אודות

 • בכל פינה בעולם יש אנשים טובים, רק חבל שהעולם עגול...
 • איימי
 • אני מקצועית בלהשתעמם
 • אי שם מעבר לקשת
 • 14
 • נקבה
 • בת 15
 • הצטרף ב02/10/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 173 סויים: 58 בהמתנה: 1 מתכונן לצפות: 32
 • סה"כ: 264
 • פרקים: 12

Amy הגיב בפוסט קיר של israelsuki

פורסם לפני 4 יום

לא, מה איתך? 

Amy אהב את שיחת מוטיבציה חלק 3 | המסע אל האני הפרטי

פורסם לפני 5 יום

שלום וברכה לכם משתמשי אנימה ספין.
ממש כאן במקום הזה, אני מזמין את כל אחד ואחד מכם להצטרף אל תוך מסע בלתי אמצעי, הנקרא: "המסע אל האני הפרטי"
אני ארצה ברשותכם לפני שאלך לקראת תשתית הנושא ואל התוכן הרחב, להניח ולהבהיר בפניכם מספר דברים. 
חברים יקרים, כאל נקודת מפתח ופתיחה לנושא, אני רוצה להגיד לכם שהחלק הזה הוא חלק רב-תכליתי האוחז בהובלת מוטיבים מרכזיים, נקודות חשיבה, ועקרון מנחה אל החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. יתרא מזאת, בניגוד לחלק הראשון והשני אשר נשאו משרה ל"התמודדות" עם גורמי פגיעה חיצוניים ופנימיים בחיים. החלק השלישי נושא משרה נקודתית אחת, והיא "הצידה לדרך" שלי אליכם, אשר אתם אלה שתבחרו אם לקחת אותה אליכם או לא. הנושא הזה הוא נושא מאוד מומלץ לקריאה, אך בעיקר כמו אמרתי בפוסט הוא הכי מומלץ לאותם אלה שרוצים להישתפר, ולהביא את עצמם למקום הרבה יותר טוב.  
אז מכאן חברים, בואו נצא עתה כולנו אל תוך מסע המחזיק אלמנטים ערכיים, אשר ביציאתו הוא ישאיר לנו את הצידה לדרך, ומי יודע, יכול להיות שדווקא הצידה הזאת תהיה הכי מתאימה לך (רק אל תצפו ממני ליותר מדי P:) בואו נתחיל במסע.

