אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 10 סויים: 252 בהמתנה: 12 נזרק: 2 מתכונן לצפות: 29
  • סה"כ: 305
  • פרקים: 0

Senpai אהב את חדשות | שריפה בKyoto Animation

פורסם לפני 4 יום

kyoani.jpg
צהריים טובים
כמו שרובכם שמעתם (או שלא) הבוקר (יום ה') פרצה שריפה שככל הנראה הייתה הצתה מכוונת באחד מבניינה של חברת קיוטו אנימיישן (ויולט אברגדן, צליל שקט, K-on!) 
כרגע ידוע על כבערך 36 פצועים שלפחות 23 מתוכם הרוגים (מתוך 70 עובדים שנכחו בבניין).
חשוד בן 41 נעצר על ידי המשטרים, הטוענים כי התפרץ לבניין, ריסס אותו בחומר בערה והצית אותו. עוד לא ידועה מערכת היחסים של החשוד עם החברה.

לאלו מכם שנהנים מתוכן של קיוטו אנימיישן ורוצים לעזור לחברה להמשיך להתקיים, יש כרגע עמוד תרומות:
https://www.gofundme.com/f/help-kyoani-heal
כמו כן, התרומה הטובה ביותר שתוכלו לתת להם ולעצמכם היא גם לקנות כל מרצ'נדייז כלשהו שקשור לסטודיו (שהוא לא Bootleg כמובן)

המשך יום נעים!

Senpai אהב את הפוסט של Freeze

פורסם לפני 4 יום

כמחווה לKyoto Animation בעקבות השריפה שהוצתה היום בה נספו מעל 30 עובדים, שמנו באנר עם יצירות מוכרות ואהובות של הסטודיו. מוזמנים לשתף רגשות, מחשבות, דעות על המקרה בנושא שנפתח בפורום. שינוחו על משכבם בשלום. משתתף בצער משפחות הנספים.

Senpai אהב את [הכרזה] חברי צוות חדשים!

פורסם לפני 5 יום

ת××× × ×§×©×ר×
בטח חדי העין מבינכם הבחינו בכך שיש לנו שני (לא כולל..הנשיא שנפל) חברי צוות חדשים!

אתם בטח מכירים את שניהם. טוב איך אפשר שלא? אחד מהם כל הזמן צועק וכועס. אולי בגלל שהוא לא מבין את מה שאנחנו אומרים, כי הוא לא יודע לקרוא?
אני כמובן מדבר על @DeadlyAngle , או בשמו בישראל, יהב! מנהל פורום חדש! עכשיו באמת, אתה אחלה בחור, אני חושב שתצליח בצוות ומאחל לך המון הצלחההה~! 3>

השני קצת פחות צעקני וכועס, אבל לא פחות פופולארי (;
אתם יודעים מי זה! @-SuBaRu- ! חלוץ צוות תכנים שפותח אותו מחדש אחרי מלא זמן שלא היה בו איש בצוות.
בטוח יצא לכם להיתקל באיזה סיקור או דיון שעידו יצר. יש לו כתיבה מעולה וראש יצירתי. בקיצור, אני מאחל לך את הצלחתי!

אני מזמין גם אתכם לקחת חלק בשמחתי ולברך אותם גם כן!

Senpai אהב את התגובה של Shaykoko2 בפרק 7 באנימת זיכרונות מפלסטיק

פורסם 11/07/2019

אדבר בשם עצמי ולא כחלק מהצוות.

תחילה, האופציה לבחור בין תרגומים היא מבורכת ואף פעם לא מזיקה.

שנית, אני לא שם על זה שכבר האנימה תורגמה, אני עושה פאנסאב לכיף שלי, אני לא חייב לאף אחד כלום ויש לי זכות מלאה לבחור לתרגם איזה פרויקט שאני רוצה ואת מה שאני אוהב- גם אם הוא תורגם (כי הרי פאנסאב זה תחום אפור ולאף אחד אין באמת זכויות על תרגום אנימה מסוימת אבל לא אכנס לזה עכשיו).

ולבסוף, לדעתי התרגום הקיים (של anime-fun) פשוט לא מכבד את האנימה מהסיבה הפשוטה שהוא פאקינג גרוע (ושוב אדגיש את העניין הזה שאני מביע דעה שלי ולא משהו מטעם הצוות). אני לא יודע עד כמה קרוב התרגום של קריספי לאיכות 10/10 אבל אני בטוח שהוא ראוי לצפיה ונותן לאנימה את הכבוד הראוי לה.

מקווה שעניתי לך על השאלה.

 

Senpai אהב את הפוסט של elya

פורסם 09/07/2019

<פוסט פרישה> שלום וברכה חברים!
מלפני בערך חודש פרסמתי כאן פוסט שבו העדכנתי אתכם על פרישתי מן האתר. אני מניח שכמעט אף אחד אי פעם מכם ציפה שאכתוב פוסט כזה באחד הימים, אבל אני מקווה מאוד שבסופו של יום הדברים שלי בפוסט הזה יתקבלו כאן על כולם.

