אודות

  • 0
  • נקבה
  • בת 22
  • הצטרף ב09/08/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 23 סויים: 45 בהמתנה: 2 מתכונן לצפות: 49
  • סה"כ: 119
  • פרקים: 0

חברים (3)

נועם21 כתב חוות דעת בפייט/אב טיפוס

פורסם 06/10/2019

ראיתי היום אחרי שראיתי את רוב הפייט שיצאו עד עכשיו את החלק הזה ואני לא אשקר... זה נראה טוב..הם לגמרי יכלו להוציא את זה כעוד פייט של עולם מקביל או משהו כזה... התקציר או מה שלא תקראו לאובה הזאת היה ממש טוב וממש גרם לי לרצות לדעת עוד על העלילה... חבל שלא פיתחו גם עונה בשביל הפייט הזה... העיקר פייט של נערות קסומות כן...מי יכול להבין אותם.....

נועם21 כתב חוות דעת בגיוון

פורסם 11/09/2019 2 מצאו את זה שימושי

תמיד קראתי את התקציר ואמרתי בדוק חרא סדרה.. אין מה לעשות כל הקטע הזה של מוזיקה באנימות פחות מלהיב אותי.

מסיבה לא ברורה התחלתי לראות את האנימה היום... ראיתי בעברית ואז הבנתי שאני חייבת להמשיך אז המשכי באנגלית.. כרגע ראיתי את פרק 9..ה]רק האחרון שיצא עד עכשיו.

אין מילים... האנימה מרגשת, בהתחלה דמיינתי משהו אחר לגמרי וכל סצנה פשוט גרמה לי לאהוב אותה יותר ויותר.. לא אשקר שהצפייה ליאוי היא שגרמה להמשיך יותר ויותר ועדין לא התאכזבתי... מסיבה לא ברורה אנימות יאוי תמיד מרגישות לי דפקות אבל זאת פשוט מדהימה... פרק 8 ו9 זה הפרקים הכי חשובים של הססדרה לפי דעתי.. מדברים שם בערך את הסיפור מאחורי מאפויו ובכלל פרקים שגרמו לי להגיד איפה ההמשך.

 

נועם21 כתב חוות דעת בקרוס אנג': רונדו של מלאכים ודרקונים

פורסם 08/09/2019

לא אשקר, קשה היה לי לתת ציון... אם זה היו רק הפרקים הראשונים זה כנראה היה ציון אפשר... רק לאחר כמה פרקים הצלחתי להבין שהיא לא כזאת רעה ואפילו התחלתי לחבב אותה.

סדרה עם המון עירום, מיניות והטרדות.. לא משהו שציפיתי בכלל... השני פרקים הראשונים זיעזעו אותי ולרגע רציתי להפסיק לראות ( המשכתי מהסיבה הפשוטה שלא היה לי משהו אחר לראות אז אמרתי ננסה).

 

בקיצור סדרה חמודה בהחלט, למי שלא מפריע מין, אלימות מינית והטרדות יכול להנות מהסדרה הזאת.. בקיצור אם עברתם את שני הפרקים הראשונים, תמשיכו, יש שם את החלקים הכי נוראים ואחרי זה, זה משתפר

 

ספויילר
כמו שאמרתי שני הפרקים הראשונים זיעזעו אותי וזה ברור למה.. אך בהחלט אהבתי את השינוי שעזרו לאנג'י במהלך הסדרה, לשם שינוי הגיבורה לא הייתה זקוקה באמת לגבר והפכה להיות חזקה בכוחות עצמה.
כמובן אהבתי את הטוויסט עם הדרקונים, בהחלט משהו שלא ראיתי בא ויותר מזה גרם לסדרה לעלות מ6 ל8 שהבאתי לה.

נועם21 כתב חוות דעת בבואו נעטר את הפרחים המובטחים בבוקר הפרידה

פורסם 16/08/2019

בלי לפרט הרבה מילים... רק כדי להסביר כמה הסרט טוב.. למרות שהיו קטעים שהשאירו אותי מבולבלת בסוף בכיתי כמו ילדה קטנה. סרט מדהים ומרגש שגרם לי לכל כך הרבה רגשות שונים מומלץ לכולם.

 

ספויילר רק למי שסיים!
בסצנה האחרונה כשהיא מדברת אחרי שהוא מת כמה היא שמחה להיות אמא שלו וכמה שהוא תמיד יהיה הילד שלה זה מסיבה לא ברורה גרם לי לעצב מאחר וחשבתי על כל אותן אימהות שמאבדות את הילדים שלהן מסיבות כאלה ואחרות... הסדר ההגיוני הוא שההורה נפטר קודם ך לחשוב על כל אותם הורים שקוברים את הילדים שלהם גרם לי לחשוב איך תמיד ישאר בהם חור.

 

נועם21 כתב חוות דעת ביורי!!! על הקרח

פורסם 30/07/2019

התחלתי לראות את האנימה כשהיא רק יצאה ומסיבה שאני לא זוכרת עצרתי בערך בפרק 3 ומאז לא ראיתי... היום החלטתי לראות.

אנימה מדהימה שסוחפת מפרק לפרק עד שלא תעשו הפסקה בינהם.