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªAn inner journeyâ¬â

קהילת ספין, המסע הזה אל תוך האני הפרטי, הוא מסע בין-מעמקים. מסע בלתי נימנע. מסע אשר נמשך לשארית כל חיינו.
המסע הזה הוא המסע שלנו אל תוך רגשותינו, אל תוך משאלותינו, ואל תוך המילוי הפנימי שלנו.
כל אחד ואחת מאיתנו קוראים יקרים רוצה להגיע לסיפוק פנימי בחיים. להאיר את האור הפנימי שבתוכו. ובשביל לעשות את זה הוא יוצא למסע: מציב לעצמו מטרות, הוא מנסה למצוא לעצמו רעיונות או אפילו לפתח ידע רחב בכל מיני תחומים, אך השאלה היא: איזה מסע יהפוך להיות הכלי אשר בעזרתו אני אצליח למלא את מה שחסר לי בחיים. אז ישנו מושג בעולם הפסיכולוגיה שנקרא: "Priming" - הטרמה. מזה הטרמה? יש כלל שכל מעשה שאני עושה משפיע לא רק על המעשה עצמו, אלא גם יגרור אחריו מעשה נוסף. זאת אומרת, כל מעשה שאני עושה הוא לא רק מקומי לאותו לרגע, אלא הוא גם יגרור אחריו השלכות.
הסיבה שאני אומר לכם את זה, זה מכיוון שאני רוצה להבהיר שאם אתם רוצים באמת להגיע לאן שאתם חפצים
אז קודם כל הכניסו לליבכם את המשפט: "שינוי קטן בחיים מביא למהפכה גדולה בחיים." אילולא הייתם יודעים על אמת אילו השפעות אמפיריות יש למעשים - מעשים קטנים אפילו, האמינו לי, הייתם ממזמן משיגים עולם פנימי מלא, אך זה רק דורש מכם דבר אחד: "הרם ראש, ואל תתייאש!" כך שתמיד זכרו שהמפתח להגשמת חלומות הוא להתרכז בחשיבות שלו ולא בהצלחה. זה רק מזכיר לי שאני חייב לתת לכם על הדרך משהו בנושא של מוטיבציה ומעשים. בואו נדבר רגע על: "המסלול של המעשים של האדם." בואו והקשיבו. המסלול הזה בדרך כלל מתחיל מאיזשהו רגש פנימי. משהו מבפנים מציק לנו, זה נותן לנו מוטיבציה, והמוטיבציה מובילה אותנו למעשים. כלומר, עד שאדם לא מגיע לרגש מסויים הוא לא פועל. למשל בואו ניקח אדם שיש לו מבחן, בינינו, מתי אתה מתחיל ללמוד למבחן? כאשר הזמן מגיע ויש לחץ. זאת אומרת, הרגש של הלחץ, של הפחד מן התוצאות במקרה שלא תלמד גורם לך למוטיבציה לשבת וללמוד, לעשות מעשים.
אז התהליך הוא כזה: שרגש מסויים מוביל אותי למוטיבציה, אשר מוביל אותי בהתאם למטרה שאני רוצה.
אך מה קורה אם הרגש הוא לא מגיע? ישנם אנשים שפשוט מחכים שזה יבוא להם מבפנים.
הוא רוצה להרגיש שזה יבוא לו ואז... אך צריך להבין שלפעמים הרגשות הם גם הפוכים.
קוראים יקרים, בואו ניקח רגע דוגמא מרכב, ונבין את זה אל תוך החיים שלנו.
ברכב, המושג שאמור להיות הוא זה שיש מצבר, שמניע את המנוע, שהמנוע יזיז את הגלגליים. זוהי הצורה הנורמטיבית, מבפנים החוצה. זאת אומרת, מצבר, מנוע, גלגליים. אך מה קורה אם המצבר הלך? מה עושים אז? דוחפים מבחוץ. יעני, שאז הגלגלים יפעילו את המנוע אשר יכניס את המצבר לפעולה. זאת אומרת, הפעולה היא מבחוץ החוץ-פנימה. אותו הדבר בחיים. אם זה לא בא לי מבפנים מה שנקרא, אז אל תחכו לאיזו רגע של השראה שיבוא לי משהו, לא. תתחילו לעשות מעשים, כי אז המעשים יובילו לרגש שיוביל למוטיבציה. במילים אחרות, מה שחשוב בחיים זה "מ-ע-ש-י-ם" ומה שהכי חשוב 
זה לזכור תמיד שאתה העוגן של הספינה שלך, כך שגם אם יש סופה נוראה וים סוער, אל תיכנע ואל תוותר!
כי אם לא תמשיך להיות העוגן של הספינה שלך, אז הסיכון שעלול לבוא על ספינתך הוא להיטבע כליל במצולות היום.
מה שאני רוצה למסור לכם מזה: "זה שתהיו עמידים, ותתרכזו במה שחשוב באמת גם אם בעינייך זה לא הכי חשוב." כמו לדוגמא: מאבק מול מכשולים, עמידה על טעויות, הקרבה עצמית אל איכות חייך ומטרותיך, ובמיוחד לפעול למען אותם אלה אשר זקוקים לך יותר מכל. זהו נושא שאני דרך אגב כתבתי על זה פוסט שלם בקיר שלי, שזאת רק בכדי שתבינו כמה הנתינה למען האחר, כמה הפעולה למען האחרים היא תורמת "לך" ולאותו אחד שנתת לו, אך זכרו, הכלל בנתינה: זה לא לתת את מה שאני רוצה לתת, זה לתת את מה שהשני צריך לקבל. זה שני עולמות. אז חברים יקרים, אל תהיו תמיד מאלה שמקבלים, תהיו גם מאלה שנותנים לאחרים בדיוק כמו שאתה היית רוצה שיתנו לך. בכדי לחדד לכם את זה יותר טוב, בואו וארשו לי לספר לכם סיפור אשר נגע לי בנקודה רגישה מאוד. זהו סיפור שכל אחד ואחד לדעתי צריך לקחת לדרכו את המסר הנמצא בתוכו. 


בארצות הברית יש עמותה הנקראת: Make A Wish.
בפירוש עברי מילולי: "להגשים משאלות" הם עושים את זה לילדים. ילדים שלמרבה הצער חולים באיזשהי מחלה סופנית.
נשאר להם כמה חודשים לחיות בדרך כלל, והעמותה הזאת מגשימה להם משאלה - מה אתם רוצים מה שנקרא, מה אתם חולמים.
הילד הראשון של העמותה הזו קראו לו בובסי, זהו היה השם שלו.
בובסי היה ילד בן חמש שחלה בלוקמיה (מחלה קשה שתפסה אותו) ועל פי הרופאים, נותרו לו רק חודשים-שלוש לחיות.
האמא פנתה לעמותה, ודיברה איתם לראות אם אפשר אולי לעשות משהו למענו.
והעמותה הגיעה, הגיעו שני אנשים מהעמותה, ושאלו את בובסי: "מה הוא היה רוצה? מהו החלום שלו?
אז בובסי אמר שלוש משאלות הוא היה רוצה, שלושה דברים. האחד הוא אמר: "אני רוצה לטוס בכדור פורח' תמיד זה היה החלום שלי בתור ילד." דבר שני: "להיות בדיסנילנד' חלום של כל ילד או לפחות ילד אמריקאי." ודבר שלישי: "הייתי רוצה כשאהיה גדול להיות כבאי."
אז כבוד פורח? אין שום בעיה, סידרו לו את זה בקלילות. דיסנילנד? אותו הדבר גם כן, הם לקחו אותו, ועשו לו שם חוויות מדהימות.
אבל אז הגיעה המשאלה השלישית של בובסי: "להיות כבאי" היות כך, האמא פנתה ודיברה עם תחנת הכבאות המרכזית של העיר.
היא דיברה עם המפקד, אמרה לו: "תקשיב, הבן שלי חולה במחלה סופנית קשה מאוד, ונותרו לו בסביבות רק כמה חודשים לחיות. אפשר שיעבור איתכם רק יום אחד לפחות? סתם שהסתובב איתכם בכבאית אפילו? תראו לו איך הכל פה עובד, תשמחו אותו, הוא חלם להיות לוחם אש שכזה."
המפקד של הכבאות הוא כ"כ התרגש. אמר לה: "הקשיבי, אני לא יודע אם את יודעת, אבל פה אצלנו בפריקס אריזונה המפעל של הביגוד שלנו הוא גם כן נמצא. תגידי לנו את המידות של הבגדים שלו, נעלים... אנחנו נעשה לו הכל. יהיו לו מדים משלו עם השם שלו, הוא יהיה באמת כבאי איתנו. וכך היה. בתום תקופה של שלושה שבועות, בובסי הגיע. הם הכינו לו את הבגדים. הלבישו אותו עם המדים של השם שלו, ובובסי זה עתה התחיל לצאת איתם ליום שלם של תפקידים, הרפתקאות, ועשו לו באמת יום חלומות לתפארת. יום חלומות הבלתי נשכח לעולם.
אך זה לא נמשך זמן רב. אחרי חודש, מצבו של בובסי התחיל להדרדר. הוא היה בבית החולים, והרופא אמר לאמא:
"עשינו באמת את כל מה שרק אפשר על מנת להאריך את חייו, אך לצערי הרב אני נותן לו יום-יומיים. כך שאם את רוצה לקרוא לאנשים להיפרד ממנו, אז זה הזמן." האמא כמובן קרתה למשפחה, אבל היא ידעה שגם הכבאים... בובסי ממש היה רוצה להיפרד מהם. אז היא התקשרה למפקד שבובסי היה איתו בקשר, ואמרה לו: "תקשיב, קשה לי לומר לך את זה, אבל ימים אלו, הם הימים האחרונים של בובסי. אז אם אתם רוצים לבוא, זה עכשיו או אף פעם."
המפקד השיב לה בקול מבטיח ומתחייב: "אנחנו מגיעים עכשיו! אני מגיע עם הכבאית, ועם כל הצוות שלי."
הוא התקשר למנהל של בית החולים. אמר לו: "שמע, אנחנו באים לפה עם כבאית, אל תיבהל! אנחנו מדליקים מערכות הבהוב (צ'קלקה) והכל. זה בשביל ילד שנמצא אצלכם פה בשם בובסי." אומר לו המנהל: "זה יפה מאוד מה שאתם עושים, אני נורא מעריך אותך, אבל עם כל הכבוד זה לא שייך לבית חולים." אמר לו המפקד: "אז אתה יודע מה? אני לא אעבור דרך הכניסה המרכזית. תשאיר את זה לי, אני אשא על כך שאף אחד לא יראה אותי."
הקשיבו טוב, החדר של בובסי היה בקומה השלישית, והם הגיעו עם הכבאית מלמטה עד איפה החדר של בובסי בצד בית החולים.
ומה שהם עשו שם זה פשוט דבר יוצא מן הכלל. הם פתחו את הסולם, ושיגרו אותו ישירות אל חדרו של בובסי.
המפקד ושני קצינים היו על הסולם. הם מגיעים אל מול החלון שלו, וטופחים לבובסי בחלון.
בובסי הוא כ"כ התרגש... הוא פשוט לא מאמין.
הם פתחו את החלון, נכנסים פנימה... בובסי מה שלומך?
אומר להם: "מה, באתם לבקר אותי? באתם שלושתכם?"
אומרים לו: "לא, כל הצוות מחכה לך למטה. בובסי בוא! אנחנו רוצים לראות אותך."
הם יורדים למטה. כל הצוות נעמד, והוא רואה להפתעתו שלכבאית שינו לה את השם. השם החדש של הכבאית מעתה ואילך הוא: "בובסי וואן" על שם הילד הזה. על פניו של בובסי התחילו לזלוג דמעות, והוא הרגיש צורך עז לשאול את אמא שלו ואת המפקד: "האם אני עכשיו באמת כבאי אמיתי?"כל הצוות הצדיע לו. השיב לו המפקד: "כן בובסי, אתה אחד משלנו, אתה כבאי אמיתי."

