הסרט נכשל בצורה קיצונית, טאקי ומיטסוהה הם חסרי אישיות כמעט לגמרי, לשניהם יש רסיסים קטנים מאוד של אישיות אבל זה ממש לא מספיק כדי להפוך אותם למעניינים לדעתי, יש כמות מסיבית של חורי עלילה ו half assed הסברים שאפשר למצוא את חוסר ההיגיון בהם אם אתה חושב ליותר משתי שניות, לדוגמה, טאקי ומיטסוהה יכלו להתקשר אחד לשני

דבר שני, הם לא ראו בשום מקום שיש הבדל של שלוש שנים בתאריך?????

דבר שלישי, כל הקטע של האיזור הזה שבו שניהם יכולים לדבר אחד עם השני לא מוסבר בשיט ויש לי עוד הרבה דוגמאות.

אז בעיקרון הסרט הזה הוא הצלחה מבחינת האספקטים הטכניים אך כישלון מבחינת התסריט שלו.

bravo six

15/05/2019

ואוו אחלה של סיקור!!  ואהבתי את הכתיבה שלך :) 

אני חייב להודות שראיתי את הסרט די ממזמן אז אענה רק על מה שאני זוכר . 

מה דעתם על הסרט (במידה וצפיתם)? 

אהבתי ממש את הסרט, הוא היה מושקע באנימציה עד הפקט האחרון כפי שהזכרת בסיקור ומעבר לכך, הדרך שבה הציגו את הרגשות של הדמויות הייתה די טובה. זה היה סרט די מיוחד ואולי השני שהצליח לתפוס את עיני מבן סרטי אנימה (הראשון היה כמובן silent voice ) אבל זה גם היה מיוחד ממש, מעבר לכך חוץ מסרטים שיצא להם אנימה לפני כן, לא היה סרט שמשך אותי לצפות . 
 מי הדמות אליה התחברתם במיוחד?

אני מניח שהדמויות המרכזיות,  קשה לי לשים את האצבע על מה בדיוק מצאתי בהם מיוחד... אולי זה היה הדרך שהציגו אותם :thinking:
-  מהו הקטע המועדף עליכם?

ספויילר
הקטע בו הם שמו לב אחד לשניה בסוף הסרט חח די רציתי שזה יקרא ~

DMangaFan

15/05/2019

ראיתי את הסרט פעמיים... בפעם הראשונה זה היה נראה לי כמו הסרט הכי טוב בעולם, ואז כמה ימים אחר כך ראיתי אותו שוב ואז... הבנתי שזה סרט סביר וחמוד, שלא ריגש אותי בפעם השניה בכלל בכלל בכלל.
ממש הייתי רוצה שהוא יהיה סרט מעולה למרות שהוא לא. באסה.

羽鳥ちせ

16/05/2019

אני ראיתי את הסרט עשרות פעמים ואני נהנית ממנו מאוד. העלילה אכן מתוסבכת ועם חורים, לדעתי זה בעיקר מה שנתן לי את ההרגשה שאני צופה מבחוץ- לא בקישקעס של הגיבורים. האנימציה מרהיבה ומדויקת עד לפרטים הקטנים ביותר (לטקי יש קנדי קראש בפלאפון), וזה בעיקר מה שגרם לי לחזור אל הסרט פעם אחרי פעם. וגם אני מקשיבה לשירים בלופים, פשוט מוזיקה טובה.