אודות

 • i don't think inside the box i don't think outside the box either. i dont even know where the box is.
 • לין
 • מוזיקהנגינהצילוםשינהפרינגלספנסאבועוד...
 • עובדת על אנשים
 • באר שבע
 • https://myanimelist.net/profile/SenpaiPx
 • שיחה עם lynn524212
 • 6666666
 • נקבה
 • בת 20
 • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 12 סויים: 250 בהמתנה: 12 נזרק: 2 מתכונן לצפות: 29
 • סה"כ: 305
 • פרקים: 0

Senpai אהב את הפוסט של Knightmare

פורסם לפני 3 יום

טוב, בדרך כלל אני לא רגיל לכתוב פוסטים על חוויות, אבל אחרי מה שחוויתי אתמול אני פשוט חייב לכתוב על החוויה הנפלאה שעברתי אתמול :)

אז... למי שלא ידע, אתמול היה לי יום הולדת 19, ואולי חלקיכם יודעים שזה יום הולדת כפול, ואני מתכוון שיום ההולדת ה-19 יוצא גם על התאריך העברי וגם על הלועזי שנולדתם ביחד (שאצלנו במשפחה נוהגים להתייחס לשניהם).

לרוב אני לא מבקש הרבה לימי ההולדת שלי, ובאמת אני חוגג אותם בקטנה, רק שהפעם למרבה הפתעתי זה לא היה בשליטתי והפעם זה היה שונה XD

אז אספר לכם על מה שעבר עלי עוד לפני יום ההולדת... חשבתי בהתחלה שזה יהיה כמו כל יום הולדת רגיל שלי, שאני, אחי( @Otoshigami   מי שלא יודע שהוא אחי) ואמא היקרים שלי נלך לעשות משהו נחמד וכיפי לכבוד יום ההולדת, ואכן ככה זה התחיל, אחי ואמא שלנו תכננו לקחת אותי בפעם הראשונה של כולנו למופע סטאנדאפ, אך בעקבות כך שלא היה בתאריך יום ההולדת שלי (שיצא ביום חמישי, בימים שאני חוזר הביתה מהצבא) מופע של סטאנדאפיסט שאנחנו אוהבים, וגם לא בימים שאחרי עד יום ראשון שאני חוזר לצבא, אז הם החליטו לקחת אותי לפני התאריך של יום ההולדת, במוצאי שבת למופע של הסטאנדאפיסט אהוב עלי, גיורא זינגר מי שמכיר. בהחלט אני יכול להגיד שממש הופתעתי (הם לא ספרו לי כלום על זה), והיה ממש כיף ובעיקר מצחיק ;)
אפילו הוא העלה קטע מהמופע שהיינו פה לעמוד שלו ביוטיוב :)

ובזה חשבתי שסיימנו לחגוג את יום ההולדת שלי (חוץ מללכת למקס ברנר, שאנחנו הלכנו לשם היום)... רק חשבתי... לא הבנתי שזה רק התחיל...

אתמול היה לי יום ספורט מטעם הצבא בווינגייט שהיה בהחלט מעייף וכיף, וכשהגעתי הביתה ציפיתי ליום ההולדת השגרתי שכל שנה אני חוגג, עוד אמא שלי אמרה שנצטרך לעכב את המקס ברנר ביום כי יש לה עבודה חשובה, ואני אמרתי לעצמי "בסדר, לא נורא, הכל טוב", ולא הבנתי למה באמת זה התעכב...

 אני נכנס הביתה, הולך לחדר שלי, בא להשים את התיק בחדר, ובום! האור נדלק ואני שומע "מזל טוב!!!" ומוזיקה, כל החדר שלי מפוצץ במתנות, ופתאום רואה שלושה חברים יקרים שהכרתי מפה מהאתר שבוודאי אתם מכירים אותם @Senpai , @Shaykoko2  ו- @Ishailg , ופשוט חטפתי הלם של החיים (תנו לי להוסיף כאן שלין עוד אמרה לי לבוא אליה בשביל שנעשה משהו לכבוד יום ההולדת, ובסוף נפל לי הווינגייט הזה והתאכזבתי שלא יכולתי לבוא, וגם לא הבנתי באמת מה הם תכננו לי).
בכל מקרה, הייתי בהלם מטורף, לא יכולתי בקושי להוציא מילה מהאושר שהיה לי, פשוט הייתי המום איזה חצי שעה, הם עם אחי ואמא שלי פשוט תכננו יום שלם עבורי.