חברים יקרים, אני משתמש שהגיע הנה לקהילה הזאת מאתר: "שיפודן ישראל"
כשדוד העלה פוסט באתר אשר בו הוא מסר על העברת האתר שיפודן ישראל אל אנימה ספין. ואני אם נדבר בכנות בתקופות הראשוניות שלי פה באתר לא עשיתי יותר מדי, מלבד כמה נושאים "חסרי השקעה" ועוד הרבה שטויות כאן בכדי להשתלב יחד עם הקהילה.
לאט לאט מכאן והלאה אני התחלתי קצת יותר להתקדם. "תחרויות האנימה" אם הייתם כאן בזמנו וזוכרים את זה, למרות שאם תשאלו אותי אני אגיד לכם שאני דיי מאוכזב מעצמי מכל התחרויות האלה. אלו בעצם היו התקופות שהייתי ברמה לא מי יודע מה XD, אולם למען הסר ספק הזמן שבו באמת התחלתי לקחת את המושכות לידיים, ולהתעלות על עצמי הרבה יותר - היה בהיותי כחבר צוות בהנהלת האתר. אני מאז ומתמיד, ובמיוחד כחבר צוות דגלתי על גיבוש וחיבור ככל יכולתי ועד כמה שהייתי מסוגל בין כמעט כל משתמשי הקהילה ובעיקר עם החדשים. הייתי תמיד מגיע אליהם ועוזר להם להתקדם באתר: בין אם זה נושאים מסויימים שהם היו רוצים לפתוח, דיונים, סיקורים, הסבר על איך משתמשים באתר וכדומה. אני יכול להגיד לכם חד משמעית שזו לא כל כך הייתה עבודה קלה, כי הייתי מגיע הביתה פותח את המחשב, ורואה 20 הודעות ומעלה שלא נענו, אך אני מוכרח לומר לכם שאיני מצטער על אף ורגע ורגע. זה אפילו שימח אותי לראות שיש הרבה משתמשים שהיו זקוקים לי.
תראו חברים, אני לא מספר לכם את זה כדי לעשות היסטורה עליי, אלא אני מספר את זה מהסיבה שאם יש פה משתמש שרוצה להתקדם באתר הזה - אני מאחל לו להוסיף ולהתקדם עוד ועוד, מכיוון שתמיד כיף לראות משתמש שבעבר התכנים שלו היו על הפנים, מה שבעתיד והרצון שלו לקדם את עצמו בקהילה, יהיה מה שעוד יהפוך אותו ואת תכניו ללהיות מבין האיכותיים ביותר באתר הזה. אני אישית ניסיתי להעניק כאן כמה שיותר כמעט לכל אורך הדרך ובעיקר בפן החברתי (היום כמובן זה מתבטא אצלי בשיחות מוטיבציה XD). וכעת, אני מוכרח להגיד לכם שכבר אין לי שום סיבה טובה להיות כאן, מה גם שאני בן אדם אשר נופלים עליו כל כך הרבה דברים על הראש. אני יודע שיש פה אנשים שאוהבים שאני מדבר איתם, ובמיוחד אותם החברים שגוערים בי לא לפרוש, אך אם לומר את האמת זה כבר נהיה לא נעים לגלוש במקום שכבר הספיק לך ממנו. 
אתה מרגיש שזהו, פה אתה צריך לסיים את המסע שלך. אחרי הכל: לכל התחלה חייבת להיות לה גם סוף מתישהו, אבל אל תדאגו כל כך, אני עוד אבקר מדי פעם לפעם ובפרט במועדים ובחגים.

אז חברים יקרים, לפני שאלך ואאחל דרך צלחה, אני רוצה להגיד לכם דבר אחרון. "אל תשכחו את שיחות המוטיבציה אשר הקמתי פה בין אם בפומבי או בפוסטים" הרבה משתמשים כאן פנו אליי, ואמרו לי שזה עזר להם. ואני באמת מאוד מקווה שהשיחות שלי אכן תרמו כאן בכללי במידה כזו או אחרת, אך בעיקר חברים תשננו שוב ושוב את אותם המסרים המרכזיים שאני מעביר. זה יכול לעזור לכם הרבה להמשך הדרך, כי המסר הדומיננטי מכל שיחות המוטיבציה הללו זה להראות לכם:
"שאם עושים החלטה הטובה, ונחושים לעשות אותה עד הסוף, אז אתם ברגע אחד יכולים לשנות את כל החיים שלכם לטובה."
אני רוצה להשאיר לכם בפוסט הזה את כל השיחות שכתבתי מתחילה ועד סוף הדרך. ככה שאם תרגישו שאתם צריכים את זה ברגע הנכון, אז זה כבר יהיה לכם פה מונח. (קישור לחיץ) 

שיחות המוטיבציה בפומבי:

  1. המסע אל האני הפרטי
  2. שליטה ברגשות
  3. התמודדות מול ביקורת

שיחות המוטיבציה בפוסטים:

  1. הערך שלך
  2. פסגות ועמקים
  3. אל תהיה בונה

חברים יקרים, אני מאחל לכולם דרך צלחה בהכל מכל. 
שהמסירות, הנחישות, השאיפה להיות יותר ממה שאתם תהיה תמיד בכם לכל אורך הדרך. 
אני אישית שמח מאוד שיצא לי להכיר כאן אנשים מדהימים באשר לכל אחד וייחודיותו. (למרות שרובם כבר פרשו XDׂ) תכלס, אני באמת מרגיש שהצטיידתי כאן בצידה לדרך, ובעבור הצידה הזו היה בהחלט שווה לעבור את כל המסע הזה כאן... באמת תודה^^

שלום ולהתראות חברים :raised_hands:

Senpai אהב את התגובה של shir57504 בפרק 109 באנימת בורוטו: נארוטו הדורות הבאים

פורסם 07/07/2019

אני יודע שזה מעצבן שלא מעלים פרקים חדשים אבל תפסיקו לזרז את הצוות הם עושים עבודה מעולה ואם ימשיכו לזרז אותם הם עלולים לידחות את הפרק בשבוע(כמו שכרה פעם קודמת) ואם מישהו מהצוות קורא את זה רציתי להגיד לכם תודה רבה על העבודה שלכם.