אודות

 • אני בת 17!! yoroshku~נס קפהההההה!!! מפקדת צבא התפוחים מי שרוצה להצטרף שיגיד אבל מי שאוהב תפוחים אדומים!! קרדיט לכפילה שלי על הפרופיללל~
 • הילה~ וכינויים גם: נסיכת האוכל~ילדת נס קפה~ ילדת התפוח~(או שזה היה אשת התפוח. לא זוכרת×-×) נסיכת האפרסקיםםם~
 • אנימה אנימה אנימה. ( אינויאשה ❤) והממ לאכול . לישון .
 • גנביי הסביבון של פטל:)
 • במטבח.
 • 10
 • נקבה
 • הצטרף ב28/07/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 29 סויים: 130 בהמתנה: 115 נזרק: 1 מתכונן לצפות: 57
 • סה"כ: 332
 • פרקים: 0

Hila~chan אהב את פרסום הקיר של bravo six

פורסם לפני שבוע

היייי לההה!! אעאעא איזה יפהה שינית בפרופיל ל"אני בת 17" :grin::grin:

בכל אופן, שיהיה לך שבוע טוב ומבורך ויום מושלםםםם D: 

Hila~chan אהב את פרסום הקיר של עידו דא

פורסם לפני שבוע

יאיייייייייי תודה שאישרת אותי:grin:

ספויילר
אגב תמונת פרופיל מהממם יש לך...

Hila~chan אהב את פרסום הקיר של CrazyOnAnime

פורסם 12/07/2019

זהו פוסט לזכרם של האחים ג'וקי וג'קה, אמנם לא הכרתי אתכם זמן רב אבל אני יודע שיש לכם אופי מדהים והאנשים שסובבים אתכם לעולם לא ישכחו אתכם.
משתתף בצער ההורים ג'ייקי וג'ק...
עד כמה דפוק זה שלרגע באמת בכיתי?

Hila~chan אהב את הפוסט של elya

פורסם 09/07/2019

<פוסט פרישה> שלום וברכה חברים!
מלפני בערך חודש פרסמתי כאן פוסט שבו העדכנתי אתכם על פרישתי מן האתר. אני מניח שכמעט אף אחד אי פעם מכם ציפה שאכתוב פוסט כזה באחד הימים, אבל אני מקווה מאוד שבסופו של יום הדברים שלי בפוסט הזה יתקבלו כאן על כולם.

חברים יקרים, אני משתמש שהגיע הנה לקהילה הזאת מאתר: "שיפודן ישראל"
כשדוד העלה פוסט באתר אשר בו הוא מסר על העברת האתר שיפודן ישראל אל אנימה ספין. ואני אם נדבר בכנות בתקופות הראשוניות שלי פה באתר לא עשיתי יותר מדי, מלבד כמה נושאים "חסרי השקעה" ועוד הרבה שטויות כאן בכדי להשתלב יחד עם הקהילה.
לאט לאט מכאן והלאה אני התחלתי קצת יותר להתקדם. "תחרויות האנימה" אם הייתם כאן בזמנו וזוכרים את זה, למרות שאם תשאלו אותי אני אגיד לכם שאני דיי מאוכזב מעצמי מכל התחרויות האלה. אלו בעצם היו התקופות שהייתי ברמה לא מי יודע מה XD, אולם למען הסר ספק הזמן שבו באמת התחלתי לקחת את המושכות לידיים, ולהתעלות על עצמי הרבה יותר - היה בהיותי כחבר צוות בהנהלת האתר. אני מאז ומתמיד, ובמיוחד כחבר צוות דגלתי על גיבוש וחיבור ככל יכולתי ועד כמה שהייתי מסוגל בין כמעט כל משתמשי הקהילה ובעיקר עם החדשים. הייתי תמיד מגיע אליהם ועוזר להם להתקדם באתר: בין אם זה נושאים מסויימים שהם היו רוצים לפתוח, דיונים, סיקורים, הסבר על איך משתמשים באתר וכדומה. אני יכול להגיד לכם חד משמעית שזו לא כל כך הייתה עבודה קלה, כי הייתי מגיע הביתה פותח את המחשב, ורואה 20 הודעות ומעלה שלא נענו, אך אני מוכרח לומר לכם שאיני מצטער על אף ורגע ורגע. זה אפילו שימח אותי לראות שיש הרבה משתמשים שהיו זקוקים לי.
תראו חברים, אני לא מספר לכם את זה כדי לעשות היסטורה עליי, אלא אני מספר את זה מהסיבה שאם יש פה משתמש שרוצה להתקדם באתר הזה - אני מאחל לו להוסיף ולהתקדם עוד ועוד, מכיוון שתמיד כיף לראות משתמש שבעבר התכנים שלו היו על הפנים, מה שבעתיד והרצון שלו לקדם את עצמו בקהילה, יהיה מה שעוד יהפוך אותו ואת תכניו ללהיות מבין האיכותיים ביותר באתר הזה. אני אישית ניסיתי להעניק כאן כמה שיותר כמעט לכל אורך הדרך ובעיקר בפן החברתי (היום כמובן זה מתבטא אצלי בשיחות מוטיבציה XD). וכעת, אני מוכרח להגיד לכם שכבר אין לי שום סיבה טובה להיות כאן, מה גם שאני בן אדם אשר נופלים עליו כל כך הרבה דברים על הראש. אני יודע שיש פה אנשים שאוהבים שאני מדבר איתם, ובמיוחד אותם החברים שגוערים בי לא לפרוש, אך אם לומר את האמת זה כבר נהיה לא נעים לגלוש במקום שכבר הספיק לך ממנו. 
אתה מרגיש שזהו, פה אתה צריך לסיים את המסע שלך. אחרי הכל: לכל התחלה חייבת להיות לה גם סוף מתישהו, אבל אל תדאגו כל כך, אני עוד אבקר מדי פעם לפעם ובפרט במועדים ובחגים.

אז חברים יקרים, לפני שאלך ואאחל דרך צלחה, אני רוצה להגיד לכם דבר אחרון. "אל תשכחו את שיחות המוטיבציה אשר הקמתי פה בין אם בפומבי או בפוסטים" הרבה משתמשים כאן פנו אליי, ואמרו לי שזה עזר להם. ואני באמת מאוד מקווה שהשיחות שלי אכן תרמו כאן בכללי במידה כזו או אחרת, אך בעיקר חברים תשננו שוב ושוב את אותם המסרים המרכזיים שאני מעביר. זה יכול לעזור לכם הרבה להמשך הדרך, כי המסר הדומיננטי מכל שיחות המוטיבציה הללו זה להראות לכם:
"שאם עושים החלטה הטובה, ונחושים לעשות אותה עד הסוף, אז אתם ברגע אחד יכולים לשנות את כל החיים שלכם לטובה."
אני רוצה להשאיר לכם בפוסט הזה את כל השיחות שכתבתי מתחילה ועד סוף הדרך. ככה שאם תרגישו שאתם צריכים את זה ברגע הנכון, אז זה כבר יהיה לכם פה מונח. (קישור לחיץ) 

שיחות המוטיבציה בפומבי:

 1. המסע אל האני הפרטי
 2. שליטה ברגשות
 3. התמודדות מול ביקורת

שיחות המוטיבציה בפוסטים:

 1. הערך שלך
 2. פסגות ועמקים
 3. אל תהיה בונה

חברים יקרים, אני מאחל לכולם דרך צלחה בהכל מכל. 
שהמסירות, הנחישות, השאיפה להיות יותר ממה שאתם תהיה תמיד בכם לכל אורך הדרך. 
אני אישית שמח מאוד שיצא לי להכיר כאן אנשים מדהימים באשר לכל אחד וייחודיותו. (למרות שרובם כבר פרשו XDׂ) תכלס, אני באמת מרגיש שהצטיידתי כאן בצידה לדרך, ובעבור הצידה הזו היה בהחלט שווה לעבור את כל המסע הזה כאן... באמת תודה^^

שלום ולהתראות חברים :raised_hands: