אודות

 • אל תקלקלו את מה שיש לכם עם שאיפות על מה שאין לכם, זכרו שגם מה שיש לכם עכשיו, פעם היה חלק מהדברים אליהם השתוקקתם
 • חיית/ל הלילה
 • חייל בצה
 • אי שם במקום ירקרק ושקט
 • 220
 • זכר
 • בן 21
 • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24
 • סה"כ: 24
 • פרקים: 0

elya פרסם נושא חדש שיחת מוטיבציה חלק 3 | המסע אל האני הפרטי

פורסם 13/06/2019

שלום וברכה לכם משתמשי אנימה ספין.
ממש כאן במקום הזה, אני מזמין את כל אחד ואחד מכם להצטרף אל תוך מסע בלתי אמצעי, הנקרא: "המסע אל האני הפרטי"
אני ארצה ברשותכם לפני שאלך לקראת תשתית הנושא ואל התוכן הרחב, להניח ולהבהיר בפניכם מספר דברים. 
חברים יקרים, כאל נקודת מפתח ופתיחה לנושא, אני רוצה להגיד לכם שהחלק הזה הוא חלק רב-תכליתי האוחז בהובלת מוטיבים מרכזיים, נקודות חשיבה, ועקרון מנחה אל החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. יתרא מזאת, בניגוד לחלק הראשון והשני אשר נשאו משרה ל"התמודדות" עם גורמי פגיעה חיצוניים ופנימיים בחיים. החלק השלישי נושא משרה נקודתית אחת, והיא "הצידה לדרך" שלי אליכם, אשר אתם אלה שתבחרו אם לקחת אותה אליכם או לא. הנושא הזה הוא נושא מאוד מומלץ לקריאה, אך בעיקר כמו אמרתי בפוסט הוא הכי מומלץ לאותם אלה שרוצים להישתפר, ולהביא את עצמם למקום הרבה יותר טוב.  
אז מכאן חברים, בואו נצא עתה כולנו אל תוך מסע המחזיק אלמנטים ערכיים, אשר ביציאתו הוא ישאיר לנו את הצידה לדרך, ומי יודע, יכול להיות שדווקא הצידה הזאת תהיה הכי מתאימה לך (רק אל תצפו ממני ליותר מדי P:) בואו נתחיל במסע.

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªAn inner journeyâ¬â

קהילת ספין, המסע הזה אל תוך האני הפרטי, הוא מסע בין-מעמקים. מסע בלתי נימנע. מסע אשר נמשך לשארית כל חיינו.
המסע הזה הוא המסע שלנו אל תוך רגשותינו, אל תוך משאלותינו, ואל תוך המילוי הפנימי שלנו.
כל אחד ואחת מאיתנו קוראים יקרים רוצה להגיע לסיפוק פנימי בחיים. להאיר את האור הפנימי שבתוכו. ובשביל לעשות את זה הוא יוצא למסע: מציב לעצמו מטרות, הוא מנסה למצוא לעצמו רעיונות או אפילו לפתח ידע רחב בכל מיני תחומים, אך השאלה היא: איזה מסע יהפוך להיות הכלי אשר בעזרתו אני אצליח למלא את מה שחסר לי בחיים. אז ישנו מושג בעולם הפסיכולוגיה שנקרא: "Priming" - הטרמה. מזה הטרמה? יש כלל שכל מעשה שאני עושה משפיע לא רק על המעשה עצמו, אלא גם יגרור אחריו מעשה נוסף. זאת אומרת, כל מעשה שאני עושה הוא לא רק מקומי לאותו לרגע, אלא הוא גם יגרור אחריו השלכות.
הסיבה שאני אומר לכם את זה, זה מכיוון שאני רוצה להבהיר שאם אתם רוצים באמת להגיע לאן שאתם חפצים
אז קודם כל הכניסו לליבכם את המשפט: "שינוי קטן בחיים מביא למהפכה גדולה בחיים." אילולא הייתם יודעים על אמת אילו השפעות אמפיריות יש למעשים - מעשים קטנים אפילו, האמינו לי, הייתם ממזמן משיגים עולם פנימי מלא, אך זה רק דורש מכם דבר אחד: "הרם ראש, ואל תתייאש!" כך שתמיד זכרו שהמפתח להגשמת חלומות הוא להתרכז בחשיבות שלו ולא בהצלחה. זה רק מזכיר לי שאני חייב לתת לכם על הדרך משהו בנושא של מוטיבציה ומעשים. בואו נדבר רגע על: "המסלול של המעשים של האדם." בואו והקשיבו. המסלול הזה בדרך כלל מתחיל מאיזשהו רגש פנימי. משהו מבפנים מציק לנו, זה נותן לנו מוטיבציה, והמוטיבציה מובילה אותנו למעשים. כלומר, עד שאדם לא מגיע לרגש מסויים הוא לא פועל. למשל בואו ניקח אדם שיש לו מבחן, בינינו, מתי אתה מתחיל ללמוד למבחן? כאשר הזמן מגיע ויש לחץ. זאת אומרת, הרגש של הלחץ, של הפחד מן התוצאות במקרה שלא תלמד גורם לך למוטיבציה לשבת וללמוד, לעשות מעשים.
אז התהליך הוא כזה: שרגש מסויים מוביל אותי למוטיבציה, אשר מוביל אותי בהתאם למטרה שאני רוצה.
אך מה קורה אם הרגש הוא לא מגיע? ישנם אנשים שפשוט מחכים שזה יבוא להם מבפנים.
הוא רוצה להרגיש שזה יבוא לו ואז... אך צריך להבין שלפעמים הרגשות הם גם הפוכים.
קוראים יקרים, בואו ניקח רגע דוגמא מרכב, ונבין את זה אל תוך החיים שלנו.
ברכב, המושג שאמור להיות הוא זה שיש מצבר, שמניע את המנוע, שהמנוע יזיז את הגלגליים. זוהי הצורה הנורמטיבית, מבפנים החוצה. זאת אומרת, מצבר, מנוע, גלגליים. אך מה קורה אם המצבר הלך? מה עושים אז? דוחפים מבחוץ. יעני, שאז הגלגליים יפעילו את המנוע אשר יכניס את המצבר לפעולה. זאת אומרת, הפעולה היא מבחוץ החוץ-פנימה. אותו הדבר בחיים. אם זה לא בא לי מבפנים מה שנקרא, אז אל תחכו לאיזו רגע של השראה שיבוא לי משהו, לא. תתחילו לעשות מעשים, כי אז המעשים יובילו לרגש שיוביל למוטיבציה. במילים אחרות, מה שחשוב בחיים זה "מ-ע-ש-י-ם" ומה שהכי חשוב 
זה לזכור תמיד שאתה העוגן של הספינה שלך, כך שגם אם יש סופה נוראה וים סוער, אל תיכנע ואל תוותר!
כי אם לא תמשיך להיות העוגן של הספינה שלך, אז הסיכון שעלול לבוא על ספינתך הוא להיטבע כליל במצולות היום.
מה שאני רוצה למסור לכם מזה: "זה שתהיו עמידים, ותתרכזו במה שחשוב באמת גם אם בעינייך זה לא הכי חשוב." כמו לדוגמא: מאבק מול מכשולים, עמידה על טעויות, הקרבה עצמית אל איכות חייך ומטרותיך, ובמיוחד לפעול למען אותם אלה אשר זקוקים לך יותר מכל. זהו נושא שאני דרך אגב כתבתי על זה פוסט שלם בקיר שלי, שזאת רק בכדי שתבינו כמה הנתינה למען האחר, כמה הפעולה למען האחרים היא תורמת "לך" ולאותו אחד שנתת לו, אך זכרו, הכלל בנתינה: זה לא לתת את מה שאני רוצה לתת, זה לתת את מה שהשני צריך לקבל. זה שני עולמות. אז חברים יקרים, אל תהיו תמיד מאלה שמקבלים, תהיו גם מאלה שנותנים לאחרים בדיוק כמו שאתה היית רוצה שיתנו לך. בכדי לחדד לכם את זה יותר טוב, בואו וארשו לי לספר לכם סיפור אשר נגע לי בנקודה רגישה מאוד. זהו סיפור שכל אחד ואחד לדעתי צריך לקחת לדרכו את המסר הנמצא בתוכו. 