יומים לאחר מכן בובסי נפטר.
אבל קוראים יקרים, בואו תחשבו רגע איך הזמן הזה עבר עליו. איזה זמן מדהים, איזה חודשיים שבאמת לא ישכחו לנצח.
החודשים האלה היו עוברים כך או אחרת, אך איך הם יעברו? זה תלוי בך קורא יקר.  
האמן לי שאפשר להאיר את האור הפנימי, שאפשר לעשות את המיוחדות, שאפשר לעשות את התקופות האלה תקופות אשר לא ישכחו בחיים, אבל זה בעיקר כמו שאמרנו על ידי המעשים שלנו. לפיכך, בואו תעשו משהו אחד שיקרב אתכם אחד לשני, שיקרב אתכם למטרה שלכם. תעשו מעשה קטן, וזה נקרא לזה: אפקט ה"תעשה משהו." לא משנה מה אתם רוצים, תבחרו את המטרה, ותתחילו כבר היום לעשות משהו קטן בכיון הרצוי. ואל תחכו לאיזו הרגשה פנימית שאולי היא לא תבוא אף פעם, ואם היא תבוא אז שתבוא לאחר המעשים, ולא בהכרח לפני.

שיהיה בהצלחה לכם, וכל טוב :smile_cat:

Amy אהב את הפוסט של gama senin16

פורסם לפני 5 יום

סתם מחשבה על משהו שקרה לי היום: היום לקחו את הכיתה שלי לספרייה ומישהו התחיל לרדוף שם אחרי חבר שלו ועשה שם בלגאן ואז, הוא זרק עליו ספר ובעזרת המזל הטוב שלי הספר פגע בי, הוא התחיל לצחוק וככה גם כולם, אני מניח שאם זה היה קורה לפני שנה בערך אז הייתי כועס ואפילו שונא אותו אבל אני יודע מה זה לעשות את הדברים האלה רק כדי שיתעורר בך עניין, זה שהוא במאגניבים אומר שהוא מוכר את הנשמה שלו לחברה הוא מתנהג כמו שכולם מתלבש כמו שכולם ומוקף בחברים מוזייפים, אז לא כעסתי פשוט לא הרגשתי את זה, אני מניח שזה בגלל הסיבה שבעבר גם אני הייתי כזה ועשיתי דברים הרבה יותר גרועים לאנשים והם סלחו לי על זה בסוף(כמובן שביקשתי סליחה לאחר כמה שנים)הייתי בטוח שיום אחד הוא יתחרט על מעשים כאלה ויבקש סליחה כמוני וביום שזה יקרה אני אהיה מוכן לסלוח:grin:

