רוצים להשוויץ קצת ביצירתיות שלכם?
יש לנו את הפעילות המושלמת בשבילכם!

- לחצו כאן בשביל עוד פרטים~

אודות

 • חולה על אנימות אקשן על עצמי סתם איזה סלב שבא לבקר לא ביג דיל ולמי שלא שמע את השיר למעלה עד הסוף אין כניסה לפרופיל שלי!!!!
 • יאיר (מותר לקרוא לי נארוטו סאמה)
 • אוהב להחליק על הקרח ולראות אנימה
 • איש עסקים לגיטימי
 • חי בקונהא או בסרט
 • https://discord.gg/a5gbQWn
 • שיחה עם שכחתי את הסיסמה שלי
 • גיל 22
 • 290
 • זכר
 • הצטרף ב02/10/2017

Naruto Uzumaki אהב את פרסום הקיר של Ye Xiu

פורסם לפני שבוע

אח יקר מזל ליום הולדתך ה22 מאחל לך הרבה בריאות עושר ואושר ושה' יגשים את משאלתך 

גם סתכל איזה קטע עד ה17 לספטמבר אנחנו באותו בגיל 

או אה שחכתי צום קל :)

יום הולדת שמחחחחחחחחחחחחחחחחח :tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake::tada::confetti_ball::gift::balloon::birthday::cake:

:champagne_glass: Cheers Naruto 

Naruto Uzumaki אהב את התגובה של Fores בפרק 79 באנימת תלתן שחור

פורסם לפני שבוע

את האמת? באתי מ-0...

למדתי ממדריכים הרבה אנשים עזרו לי בדרך, הייתי חבר צוות בסקווריל סאב שמתרגם אותה, אבל שום דבר לא זז שם גם אחרי שתרגמתי כמה פרקים לא נתנו לי את היד להעלות אותם אף על פי שעברו בקרה והתרגום היה טוב. אז בחרתי ללכת לבד והגעתי לכאן, מרגיש חופשי ומאושר.
ואני כמו שאמרתי בהתחלה באתי מ-0, לא הייתי רואה בחיים באנגלית תמיד חיכיתי לאנשים שיתרגמו הם היו עושים לי את החיים קלים כי לי היה קשה.
ראיתי כל כך הרבה אנשים ששואלים מתי הפרק הבא? הם הרי כמוני מסתבר, קשה להם לראות באנגלית.
אז זאת הסיבה שהחלטתי לתרגם אחרי שלמדתי אנגלית ולהשתמש בכל התוכנות הנדרשות... בחרתי לתת לכם את הזכות לראות בעברית כמו שאנשים תירגמו לי, ככה אני מתרגם לאנשים שיהנו ויתפנקו!
ככה בעצם הגעתי לכאן והמטרה שלי להגיע לקצב של יפן! 

Naruto Uzumaki אהב את טיול מאורגן ליפן - אשת טורס

פורסם לפני שבוע

לדעתי ממש לא כדאי, זה גם יקר בקטע מוגזם לחלוטין (איזה 20 אלף שקל וזה עוד בלי בזבוזים) וגם כנראה תפספס יעדים מופלאים כי הם פשוט לא היו בתכנית שלהם. אם יש משהו שחשוב מאוד לעשות בכל טיול לחו"ל זה לא להיות תלוי באף אחד חוץ מעצמך ושותפיך לטיול במידה ויש כאלה.

אני אישית נסעתי ליפן עם @Senpai ו- @Itay לשבועיים, עשינו מחקר ותכננו הכל לבדנו. די הסתדרנו, היינו כמעט בכל המקומות שרצינו להספיק, שילמנו הרבה פחות כסף וכמובן שמאוד נהננו ורכשנו חוויה בלתי נשכחת מהטיול בארץ המדהימה הזאת.

בקיצור, ההמלצה שלי היא שתתכנן לבד ותעזר באנשים שהיו ביפן ומחומרים באינטרנט.

Naruto Uzumaki אהב את פרסום הקיר של bravo six

פורסם 05/07/2019

:tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball:
היייייייייי להההההה היקרההה!! מזללל טובבב!!

נסיכת האוכל וילדת הנס שסוף סוף לגיל 17 הגיע עם חיוכיי והרבה כיף :) 
אז נראה שאני מכיר אותך (רגע רגע כמה שנים כבר הממ אחד ועוד שנה ונזכור אחד בצד...:thinking:)כן מגיל 15 וחצי בערך!  ואני זוכר את יום הולדת  16 שלך, ותמיד תמיד היה כיף לדבר איתך^^ 

אז קודם שיהיה לך מזל טוב הכי הכי בעולם, ותזכי שכולם יראו שאת הילדה הנחמדה מכולם

 ואל  תשכחי אף פעם שלא משנה מה, בלב שלך את תמיד תשארי צעירה!  כי זאת מי שאת הייי לההה  (אבל שהיא לא  אף פעם  היא לאא זק  נננההה)~
אז עם בוא יום הולדתך  הילה היקרה, הגיע הזמן לומר לך תודהה, תודה שתמיד את זאת שמקשיבה ונחמדה ויודעת לעודד ולייעץ פיתרון לכל צרה ובעיה. הוו ואני מקווה שאחותך איריס הגותית המפחידה לא תשכח לעשות לך הפתעה ולקחת אותך למסיבה:slight_smile:
טוב טוב כדאי שאפסיק לדבר בחרוזים XDD מזל טובבב היי לההה שיהיה לך יום הולדת שמח ועד מאה ועשרים ושתמיד תהיא כבת שש עשרה שנה, המון בריאות שפע ושמחה !  ועל תשכחי שלכל בעיה או אם סתם משעמם אני תמיד פה :grin:
אני מקווה שתזכרי את היום הזה, ושכל יום הולדת שלך יהיה מיוחד ושמח מחדש ואני אהיה פה בכל שנה ושנה :blush:לאחל לך מזל טוב(אבל בקיר שלך כדי שזה לא יעלם לעולם כי אי אפשר באמת להפטר ממני :wink: חחח ודבר אחרון אל תשכחייי שביום הולדת הייי לההה לא דופקים חשבון לבריאות!! :birthday::cake::icecream::cookie::custard::candy::chocolate_bar::doughnut::ice_cream::croissant::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:אני תמיד אומר לך את זה XD וזה נכון תהני הכי בעולם ולא תשכחי שיום הולדת זה יום מושלם, ויום שבו אפשר לבקש דברים ~ 

אז רגע, אני רק אשים פה תמונה של עוגה שניה חכי רגע אני מחפשששש ....

הנה זאת נראת עוגה שמחה D: 

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªcakeâ¬â
בכל אופן, מזל טוב הייי להההה היקרההה :) 
ת××× × ×§×©×ר×
:ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon::gift::ribbon: