אודות

  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב22/08/2017

חברים (7)

Alter

פורסם לפני 4 יום

אם אני כבר כאן היום, אז אני אזכיר לכם שיצא המשחק החדש של tokyo ghoul לפלאפון

Alter

פורסם לפני שבוע

טוב, ביי לכם ספין, ניפגש בתחילת אוקטובר

Alter

פורסם לפני שבוע

שמעון הגיב בנושא מסוים באמירה לי ולעידן שלא להגיב בנושא יותר, אבל אחרים שעשו בדיוק את אותו הדבר בנושא יכולים להמשיך להגיב בו, ואפילו חבר צוות הגיב לנו ודן איתנו על הנושא, אפליה זה לא חמוד, צוות ספין.

ולמה? למה באמת רק לי ולעידן? מה עם שאר המגיבים שמשתפים איתנו פעולה בדיון שהתפתח בנושא? למה רק לנו אסור? האם התקיים דיון בהנהלה ובו הוחלט להתנכל לנו ספציפית כמשתמשים? האם יש קשר לחוסר ההסכמה שלנו עם ההנהלה או זה שיצאנו מהצוות אחרי שלא היה איתנו שיתוף פעולה לצורך רפורמה בניהול ובנהלי הצוותים השונים של ספין? או שסתם לא נחמד לשמוע את מה שאנחנו אומרים? כך או ככה, לנסות להשתיק אותנו זה המהלך הכי גרוע שאפשר לעשות בשלב הזה.

מה כן היה אפשר לעשות אחרת? לשאול את משתמשי ספין מה הם חושבים, לשאול את מנהלי העבר והמספר הרב של הפורשים מהצוות לאחרונה מה הם חושבים שמתנהל בצורה שגויה, ואז פאקינג לתקן את זה במקום לנסות להשתיק את מי שניסה לעזור.

ההצעה שלי להנהלה היא לפתוח דיון, לפרט בו את דרכי ההתנהלות הקיימות של כלל הצוותים (או במקרה של צוות פורום לפחות, הלא קיימות) ותומי האחריות שלהם (ושוב, במקרה של צוות פורום, להבהיר גם להם מה תחום האחריות שלהם, כי מנסיוני הקצר בצוות הם בעצמם חלוקים על הנושא), ולראות מה יש לאנשים בקהילה להציע ולשפר.

או שאתם יודעים, אתם יכולים להביא לי באן ולנסות להשתיק אותי, אני מניח שזה יהיה מוצלח אם הכוונה שלכם היא לגרום ליותר אנטגוניזם לצוות.

לסיום, לקחתי סקרינשוט של הפוסט הזה גם למקרה שהוא יעלם במסתוריות (כמו חלק מהתגובות שלי), ואם אני מקבל באן כמו שעידן קיבל לפני כמה ימים כאשר הוא שלח את אותה התגובה שנעלמה לו מספר פעמים (בלי אזהרה או נתינת סיבה למה היא לא בסדר או אפילו אמירה שהיא נמחקה), תדעו שזה כנראה בגלל הסטאטוס הזה, למרות שהוא לא תוקף חבר צוות או עובר על אף חוק בספין (נזהרתי מאוד בניסוחים שלי).

Alter

פורסם 14/09/2018

שאלה לקהילה, האם אתם חושבים שלמחוק תגובות של משתמשים בלי להגיד להם את הסיבה או שבכלל מחקו להם את התגובה, ובלי לשתף אף אחד אחר בעניין זה משהו שמנהל אמור לעשות במקרה שהוא לא ממש חריג?

ואם כן, האם זה בסדר למחוק רק תגובות של חלק מהמשתמשים שהגיבו באותה הצורה?

Alter

פורסם 14/09/2018

מישהו מצוות פורום נמצא כרגע? אם כן ואתה אחד אל תרגיש צורך לחכות שעות עד שיגיבו בסקייפ, אתה יכול לנעול דברים על דעת עצמך, אני מאמין בך, חבר צוות פורום בודד! אתה יכול לעשות את זה!

Alter

פורסם 13/09/2018

יש המון ג'אנק בספין בזמן האחרון, תנו לי תוכן איכותי!

סיקורים, ביקורות, תכנים ועוד סרטוני ג'וג'וקהילה יתקבלו בברכה

Alter

פורסם 11/09/2018

הembodied weapon שלה הוא ס ר ג ל

1cz0s8p.jpg

Alter

פורסם 03/09/2018

"מממ" אחלה תשובה, צוות ספין!

zk8r81f.jpg

Alter

פורסם 03/09/2018

בדיקה

Alter

פורסם 31/08/2018

תרגיעו, השדרוג לא מחר.

Alter

פורסם 31/08/2018

ניסינו.