הקפצה מיותרת של נושא לא רלוונטי, ננעל.

TsUNaMy WaVe

31/10/2016

צוטט: Morsmordre

אני עושה את זה בשביל הכיף ובשביל הצופים, אני לא רוצה ולא צריך שהצופים ילקקו לי אני רוצה שיהנו מהאנימה ופאקינג לא אכפת לי אם טעיתי במשפט אחד אתם יכולים להגיד שאשאר שיט אבל זה לא משנה כי אני זה שרואה שיש המון אנשים שבסופו של דבר נהנים מהפרק ולא משנה להם זה שאין קריוקי או שיש טעות קטנה, בכל זאת אני חושב שאעצור את הדיון כאן, לילה טוב ושיהיה לך בהצלחה שהורדת פאנסאבים חדשים ופיתוח האתר שלכם (כן כן ליה מדובר עליך)..

אתה יכול להמשיך לדבר עליי, אתה רק מחזק את מה שאמרתי ולא באמת מזיז לי D:

Bernkastel

31/10/2016

צוטט: Morsmordre

המטרה של מפרסם זה באמת לפרסם לא רק את הפרק אלה את האתר עצמו, וזה לא עבודה כל כל פשוטה כמו שזה נשמע אתה צריך לפרסם את האתר בכל חור שאתה מוצא..

לול מה? זה האתר שראיתי וציפיתי ממנו למשהו קצת אחר? נו טוב... אין לכם הזכות לבוא ולשלול את דעתם של אחרים, לא משנה מה. במקום להיות כפויי טובה שמחפשים הערות למיניהן; תבואו בכיף, תקראו את מה שיש לאנשים להגיד במקום להיות ראש בקיר ולהצדיק את עצמכם על כלום. לקרוא לאתרים למיניהם חור או להוריד אותם למקום נמוך יותר מעיד על כמה שאתם בעלי אופי ראוותן וראיית האחר כמשהו שפל. תרדו מהפירמידה "העליונה" שאתם נמצאים עלייה, אתם לא מעל אף אחד ולבטח שלא קרובים לקמצוץ הפוטנציאל הגדול והטוב של הפאנסאב הקיים.

 

לקרוא למישהי חצופה? חיחיחיחי האתר שלה מתעלה פי כמה וכמה על אתרי פאנסאב קיימים והנה לך - התרגום של הקבוצה שלה מוצלח, איכותי, ופשוט... ליהנות מכל דקה ודקה בפרק. שלא כפי שראיתי בפוסט, אתכם מתרברבים ומתחצפים כאילו יש לכם ניסיון של שנים. תרדו מהסוס הלבן שאתם יושבים עליו ותפסיקו להתכחש לאמת ולמציאות המרה! לא עברתי על הפרקים, אך טעויות קשות במשפטים בסיסיים, זה פשוט לא מתקבל על הדעת ומעיד על חוסר ההיגיון הבסיסי והדי לקוי שלכם, תסלחו לי. זה פתטי כשאנשים מעירים לכם על כל דבר שקיים, קחו זאת בתור הערה בונה ובתור משהו חיוני שיעזור לעתידכם כקבוצה, אך אם על דברים כאלה אתם בוכים ומתעקשים? אתם לא תחזיקו מעמד אפילו לא לקמצוץ שנייה, ואף אחד לא יראה את התרגום שנעשה בידי רברבנים שמחפשים תהילה במקום להביא לעולם הפאנסאב הישראלי תרגום הגיוני וראוי להערצה ולשבח. כל כך אידיוטי מצדך להאשים אחרים ולתת להם את תחושת נקיפות המצפון, תעשה טובה... תתעורר בבקשה, זו המציאות! אם לא תלמד לקבל את דעתם הכנה של אנשים, לא תשתפרו בחיים, אפילו לא כעשירית מהפוטנציאל הטמון שלכם. עד כמה אטומים אפשר להיות? וזו הבעיה הנפוצה של כלללל קבוצת פאנסאב שיטית ישראלית שנפתחת ועושה מעצמה כמשהו נשגב וגדול. זה שאתם יודעים לשנות פונט, לקחת קובץ תרגום מוכן ולתת את כל הקרדיטים הראויים אליכם, רק מוכיח כמה שאתם לא מנוסים ועושים זאת נטו להערכה עצמית ולליקוקים על ימין ועל שמאל, על ידי אנשים שבקושי מבינים כמרבית מהשפה העברית הנכונה והתקינה. חבל, פשוט חבל. את הערתי הבונה קיבלתם בכבוד, אך עכשיו כשאנשים שהרבה יותר מנוסים ממני באים ונותנים לכם משוב על התרגום ומנסים להפוך את אתרכם ליעיל ולשווה צפייה, אתם פשוט מפנים את העורף ומתכנסים בהצדקות עצמאיות וחסרות כל טעם ופואנטה (על אף שאתם יודעים שהם צודקים באופן מוחלט). תראה, אני לא מכירה את ליה באופן אישי... לפני התגובות שלה היא בן אדם ישיר, ואם כבר אתם מקבלים ביקורת ממנה - אתם צריכים לרדת על הברכיים ולהגיד תודה שהיא הגיבה בכלל בפוסט הזה, ואני אומרת זאת בתור אחת שיודעת שהיא מתעסקת בתחום הפאנסאב הישראלי כבר המון שנים. כל האנשים אשר הגיבו פה רוצים לטובתכם וחלילה לרעתכם; אתם אלו שבוחרים איך לראות זאת.

מבייש, זו הסיבה שאני כל כך שונאת פאנסאבים ישראלים חדשים שחושבים שהם הכי טובים ומחפשים שבחים ומחמאות למיניהם. תרגעו, קחו זאת בתור הערות בונות, אף אחד לא בא במטרה להכפיש ולהשמיץ את שמכם "הטוב".

יאיר

31/10/2016

צוטט: Bernkastel

לול מה? זה האתר שראיתי וציפיתי ממנו למשהו קצת אחר? נו טוב... אין לכם הזכות לבוא ולשלול את דעתם של אחרים, לא משנה מה. במקום להיות כפויי טובה שמחפשים הערות למיניהן; תבואו בכיף, תקראו את מה שיש לאנשים להגיד במקום להיות ראש בקיר ולהצדיק את עצמכם על כלום. לקרוא לאתרים למיניהם חור או להוריד אותם למקום נמוך יותר מעיד על כמה שאתם בעלי אופי ראוותן וראיית האחר כמשהו שפל. תרדו מהסוס הלבן שאתם נמצאים עליו, אתם לא מעל אף אחד ולבטח שלא קרובים לקמצוץ הפוטנציאל הגדול והטוב של הפאנסאב הקיים.

 

לקרוא למישהי חצופה? חיחיחיחי האתר שלה מתעלה פי כמה וכמה על אתרי פאנסאב קיימים והנה לך - התרגום של הקבוצה שלה מוצלח, איכותי, ופשוט... ליהנות מכל דקה ודקה בפרק. שלא כפי שראיתי בפוסט, אתכם מתרברבים ומתחצפים כאילו יש לכם ניסיון של שנים. תרדו מהסוס הלבן שאתם יושבים עליו ותפסיקו להתכחש לאמת ולמציאות המרה! לא עברתי על הפרקים, אך טעויות קשות במשפטים בסיסיים, זה פשוט לא מתקבל על הדעת ומעיד על חוסר ההיגיון הבסיסי והדי לקוי שלכם, תסלחו לי. זה פתטי כשאנשים מעירים לכם על כל דבר שקיים, קחו זאת בתור הערה בונה ובתור משהו חיוני שיעזור לעתידכם כקבוצה, אך אם על דברים כאלה אתם בוכים ומתעקשים? אתם לא תחזיקו מעמד אפילו לא לקמצוץ שנייה, ואף אחד לא יראה את התרגום שנעשה בידי רברבנים שמחפשים תהילה במקום להביא לעולם הפאנסאב הישראלי תרגום הגיוני וראוי להערצה ולשבח. כל כך אידיוטי מצדך להאשים אחרים ולתת להם את תחושת נקיפות המצפון, תעשה טובה... תתעורר בבקשה, זו המציאות! אם לא תלמד לקבל את דעתם הכנה של אנשים, לא תשתפרו בחיים, אפילו לא כעשירית מהפוטנציאל הטמון שלכם שלכם. עד כמה אטומים אפשר להיות? וזו הבעיה הנפוצה של כלללל קבוצת פאנסאב שיטית ישראלית שנפתחת ועושה מעצמה כמשהו נשגב וגדול, זה שאתם יודעים לשנות פונט, לקחת קובץ תרגום מוכן ולתת את כל הקרדיטים הראויים אליכם, רק מוכיח כמה שאתם לא מנוסים ועושים זאת נטו להערכה עצמית ולליקוקים על ימין ועל שמאל, על ידי אנשים שבקושי מבינים כמרבית מהשפה העברית הנכונה והתקינה. חבל, פשוט חבל. את הערתי הבונה קיבלתם בכבוד, אך עכשיו כשאנשים שהרבה יותר מנוסים ממני באים ונותנים לכם משוב על התרגום ומנסים להפוך את אתרכם ליעיל ולשווה צפייה, אתם פשוט מפנים את העורף ומתכנסים בהצדקות עצמאיות וחסרות כל טעם ופואנטה (על אף שאתם יודעים שהם צודקים באופן מוחלט). תראה, אני לא מכירה את ליה באופן אישי... לפני התגובות שלה היא בן אדם ישיר, ואם כבר אתם מקבלים ביקורת ממנה - אתם צריכים לרדת על הברכיים ולהגיד תודה שהיא הגיבה בכלל בפוסט הזה, ואני אומרת זאת בתור אחת שיודעת שהיא מתעסקת בתחום הפאנסאב הישראלי כבר המון שנים. כל האנשים אשר הגיבו פה רוצים לטובתכם וחלילה לרעתכם; אתם אלו שבוחרים איך לראות זאת.

מבייש, זו הסיבה שאני כל כך שונאת פאנסאבים ישראלים חדשים שחושבים שהם הכי טובים ומחפשים שבחים ומחמאות למיניהם. תרגעו, קחו זאת בתור הערות בונות, אף אחד לא בא במטרה להכפיש ולהשמיץ את שמכם "הטוב".

אמת! תגובה לעניין!
אגב, צריך לקחת את מה שליה אומרת ברצינות, אבל לא ללב. זה הסגנון שלה. אם אני אתרגם אצלה משהו לא טוב, או אעשה משהו לא טוב, היא תגיד לי שזה היה "חרא", ואני פשוט אלמד מזה להשתפר להבא.

kirito kun

31/10/2016

צוטט: Unusual

גבר, חלאס עם השפה הגבוהה הזאת אתה לא עושה רושם על  אף אחד בוא נתחיל בזה.

לשאלה שלך, כן הכל בסדר איתי, לקחתי אקמול בבוקר כי קצת לא הרגשתי טוב אבל עכשיו יותר טוב.

אז נכון שיש קבוצות שנפתחות ונסגרות כמו לא יודע מה, איכות ברצפה וכאלה שחושבים שהם יכולים להגיע לרמה של קאט, אלס או קבוצות אחרות... למרות שהמציאות מראה מצב הפוך לחלוטין וזה פשוט עבודה שצורמת לעין, אני יכול להגיד לך שאני מכיר באופן אישי את המנהל של האתר והוא אחלה גבר וכן יש לו נסיון בפאנסאב, נכון אמנם הוא לא כמוני, כמו ליה או כמו יאיר ואין לו נסיון בקבוצות הגדולות והיותר איכותיות של הפאנסאב, ובכל זאת, הוא כן מנסה לבנות משהו יפה ואני לא רוצה שתזלזל בו, אז נכון זו לא מהקבוצות שאני אבוא לצפות בהן בזמני הפנוי.

לגבי הדבר השלישי, זה שאתה לא היחיד לא מצדיק אותך, לליה יש סיבה לזלזל בכל הפאנסאב כי היא הוכיחה את עצמה שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב כפאנסאברית מהדרג הטוב ביותר, אז כן, בתור אחת שכבר השאירה חותם רציני על הפאנסאב וחותם עוד יותר רציני על הפאנסאברים שעבדו ועובדים איתה, יש הבדל רציני... אל תשווה את עצמך אליה.

ראשית, איני מדבר בשפה גובהה על מנת לעשות "רושם" על אף אחד ואחד מכם. זו הדרך בה אני מדבר ומתרגל את השפה, על מנת להשתפר ולדבר בצורה רהוטה וטובה יותר.

שנית, לא ניסיתי להשוות אותי אל ליה. נתתי אותה בתור דוגמה חיה למישהי שיודעת על מה היא מדברת, בכדי שתבין שדבריי אינם מגוחכים וחסרי כל ביסוס.

ובנושא אחר, לא ידעתי שאתה חולה... תרגיש טוב. :slight_smile:

TsUNaMy WaVe

31/10/2016

צוטט: יאיר

אמת! תגובה לעניין!
אגב, צריך לקחת את מה שליה אומרת ברצינות, אבל לא ללב. זה הסגנון שלה. אם אני אתרגם אצלה משהו לא טוב, או אעשה משהו לא טוב, היא תגיד לי שזה היה "חרא", ואני פשוט אלמד מזה להשתפר להבא.