בארצות הברית יש עמותה הנקראת: Make A Wish.
בפירוש עברי מילולי: "להגשים משאלות" הם עושים את זה לילדים. ילדים שלמרבה הצער חולים באיזשהי מחלה סופנית.
נשאר להם כמה חודשים לחיות בדרך כלל, והעמותה הזאת מגשימה להם משאלה - מה אתם רוצים מה שנקרא, מה אתם חולמים.
הילד הראשון של העמותה הזו קראו לו בובסי, זהו היה השם שלו.
בובסי היה ילד בן חמש שחלה בלוקמיה (מחלה קשה שתפסה אותו) ועל פי הרופאים, נותרו לו רק חודשים-שלוש לחיות.
האמא פנתה לעמותה, ודיברה איתם לראות אם אפשר אולי לעשות משהו למענו.
והעמותה הגיעה, הגיעו שני אנשים מהעמותה, ושאלו את בובסי: "מה הוא היה רוצה? מהו החלום שלו?
אז בובסי אמר שלוש משאלות הוא היה רוצה, שלושה דברים. האחד הוא אמר: "אני רוצה לטוס בכדור פורח' תמיד זה היה החלום שלי בתור ילד." דבר שני: "להיות בדיסנילנד' חלום של כל ילד או לפחות ילד אמריקאי." ודבר שלישי: "הייתי רוצה כשאהיה גדול להיות כבאי."
אז כבוד פורח? אין שום בעיה, סידרו לו את זה בקלילות. דיסנילנד? אותו הדבר גם כן, הם לקחו אותו, ועשו לו שם חוויות מדהימות.
אבל אז הגיעה המשאלה השלישית של בובסי: "להיות כבאי" היות כך, האמא פנתה ודיברה עם תחנת הכבאות המרכזית של העיר.
היא דיברה עם המפקד, אמרה לו: "תקשיב, הבן שלי חולה במחלה סופנית קשה מאוד, ונותרו לו בסביבות רק כמה חודשים לחיות. אפשר שיעבור איתכם רק יום אחד לפחות? סתם שהסתובב איתכם בכבאית אפילו? תראו לו איך הכל פה עובד, תשמחו אותו, הוא חלם להיות לוחם אש שכזה."
המפקד של הכבאות הוא כ"כ התרגש. אמר לה: "הקשיבי, אני לא יודע אם את יודעת, אבל פה אצלנו בפריקס אריזונה המפעל של הביגוד שלנו הוא גם כן נמצא. תגידי לנו את המידות של הבגדים שלו, נעלים... אנחנו נעשה לו הכל. יהיו לו מדים משלו עם השם שלו, הוא יהיה באמת כבאי איתנו. וכך היה. בתום תקופה של שלושה שבועות, בובסי הגיע. הם הכינו לו את הבגדים. הלבישו אותו עם המדים של השם שלו, ובובסי זה עתה התחיל לצאת איתם ליום שלם של תפקידים, הרפתקאות, ועשו לו באמת יום חלומות לתפארת. יום חלומות הבלתי נשכח לעולם.
אך זה לא נמשך זמן רב. אחרי חודש, מצבו של בובסי התחיל להדרדר. הוא היה בבית החולים, והרופא אמר לאמא:
"עשינו באמת את כל מה שרק אפשר על מנת להאריך את חייו, אך לצערי הרב אני נותן לו יום-יומיים. כך שאם את רוצה לקרוא לאנשים להיפרד ממנו, אז זה הזמן." האמא כמובן קרתה למשפחה, אבל היא ידעה שגם הכבאים... בובסי ממש היה רוצה להיפרד מהם. אז היא התקשרה למפקד שבובסי היה איתו בקשר, ואמרה לו: "תקשיב, קשה לי לומר לך את זה, אבל ימים אלו, הם הימים האחרונים של בובסי. אז אם אתם רוצים לבוא, זה עכשיו או אף פעם."
המפקד השיב לה בקול מבטיח ומתחייב: "אנחנו מגיעים עכשיו! אני מגיע עם הכבאית, ועם כל הצוות שלי."
הוא התקשר למנהל של בית החולים. אמר לו: "שמע, אנחנו באים לפה עם כבאית, אל תיבהל! אנחנו מדליקים מערכות הבהוב (צ'קלקה) והכל. זה בשביל ילד שנמצא אצלכם פה בשם בובסי." אומר לו המנהל: "זה יפה מאוד מה שאתם עושים, אני נורא מעריך אותך, אבל עם כל הכבוד זה לא שייך לבית חולים." אמר לו המפקד: "אז אתה יודע מה? אני לא אעבור דרך הכניסה המרכזית. תשאיר את זה לי, אני אשא על כך שאף אחד לא יראה אותי."
הקשיבו טוב, החדר של בובסי היה בקומה השלישית, והם הגיעו עם הכבאית מלמטה עד איפה החדר של בובסי בצד בית החולים.
ומה שהם עשו שם זה פשוט דבר יוצא מן הכלל. הם פתחו את הסולם, ושיגרו אותו ישירות אל חדרו של בובסי.
המפקד ושני קצינים היו על הסולם. הם מגיעים אל מול החלון שלו, וטופחים לבובסי בחלון.
בובסי הוא כ"כ התרגש... הוא פשוט לא מאמין.
הם פתחו את החלון, נכנסים פנימה... בובסי מה שלומך?
אומר להם: "מה, באתם לבקר אותי? באתם שלושתכם?"
אומרים לו: "לא, כל הצוות מחכה לך למטה. בובסי בוא! אנחנו רוצים לראות אותך."
הם יורדים למטה. כל הצוות נעמד, והוא רואה להפתעתו שלכבאית שינו לה את השם. השם החדש של הכבאית מעתה ואילך הוא: "בובסי וואן" על שם הילד הזה. על פניו של בובסי התחילו לזלוג דמעות, והוא הרגיש צורך עז לשאול את אמא שלו ואת המפקד: "האם אני עכשיו באמת כבאי אמיתי?"כל הצוות הצדיע לו. השיב לו המפקד: "כן בובסי, אתה אחד משלנו, אתה כבאי אמיתי."

יומים לאחר מכן בובסי נפטר.
אבל קוראים יקרים, בואו תחשבו רגע איך הזמן הזה עבר עליו. איזה זמן מדהים, איזה חודשיים שבאמת לא ישכחו לנצח.
החודשים האלה היו עוברים כך או אחרת, אך איך הם יעברו? זה תלוי בך קורא יקר.  
האמן לי שאפשר להאיר את האור הפנימי, שאפשר לעשות את המיוחדות, שאפשר לעשות את התקופות האלה תקופות אשר לא ישכחו בחיים, אבל זה בעיקר כמו שאמרנו על ידי המעשים שלנו. לפיכך, בואו תעשו משהו אחד שיקרב אתכם אחד לשני, שיקרב אתכם למטרה שלכם. תעשו מעשה קטן, וזה נקרא לזה: אפקט ה"תעשה משהו." לא משנה מה אתם רוצים, תבחרו את המטרה, ותתחילו כבר היום לעשות משהו קטן בכיון הרצוי. ואל תחכו לאיזו הרגשה פנימית שאולי היא לא תבוא אף פעם, ואם היא תבוא אז שתבוא לאחר המעשים, ולא בהכרח לפני.

