-SuBaRu-

03/08/2019

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªshelter animeâ¬â
 מקלט | Shelter | シェルター | מוזיקה, מד"ב | 6 דקות

 אני לא חושב שהיה אי פעם סרטון באורך כזה זעום (6 דקות בלבד) שהצליח להקיף את עצמו בכל-כך הרבה תשבוחות, הילולים והייפ באף מדיה מכל סוג. ההצלחה הכבירה של סרטון האנימה שנוצר ע"י סטודיו A-1 Pictures גרף כרגע קרוב ל-50 מיליון צפיות ביוטיוב, וזה מבלי להחשיב את כל מי שצפה בסרטון מחוץ ליוטיוב באתרים כמו קראנצ'ירול. כיאה לכל דבר במדיום שצובר פופולריות מסויימת, גם סביב שלטר יש הרבה דעות חלוקות. אותן דעות נעות סביב "הולי שיט, אני בכיתי את החיים שלי" ל-"זה היה הדבר הכי גרוע שראיתי בחיי, אין לי שמץ מאיפה באה כל ההתלהבות". ובכן, גם בספין ראיתי לא מעט אנשים שאוהבים\שונאים\אדישים כלפי הסרט, לכן החלטתי לפתוח עליו דיון קטן. ובכן, מדובר בסרטון קצרצר, ככה שאם לא ראיתם אותו ואתם מעוניינים לעשות זאת, הנה קישור (לחיץ) לצפייה בסרטון בתרגום אנגלי. לאלה שמעוניינים בעברית, יש כאן בספין.

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªshelter anime gifâ¬â   ×ª×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªshelter anime gifâ¬â   ×ª×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªshelter anime gifâ¬â

אז אני מניח שאתחיל מדעתי האישית, בפעם הראשונה שצפיתי בשלטר (וזה היה בצורה הכי ספונטנית שאתם יכולים לדמיין לעצמכם) לא ידעתי כל-כך מה לחשוב על זה. בכל זאת, אהבתי מאוד את השיר אבל הסיפור לא היה משהו מפוצץ ולא היה הרבה תוכן (כי זה סרטון של... טוב, 6 דקות). בכל אופן, אני לא יודע למה לא הצלחתי לגבש דעה נורמלית על הסרטון, אבל זה לא משנה, כי צפיתי בו עוד כמה פעמים מאז. והיום? אני מת על הסרטון. הוא לא הדבר הכי מבריק שראיתי אבל בתוך 6 דקות בלבד הוא הצליח להציג שיר נהדר וגם לצבוט לי קצת בקוקורו בסופו. ככה שאמנם זה לא יצירת מופת, ואין לזה ממש איך להיות, אבל עדיין צפיתי בסרטון עוד לא מעט פעמים אחרי זה, והשיר נכנס מהר מאוד לפלייליסט שלי. וזה עוד מבלי לדבר על כך שמבחינה ויזואלית הסרטון הוא לא פחות ממהמם בכל אספקט.

מה אתם חושבים על הסרטון?
~דיון נעים~

מקלט / Shelter

רין, נערה בת 17, חיה בתוך סימולטור עתידני בבדידות יפייפיה אינסופית. בכל יום היא מתעוררת במציאות וירטואלית  כדי ליצור עולם לעצמה, אולם בעולם האמיתי, גופה של רין נמצאת בתרדמת וצפה ברחבי היקום, לד תקועה בסימולציה הוירטואלית שהיא לא תעורר ממנה לעולם...ספיישל סרטון מוזיקה.הסרטון בצד שמאל הוא כל האנימה...

  • 9.13
  • גמור
  • מוזיקה
248

UVERworld

03/08/2019

אנימציה מטורפת, פסקול לא נורמלי ו"עלילה" טיפה כואבת במיוחד בסוף

השיר עצמו הרינגטון בפון שלי אז זה אמור לומר את דעתי על שלטר D:

שם חסוי

03/08/2019

לא משנה כמה אני צופה בזה, החרא הזה לא נמאס.

אבל לא צבט לי בלב בכלל.

FreeKy

14/08/2019

הרבה מאוד תחושות ורגשות שעוצבו יחד לכדי סרטון קצרצר בן 6 דקות.
ילדה שנמצאת בעולם שבו הדמיון שלה הוא הגבול, ילדה שיכולה לברוא יש מאין כל דבר שתרצה, וכל זה בעודה נמצאת לבדה ואין איש יחד איתה.
האנימציה פנטסטית בעיניי, והסיפור נחמד בשביל סרטון באורך 6 דקות.
מה שכן, אני יכולה להגיד שלפחות המסר נקלט כמו שצריך, שלמרות שלכל אחד מאתנו קיימים זכרונות כואבים, אנחנו צריכים לדעת להשלים איתם ולהתחזק מהם על מנת שנוכל להמשיך הלאה לעתיד טוב יותר- מסר די חזק בשביל סרטון כזה קצר.

אראגון

15/08/2019

אחד הדברים הכי טובים שראיתי, שש דקות של יופי ושל סיפור מהפנט.

זאת גם הפעם הראשונה שתרגמתי משהו כמו שצריך עם אגיסאב, וזה כנראה אומר מה אני חושב. 

Yosarin senpai

15/08/2019

חולה על הסירטון הזה תמונת הפרופיל שלי היא הוכחה טובה מספיק?

חוץ מיזה שהשיר והויזואליות  יפייפים,  ממש אהבתי שלמרות שסרטון כל כך קצר, ועם סיפור שאפשר לספר בכמה משפטים- כל אחד לוקח מזה משהו אחר לעצמו.