Amy הגיב בפוסט של elya

פורסם לפני 5 יום

באסה, אתה תהיה חסר

Amy אהב את הפוסט של gama senin16

פורסם לפני שבוע

אז בוקר טוב לכולם פתחתי את המשתמש לפני שנתיים כזה רק שלא עשיתי איתו כלום, אז בקיצור יש לי בעיות חברתיות אני מפחד לדבר עם אנשים שאני לא מכיר, אתמול הבנתי שזה תוקע לי את החיים אז החלטתי להתגבר על זה להפסיק לפחד ממה שאנשים יחשבו עלי, על הדעות שלי, הרגשות שלי או על ראיית העולם שקצת שונה משל רוב האנשים,להפסיק לפחד להיות אני,אני באמת רוצה לעבור תהליך ובסוף אולי להפוך לבחור קצת פחות פחדן, אז מידי פעם בפעם אני אפרסם פה כל מיני מחשבות פילוסופיות ואולי אני גם אכיר אנשים:blush: אז תודה לכל מי שקרא את זה ויום נפלא לכולם

Amy אהב את ניסוי קטנטן (אשמח שתיכנסו)

פורסם לפני שבוע

באמת שניסיתי ליצור רשימה של שנאה, מסתבר שאני לא שונאת שום אנימה, פשוט פחות מחבבת.

האהובות ביותר מתוך הרשימה (היה לי קשה):

SAO

Naruto

Blue Exorcist

Noragami

Violet Evergarden

Nisekoi

Date Alive

Re: zero

Kamisama Hajimemashita

Akagami no Shirayuki

Amy הגיב בפוסט של Amy

פורסם לפני שבוע

יאפ אבל הספיישל הוא פרק 14

תודה בכל זאת על שניסית

Amy הגיב בפוסט של Amy

פורסם לפני שבוע

אין להם את הספיישל

Amy אהב את הפוסט של elya

פורסם לפני שבוע

אהלן שכנים, מה קורה?
עכשיו שכבר התמלאתי מספיק עם מוצרי החלב לאורך החג, חשבתי שיהיה רעיון טוב לשתף אתכם בשביל האווירה הידודותית בעוד סיפור קצר וקומי. 
משהו שכדאי לכם לקרוא אם אתם רוצים קצת להשתחרר ולצחקק.


