אודות

 • שדוניט
 • Kazuma desu
 • Do questget lot of money and lay under my Kutatsu.
 • Adventure.
 • KONOSUBA. the starters zone
 • שיחה עם Shizuo
 • 0
 • חבר מכוכב אחר
 • הצטרף ב23/09/2017

Lucifer פרסם נושא חדש דורארארה! תדמיינו.

פורסם 08/11/2018

מה היה קורה את אתם הייתם נאקורה(איזאיה) מדורארארה. מה אתם הייתם עושים אם היה לכם את היכולת לתמרן את האנשים בצורה אנונימית בתור נאקורה בצ'אט שאתה יצרת. 
כמובן, תחשבו שאתם גם "אוהבים בני אדם" כמו איזאיה. האופי שלכם הוא לא האופי שיש לכם עכשיו.
אני אישית הייתי עושה תעלולים כמו לגרום לזה שיקחו מסלטי משהו ואז כשהיא רודפת אחרי זה להחזיר את זה למקום שממנו לקחת את זה ולעשות את זה שוב ושוב וכל פעם להפיץ שמועה שהיה כך וכך שפרצו לדירה הזו הזו(הדירה של סלטי) ולתת תיאור מדויק של הפורץ. ובמקרה התיאור דומה לתיאור של מיקאדו או אנרי או משהו.
(כמובן, הכול יבוא על מקומו בשלום. אבל זה יהיה משעשע בעיני איזאיה לראות משהו בסגנון הזה)

במילים אחרות, השאלה היא:
מה הייתם עושים אם הייתם איזאיה אוריהארה. זהוא נאקורה בצ'אט והוא "אוב בני אדם". איזה תעלול אתם חושבים לעשות?

דורארארה!! / Durarara!!

הסיפור מתרחש באזור המסחרי של טוקיו, מחוז איקבוקורו. כנופיות צעירים אנונימיות ותושבים מסוכנים משוטטים להם שם, ואגדה אורבנית אחת העונה לשם "דולאהן" ("Dullahan") הרוכב חסר הראש, שרוכב על אופנוע שחור ללא פנסים או רעש מנוע.רייוגאמין מיקאדו, הוא תלמיד תיכון רגיל שתמיד השתוקק לריגוש של חיי העיר, והזמנה מחבר ילדות...

 • 8.45
 • גמור
 • סדרה
252

Lucifer פרסם נושא חדש ג'וג'ו

פורסם 31/10/2018

OHHHH NO!
OHHHH MY GOD!
I cant STAND this anymore! 

זה פשוט לא הגיוני שג'וג'ו! שזו אחת האנימות המדהימות שנוצרו, לא מקבלת תרגום.
מלבד עונה 1(שמחולקת לחלק 1 וחלק 2) וחלק מעונה 2, האנימה לא קיבלה תרגום.
יש לאנימה כבר ארבעה עונות ועוד מעט יוצאת העונה החמישית, או שהיא כבר התחיהל לצאת. זו אחת האנימות שהאדפטציה לאנימה לא רק שלא גורעת מהמנגה אלא משתווה ויש כאלה שאומרים *שעולה* על המנגה(לפחות בצ'אפטרים מסוימים). 
ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו זו אנימה שיוצרת MEMES על ימין ועל שמאל ויש לה רפרנסים בכל פינה בעולם האנימה ומחוצה לי.
(To Be Continued זה רק אחד מהם)
איך זה יכול להיות שאין לאנימה תרגום בעברית.
(ולא. הפשוט לא בא לרדת על שום פאנסאב או משהו. זה פשוט מאוד מאוד מפליא אותי. ובבקשה אל תגידו לי: אם אתה רוצה, לך לצפות באנגלית. אני לא חותר לזה, אני פשוט חושב שזה עצוב מאוד שאנימה מדהימה כמו ג'וג'ו לא קיבלה תרגום מלא לעברית. כששיטי אנימה כמו SAO כן מקבלות).
ודבר אחד לפני האחרון: אם יש פה כאלה שנרתגעים מג'וג'ו בגלל סגנון הציור, אני אומר לכם, אל תתנו לזה להרתיע אתכם. הסגנון לא גרוע בכלל, ואולי הוא מעט מיושן לפעמים אבל לדעתי הוא הולם את ההוואי שהאנימה מנסה להעביר בצורה מושלמת ולדעתי הוא גם יפהפה(זו רק דעתי). בנוסף, אם יש פה כאלה שיכתבו לי: אני לא אוהב ג'וג'ו בגלל העלילה או הדמויות, אני אדע שהם לא צפו בג'וג'ו. או רפרפו במהירות(כשאני אומר רפרפו אני מתכוון לקטע של להריץ את הפרק ולדלג כל חמש שניות, או לעשות הילוך מהיר או משהו). למרות שזה לא אפשרי אם התרווחת וצפית בפרק הראשון, כי כבר מהפרק הראשון(או השני) אתה תהיה שקוע בעלילה חזק כל כך שהסטיגמה: "שהיחידים שלא אוהבים ג'וג'ו אם אלו שלא צפו בג'וג'ו" תפעל גם עליך!
דבר אחרון:
בואו נעשה דיון(חסר ספוילרים, אני מבקש. כשאני אומר בלי ספוילרים, אני מתכוון לספר מה קורה בעלילה או משהו, יכולים להשתמש בגיפים, אבל לא כדי לספיילר), מלא רפרנסי ג'וג'ו, memes ונשוחח על העלילה(שמשוחחים על העלילה בבקשה לשים ספוילר לפני. תודה. לא צפיתי בכל העונות עדיין.)

תהנו. אני גם אגיב מדי פעם.
ואם הפוסט יהיה חסר תגובות בסוף, אז אני אצא אידיוט ואדע שהקהילה הישראלית לא ראתה ג'וג'ו, ואלך לבכות ולשאול כיצד האנושות הידרדרה למדרגה שכזו.. שהם לא ראו ג'וג'ו ואהיה תיאטרלי יתר על המידה, כמו תמיד.

Lucifer פרסם נושא חדש המלצות על סרטי ג'יבלי

פורסם 28/10/2018

תמליצו לי על סרטים של ג'יבלי שאני יכול לצפות. צפיתי לבינתיים רק בסרט: "כשמארני הייתה שם." 
הייתי מעדיף גם אם תשלחו את התרגום לסרט. ואם אין בכלל לסרט תרגום, אז קישור לסרט באנגלית באיכות טובה. 
:)
תודה רבה.

Lucifer פרסם נושא חדש לא אכפת לי מה אתם חושבים(ביטוי. זה ביטוי!) הפתיח של גובלין סלייר הוא אחד הטובים.

פורסם 27/10/2018

תשמעו אותו ותגידו בעצמכם, אתם שמעתם את דעתי לכותרת.
 

 

קוטל הגובלינים / Goblin Slayer

"אני לא מציל את העולם, אני פשוט רוצח גובלינים."בגילדה שנמצאת על הגבול, נמצא מישהו בעל הישג נדיר, הרפתקן בדירוג כסף מציד גובלינים בלבד. כוהנת צעירה הצטרפה לקבוצת ההרפתקאות הראשונה שלה, אך כמעט מיד היא מוצאת את עצמה במצוקה. האיש שהציל אותה היה האדם שהקדיש את חייו להשמדת הגובלינים - קוטל הגובלינים. כאשר...

 • 8.18
 • משודר
 • סדרה
452

Lucifer פרסם נושא חדש דיון על למה אנשים שונאים אנימה ועל THE ANIME MAN

פורסם 22/10/2018

אז, חברים, אתם סרקסטים(OF COURSE YOU ARE), אני סרקסטי, כולנו סרקסטים. אתם אוהבים אני, אני אוהב אנימה, כולנו אוהבים אנימה.
אני אוהב את THE ANIME MAN, אתם אוהבים את THE ANIME MAN, כולנו אוהבים את THE ANIME MAN.
אז תצפו בסרטון של THE ANIME MAN עשה, שמדבר על הסיבות המטופשות של למה אנשים שונאים אנימה. 
ובואו נעשה דיון מריר בו אנחנו מדברים על כמה אנשים יכולים להיות מטומטמים לפעמים.
 

 

Lucifer פרסם נושא חדש World of Warcraft

פורסם 07/10/2018

מי משחק כאן World of Warcraft?
אני התחלתי לשחק עכשיו בBFA.

