אודות

  • 0
  • זכר
  • בן 22
  • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24 סויים: 132 בהמתנה: 1 נזרק: 3 מתכונן לצפות: 5
  • סה"כ: 165
  • פרקים: 69

Solo פרסם נושא חדש עזרה בזיהוי אנימה.

פורסם 27/07/2019

חבר סיפר לי על איזה סדרה שהוא לא זוכר את השם שלה והתיאור שלה נשמע מעניין והייתי רוצה לצפות בה גם. אני אשמח אם תעזרו לי לגלות את השם של הסדרה.

הפרק הראשון מתחיל שיש ילד קטן שמשחק בכדור כל הכביש ואז נער מתבגר רואה שרכב עומד לדרוס אותו. הנער דוחף את הילד והנער נדרס ומת. הוא עולה לעולם של הרוחות ואומרים לו שאם הוא יעבור מבחנים מסויימים הוא יחזור לחיים. בהמשך הוא נכנס לגוף של מישהו אחר והוא הולך לדבר עם ההורים שלו והם לא מאמינים לו שזה הוא.

 החבר פה אומר שזה היה גם בערוץ הילדים. התיאור הזה ממש מוכר לי ואם תעזרו לי אני בטוח שאני אכיר את האנימה!

תודה רבה ושבוע טוב! 

Solo הגיב בפוסט פוסט עיכוב - כי גם זה קורה @:

פורסם 30/05/2019

אני לא מבין למה אתה חושב שיש לך את הפריוולגיה להתלונן ככה? מי אתה חושב שאתה? למה אתה משלם איזה מנוי חודשי שאתה רשאי להתלונן על השירות שאתה מקבל? אתה סהכ בנאדם קטן שחי על טובה שקבוצה קטנה של אנשים עושה בהתנדבות וללא תשלום ואתה עוד חושב שיש לך את הזכות להתלונן ולהקניט אותם? אין לך בושה, אני לא יודע מי חינך אותך להיות כזה כפוי טובה אבל אתה בנאדם מאוד רדוד. ועוד איך שאתה מצדיק את החבר'ה שמקללים. צוות אשפה אתה אומר? אשפה מה שיוצא מהפה שלך ילד קקה.

Solo הגיב בפוסט פוסט עיכוב - כי גם זה קורה @:

פורסם 30/05/2019

תגידו אתם בטוחים שאתם לא טועים בסיווג של הפרקים. כי לפי מה שראיתי באינטרנט יש פרקים שמסווגים לקאנון מנגה, קאנון אנימה ופילרים.. ורוב הפרקים שסימנתם כפילרים נחשבים לקאנון אנימה. יכול להיות שאתם מודעים לזה אבל זה קצת מבלבל כי בגלל זה לא ראיתי שום פרק מאז שהתחילו ה"פילרים" אבל אם זה נחשב לקאנון שכן תורם לסדרה וכולם מחשיבים אותו כקאנון אני לא רואה סיבה לסמן אותו כפילר. אשמח לקבל תשובה. בכל מקרה תודה רבה על העבודה הקשה שאתם עושים.

Solo הגיב בנושא קרבי או ג'וב

פורסם 11/01/2019

צוטט: Sneyks

איפה אתה עכשיו?

מסייעת שריון, כרגע בקו עזה

Solo הגיב בנושא קרבי או ג'וב

פורסם 09/01/2019

וואלה קרבי.. במילא אני שבוז אז לפחות אעשה משהו מאוד משמעותי, ארכוש חוויות וחברים ואהיה גאה במה שאני עושה בצבא. וגם על הדרך אקבל הטבות של לוחמי חוד.

בקיצור מרץ 17 מחכים לצעוק כבר:unamused:

Solo הגיב בפוסט של Gamekillers

פורסם 04/01/2019

שבת שלום

Solo הגיב בפוסט של Gamekillers

פורסם 04/01/2019

דיי כבר עם הכפייה החילונית!

Solo הגיב בפוסט עיכוב בהוצאת פרק 67.

פורסם 06/08/2018

וואלה בדרכ אני לא מגיב לדברים.. אבל הייתי חייב הפעם להגיב התחברתי במיוחד עכשיו למשתמש שלי באמצע תרח"ט.. שזה תרגיל חטיבתי בצבא אם אתה לא יודע כדי להגיד לך שאתה חתיכת קוקסינל ושאף אחד לא חייב לך שום דבר. אף אחד פה לא מתיפייף אנשים פה פשוט בני אדם עם ערכים, שלא כמוך.. אין לך שום סיבה להתלונן כי אתה לא משלם פה על שום דבר.. אז תרגע למה אם הייתי במקומם כבר מזמן הייתי מגיב לך בצורה כזאת שהיית מתחרט על מה שאמרת ולא מגיב פה יותר.. חתיכת כפוי טובה בלי כבוד, זבל אנושי.. אתה פשוט בן אדם ביזיון.

Solo הגיב בנושא שלוש משאלות

פורסם 19/01/2018

1.להשתחרר מצה"ל.
2. להיות מסודר בחיים.
3.יכולת למחוק אנשים שלא באים לי טוב.