אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 18 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 23
  • פרקים: 0

DeadlyAngle

פורסם לפני שעה

יואו המוח שלי מתפוצץ! ללמוד את כל מלאכים א' זה סיוט! 

DeadlyAngle

פורסם לפני 15 שעות

מי צודק מבינינו? אגב מי שלא ראה את הפוסט הקודם שלי איתו לא יבין על מה זה מדובר. 

87eyf0o.jpg

Kaminagod

פורסם לפני 15 שעות

באמת?

של מה? 

DeadlyAngle

פורסם לפני יומיים

איזה יופי מחר כל המשפחה שלי הולכת להיות עם גאלקסי 8.. -_- חשבתי שאני ספיישל. :( אני מרגיש מוזנח. 

DeadlyAngle

פורסם לפני יומיים

תתנו לו באן בבקשה. 

mbsx64r.jpg

ariel kun

פורסם לפני יומיים

היי מה קורה אחי

Kaminagod

פורסם לפני 3 יום

נאטסו מלכנו המלך הצנוע החתיך והמגניב^^

DeadlyAngle

פורסם לפני 3 יום

פרומו סאמה! 

0by68nj.png

DeadlyAngle

פורסם לפני 4 יום

וואו, כלכך קל להתקומם מול מישהו אחד ולהשפיל אותו בפניי קהילה שלמה. מי שפאקינג לא קשור לצוות למה לדחוף תאף?!חאלס כבר. אם אתם לא קשורים למה שקרה, תעשו טובה וסתמו תפה

DeadlyAngle

פורסם לפני 4 יום

וואו, לא ציפיתי שיגיע כזה גל פרישות.. שיהיה בהצלחה לכל מי שפרש ומקווה שתמצאו מסלול חדש שיספק לכם את מה שאתם צריכים. ^^ 

Kaminagod

פורסם לפני 5 יום

יש לך לימודים מחר? 

DeadlyAngle

פורסם לפני 5 יום

תקציר/עלילה/סיפור איך שלא תקראו לזה למנגה שאני קורא עכשיו. (זה על יחסים בין גברים כך שזה לא יתאים לכולם.) אבל אני חייב לומר שזה באמת לא נקודה קטנה מתוך המנגה אלא תמצית מכל צאפטר פחות או יותר. וזה מספר על המנגה כך שמי שמעוניין לקרוא אותה בעתיד, בוא נגיד שזה יהרוס לכם חח. 

Ten Count
הבחור הזה בעצם אשר קרוי "קורוז" מאוהב בבחור מבוגר מימנו בכמה שנים הקרוי "שירוטאני" אשר חולה (במיספוביה?), זו מחלה שבעצם גורמת לך להתבודד מאנשים, וכיביכול סטרילי לכל דבר אשר מחוץ לביתו. עכשיו, קורוז הוא בעצם רופא אשר מטפל בילדים שחולים בזה. שירוטאני הוא מבוגר כנראה בן 31, אבל בכל זאת קורוז מחליט לעזור לו. לאט לאט המפגשים בינהם ניהיו רציניים וקורוז התוודע באהבתו כלפיי שירוטאני. אך שירוטאני מכחיש זאת, ולא כי הוא לא רוצה אלא כי הגוף שלו נהנה אבל המוח משדר לו אחרת. וכאן מתחילה הבעיה. שירוטאני בעצם עבר סוג של עבר לא פשוט בידי אותה אישה. אותה אחת הייתה עם אביו וככל הנראה הפריע לה ששירוטאני מהווה "גלגל שלישי" במערכה הזו. אז יום אחד היא החליטה לשחק איתו "משחק מחבואים" והוא כאשר מי שיתפס בידי אבא שלו הוא לוזר. היא מראש ידעה איפה הוא מתחבא והחלה לרקום את פעולותיה. כאשר אביו נכנס הביתה הוא ראה אותה, ללא ידיעה שהם משחקים מחובאים. שירוטאני בתור ילד קטן, התחבא בתוך ארון עם מרווחים קטנים שהיה אפשר לראות דרכם את החדר. היא ככל הנראה לקחה יוזמה ואיך להגיד את זה במילים עדינות, חירמנה אותו (את אביו). וכילד שירוטאני לא הבין מה מתרחש והאיבר שלו החל לעמוד אז הוא שחרר את מכנסיו. כאשר היא סיימה לתמרן את אביו, היא התקדמה לארון בהצהרה שהיא ידעה שהוא נמצא שם ואז לפתע היא פותחת ורואה את חלקו התחתון עירום וטענה כי זה מראה "מגעיל". הוא ככל הנראה במהלך הזמן פיתח טראומה או משהו כנגד הגוף שלו וכתוצאה מזה, זה התפתח למחלה הזו. לאחר תקופה לא קצרה כאשר שירוטאני בן 31 הוא נפגש עם קורוז ובמהלכה, ככל הנראה אותה בחורה במקרה הייתה באיזור וראתה את קורוז כגבר נאה והחליטה לנקוט צעד ולהפיל את המפתחות שלה בתקווה שהוא יחזיר לה אותם וכל היה. לאחר מכן, היא זהתה את שירוטאני והמפגש בינהם לא היה מחמם לב במיוחד והוא ניסה להתחמק מהצלבת המבטים בכך שהוא אמר שהוא שקורוז בידיוק בפגישה. אבל היא לא וויתרה והזמינה אותם לקפה ומטעם הנימוסים הם הסכימו, אך שירוטאני שוב שם לב שהוא הגלגל השלישי במערכה והחליט שנמאס לו והוא הולך להרגע. קורוז, ניסה ללכת אחריו אך היא החזיקה בידו ואמרה ששירוטאני מתנהג ככה בדרך כלל.. ואמרה שאם לא אכפת לו אז הם יקבעו פגישה רק שתיהם, כתגובה הוא ענה: 
p1vg3zp.jpg

DeadlyAngle

פורסם לפני 5 יום

צאפטר 32 אוף אני לא מאמין שנשאר לי רק עוד 16 צאפטרים :( 

DeadlyAngle

פורסם לפני 6 יום

טרילילי טרללה טרילי. 

DeadlyAngle

פורסם לפני שבוע

סורי על השעה, אבל שוב פעם אני אאלץ לשאול, מאיזה צד אני צריך לקרוא את המנגה? עדיין לא התחלתי מכיוון שאני לא רוצה לבלבל את עצמי. אשמח אם תענו לי :)