הקטעים הרומנטים שהיו היו עדינים ומקסימים ותרמו לעלילה ולסדרה כמו שצריך. לא יותר מידי שזה מוגזם ולא מעט מידי שזה מאבד את הפואנטה.. יש בי רגש קטן שמתחרט על זה שהאנימה לא מיועדת לגיל גדול יותר ולכן לא הייתה בה נשיקה למרות הרצון והתקווה כל פרק שאולי עכשיו יהיהי.

גרמה לי להזכר כמה אהבתי להחליק בעצמי וכמה שהספורט הזה לא מוערך ולא ממצא את עצמו בארץ לצערי.

בקיצור אנימה מומלצת גם לאלה שפחות אוהבים אנימות שנחשבות לספורט..

כן איידע שדקות שלמות באנימה מוקדשות להחלקה ולכן למי שיאן את הסבלנות לראות קטעים כאלה שהם בלי דיבור או "עלילה" יתקשה להשאר לראות את האנימה.

 

נועם21 כתב חוות דעת בהאנטר X האנטר

פורסם 28/07/2019

נתחיל מזה שהסדרה מעולה... ממליצה לכל מי שאוהב את הסגנון לראות אך היו איתה כמה בעיות. היא קצרה מידי... לא כי אני מתלהבת ורוצה שיהיו יותר פרקים אלה כי היא פשוט קצרה. הארק עם העכבישים לא הסתיים טוב בכלל לפי דעתי נטו כי זה היה קצר מידי... 

ספויילר
הייתי מצפה לראות אותם ממשיכים להחלם איתם עוד קצת, מתאמנים עוד קצת.. משהו מאשר עוברים משום מקום ככה פתאום לגרייד איילנד

ארק הנמלים היה מושלם. הקרבות שם היו טובים והסוף היה טוב יותר מכל מה שיכולתי לחשוב עליו שיקרה.

בסופו של דבר ממליצה לראות את האנימה אך עדין הארק של העכבישים ביאס אותי נורא

 

 

 

נועם21 כתב חוות דעת בזיכרונות מפלסטיק

פורסם 19/07/2019

לא הרבה דברים גרמו לי לבכות בחיי... פחות מחמש מהם היו סדרות או סרטים... ידעתי בדיור מה הולך לקרות מהרגע הפרק הראשון ועד השנייה האחרונה ועדין הדמעות ירדו כמו נחל.

ספויילר
הרגע שבו התחלתי לבכות היה הרגע שהוא התחיל לבכות גם...

נועם21 כתב חוות דעת בדייט א לייב 3

פורסם 26/06/2019

מקווה שלא יהיה הפסקה של עוד חמש שנים עד העונה הבאה

ספויילר
מבאס שלא הסבירו או הראו משהו על למה דווקא לשידו יש את הכוחות לחתום את היישויות... מקווה שיהיה יותר מידע בעונה הבאה

נועם21 כתב חוות דעת במשפחת האל

פורסם 16/06/2019

סדרה חמודה... לא הייתי אומרת שהיא ילדותית... לא כל מה שבאנימה ספין חייב להיות לבוגרים... הכל בסדר מידי פעם לראות סדרה לילדים.

כמו שאמרתי יש הבדל בין ילדותי לבין לילדים.. מי שאוהב סדרות כאלה יהנה.

נועם21 כתב חוות דעת בכלבי ספרות נודדים עונה 2

פורסם 21/05/2019

אחד הדברים הבולטים שאני הכי אוהבת באנימה זה ההתנחתות הקומיות שמופיעות בחלק מהפרקים.. הפרצופים המיואשים שלהם ובעיקר דזאי כשהוא במצב רוח טוב...

פחות אהבתי את העונה הזאת מסיבה אחת פשוטה וזה בכמעט חצי עונה מדברת על העבר והחצי השני על העלילה עצמה מה שבעצם נותן לעלילה העיקרית חצי עונה.  הרגשתי שהם מנסים לדחוס בחצי עונה משהו שהיה צריך להיות במשך עונה שלמה... בשונה מהעונה הראשונה, לא יצא לנו כל כך להכיר את הרעים ואת הסיפור שלהם עקב זה שהעונה הייתה קצרה... לפי דעתי היו צריכים לחלק את זה לסוג של ארבע אובות שמספרות על העבר של דזאי ואז לעשות עונה נוספת.. אחת שתסביר יותר על הרעים.. אבל נו טוב לא אני בוחרת.   

ספויילר
אחד הדברים שהכי איכזבו אותי זה שלא מדברים כמעט בכלל על הסיבה שאטסושי כל כך חשוב שבגלל זה הפכו אותו למובקש.. הייתי מצפה שבעונה השנייה יהיה קצת יותר מידע עליו בהתחשב בעבוד שמי שהפך אותו למובקש הוא הרע של העונה. הדבר הייחד שמסבירים עליו זה שהוא כנראה זה שיכול למצוא את הספר המדובר... לא ממש ברור איזה ספר ולמה דווקא הוא אבל מה זה משנה.. הרי זה לא שהוא הכוכב של הסדרה או משהו כזה.

בכל מקרה אחת האנימות היותר האהובות עליי... מחכה שהעונה השלישית תסתיים כדי לעשות לה מרתון.