אודות

  • 0
  • נקבה
  • הצטרף ב19/09/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 17 סויים: 1 בהמתנה: 1 מתכונן לצפות: 17
  • סה"כ: 36
  • פרקים: 0

הודיה

פורסם 28/03/2018

ביקורות אליס וזרוקו.

מכירים את הסיפורים האלה שיש בחור זקן ועצבני שנמאס לו מהחיים ויש ילד קטן ושמח שעוזר לו לחייך קצת. אני פשוט מתה על סיפורים מהסוג הזה וחשבתי שאליס וזרוקו יהיה כזה (זאת הסיבה שהתחלתי לראות אותו.)

הוא לא, ות׳אמת טוב שכך.

הסיפור שלנו מספר על סנה (כן לגיבורה קוראים סנה לא אליס.) שהיא אחת מילדות שקוראים להם חלומות של אליס שיכולות להפוך דמיון למציאות(פשוטו כמשמעו) שבורחת מהמתקן בו היא הוחזקה ופוגשת את את זרוקו שנאלץ לטפל בה.

בהתחלה חשבתי שיעשו את זורוקו זקן מהסוג של אובה(מי שקרא את הספר יודע למה אני מתכוונת.) זקן, עצבני ושונא ילדים. אבל בסך הכל זורוקו הוא זקן די חביב, יש לו כבר נכדה שהוא מגדל בעצמו בשם סאנה(כן אני יודעת סנה וסאנה אלה שני דמוית שונות.) ועובד עם פרחים אז זה נכון שסביר להניח שהוא איבד אישה ובן/בת (תלוי אם הוא סבא מצד אמא של סאנה או סבא מצד אבא של סאנה. לא מזכירים.) אבל הוא לא כועס על כל העולם ואשתו.

 זה לא שהוא מסתובב עם חיוך על הפנים למעשה הוא אף פעם לא מחייך  אבל הוא לא כל הזמן כועס וכשהוא כועס (ותאמינו לי הוא יודע לכעוס.) הוא כועס רק מהסיבות הנכונות והוא משפיע על סנה יותר ממה שהיא משפיע אליו.

וזה קצת מעצבן כי רוב הדמויות בסדרה עוברות שנוי או מתפתחים בגלל סנה וזרוקו אבל הי זרוקו מה איתך?! אבל חוץ מזה הדמות שלו נורא טובה.

אני נורא אוהבת את הדמויות של סנה וזרוקו ואת שאר הדמויות ואני מרגישה שאין דמות מיותרת אחת וזה ממש טוב.

באשר לעלילה

לסדרה יש שני חלקים החלק של המוסד של החלומות של אליס ומה שקורה אחר.

תבינו שסנה ברחה מהמתקן היא לא התכוונה לשבת אצל זרוקו ולקוות שלא ימצאו אותה, היא התכוונה לסגור את המתקן הזה. ולכן היא פנתה לזורוקו שפנה לחברים שלו והם ביחד התחילו לעבוד על זה.

ואחרי שכל הסיפור הזה נגמר זורוקו לא התכוון לזרוק את סנה באיזה רחוב כלשהו ולומר :״טוב עזרתי, עכשיו זהו.״ הוא אימץ אותה(זה לא כזה ספוילר מבינים את זה מתחילה.) והיא ומתחילה חיים חדשים עם סאנה וזורוקו וזה מה שהחלק הזה מספר חיי היום יום שלה עם שניהם ואיך שהיא מכירה חברים חדשים. ואני לא חושבת שהחלק הזה מיותר להפך אני נורא אהבתי אותו, אבל זה מעצבן אותי שחשבתי עם כבר עושים חצי שני לסדרה שיתנו את הבמה לזורוקו שיראו התפתחות כולשהי שלו ולא איך הוא משפיע על סנה, כל מה שמספרים בחלק הזה זה על איך שסנה עוזרת על החברים החדשים שלה ואיך הם עוזרים לה. אבל מה עם זרוקו אנשים?! לדמות כל כך טובה כמוהו מגיע קצת איזושהי התפתחות, כאילו מה הוא 

עז?!

ובאשר לאנימציה.

טוב אין לי דברים רעים להגיד עליה היא לא ברמה גבוע מדי אבל היא פשוט מעולה אין יותר מה להגיד.

בסך הכל אליס וזרוקו זה סדרה חביבה שאני לא יכולה להגיד שזו סדרה מעולה אבל בהחלט שווה צפייה.

הודיה

פורסם 11/12/2017

מישהו יודע איך קוראים לאנימה הזאת?

ozxg2xx.png