כן D:
אני לא מדברת הכי יפה אבל זה אף פעם לא אישי. הכל ענייני נטו. אין לי סיבה להעליב אישית אף אחד כי אני לא מכירה אף אחד מכם וגם כאילו... למה? מה שמעניין אותי זה הפאנסאב שאתם עושים, לא איזה מן אנשים אתם.

Leo12

31/10/2016

צוטט: Morsmordre

חצופה.. אנחנו עושים את מיטב יכולתנו זה שאנחנו לא ב"רמה" של האתר שלך לא אומר שאנחנו לא שווים פרסום..

גבר אין פה עם מי לדבר אתה לא מבין מי שאתה רב איתה עכשיו זו המנהל של alsubs ויש לה המון אויבים זה לא רק אתה היא עושה את זה לכל הקבוצות החדשות גם לסוריאס סאב עשתה את זה וגם לאנימה פאן וגם לקאטסו סאב וכולי

TheLegend

31/10/2016

.

Unusual

31/10/2016

בתור אחד שעובד עם ליה בקבוצה שלי (Anime-Hoo) כבר מעל לשנתיים אתם צריכים להבין שהיא מאוד מקצועית, פגיעה במקצועיות מפריעה לה וזו אחת הסיבות לביקורתיות, השאיפה לקידום הפאנסאב הישראלי שבינינו הוא על הפנים, אני באמת חושב שבמקום לפתוח כל פעם עוד ועוד קבוצות חדשות (כאילו שזה ישנה משהו), אם מישהו מרגיש שהוא טוב מספיק שינסה להבחן לאחת הקבוצות הגדולות, שם הוא יוכל לקבל כלים הרבה יותר רציניים, טיפים ועצות מפאנסאברים מדרג שונה לגמרי, עם נסיון של כמה שנים, לקבל כלים חדשים לעבודה על מנת להשתפר ועל הדרך לתרום לאותה קבוצה שהוא מצטרף אליה, אחרי שהוא כבר הרבה זמן חבר צוות מצליח ומוביל בקבוצה גדולה ואיכותית אפשר לנסות לפתוח קבוצה גם שזה מאוד מיותר, אני נגיד יכולתי לפתוח קבוצה משלי ולקחת הרבה אנשים שאני מכיר, יודעים מי אני ומעריכים את העבודה והרמה אותה אני דורש מהצוות שלי ובכל זאת בחרתי לא לעשות את זה ואם הייתי באותו מקום ביום שהחלטתי לא לפתוח קבוצה אחרי שהצלחתי באהו הייתי עושה בדיוק את אותו דבר, במקום זה התקדמתי להנהלה של הקבוצה, עזרתי ונתתי יותר והבאתי את הקבוצה למקומות חדשים שאני לא חושב שהרבה זמן ראו בקבוצה.
רק נותן דוגמה אישית ואמיתית לסיבות שאולי במקום כל פעם לחפש לטפח קצת את האגו ולנסות את מזלך בתור מנהל בעולם שמה לעשות, אנשים לא אוהבים שמופיעים כל רגע אנשים חדשים, לוקחים פרויקטים ואנשי צוות ומתחילים לחוש, אני באמת חושב שעדיף לנסות להתקדם בסולם הדרגות במקום שאתם בטוחים ויודעים מה אתם רוצים מעצמכם, כי אחרי שאתם מנהלים זה הרבה יותר קשה ומעטים האנשים שיכולים גם להתמודד עם ניהול וגם לשמור על רמה ואיכות גבוהה של קבוצה.

 

 

 

אהההה עוד דבר חשוב, קחו מה שליה אומרת ברצינות אבל לא ללב.

hghgh

31/10/2016

עזבו ליה בשקט, אם היא קוטלת קבוצה אז זה אומר שהקבוצה לא בסדר.

אנשים מנסים לעזור לכם ולא להרוס אותכםXD

TheLegend

31/10/2016

אוקי אני רק רוצה לסגור את הנושא שהכל מובן.. אז ככה לא קיבלתי את התגובות הבונות שנתנו לי כאן באופן יפה כי התעצבנתי על האופן שבו קיבלתי אותן אני מצטער על ההתנהגות ואשתדל פעם הבאה לקבל את הביקורות בצורה יותר יפה.. בנוגע לביקורות שקיבלתי היום אממש אותם בפרקים הבבאים שהאתר יוציא ובעזרת ה יהיה שינוי כבר מהפרק הבא.. מקווה שהכל מובן וברור.. לילה טוב :)

ShitSubSama

22/05/2019

קצת באיחור ספק אם צריך... אבל אני אשמח לעזור... יש לי אתר קטן וצנוע בשם שיט סאב... סתם חרא