ובכן, התקרית הזאת קרתה לי מלפני מספר ימים... אני אתן לכם קצת רקע.  
אחי הגדול הוא מנהל עסק באחת החנויות בתל אביב, והא ביקש ממני כשחזרתי ביום רביעי מהצבא שאני אבוא לעזור לו למחרת ביום חמישי לצורך הפחתת העומס שנופל עליו שמה. אני כמובן קיבלתי את זה, והגעתי לעזור לו. מדובר כאן בחנות קטנה וצנועה, אם כי למעט בעיה אחת. בחנות הזו ישנה תופעה המיוחדת במינה שקורת פעם ולעיתים קרובות.
מגיעים לבקר אצלנו באופן בלתי מודע מספר אורחים מזה נכבדים, אך בואו נקרא להם בשמם המקורי: "עכברים טאוריסטים" שכ"כ אוהבים את החנות שלנו, שעד כדי כך ומתוך אהבתם הם הופכים את החנות למגרש גורטאות תעשייתי. בעל הבית (פחות ראוי לציין) כבר קיבל ג'ננה מלאכותית בכל פינה אפשרית בגופו. הוא התחיל לתקוע מלכודות עם דבק בכל אזור הנחשד על דעתו. ועכשיו, בואו והקשיבו מה קורה כששמים מלכודות במקומות שהם פחות רלוונטים.
הגיעו לנו לחנות בשעת הצהריים זוג חם וחביב, במטרה לחפש לעצמם את מה שהם רוצים לרכוש. אז החברה אמרה לחבר: "אתה תישאר בחוץ, ואני אחפש" (אל תשאלו אותי, לי אין מושג XD). בקיצור, היא ניכנסה פנימה, והלכה להסתובב בכל אזורי החנות עם ראש מונף אל כיוון המדפים תוך כדי הליכה. אני מסתכל עליה, היא מסתכלת עליי, ואני רואה שהיא מתקדמת בצעדיים קרובים אל האזור האסור. היא הולכת ומתקדמת לאט לאט אל עבר המלכודת. ובדיוק כשבאתי להזהיר אותה... היא כבר פאנקינג נלכדה ושמה את כל הרגל שלה על המלכודת. כל הנעל שלה הייתה מרוחה בדבק.
אומרת לי: "מזה?" אמרתי לה זה מלכודת גו'קים (לא רציתי לומר לה שזה מלכודת עכברים XD). והיא כזאת מנסה ונאבקת בכל כוחה בלהסיר את הדבק מהנעל שלה. 
אמרתי לה: זה לא יעבוד לך ככה... בואי איתי! את צריכה לקחת שמן, ולשפשף איתו תנעל שלך. אז לקחתי אותה כבר לאחי שהוא יטפל בזה. ובינתיים חברים, הזמן עובר ועובר, והחבר שלה כבר מתחיל לקבל מחלת סכיזופרניה בחוץ. הוא פשוט לא מבין למה לוקח לה כל כך הרבה זמן לצאת מהחנות, עד שכבר עלה לו הדם לראש, והוא ניכנס פנימה בריצה, ומ"עצבים" גם הוא דרך ו"נלכד" בדיוק על אותה המלכודת שהחברה שלו דרכה עליה. אללא איסטור... במקום שהמלכודת הזו תלכוד לנו עכברים, היא פשוט במקום זה מצאה את הייעוד שלה בללכוד לנו רגליים של זוגות צעירים.  
ואתם יודעים מתי הוא ניכנס? כשבדיוק חברה שלו יצאה מהחנות בדרך שהם לא רואים אחד את השני.
אילו הוא היה רק מחכה "דקה" הוא היה פשוט מונע מהעצמו את הפדיחה הזו.
ותאמינו לי, כולנו שם התפרקנו מצחוק. הזוג הזה פשוט הצליח לפרק אותנו לגורמים XD. 

Amy אהב את [אירוע] פעילויות קיץ - נושא הפעילות

פורסם לפני שבוע

s99cdi0.gif

חם בחוץ אבל לא חם כמו הפעילות הזאת!!!

חסר לכם אקשן באתר? רוצים לזכות במשהו? למה לא לזכות במשתמש כבוד, זוג כרטיסים ללג'נדקון, ועוד כמות נכבדת של פרסים אחרים כמו תגים ונקודות? אל תדאגו אנחנו דואגים לכם :wink:
ברוכים הבאים לפעילות הקיץ הגדולה של אנימה ספין עם שלל פעילויות מגניבות ופרסים.

האתר יהיה מלא בתכנים, הוא ישתנה ויהיה מפוצץ במלא דברים לעשות. זה win-win לכולם.
זהו נושא מעקב והסבר על כל התחרויות, תחזרו לכאן אם אתם רוצים לעקוב אחרי התחרויות או להבין מה קורה!

בהצלחה ותהנו!

אופי התחרות

במהלך החודש אנחנו נפרסם רצף תחרויות בזמנים שונים וכל תחרות תהיה יחודית ומגניבה!
יהיו תחרויות צ'אנס, תחרויות כישרון, תחרויות השקעה באתר, תחרויות הומור, תחרויות משחקים ועוד ועוד ועוד!
לכל תחרות יש פרס משלה ואתם יכולים גם לזכות ב"פרס" של כל הפעילויות, לא משנה מה תעשו אתם תהיו מנצחים כאן!
אז מה הבעיה? תתחילו להשתתף!

(גם מאוד חשוב שהאופי של התחרות הוא להנות)

חוקים

* כל החוקים הגלובאלים תקפים כאן.
* כל תחרות תפרסם חוקים משלה.

אבל חוקים כלליים של כל הפעילויות:

 • לא לזייף משתמשים, אנחנו יכולים לזהות כפל במשתמשים. אם אנחנו רואים שמשהו מזייף, הוא ידחה מהתחרות ויפסיד את כל מה שהוא זכה בו 
 • לא לחבל, להעליב או לפגוע במתחרים שלכם, התנהגות כזאת גם תדיח אתכם.
 • לא לגנוב תכנים, כל אחד צריך לרשום תכנים משלו. (אם זה ציור, אז הציור שלכם בלבד, אם זה לצלם רק תמונות שלכם וכו')
 • החוק הכי חשוב הוא להנות!

פורום מיוחד

הולכים לפרסם המון המון נושאים חדשים כי כל נושא הוא בעצם תחרות. בגלל הבעיה החדשה שנוצרה החלטנו לפתוח פורום שלם שנועד אך ורק לפעילות עצמה.
 בשם "פעילויות קיץ" (מתוחכם אני יודע)

 • כל נושא שיפורסם שם שהוא לא של ההנהלה ימחק או יעבור לפורום אחר.
 • הפורום יהיה בראש הרשימה כדי שתהיה לכם גישה מהירה לזה.

רצף תחרויות וזמנים

אנחנו הולכים לפרסם תחרויות בזמנים שונים והולכים לתת לכל תחרות זמן סיום שונה, לכן מאוד מומלץ לכם להיכנס כל יום לאתר ולראות אם יש תחרות חדשה
וכמובן לעקוב אחרי כל תחרות ולדעת את זמני הסיום שלה.

בסוף העמוד אנחנו נפרסם רשימה של כל התחרויות ונסמן בקו מעל ככה לתחרויות שנגמרו.
עכשיו ההחלטה של כמה זמן כל תחרות תימשך תלויה בתחרות עצמה, אין טיימר כללי. יש פעילות שיכולות להיגמר בשעה.

האתר יעבור שינויים

ישנם כמה תחרויות שדורש שינויים מערכתיים באתר, אז כל האתר החודש יעבור המון שינויים.
אנחנו רוצים לתת לכם את החוויה הכי טובה שאפשר ואנחנו ממש מתכוונים לזה!

תצפו להמון תחרויות חדשות שלא נעשו לפני (כאן באתר)

כמובן שבכל עדכון מערכתי אנחנו נפרסם נושא עדכון מערכת.
תעקבו אחרי זה!

פרסים

לכל תחרות יש פרס יחודי ויעודי לה אבל לכל תחרות לא משנה מה יש ביסוס פרסים.
כלומר, לא משנה מה אתם תקבלו משהו מהתחרות! - אכן מגניב.

ביסוס פרסים לכל תחרות:

 1. יקבל 100 נקודות ו3 נקודות פעילות + פרס יעודי של התחרות (משתנה בכל תחרות)
 2. יקבל 50 נקודות ו2 נקודות פעילות
 3. יקבל 25 נקודות ונקודת פעילות אחת.

לכל תחרות יהיה "פרס יעודי" משלה. לרוב אלה יהיו פרסי תגים, משתמש כבוד ועוד.
יפורסם מה הפרס היעודי בעמוד התחרות עצמה.

הפרס

רק אחד יכול לזכות בו, הפרס האגדי שהוא משתמש כבוד + זוג כרטיסי כניסה לכנס לג'נדקון!
הדרך לנצח בפרס הזה הוא בעצם לאסוף כמה שיותר "נקודות פעילות" המשתמש שיש לו הכי הרבה מהן בתום הפעילות ינצח בפרס.

מקום ראשון נותן לכם 3 נקודות פעילות, מקום שני נותן 2 נקודות פעילות ומקום שלישי נותן לכם רק נקודה אחת.
אז אל תוותרו מהר, גם לזכות במקום שני או מקום שלישי יעזור לכם לנצח בתחרות עצמה!
הטריק הוא לנצח בכמה שיותר תחרויות, אז תנסו ותשתתפו בכמה שיותר תחרויות, גם אם לא תנצחו במקום הראשון.

כמובן שפרסים שזכיתם בהם בתחרויות קודמות נשארים אצלכם. אתם יכולים להגיע לכמות נחמדה של פרסים.
אבל כמובן הפרס הכי חשוב מכולם הוא החוויה וההנאה שאתם תזכו על הדרך!

זוכים ומעקב נקודות

אין לנו כרגע שום מידע, ברגע שמישהו יזכה האזור הזה ישתנה.

רשימה של התחרויות

בעקבות הזמנים השונים וזמני הסגירה השונים אנחנו נרשום אותם לפי סדר פרסום.
ואז נסמן תחרות גמורה בקו מעל ככה, תהנו!