Lucifer פרסם נושא חדש ההתאמה המושלמת

פורסם 12/09/2018

לא רבים באתר הזה כותבים ספרים. ומהמעט שכותבים, לא רבים יודעים לכתוב בצורה אשר מעוררת רגש כלשהו בלב. זכורים לי כמה סיפורים שפורסמו באתר זה שלאחר שקראתי אותם הייתה לי בחילה וסחרחורת.
אך אין מה לשפוט, מכיוון שאנשים אלו כותבים אך ורק בשביל התחביב ותו לא. ולא יודעים מהי כתיבה אמיתית, אשר במהלכה גופך רועד ואתה מתחבר עם הדמויות ונהיה כאחד.
הפוסט הזה אינו פונה לסוג הראשון של אנשים, אלו שלא כותבים ספרים. הוא גם לא פונה לאלו שכותבים ספרים בתור תחביב.
הוא פונה אל האנשים אשר אוהבים לקרוא באמת ובתמים ושכותבים, מחשבותיהם נודדות לחלוטין לעולם אחר. לעולם שהם יצרו ובנו במו כפיהם בזעה וביגיעה רבה.
הסוג האחרון הוא הסוג אשר אליו תמיד ארכוש כבוד וסוג הסופרים הללו, אלו הסופרים אשר ספריהם הם כורד חממה במרכז עשבים שוטים. 

האם אי פעם, במשך חייכם, שמעתם שיר אשר הרגשתם שאילו סיפרכם היה משחק ואילו במשחק הייתה מתנגנת מוזיקת רקע, מנגינה זו, או שיר זה, היו מושלמים לספר?
מכיוון שאני מרגיש שהסיום של התקפת הטיטאנים עונה שלישית הוא מתאר את הספר שלי בצורה מושלמת. או לפחות ההתחלה שלו.
תכתבו את תשובותיכם בתגובות למטה.

Lucifer פרסם נושא חדש אני עובר על כל החוקים. האם שרת הגיימינג תכניס אותי לכלא? או שמא זהו שר הגיימינג המהולל?

פורסם 05/09/2018

אנימה זה דבר נפלא. פשוט נפלא. כאילו, YUOR NAME זו אנימה יפה אבל ויולט אברגרדן לדעתי הרבה יותר. וקוראים לי סאקאמוטו זו אנימה יפהפייה ומצחיקה מאוד!
בבקשה תעשו REPORT על: jumplion#22759 בbllizard.net. בחור מעצבן.
למישהו יש DOOM פרוץ? #EPIC_VOICE_GUY
אני מקלל משמיץ ועושה חרם על כל משתמש בפורום הזה. מוחעחעחעחע. מלבד אלו שיגיבו לי בתגובות, כי אני צריך את התשובות שלהם. כל השאר: בני **** מטומטמים חסרי תועלת שהיה עדיף אם לא היו נולדים.
https://www.anime-spin.net/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D/%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90/1445/%D7%97%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92 אני כתבתי את זה. לא אף אחד אחר. אני המקור, האחד והיחיד.
ידעתם שבundetale אחרי שהרגת מפלצת אחת בניסיון הראשון שלך אי אפשר להשיג יותר את הסוף הכי טוב? אז פשוט אל תהרגו אף אחד בניסיון הראשון ובניסיון השני תהרגו את כולם like bitches.

 

כל זה למטרות בידור והנאה בלבד. 

Lucifer פרסם נושא חדש LOG HORIZON

פורסם 03/09/2018

יש לlog horizon עונה שנייה. מישהו מתכנן לתרגם אותה בזמן הקרוב?
log horizon זו אנימה שחלק חושבים שהיא העתק של סאו אבל לדעתי היא לא קרובה ללהיות העתק ומרתקת בצורה בלתי רגילה. אולי אפילו אנימת האיסקאי הטובה ביותר שיצאה(אולי בתיקו עם אוברלורד). 
זה חור בהשכלה ובושה שלא כל העונות מתורגמות.
כרגע super sub מתרגמים את הפרקים של העונה הראשונה. אבל הם לא מתכוונים לתרגם את הענוה השניה בזמן הקרוב.
יש מישהו שיכול לעשות את זה??

לוג הוריזון / Log Horizon

כהרף עין, שלושים אלף גיימרים יפניים מבולבלים נלקחים מחיי היום יום שלהם אל המשחק מרובה המשתתפים המכונה – "מעשיית אלדר". לאחר העדכון האחרון של המשחק הם אינם מצליחים להתנתק מן המשחק. אחד מהם הוא הסטודנט הכושל חברתית, שירו, שמצבי בלבול והלם עוברים אצלו כהרף עין. שירו שיחק במשחק בעבר ולאחר שמגלה שנתקע במשחק...

 • 8.2
 • גמור
 • סדרה
334

Lucifer פרסם נושא חדש GUILD WARS 2!

פורסם 30/04/2018

(התחלתי לשחק את משחק הMMORPG שנקרא, GUILD WARS 2. כל גיימר בוודאי שמע עליו. זהו אחד משלושת משחקי הMMORPG הגדולים ביותר שנוצרו(שכחתי להוסיף פה את המילה "לדעתי"). הוא מתחרה על המקום הראשון יחד עם WOW. 
המשחק מדהים, הוא דומה במערכת שלו לWOW, שזה שמהו שאני נורא אוהב. הוא יותר מסביר דברים לשחקנים, וההשחקנים והGUILDS בו מאוד חברותיים. 
אני נכנסתי לשרת אירופאי(אם אתם מעוניינים לדעת איזה תשאלו אותי, אני אבדוק.) ואני ברמות הרשונות, אך בתור שחקן WOW (לא וותיק במיוחד, אבל כזה שכבר מבין איך MMORPG עובד, לפחות בהתחלה, מכיוון שלא קניתי את WOW הגעתי רק עד רמה 20), אני דיי מתמצא ומאוד נהנה!
המשחק הוא FREE TO PLAY, עם DLC שעולים 20$ כל אחד, או 50$ אם מחפשים תוספות, ואפילו 70$ אם קונים DELUX. לבינתיים אני לא מתעניין בDLC.
הגזעים והקלאסים ברורים למדיי אך נוחים, יש כאלה שדורשים יותר סקיל כמו הTHIE(זו הדמות שאני יצרתי), אשר אצלו זקוקים למגע חלק עם המקשים, למרות שהוא אינו זקוק להרבה, אתה צריך לדעת ללחוץ מהר עליהם בשביל COMBAT מכיוון שזו הדמות שדורשת הכי הרבה קומבט וCLOSE RANGE במשחק. הוא מזכיר לי את הROUGE מWOW(הקלאס ששיחקתי איתו הכי הרבה), כך שאני מתמצא כבר בקלאס הזה ומסתדר איתו דיי טב.הELEMNTION (כמו הMAGE), גם דורש סקיל, מכיוון שצריך הרבה מאוד כפתורים, ושילובי כפתורים, כדי להפעיל כשפים, וצריך לזכור את כל הכשפים. לדעתי הMAGE מסובך במיוחד, נראה לי אנסה אותו אחרי שאגמור עם הTHIEF. 
נעבור לסיפור, הסיפור מעולה, לפחות יחסית למשחק MMO, אבל הוא לא תופס מקום מרכזי במיוחד, מה שהופך אותו למעולה באמת, זה הGAMEPLAY המהנה. 
הגרפיקה של המשחק מעולה, יצירת הדמות והעיצוב מגוונים ומלאי פרטים, המפה נוחה ולאחר שתיצור את הכפתורים הכי נוחים בשבילך, (עדיף לראות במדריכים ביוטיוב) המשחק פשוט נוח וכיפי בצורה מדהימה!
יש לי עוד הרבה מה להגיד, אבל זה כבר ארוך, ככה שנראה לי אפתח עוד פוסט בסגנון הזה אחרי שאתקדם עשרים שלבים. 

בנוסף, האם מישהו פה משחק GUILDWARS 2? אם כן, שיגיד לי מה השרת שלו, אולי אנחנו באותו אחד, (אני משחק רק באירופה, אם את/ה משחקים באמריקה... חבל.) מקסימום אני אוכל להזמין לפארטי. 
תגידו לי מה אתם חושבים על המשחק, אם הוא יותר טוב מWOW או מFINAL FANTASY XIV? 
 

Lucifer פרסם נושא חדש YUOJO SENKI! הסאגה של טניה המרשעת

פורסם 23/04/2018

לכל האנשים! האם מישהו התחיל לצפות בYUOJO SENKI? מומלץ מומלץ מומלץ!
לבינתיים KOIANIME תרגמו את פרק שמונה. אתם יותר ממזומנים לצפות!
האנימה מדהימה, עם אידיאל, פסיכולוגיה ומציאות שמכה באכזריות.
וטניה אשר יוצאת במלמחתה כנגד העולם ואלוהים עצמו.

הסאגה של טניה הרעה / Youjo Senki

בחזית המלחמה, ישנה ילדה קטנה, עם שיער בלונדיני, עיניים כחולות, ועור חרסינה לבן. היא פוקדת על הקבוצה שלה בקול ערמומי ושמה הוא טניה. אך במציאות, היא הייתה אחד מאנשי השכר המובחרים ביותר של יפן, שנולד מחדש בתור ילדה קטנה אחרי שהכעיס יצור מסתורי שקורא לעצמו אלוהים. הילדה הקטנה הזו, אשר נותנת עדיפות לקריירה...

 • 9.17
 • גמור
 • סדרה
178

Lucifer פרסם נושא חדש LOVE LIVE SCHOOL IDOL FESTIVAL מת? משהו חדש החליף אותו!

פורסם 22/04/2018

לכל אוהבי הLOVE LIVE! משהו חדש החליף את המשחק!
משחק לא חדש במיוחד (כבר שנה בשוק) מבית bushiroad! 
לפני כמה שעות (או ימים, אני לא יודע. גיליתי על המשחק רק עכשיו), יצאה הגרסה העולמית (באנגלית) של המשחק:

​ganG DREAM! Girl band party! במשחק יש הרבה פיצ'רים של LOVE LIVE. כולל קבלת כרטיסים. אך פה הצורך לקנות דברים בכסף במיעוט, אין את מערכת הLP, ככה שיכולים לשחק כמה שרוצים, ועוד ועוד. הנה לינק לסרטון שמסביר את הרוב: 

 
הנה עוד לינק של סרטון הטטרויאל (40 דקות. תתפנו לזה.) הוא בעצם מראה את הכיוון הכללי של המשחק, בתור זה שהוא משחק את הטטוריאל. (זה נועד בעיקר לאלה שלא יודעים יפנית ורצו לשחק במשחק לפני שיצאה הגרסה האנגלית. אבל זה עדיין מראה את האווירה הכללית של המשחק. בנוסף שהוא מסביר כמה דברים חשובים.) 

אם יש לכם לאגים זה כי המשחק חדש, וכי הרזולוציה שלו כבדה. תנסו לשחק קצת עם ההגדרות (לא יותר מדיי. רק באלה של ON OR OFF)
המשחק מדהים. הוא לדעתי יותר טוב מLOVE LIVE פי כמה וכמה מונים. במיוחד הקטע שקל להיות FREE PLAYER במשחק ושיש בו מצב מרובה שחקנים.
ממליץ עליו בחום!

Lucifer פרסם נושא חדש LOVE LIVE SCHOOL IDOL FESTIVAL

פורסם 17/04/2018

אני לא באמת יודע את הקטגוריה אבל זה לא מעניין אותי...
אהמ אהמ, לעניינו... 
 

כל מי שמשחק במשחק LOVE LIVE SCHOOL IDOL FESTIVAL ורואה את הפוסט הזה, שיכתוב בתגובות מי ה"מיין שלו" וה"מיין השני שלו." (יותר נכון לומר הדמות האהובה והדמות האהובה השניה.)
אצלי קוטורי במקום ראשון, אומי במקום שני, ומאקי במקום שלישי. 
נ.ב: אם הליסט שלכם לא מלא במשחק, האם תאכלו לשלוח לי חברות? כי עוד מעט אני יודע שאני ארצה לשחק עם אנשים במשחק המדהימימימי הזה.
לול כבר שלחתי את ההודעה אבל שלכחתי להוסיף... אם אתם רוצים שאדע שאתם משיראל תכתבו לי הודעה פרטית (במשחק כמובן...) שאדע שאתם ישראל. מצידי: ATA IDIOT. גם ככה אני אדע.

Lucifer פרסם נושא חדש אחותי הקטנה והדו פרצופית עונה שנייה

פורסם 14/04/2018

האם יש מישהו שיכול להמשיך לתרגם את האנימה "אחותי הקטנה והדו פרצופית R"? 
אצ'י סאב תרגמו את הפרק הראשון ונראה שהם הפסיקו להיות פעילים.