קבלתי המון מתנות מטורפות, אכלנו עוגה מפוארת, ואם חשבתי שזה הכל... טעיתי בענק! ממש הם תכננו עוד המשך ליום המטורף הזה.
הלכנו לאחר מכן אני אחי, לין, ישי ושי לחדר בריחה מדהים (שהיה אמור להיות סוד עבורי, אם לא שי שפלט את זה בטעות), "ויקינגים" מי שמכיר, שעליו לא אוכל לספר יותר מדי לצערי כדי לא לחשוף ספוילרים, אבל אני חייב להגיד שזה חדר ממש מושקע ואחד הטובים שהייתי בהם אם לא הכי מדהים (אומנם הייתי רק ב-4 חדרי בריחה, אבל רואים את האיכות) כמו "בקלף של ג'ק", הייתה אווירה מדהימה, חידות נהדרות, והשחקן... וואי השחקן שם מדהים ברמות מטורפות; יש כמה שחקנים לפי מה שהבנתי, ואנחנו קבלנו את השחקן הכי טוב שלהם שמכשיר את השאר. עוד בשביל אחי, זה היה החדר הראשון שלו, ולפי התגובות שלו, אני מאמין שאני אבלה איתו בעוד המון חדרי בריחה, מקווה רק שלא הצבנו רף גבוה מדי עם החדר המדהים הזה ;)
לאחר שסיימנו את החדר, עוד ישבנו עם הבעלים של החדר לדבר (בחור ממש נחמד וחביב), ואכלנו מהכיבוד הממש מושקע שהם הביאו (יש שם באמת כיבוד טוב, קולה, ספרייט, משקאות חמים, ואפילו לואקר! איזה חדר בריחה מביא לואקר? חח), ולאחר מכן הצטלמנו עם פריטי תפאורה מגניבים מהחדר, חוץ מלין שתמיד עושה בעיות בצילומים (לא הצלחתי לקשור אותה ולהכריח אותה להצטלם לצערי חחח)
בקיצור, אני ממש ממליץ על החדר הזה, זה באמת חדר ששווה כל שקל!

ואם חשבתם (וחשבתי) שזה הסוף, אז לא... היה עוד סוד שלין פלטה בטעות לאחר החדר (חבר'ה, מה קרה איתכם? ביחידות סודיות ובמוסד כבר לא תהיו זה בטוח חחח), הם רצו לקחת אותי לבאולינג.
לפני שלין פלטה את הסוד, ישי קשר לי את העיניים והתחלנו לנסוע לשם, ובדרך היא כבר פלטה את זה אז הקשירת עיניים הייתה מיותרת, זה היה מצחיק ממש חחח... בכל מקרה, כשהגענו לאיזור, אח שלי אמר שאנחנו נרד כאן, והוא ילך הביתה כדי לתרגם את הפרק החדש שיצא ל"ארץ לעולם לא המובטחת" שהוא היה בלחץ לתרגם (הוא מתרגם בפארדייס), אבל אנחנו לא הסכמנו 3:
אמרנו שנלך כולנו הביתה, ולאחר שהוא יתרגם את הפרק נלך כולנו לבאולינג, כי גם רצינו שנלך לבאולינג כולנו ביחד, וגם הם רצו לראות אותו מתרגם בפעולה חחח

בסוף הגענו הביתה, אבל הפרק החדש עדיין לא יצא לרשת, ובעקבות כך התעכבנו הרבה מעבר למה שציפינו :(
אבל בסוף צפינו בפרק החדש כולנו ביחד, והיה ממש כיף :)
ולגבי הבאולינג... טוב וויתרנו על זה והחלטנו ללכת לאכול פיצה ביחד במקום, שזה בעצם חתם את הערב הנפלא הזה, היה ממש כיף, כמובן שבזמן שישבנו לאכול גם נפתחה לה שיחת לאב לייב בין אח שלי ושי בעיקר חחחח

לאחר מכן, כל אחד הלך לדרכו, נפרדנו בהתחלה מישי שהייתה לו תחנת אוטובוס קרובה לאיזור שאכלנו בו, ואחר כך שמנו את שי בתחנת אוטובוס אחרת, ואת לין בתחנת רכבת, ואני ואחי חזרנו הביתה. אני מאמין שאני יכול לומר בשם כולם שחזרנו עייפים אך מרוצים (בעיקר אני, גם ווינגייט וגם יום הולדת מטורף כזה חח)

בהחלט עבר עליי אחד הימים הטובים ביותר בחיי, אני לא זוכר מתי פעם אחרונה נהניתי ככה אם בכלל :)

אני באמת מודה לאחי ולאמא היקרים, ולחבריי הטובים והיקרים ישי, לין ושי שתכננו עבורי את היום הנפלא הזה, אתם חברי אמת, ואני כל כך שמח שנפל בחלקי להיות במשפחה נפלאה כזו ושיש לי חברים נהדרים כאלה. ותודה גם לכל שאר המשפחה שלי, ולחברים היקרים שזכרו את יום הולדתי, ושלחו לי ברכות נפלאות ומתנות, באמת תודה רבה על הכל :)
אני לא אשכח את היום הזה לעולם! ;)

Senpai אהב את זוכי תחרות הבאנרים + בחירת באנר לדף הראשי

פורסם לפני 6 יום

788922l.png 


שלום וברוכים הבאים משתמשים יקרים,
זהו הרגע שחלקכם חיכתם לו מאוד, הכרזת זוכי תחרות הבאנרים לדף הראשי! מצטער שלקח זמן כה רב, פשוט רצינו שתעריכו את הבאנרים יותר. סתם צוחק.
לפני שאתחיל אני רוצה לומר שלאחר שאכריז על הזוכים שאני וסגל השופטים בחרנו, יהיה סקר שבו אתם תוכלו להצביע לבאנר שאתם רוצים שיופיע בדף הראשי!
אני יודע שבהתחלה הובטח שהבאנר המנצח יופיע בדף הראשי, אבל החלטנו לשנות את זה כדי שגם לכם, הקהילה יהיה קול בבחירת הבאנר לדף הראשי.

אז ללא עיכובים נוספים, בואו נתחיל!

במקום השלישי 
באנר מספר 1
j45jpn7.jpg
במקום השני
באנר מספר 2
429t0ur.jpg
במקום הראשון!
באנר מספר 3 
ucn7bcl.webp
באנר מספר 4
xh00uod.jpg 

מזל טוב לכל הזוכים!
עבודה טובה מאוד!!

ועכשיו, לסקר!

Senpai אהב את הפוסט של DeadlyAngle

פורסם לפני שבוע

טוב, אני לא מתכוון לחזור על זה יותר. 

לכל הפאנסברים למינהם שפונים אליי בפרטי ומבקשים מימני "לפרוש" מהפרוייקטים שלי בדרך כזו או אחרת, בכדי שאתם תעבדו על הפרוייקטים, אז מצטער.

אני לא שואל אף אחד מה לתרגם. ובטח שלא דופק דין וחשבון לאף אחד. רוצים לתרגם? תתרגמו! לא מנעתי מכם מלכתחילה. אני גם לא בתחרות עם אף אחד. אני מתרגם מה שטוב לי! ואף אחד לא יבוא ויבקש מימני להוריד הילוך. 

Senpai אהב את האלבומים האהובים עליי משנת 2018

פורסם לפני שבוע

Image giphy.gif

2018 הייתה שנה מדהימה לאוהבי מוזיקה. היו לא מעט אמנים ידועים שהפציצו עם אלבום חדש, ובנוסף אמנים פחות ידועים שגם כן סללו את דרכם לאור הזרקורים.
עכשיו, לא הכל טוב ויפה, כן? היו גם לא מעט אלבומים נוראיים שיצאו השנה, כמו קאמיקזה של אמינם.
לטובת כל הפורום הזה, לא אדבר על הזבל המעובד שיצא השנה, אלא על ארבעת האלבומים האהובים עליי מ-2018 ואציג שאלות לדיון בסוף.

אז ללא עיכובים נוספים, בואו נתחיל!
(הסדר לא מדורג)

Polyphia - New Levels New Devilslf48ztg.jpg

וואו, בחיים לא חשבתי שלהקה תוכל לשנות את הסגנון שלה בצורה כה דרסטית תוך אלבום אחד. כאחד שכן שמע את האלבומים הקודמים שלהם, לא עפתי עליהם בכלל; עוד להקת מטאל פרוגרסיב אינסטרומנטלית אשר נשמעת בדיוק כמו מספר להקות אחרות רק בלי סאונד ייחודי. לעזאזל, הם אפילו נשמעו כמו Chon בחלק מהשירים באלבום ''Renaissance''. הסאונד שלהם היה נשמע מאולץ ומועתק מאמני אינסטרומנטל אחרים. אבל עם שחרורו של האלבום החדש, לא האמנתי שאני מקשיב לאותה להקה. השירים סיפרו מעין סיפור, ההפקה הייתה ברמה גבוהה וכל שיר היה נבדל מהאחר, וזה מאוד חשוב כאשר מדברים על להקה שאין בשיריה מלל בכלל. שירים כמו Saucy, Yas, O.D ו Bad נבדלים זה מזה בסולמותיהם ובוויב שלהם. הלהקה הפכה מלהקת פרוגרסיב גנרית, ללהקת פיוז'ן מגוונת עם סאונד שאי אפשר לשכפל בשום מקום. מכל האלבומים שאדבר עליהם בהמשך, את אלבום זה אני הכי ממליץ, במיוחד לנגנים שרוצים לקבל השראה. (נ.ב. המתופף שלהם עושה אותי רטוב.)

 

 

MGMT- Little Dark Agekd5lb20.jpg

לפני שאדבר על האלבום, יש לי וידוי קטן לספר לכם: לא שמעתי שום דבר מהלהקה חוץ מ- Electric Feel עד לשמיעת אלבום זה. אבל להגנתי, מיד זזתי לשמוע את שאר החומר שלהם מיד אחרי שמיעת האלבום.
האלבום הזה לא לכולם, במיוחד למי שומע לרוב שירי מיינסטרים (Ed sheeran ועוד זבל). הלהקה היא להקת פופ, אבל לא סתם פופ, פופ סינת' פרוגרסיב. אלבום הזה מתמקד יותר על הפאקים של החברה המודרנית שלנו כיום.
האלבום מעביר ביקורת די חריפה, אך סאטירית לגבי התנהלותינו בחברה. אחת הדוגמאות לכך הוא השיר TSLMAP,  אשר מעביר ביקורת על כך שאנו דבוקים למסך הפלאפון שלנו יותר מדי זמן, בזמן שאנחנו מתלוננים על כך שאנחנו לא מקדמים את עצמנו, תוך כדי תמיהה: מדוע איננו מתקדמים לשום מקום. חוץ מהתוכן, המוזיקה עצמה נהדרת. ההפקה ברמה גבוהה, השירים קיצביים עם מקצבי סינת' מיוחדים ונעימים לאוזן.

סך הכל, אני מדרג את האלבום חמישה נפצים מתוך חמישה. מומלץ :)


 

Mitski - Be The Cowboy 8iz1are.jpg

מאיפה היא באה, אין לי מושג. דבר ראשון לפני שאדבר על האלבום עצמו, מיטסקי מ-ה-מ-מ-ת. אני יודע שזה ישמע מוקצן ואף מוגזם, אבל היא באמת מרגישה לי כמו David Bowie, לא בהכרח בגלל הסטייל וסגנון השירים, אלא בגלל האימפקט שיש לה על הבמה ובקליפים שהיא הוציאה. מיטסקי היא אמנית אחושרמוטה.
אלבום זה מתמקד יותר בקולה המהפנט של מיטסקי תוך כדי שימוש בצלילי הפסנתר להפקת סאונד מרגיע ואף מצמרר. האלבום הזה הוא מעין קופסא המכילה את כל החרדות של והדחיקות שמיטסקי מרגישה.  מיטסקי שגשגה בזכות אלבום זה, אבל בכל זאת, הצלחה לא מביאה לאושר. האלבום מתעמק על הרגע בו אתה מבין, שמה שאחרים חושבים עליך אינו תואם להשתקפותך.

אלבום נהדר, מסר אימפקטי, זמרת ואמנית מ-ד-ה-י-מ-ה ואינסטרומנטל נחמד ובטוח. תשמעו או תקבלו דקירה.

 

 

Ghost - Prequellea2q1tgo.jpg

שהסינגל Rats יצא, חשבתי שזה הוא חתך מהאלבום הקודם שלהם שלא היה מספיק טוב להיות בו. לא עפתי על הסינגל, אבל עדיין היו לי ציפיות מאוד גבוהות. לא מעט זמן עבר והסינגל השני Dance Macabre יצא. לא הבנתי למה אני מקשיב, תהיתי אם זו אותה להקה שהוציאה את האלבום המדהים שלה Meliora בשנת 2015. השיר היה פחות הסגנון שלהם, ויותר שיר פופ עם וויב קטדרלי. בנקודה ההיא כבר ממש לא עניין אותי להקשיב לאלבום, וזה בדיוק מה שעשיתי- מנעתי מעצמי להקשיב לאלבום במשך חודשיים. אבל בסופו של דבר, אמרתי לעצמי ששמיעה אחת לא תזיק והחלטתי לתת לאלבום צ'אנס. הטעם המאוכזב שנשאר לי בפה משני הסינגלים שלהם, השפיע על הדעה שלי בשמיעתי הראשונה. אמרתי לעצמי שזו לא אותה להקה, הסאונד החדש יבש וחסר השראה תוך כדי שאני מנגן Rats ו Dance Macabre על ריפיט. בסופו של דבר, הפסקתי לחוש את עצמי איכותי ומיוחד ונכנעתי. אחרי מספר האזנות רצופות, התאהבתי. האלבום הוא בסך הכל עוד שאנניגנס של גוסט. האלבום מתמקד על המגפה השחורה, אבל למי באמת אכפת? לא כל כך מתמקדים על הנושאים של השירים שלהם, אלא יותר על האינסטרומנטל  והדמות המוקצנת שהם בנו עבורם. אני יכול להגיד בוודאות ובבטחה, שמי ששמע גוסט בעבר יאהב את האלבום החדש. מי שלא מת עליהם או לא שמע עליהם, ממליץ לכם לנסות. הלהקה אמנם מוגדרת כמטאל, אבל אני אישית יכול להגיד לכם שזה לפי דעתי רחוק ממטאל. השירים נשמעים כמו שירי פופ היצאו מהתחת של האפיפיור עם אינסטרומנטל קצבי ותזמורתי במיוחד. 

 

 

עכשיו שחפרתי לעצמי (אף אחד לא יטרח לקרוא את כל מה שכתבתי), שאלה לי אליכם:
מה הם האלבומים האהובים עליכם משנת 2018 ולמה?

Senpai אהב את הפוסט של Lior kimelman

פורסם לפני שבוע

f8so91g.jpg

קניתי קצת מנגה חדשה אז החלטתי לקחת את ההזדמנות לסדר את המדפים מחדש