שיהיה בהצלחה לכם, וכל טוב :smile_cat:

elya פרסם נושא חדש שיחת מוטיבציה חלק 2 | שליטה ברגשות

פורסם 01/04/2019

שלום רב קהילת אנימה ספין.
סוף סוף לאחר תכנון רב ומרובה שעות אני שמח להוציא בפניכם את החלק השני של הנושא שלי.
מלפני כמעט שנה, אתם בטח זוכרים (לפחות מי שאז היה כאן) פתחתי כאן את הנושא: "התמודדות עם ביקורת" שמה אני כמובן דיברתי איתכם על ביקורת. זהו היה החלק הראשון, אך הפעם בחלק הזה אני הולך לדבר איתכם על נושא שונה, והרבה יותר חשוב המדבר על כולנו: "רגשות." 
החלק הראשון מהווה עמו רק את נקודת התמצית של החלק הזה, כי בחלק הזה נכלל בתוכו גם החלק הראשון.
אז הפעם בניגוד לפעם הקודמת, אני בהחלט ממליץ לכל אחד ואחת מכם לקרוא את הנושא הזה, מאחר שאחת מן המשימות הקשות ביותר במשחק החיים של כל אחד מאיתנו היא לשלוט ברגשותינו, ולפיכך בנושא הזה, אני הולך לשים בפניכם את כל הדברים על השולחן כמה שיותר.
אני יודע שלחלקכם זה נשמע קצת מעל ומעבר, אבל אני מוכן ללכת רחוק בשביל שתצאו מהנושא הזה עם הרגשה טובה, ואף כמובן בשביל לעזור לאותם אלה שכן רוצים, כי אם באמת הצלחתי לעזור כאן, אז אין בעבורי דבר שיספק אותי יותר מזה ^^  
אז קוראים יקרים, אני רק רוצה להדגיש לכם פרט קטן, ולאחר מכן, אתחיל מיד במלאכה.
למי שיש לו שאלות, רוצה להעיר הערה, להביע חוות דעת, אז כמובן חברים, תרגישו כולכם חופשי. אל תשכחו שהבמה כאן היא גם שלכם. אדרבה, אני אפילו אשמח לראות. מכאן חבריה, הזמן שלנו זז, והמלאכה מתחילה :)

mesmerizing stained glass GIF by Feliks Tomasz Konczakowski

קוראים יקרים, אני מניח שלחלקכם כאשר התבוננתם פה במערבולת הציבעונית הזו, בטח עלתה לכם השאלה:
"איזה מן קשר יש בין המערבולת הזו לבין הנושא הזה? אילו הוא היה שם משהו שממחיש את הנושא הזה, אז בסדר, אבל מערבולת?" אז חבר'ה, אפתיע אתכם. אני למען האמת לא הצלחתי למצוא שום דבר אשר ממחיש לי את הנושא יותר מהמערבולת הציבעונית הזו.
קורא יקר, אם תסתכל במבט עקיף על המערבולת הזו, תוכל לראות שצבעי המערבולת מסמנים באופן אקראי את הרגשות שלנו, כאשר כל צבע נושא עמו רגש אחד בלבד, ואילו המערבולת עצמה היא המשאבה של כל הרגשות שלנו.
מעבר לכך, המערבולת גם כן מסמנת את הזרימה הסיבובית של מעגל הרגשות שלנו
אך אותו אני כמובן אסביר לכם בהמשך, כיוון שעתה לא ניתן לומר על זה דבר, מבלי לדבר קודם על רגשות.
אז קוראים יקרים, אתחיל בכך שלכל אחד מאיתנו יש לו רגשות פנימיים כלפי דבר מסויים במציאות מסויימת.
הרגשות שלנו נוצרים תמיד מהמפגש בין צרכים לבין מציאות אשר ממלאת או לא ממלאת אותם. כאשר צורך מתמלא, מתעוררים על הודות כך רגשות נעימים, אך כאשר צורך לא מתמלא, אז מתעוררים אצלנו רגשות לא נעימים, כגון: ריגשות תסכול, עצב, אכזבה וכיוצא בזה. אני חייב גם להגיד שההרגשה שאתה תרגיש במידה כזו או אחרת, תהיה תלויה אף הרבה באיזה מן בעל אופי אתה, על אף שזה אפשרי בכל סוג של אופי לשלוט על הרגשות. זה דבר ראשון.
דבר שני: רגשות גם עשויים להיווצר כתוצאה מאירועים מסויימים.
לעיתים תכופות, אירוע מסויים במהלך מסע חיינו יכול לחלחל בתוכינו רגש, וככל שהאירוע יהיה יותר קשה, כך גם ההרגשה תהיה יותר חזקה, אך עם זאת, אל תיתן להרגשה הזו להרים עליך. כאשר צורך מסויים לא יתמלא לך, כאשר אירוע מסויים קשה לך, אל תיתן לזה לחדור אל תוך גופך יותר מדי. זה נכון שהגוף הוא לפעמים מוריד אותך, אך תאמין לי שאתה מבפנים רוצה לפרוץ אל עבר העולם. הגוף הוא בסה"כ רק משל לכל הדברים בחיים שמורידים אותנו. אם זה האנשים, אם זה החברים, אם זה עבודה, אך התפקיד שלנו זה להגיע להכרה שיש בתוכינו ערך אמיתי. אפילו תינוק הוא בעל ערך, למרות שהוא לא חכם ולא כלום, יש לו ערך. כל שכן אתה, כל שכן את
כי לפי הערך של החיים שלנו, הערך העצמי שלנו - ככה גם המטרות שנציב, וככה גם ההישגים שלנו יהיו בהתאם, וככה האושר והסיפוק שלנו יהיה, וככה היחס שלנו לאחרים, והיחס של האחרים אלינו, והאיכות שלנו לאמיתו של דבר ניקבעת הרבה על פי הערך העצמי שלנו, וזה תלוי רק בנו. בין איך שאנחנו בוחרים להגיב, לאיך שאנחנו שולטים ברגשותינו. 
קחו דוגמא להמחשה.
זו אמנם דוגמא הזוייה ממגוון הדוגמאות שאני יכול לתת
אבל למען האמת, הדוגמא הזאת היא הכי מתאימה למסר שאני רוצה להעביר לכם.


קבוצה של בנות הלכו לחגוג יום הולדת באחת המסעדות.
הן התיישבו במסעדה, הזמינו את מה שהזמינו, ולפתע הגיע באופן סימולטני מקק בתעופה, והמקק נחת לאחת הבנות על הכתף.
עכשיו, איך לפי דעתכם הגברת הגיבה?
אתם צודקים. הגברת נהייתה היסטרית כאין כדוגמתה עד הרגע שבו היא הצליחה להדוף את הפולש, אך זה עוד לא נגמר.
המקק נהדף ועף ממנה לחברה שלה בשיער, ולחברה שלה היה לה שיער מתולתל עשיר, והמקק ניכנס לה אל תוך השיער כשהיא כבר על סף ההיסטריה וצורחת. כמובן שאנשים בורחים מהמסעדה כשהמאבטח בדיוק הגיע, ומנסה לזהות פה איפה המקום של הירי, ואז המקק מזהה את המאבטח.
המקק עף אליו, ונוחת למאבטח על החולצה. המאבטח, מרגיע! כולם בהלם: "יואו-יואו, מה יקרה עכשיו?" 
המאבטח קולט תמקק, מתכונן אליו, תאם תופס אותו, ושולק אותו *איכככ* סתם לא, הוא זרק אותו.
קורא יקר, אני רוצה לשאול אותך עכשיו שאלה: "מי גרם לבלאגן במסעדה?" תקשיבו טוב: "מי גרם לבלאגן במסעדה?"
הגו'ק? לא, זה לא הגו'ק, למה? כי הראיה שהוא נפל על החולצה של המאבטח, ולא עשה בלאגן. אז זה לא הגו'ק.
אולי הבחורה? גם לא. אולי היא עכשיו יושבת ממולי ולא עושה בלאגן.
אז יוצא לנו מכאן שזו לא הבחורה, ולא המקק. אז מי? אני אגיד לכם: "זוהי התגובה של הבחורה למקק."
תקשיבו טוב, המקק הוא לא הבעיה שלנו בחיים, ובכוונה אני אומר ככה, כי יהיה לנו הרבה מקקים כאלה בחיים.
מקק יכול להיות חבר קרוב, יכול להיות חברה, ואפילו קרוב משפחה וכדומה. מקק הוא לא הבעיה, אלא התגובה שלי למקק.
אני כמובן לא יכול לשלוט על כל המקקים בעולם, אבל אני בהחלט צריך ללמוד לשלוט על התגובות שלי
מה שלפה בעצם ניכנס הדבר שנימנעתי מלהסבירו בתחילת הפסקה השנייה: "הזרימה הסיבובית של מעגל הרגשות שלנו." הרגשות הם זורמים בפן כזה או אחר על פי הסיטואציה אשר בא אנחנו נמצאים לטוב או לרע. את הרגש הלא נעים, יהיה לנו כמובן קשה לבטל, כי לצערי הרב או לשמחתי, אני מצד אחד כל החיים על טייס אוטומטי. הרי אף אחד מאיתנו לא חושב איך הוא הולך, הוא לא אומר לעצמו: "תרים רגל ימין או רגל שמאל." לא, אתה הולך אוטומטי. רוב הזמן זה אוטומט. כמו כן, רגשות? לצערי הרב זה גם כן על אוטומט. אם פוגעים בי אני נעלב. אם מעצבנים אותי אני כועס, אבל זה לא חייב להיות על טייס אוטומט, כי את הרגש ניתן לסובב לצד הנכון, מה שנקרא: "זרימה סיבובית." כך שאם אתם רוצים להיות באמת מאושרים, אז אנחנו חייבים לקבל שליטה על הרגשות שלנו.
להפריד בין התגובה למקק, בין מה שאמרו לי לאיך שאני מרגיש.
אם אני אזכה לשלוט על התגובות שלי, לצמצם את הגרנדיוזי של התגובה, הכל יראה אחרת, אני אהיה הרבה יותר מאושר ושלוו.

לאמיתו של דבר, קורא יקר, זה או שאתה זה ששולט על החיים שלך או החיים שלך הם אלה ששלוטים עליך.
ארשו לי לומר לכם דבר אחרון וחשוב ביותר.
כידוע לכם, את החיים אפשר להגדיר בכמות גדולה של הגדרות.
אחת מן ההגדרות הטובות ביותר שאפשר לתת על החיים, זה שהחיים הם כמו משחק קלפים.
אתה לא המצאת את המשחק, אתה לא קבעת את החוקים, אין לך שליטה על איזה קלפים יגיעו אליך, אבל אתה כאן כדי לשחק.
שחקן טוב, גם עם קלפים גרועים - ישתפר, ינצל את מה שיש לו, וינצח.
שחקן גרוע, גם עם הקלפים הכי טובים, יעשה שטויות, ויפסיד הכל. 
איך אתה משחק? איך את משחקת? 
החיים הם משחק אחד גדול. את הקלפים? לא אנחנו בחרנו. לבוא לפה? לא שאלו אותנו, אבל אנחנו כאן וכאן כדי לנצח.
אל תוותרו לעצמכם כל כך מהר. שחקו עם מה שיש לכם הכי טוב שאפשר.

שיהיה המשך יום טוב לכולם ולהתראות ^^

elya פרסם נושא חדש שיחת מוטיבציה | התמודדות עם ביקורת

פורסם 03/05/2018

שלום וברכה לכולם!
שמי הוא אייל למי שלא יודע או זוכר, ותאמת עבר כל כך הרבה זמן מאז הנושא האחרון שלי כאן בתקופה ההיא שהייתי עוד חבר צוות כאן, ולאחר ימים אחדים גמלה בליבי ההחלטה לפתוח נושא שאולי יכול לעזור להרבה אנשים כאן, משהו שאולי אני יכול לתת מעצמי אל האחרים, זוהי לפחות תכלית הנושא הזה.
אני רק רוצה להדגיש לפני שאתחיל במלאכה, שנושא זה כלל לא מתאים לכל הקהילה כאן, ולכן מי שיודע שהנושא הזה לא מדבר אליו אין טעם שיקרא את הכל פה, והוא כמובן מוזמן לצאת חופשי מהנושא שלי, אך למי שהנושא הזה כן מדבר אליו - מומלץ בחום שיקרא את הנושא הזה, כי לפי דעתי זה מאוד יעזור לו ולעוד הרבה אנשים כמוהו שצריכים לקרוא את מה שאני עומד לכתוב פה. אז כעת - בואו נתחיל חברים, כי הזמן שלי קצר כאן והמלאכה מרובה.


אתחיל בכך שידוע וברור לכל אחד מאיתנו שאין אף אדם בכדור שלנו שלא קיבל אף ביקורת בחייו, הרי כולנו בודאי במהלך חיינו קיבלנו ימבה של ביקורות, שאת חלקן שכחנו, ואת חלקן אנחנו עדיין זוכרים אותן. ביקורות תמיד נקבל בכל מקום שנחליט להיות, זה ממש לא משנה איפה אנחנו נמצאים, אך השאלה האמיתית שלי כאן, אשר אעסוק בה מכאן והלאה היא "מה תהיה התגובה של אותו אחד שהעבירו עליו ביקורת?!" בואו נסכם חבר'ה שזה יכול להתפרס על כמה אפשרויות: זה יכול ללמד אותו, זה יכול להכעיס אותו, יכול לפגוע בו, יכול לאכזב אותו, ועוד. אבל זה גם תלוי מי נותן את הביקורת, ובאיזו גישה הוא משתמש על מנת להעביר את הביקורת שלו, כי אם הוא יותר מדי חד לשון, אז בטח זה יכול לפגוע ולאכזב את אותו אחד שיקבל ביקורת כזו, ולגמרי אפשר להבין אותו לגבי זה, הרי זה לא קל לקבל ביקורת כזו לאחר דרך שאותו אחד עשה, כי לו באופן אישי זה יכול להיראות כאילו הוא כישלון, כאילו אין לו שום סיכוי להשיג את מטרתו בשום דרך אפשרית.
תרשו לי רגע לספר לכם סיפור קצרצר, ועל הסיפור הזה יתבסס כל הפואנטה של הכתיבת יד הזו.
 
היו היה בחור שלמד ציור.
שלוש שנים השקיע, התמיד, קרע תעצמו, עד שיגיע לסוף, זהו הרגע האחרון שהוא רוצה לראות את היכולות שלו באמת.
והוא צייר ציור מדהים, שלושה מטרים על שלושה מטרים קנבס.
שם אותו באיזה קניון מפואר וכתב למטה: "אני צייר מתחיל, אני מעוניין לקבל ביקורת על הציור שלי, יש פה עט שחור למקרה ואם מישהו יראה משהו בעייתי בציור, כל אחד ומה שהוא מבין, אז שיסמן איקס על המקום הבעייתי."
הוא השאיר שם את הציור וחזר למחרת, וכשהוא חוזר למחרת הוא רואה שכל הציור שלו מלא באיקסים.
אוווו ההוא נכנס למשבר שכזה, בא למורה שלו אומר לו, כנראה שעתידי לא בציור, התחיל לספר לו את כל מה שקרה. אומר לו המורה: "אין לך על מה להישבר ידידי, בוא איתי!" הוא לקח את הציור ואמר לו: "תצייר את אותו ציור עד כמה שאפשר." 
אני עוצר רגע כאן לכמה רגעים ואני אומר לכם, סתם להשכלה כללית.
מה עולה יותר: הציור הכי יקר בעולם או התצלום הכי יקר בעולם?! אני ראיתי את שניהם ואגיד לכם שהציור הוא הרבה יותר יקר.
הציור היקר ביותר בעולם - עולה בסביבות 42 מיליון דולר, והתצלום היקר ביותר בעולם - עולה ונע בסביבות 3 וחצי מיליון דולר.
ועכשיו אני שואל למה זה, למה על ציור אנשים ישלמו עליו הרבה יותר, ועל תצלום שהוא לא פחות יפה או אולי אפילו יותר אנשים ישלמו פחות?! זה מכיוון שציור הרבה יותר קשה להפיק, אתה כמעט לא יכול לצייר ציור אחרי ציור אותו דבר, זה בלתי אפשרי. תצלום בלי לפגוע באף אחד, אבל יש לך את הציוד הנכון, את המקום הנכון, את הרגע הנכון, ואת הנוף הנכון. אתה עוד תוכל להוציא צילום טוב. אבל ציור הוא בהרבה יותר קשה, מעריכים מה שהולך קשה, תזכור, מה שהלך לך קשה בחיים והתאמצת, התגברת, שאפת, עוד ישלמו לך על זה הרבה יותר ויעריכו את זה הרבה יותר.
וכעת רבותיי, בואו נחזור לבחור שלנו.
ידידינו מצייר את אותו ציור כפי שהמורה אמר, הם ניגשים לקניון אחר, שמים את הציור שוב פעם, וכותבים למטה: "אני צייר מתחיל, כמו מקודם, אני מעוניין לקבל ביקורת על הציור שלי" אך בניגוד לפעם הראשונה, הוא לא כותב: "אם אתם רואים משהו בעייתי סמנו איקס" אלא אני משאיר פה סט צבעים כאשר מישהו יראה משהו בעייתי ושיתקן את זה.
למחרת הוא מגיע, אף אחד לא נגע בציור, יומיים לאחר מכן הוא מגיע, אף אחד לא נגע בציור, שבוע-שבועיים הוא מגיע, ואף אחד לא נגע בציור. הוא ניגש למורה, אומר לו איך זה יכול להיות? זה אותם ציוריים כמעט. 
ואז אמר לו המורה, תקשיב כלל ידידי: "להגיד מה לא בסדר כולם יודעים, לסמן מה לא טוב כולם מומחים, אבל לתקן "בעצמם" לא בהכרח כולם."

אני אומר את זה לנו, מכיוון שלפעמים אנחנו רוצים להישתפר, מנסים, ואז מתחילים אותם אנשים לתת לנו ביקורת: "אתה לא בסדר, למה אתה ככה? אתה איך עשית?" וזה למען האמת שובר אותנו. לתקן אותנו אף אחד אולי לא יוכל. אנחנו צריכים לא להישבר מביקורת, לקחת את זה כאל ביקורת בונה. אדרבה, העירו לי? בסדר. מבחינתי זו נקודה אדומה, נקודה חשובה, אולי אני יכול להישתפר, אבל בטח לא להישבר מזה. 

אל תישברו מצד ביקורת, ושתדעו שבכל נקודה שנראית לנו חריפה לעיניינו היא עוד עשויה להביא לנו תועלת.
תודה רבה לכל מי שקרא, יום טוב לכולם!^^

 

 

elya פרסם נושא חדש אתגר ארץ עיר | כנסו חברים

פורסם 18/08/2017

ברוכים הבאים חברים
ראשית כל מזל טוב לספין, לא מסוגל לתאר את הרגע הזה שהצטרפתי לאתר הזה בדיוק לפני שנה. 
וכעת החלטתי לארגן פעילות תחרותית
להנאתכם ולגיבוש האתר, כפי שמרמזת לכם הכותרת. תכף תבינו למה קראתי לזה אתגר.
אז כמו שכולכם מכירים אין אחד שלא מכיר את המשחק ארץ עיר, אך התחרות הזאת הולכת להיות מאוד משעשעת.
כי תכננתי אותה בצורה אתגרית ואפקטית כדי שתרגישו את האתגר כדרך הפעולה שתהיה מאוד זהה לתחרות הטריוויה שלי.
למרות שלא כולכם יודעים מה היה פה בעבר בספין, אך אתם תבינו מזה האתגר הזה שמצפה לבואכם!!!

אז כולכם מכירים את החוקים של המשחק ארץ עיר?
יהיו שישה פרינטיים, והם: ארץ, עיר, חיי, צומח, דומם, ואנימה. אנימה הוספתי כי אנחנו נמצאים באתר אנימה.
פרינט האנימה זה בעצם שאני אומר אות, נגיד ד, ואתם אומרים את שם האנימה שמחיל באות ד.
ואם זה מציק לכם ואתם רוצים להוסיף עוד פרינטיים, אז אין שום בעיה בשמחה איך שאתם רוצים. רק תגיבו!
ועכשיו אני אסביר לכם את אלמנט התחרות שזה בעצם האתגר שמצפה לכם כאן~
זה הולך ככה, ראשית כל: התחרות נפתחת כשאני אומר "אלף, סטופ" ולא צריך שמישהו יגיד לי סטופ, מעדיף שאני אגיד.
ואני בוחר את האות שאני רוצה ואומר אותה כאן, והראשון שיגיב ויתן לי תשובה נכונה יזכה ב30 נקודות.
וככה זה הולך כמו לולאה אינסופית בין כל הפרינטיים שנבחרו, ועד שאני אכריז את סיומו המוחלט של התחרות 
ויחד עם זאת קבלו גם את תוצאותיה של שלושת האנשים אשר צרבו את מירב הנקודות הגבוה ביותר.
ואותו אחד שיצבור הכי הרבה נקודות - יזכה בתואר אלוף הארץ עיר של אנימה ספין.
לגבי פרס זה כבר נתון על פי חשבונם של המנהליים הראשיים P:

אז לאחר שפירטתי לכם את כל מה שאני מצפה ממכם כאן, ועד כמה שהאתגר הזה יהיה קשה.
חשוב מאוד שתהיו זריזים ומהירים בתשובתכם על מנת שתשיגו את מירב הנקודות ולהתמודד נגד כל האתר הזה.
אבל חברים תתמודדו אחד עם השני בצורה מכבדת וחברתית, זה חשוב מאוד!
התחרות תיפתח תוך 10 דקות כדי שתהיו מוכנים, ואם יש משהו שמציק לכם לגבי הפרינטיים.
אתם מוזמנים לומר את זה כעת, כי כשתיפתח התחרות אהיה לי קשה להתייחס לכל זה.

אז שוב מזל טוב לאנימה ספין!!!
שתהיה לנו תחרות פוריה ומהנה לכולכם, תהנו כמה כמה שיותר כי זה בשבילכם
 :blush:

 

elya פרסם נושא חדש סיקור למנגה של לבבות פנדורה~

פורסם 23/07/2017

Rendered Image
סיקור למנגה~ Pandora Hearts   
מספר צ'אפטרים: 104
מספר ווליומים: 24 ׁ
פורסם ב: 18.3.2015 - 18.3.2006
ז'אנרים: פנטזיה, הרפתקה, על טבעי, מיסתורין
דמוגרפיה: שונן
יוצרת: ג'ון מוצ'יזוקי

 
תקציר: 
.Oz Vessalius, I, who bear the chain of conviction, will now pass judgement on you'' 
''.Your sin is... your very existenceובמשפט הזה ממש נפתח הסיפור של פנדורה הארטס, משפט שמכניס אותנו כבר מן ההתחלה אל אווירת המתח והמסתורין שעוטפת את העלילה.
הסיפור מתרכז באוז ווזאליוס שהגיע לגיל 15. נער חייכן וחסר דאגות, יורש העצר לבית משפחת האצולה"ווזאליוס"
אשר כל עולמו משתנה מן הקצה לקצה בטקס ההתבגרות שלו.
אוז נגרר על ידי אנשים מסתוריים לבושים גלימות שחורות אל תוך האביס הקר והחשוך (מאין כלא שאליו מגיעים האנשים הפושעים ביותר)
 כשהוא מואשם באיזה "חטא" שגרם אך הוא אינו מצליח להבין במה מדובר.
אוז מכיר בתוך עמקי האביס את אליס- ספק ילדה ספק צ'יין (מאין מפלצת בעולם של פנדורה) אשר איבדה את זכרונותיה,
איתה הוא חותם על חוזה בשביל לצאת מן האביס.
אוז ואליס מצטרפים לארגון בשם פנדורה, בתקווה לקבל תשובות על זהותם ועל עברם.

''.I want to know what it is, this "sin" they say I've committed''
--משאלתו של אוז, המניעה את הסיפור 
דמויות: 
Image result for pandora hearts Oz Vessalius
      אוז ווזאליוס, גיבור הסיפור       

Image result for pandora hearts photo raven 
רייבן

סיקור למנגה~ Pandora Hearts
  אליס, ידועה בכינוי ''B Rabbit'' 
יש עוד, אבל אין צורך למרוח את האשכול עם תמונות נוספות

דעה אישית:
אני לא יכול להביע את האובססיה שלי על לבבות פנדורה.
לפני שאני אגיד לכם שאני אסיר תודה למוצ'יזוקי ולחבר שלי שהמליץ ​​לי על הסדרה הנפלאה הזאת. 
מנגה זו היא ללא ספק אחת המועדפות עליי! באמת מנגה זו היא מאוד מסקרנת.
 אני מוצא את עצמי שזה בלתי אפשרי לאבד עניין במנגה הזאת, הדמויות שלה, העלילה (שאני אדבר עליה בהמשך)
והאומנות שלה שהן כל באמת מדהימות. אני מוצא את הדמויות בחלק גדול מאוד של המנגה, שהיא סובבת עליהן, וכמעט כל אחת מהדמויות הציגה סיפור.
ואני חייב להודות שהדמויות לא כל כך תופסות לי את העין, אני פשוט ממשיך הלאה למקומות אחרים.
אך לשמחתי, זה לא היה המצב שלי בפנדורה, ולא רק שאהבתי את כל הדמויות הראשיות, אלא לאט לאט מצאתי את עצמי אוהב את כל הקאסט כאן.
כי מה שאני בעיקר אוהב בפנדורה זה שלכל דמות ודמות יש אישיות שבולטת בפני עצמה, אף דמות לא מעפילה על אחרת,
 וגם דמויות שנראו לנו למספר צ'אפטרים ספציפיים לשם פלאשבק הן כריזמתיות ומעניינות מספיק בשביל לגרום לכם לרצות לדעת עליהן עוד.
 כל דמות היא עולם, היא צבע שונה ומיוחד.
יש השקעה ניכרת בפיתוח של מרבית הדמויות בסדרה, אפילו הזניחות ביותר יתקדמו הלאה ולא ישארו לגמרי כפי שהן היו בהתחלה.
הקרדיט העיקרי שלי ואת הכבוד הגדול ביותר עבור הסדרה כולה היא כי כל פרק או כל כמה פרקים, אתם מקבלים פיתוח חדש, ואת הגורם החשוב ביותר.
למרות שלוקח זמן להיכנס לעלילה של פנדורה, ואני מכיר יותר מבן אדם אחד שפרש מהמנגה כי העלילה הייתה איטית מדי בהתחלה או כי זה היה מסובך מדי.
לוקח זמן להיכנס לעלילה כי פתאום יש הרגשה שהרבה מידע מונחת עלינו, הקוראים, ובבת אחת קשה לעכל הכל.
וברגע שנענית שאלה אחת, מצטרפות 10 שאלות חדשות לפתע. ככה זה לפחות הרגיש לי בהתחלה, וזה בסדר. זה אמור להרגיש ככה…
אז גם אם אתם לא מבינים, התשובות יגיעו בסופו של דבר ככל שתתקדמו עם הזמן וזה יהיה לכם כבר הרבה יותר ברור ומובן בסביבות הצ'אפטר ה30.
אבל העלילה כן מוכיחה את עצמה ומצליחה עדיין לעניין ולרתק. הכל סובב סביב הטרגדיה מלפני 100 השנים - בקשר של הדמויות שלנו לעבר,
על הניסיונות שלהם להבין מה קרה בדיוק בטרגדיה הזאת, ומה הדבר האיום שקרה להם אז, שאותו הם לא מצליחים לזכור?
אתם תרצו לדעת עוד ועוד, ובשלב מסוים אתם תרגישו שהכל נהיה מטורף בפנדורה, 
עד לרמה כזאת שלא תפסיקו לקרוא עד לסוף הסדרה. זה עד כדי כך מטורף.
וההנאה שלי למנגה הזאת, וואו! כמה שאני נהנתי מהמנגה הזאת.
זה היה סיפור פשוט טוב, טוב מדי. המנגה ריסקה לי את הלב לרסיסים שוב ושוב,
אך בכל פעם שעשתה זאת לא יכולתי לכעוס עליה. כי כל דבר נעשה מתוך סיבה מסוימת, מה שפשוט נפלא כאן.  
שבאמת אני מקווה להיתקל בה שוב פעם.
כי בסך הכל היא מנגה באמת מעולה שאני ממליץ לכולם לנסות :wink:  
 
 
  
 

elya פרסם נושא חדש תחרות פרופילים | שלב ב~

פורסם 26/06/2017

                                                                         תחרות פרופילים שלב ב
             אהלן חברים, ראשית כל אני רוצה לומר: תודה לכל מי שהציע בשלב הקודם את עמוד הפרופיל הכי יפה על פי דעתו הממוקמת.
                                  וגם כמובן, איך אפשר שלא להזכיר את זה, קרדיט ללילו על הרעיון הנהדר שהוא אינו שלי.
       וכעת חברים הגיע הזמן לדעת באמת למי יש את הפרופיל הכי יפה באתר, שאת זה אנחנו עוד נגלה ביחד עם תוצאות של סיום התחרות.
              אז מה הולך להיות בשלב הזה?! אז קודם כל אני רוצה לומר שזהו השלב העיקרי בתחרות הנקרא: "תוכנית ההוצאה לפועל".
                     במילים אחרות: זה אומר שכל ההצעות שנתתם בשלב הקודם, כולם מתרכזים בלי יוצא מן הכלל בשלב הזה.
                                  באמצעות סקר שיקבע את הזוכה בתחרות, על פי כמות הקולות שהכי הרבה יצביעו עליו.
 

                                                            Image result for competition png

   
                                        עוד משהו שחשוב לי להוסיף אותו כאן לפני שאני בונה את הסקר בטור המלצה אישית. 
     זה שתעברו טוב טוב על כל הסקר, עם כל ההצעות שהאנשים הציעו בשלב הקודם, כדי שתצביעו על עמוד הפרופיל הכי יפה לדעתכם.
                       על מנת שלא יווצר לכם לפתע שאתם רוצים לשנות דעה, ולא ינתן לכם לשלול את האופציה שכבר בחרתם בה.
                    לכן תעברו על כל ההצעות של הסקר כדי למנוע מזה לקרות, ומי שבטוח באופציה שהוא בחר בה, אז זה בסדר גמור.
                                     ושוב אני מזכיר לכם: אותו אחד שיצבור הכי הרבה קולות הוא המנצח בתחרות הזאת.
                                                        :star:  אז שתהיה לכם תחרות נעימה ומהנה לכולם :star:     
 

איזה פרופיל הכי אהבתם?83 הצבעות

 • Otoshigami19 קולות

  23%
 • DanChou18 קולות

  22%
 • elya 8 קולות

  10%
 • Mr. Awesome7 קולות

  8%
 • Lucci-kun7 קולות

  8%
 • Itay5 קולות

  6%
 • leeloo5 קולות

  6%
 • Asuna3 קולות

  4%
 • SvIpyZ3 קולות

  4%
 • מה משמעות החיים2 קולות

  2%
 • Bernkastel2 קולות

  2%
 • zaza2 קולות

  2%
 • World of peace1 קולות

  1%
 • CodeSKN1 קולות

  1%

   
 
 

elya פרסם נושא חדש תחרות פרופילים

פורסם 24/06/2017

                                                                                   תחרות פרופילים שלב א
                    אהלן חברים, אחרי הרבה זמן שלא פתחתי אשכול באתר הזה מתוערר אצלי חשק לדעת למי יש את הפרופיל הכי יפה באתר.
      . ולכן החלטתי לשתף גם אתכם בנושא - באמצעות תחרות פרופילים שמתחילה לעת עתה, רק שימו לב שזו תחרות מפוצלת                     

            כלומר: זו תחרות אשר מתחלקת לשני שלבים נפרדים, על מנת להפוך את התחרות הזאת לכמה שיותר מעניינת מהתחרות הקודמת לה.
                                              ששלב זה יעסוק "אך ורק בריבוי הצעות", שמה שאתם צריכים לעשות זה להציע הצעות.
                         
במילים אחרות: כל אחד נותן לי הצעה כאן, אבל רק אחת משלו לרקע שהוא הכי אהב - באמצעות תיוג כתיבת שם המשתמש
                                                                         או לינק לעמוד האישי של המשתמש בתגובה שלכם.
                                              
                                                  

                                                                  Image result for competition png

                                                                                      

                                             הערה: חשוב לי לומר לכם, שאם במידה ויצא שמשתמש אחד רצה להציע הצעה לרקע שהוא אהב.
                                                           ויצא שכבר מישהו אחר הקדים אותו, וכתב את אותו הצעה שהוא רצה להציע.
 אז      אותו אחד שהגיב ראשון הצעתו מתקבלת, אך זה שהגיב שני, לא יוכל לתת עוד הצעה נוספת במקומה, אלא פשוט לא יתן הצעות כלל.
                                           כי כל המטרה של השלב הזה היא: "שתציעו את עמוד הפרופיל הכי יפה שניתקלתם בו עד עכשיו".
 

                                         וכעת שימו לב: השלב הזה זה שלב זמני וקריטי מאוד, כי אין לי שום צורך למשוך את הזמן בשלב הזה.
                                                       לכן אבקש מכם שנסיים את השלב הזה כמה שיותר מהר, בלי מריחת זמן מיותרת.  
                                                על מנת שנגיע לשלב השני עם כל האמצעים הדרושים, ולהתנתק מהשלב הזה באופן מוחלט.

                                                                         
אז שתהיה לכם תחרות פורייה ומהנה לכולם
                                                                                           והכי חשוב: תהנו!

        

 

elya פרסם נושא חדש תחרות הז'אנרים האחרונה של אנימה ספין

פורסם 18/01/2017

ערב טוב לכולם וברוכים הבאים לכל קהילת אנימה ספין!

אז הנה חברים הגענו לשלב האחרון שסוגר את תחרויות האנימה, ופותח לנו את הפתח לקראת תחרות הגמר הגדולה.

אז כפי שידוע לכם> כבר עבר הרבה זמן מאז תחרות האנימה השביעית, וכעת הגענו לשלב של התחרות הזאת~

הנקראת לפי הכותרת תחרות הז'אנרים האחרונה ~ שזו תחרות האנימה השמינית.

 

 

אז חברים לפני שאני יאמר לכם את הז'אנר שהוחלט להוביל את התחרות הזאת, ארצה לדבר איתכם על התחרות הזאת במובן הכללי.

אז מכיוון שזו התחרות האחרונה לפני הגמר, רציתי לחזק את התחרות הזאת בהיבט נוסף.

כלומר שלא יהיו שינוים בתחרות הזאת, אלא אני ארצה עוד משהו שהוא אינו חובה, אך אני אשמח אם תעשו את זה.

פרט לכך שאתם מצביעים "עבור הז'אנר האהוב עליכם", אז אשמח שגם תתנו עוד שתי אנימות שאתם מאוד אוהבים בז'אנר שנבחר בתחרות הזאת.

שאתם לא מצביעים להן, אלא רק מוסיפים אותן לכאן. ואם אתם שואלים אותי מה הצורך בזה?!

אז זאת מסיבה פשוטה שאני רוצה שהתחרות הזאת, לא תהיה רק תחרות - אלא גם למזג אותה בהיבט כפול.

במילים אחרות שיהיה כיף לכולם, "לא רק למשתתפים אלא גם לצופים" כיוון שיש משתמשים שמחפשים אנימות טובות להמלצה.

וכאן זה מקום טוב למציאה מחמת שזו תחרות שלוקחת את האנימה המנצחת, כלומר את האנימה שהכי הרבה הצביעו עליה.

שזה אומר שאם הכי הרבה הצביעו עליה, אז יש משהו מיוחד באנימה הזאת שיכול לעורר גם את סקרנותכם, ובאמת שווה לכם לנסות ולצפות בה.

ולכן רציתי שתוסיפו בנוסף לכך> "חוץ מהאנימה שבחרתם" עוד שתי אנימות, ולא יותר מזה האהובים העליכם בז'אנר שנבחר לתחרות הזאת.

בכדי שיהיה יותר כמות אנימות אהובות כאן שאתם הצופים תוכלו לנצל זאת ולנסות אותן - במקום לטרוח ולחפש אנימות להמלצה.

 

 

וכעת ניגש לרעיון המרכזי של התחרות הזאת שהז'אנר שנבחר לתחרות הזאת הוא <פעולה> שזה הז'אנר המתאים ביותר בתחרות הזאת.

בעקבות שמדובר בז'אנר קצת מורכב בניגוד לשאר הז'אנרים האחרים שאומנם זה לא הז'אנר האהוב על הכולם.

אך זה הז'אנר שיש שם כמות רבה מאוד של אנימות שאנשים מאוד אוהבים לצפות.

מחמת שז'אנר פעולה משתלב הכי טוב עם כל הז'אנרים האחרים, ויוצר דילמה (בעיה) כשאתם באמת בוחרים לכם אנימה בז'אנר פעולה.

לכן אבקש ממכם שבחירתכם תהיה ברורה לחלוטין, ותצביעו לאנימה שאתם הכי אוהבים בז'אנר פעולה!

אז חברים היינו כאן> וכעת נפתחה תחרות האנימה השמינית והאחרונה המביאה את השלב האחרון לפני תחרות גמר האנימות הגדולה.

שתחרות הגמר תהיה התחרות הטובה ביותר שתהיה, ולכן תנצלו את התחרות הזאת, כי כל הצבעה שלכם באנימה שהכי האהובה עליכם.

משפיעה במידה רבה מאוד על תחרות הגמר> כך שהכל תלוי רק בכם חברים.

 

 

 

                             אז חברים איזו אנימה תיקח את התחרות הזאת כאנימה המנצחת בז'אנר פעולה?

              והאם בכלל תצליחו לנחש איזו אנימה תיקח את התחרות הזאת? כי הכל יחכה לכם בתוצאות התחרות!

                          אז שיהיה לכם בהצלחה חברים באצבעתכם, וזכרו שזו תחרות הז'אנרים האחרונה!  

  

elya פרסם נושא חדש הסברים וחוקים בנושאי כנסים ומפגשים

פורסם 16/01/2017

פורום כנסים ומפגשים
אז שלום לכם וברוכים הבאים לכולם. 
כחלק מפורומי קהילת האנימה ספין, הוחלט לפתוח את האשכול הזה בכדי להתמקד בנושאי כנסים ומפגשים.
מטרת האשכול הזה היא לרכז את כל מה שמותר\אסור\מומלץ\כדאי לעשות בנושאי כנסים ומפגשים.
כלומר הוחלט לתת לנושאי הכנסים והמפגשים חשיפה רבה יותר, ולרכז את כל הנושאים הללו במקום אחד.
שיתר על כן אתם ראשיים לדבר על כל מה שקשור לנושאי כנסים ומפגשים המייצגים את תחומי העניין של הקהילה.
והחשוב ביותר שתהנו חברים!

 

חוקי פורום כנסים ומפגשים 

1. אין להגיב הודעות ספאם או לפתוח אשכולות ספאם - בנושאי כנסים ומפגשים ובכללי.

 2. אין למרוח את הכותרת, אלא לכתוב כותרת עניינית וברורה.

3. אין להקפיץ נושאים אשר סוף הדיון שלהם התרחש מלפני חודש ומעלה. במקרה הצורך יש לפנות אל צוות הפורום בכדי לאשר את ההקפצה.

4. אין לרדת\להעליב\לקלל משתמש כלשהו, אלא אם ישנה בעיה - נא לפנות אל משגיחי הפורום.

5. דאבל פוסטים אסורים ללא אישור משגיח.

6. כל המעוניין לפתוח אשכול חדש בנושא אירגון מפגש - מתבקש לקבל אישור ממשגיחי הפורום.

שימו לב - אי ידיעת החוקים אינה פותרת מעונש​!

elya פרסם נושא חדש פורום אנימה\מנגה |

פורסם 09/01/2017

פורום אנימה ומנגה

בפרומם הנ"ל אתם מוזמנים לפתוח אשכול שתקף על אנימה או מנגה.

כלומר הבמה היא שלכם; מוזמנים לדון על דבר מסוים\לשאול שאלות\עזרה\סתם לדבר. 

*אך זכרו תמיד להיצמד לנושא של האנימה או המנגה*

כמו שאמרתי הבמה היא שלכם, ואתם ראשיים לדבר על איזה נושא שתרצו על מנת לשנות את האווירה, ולהתגבש בין גולשי האתר.

מקווה שתפיקו את המיטב והמירב מהאשכול הזה, והכי חשוב, תהנו חברים! 

 

חוקי אנימה ומנגה

1.  נושאי אנימה: יש לדבר אך ורק על נושאם שקשורים לאנימה, ולא לנטוע לכיוון אחר!

2.  נושאי מנגה: יש לדבר אך ורק על נושאים שקשורים למנגה, ולא לנטוע לכיוון אחר!

3.  אין לערבב נושאי אנימה ומנגה באותו נושא אנימה או מנגה שהוצב לדבר עליו באשכול!

4.  יש לדבוק בנושא של אשכול אנימה, מותר קצת לסטות מהנושא, אבל לא להגיע למצב של שתי נושאים, אלא לדבר על הנושא המקורי שהוצב עליו.

5.  יש לכתוב כותרת אמיתית (אנימה או מנגה) שמדברת על הנושא שלכם, ולא  לסטות מהכותרת לנושאים אחרים!

6.  אין לעשות ספויילרים בנושאי אנימה, בלי להשתמש בסימון הספויילרים! 

7.  מותר להביע דעה בנושא אנימה ומנגה, אבל להביא אותה בצורה נעימה ומכובדת!

8.   אין להעליב אנימה של מישהו אם הוא חפץ בה, ואוהב אותה בנושא שלו!

9. אין לדבר על אנימה בנושאי מיניים וכל זה, כי שימו לב באיזה קהל אתם עומדים!

10.  אין לפרסם ולהפיץ בפורומי אנימה, דברים גסים כמו פורנוגרפיה... וכדומה!

 11.  כל אשכול יכול להכיל שתי בקשות בנושאי אנימה, שאין לבקש יותר מזה! 

12.  במידה ואתם עושים סיקור "למנגה או אנימה", תקפידו לעשות את זה בלי לתת ספוליירים, שהסיקור הוא למעשה בשל להביע את דעתך, כלפי אחרים לשם נסיונך בהמלצתך. אין שום צורך בהרחבת הסיקור יתר על המידה- רק על הדברים שימשכו את הצופיים לקרוא את  סיקורכם. <- קבלו זאת כהמלצה!

 

שימו לב - אי ידיעת החוקים אינה פותרת מעונש​!

elya פרסם נושא חדש תחרות האנימה השביעית של אנימה ספין

פורסם 05/01/2017

ערב טוב לכולם, וברוכים הבאים לתחרות האנימה השביעית של אנימה ספין~

לפני שאני אכנס אתכם לנושא של התחרות הזאת, אני ארצה לקחת את הזמן, ולומר לכם כמה מילים על תחרות הגמר. 

אז כידוע לכם, וכבר אמרתי את זה בתחרויות הקודמות, אך אחזור על זה עוד הפעם והדגיש את מילותיי, "שתחרות הגמר הגדולה בפתח".

כלומר שאנחנו כבר נמצאים בשלבים האחרונים של תחרויות האנימה והתפתחותיה, ומתקדמים ממש לשלב האחרון של תחרויות האנימה.

כפי שכבר אמרתי לכם שאני לא הולך לערוך תחרות על כל ז'אנר, בעקבות שזה מן הסתם יהרוס את תחרות הגמר.

ולכן בכוונה אני עורך את תחרויות האנימה על ז'אנרים כלליים בתחום האנימה, וחוסך את הטריחה בז'אנרים שאין צורך להוסיף אותם לתחרויות.

על מנת שתחרות הגמר תהיה בהרבה יותר מושלמת ואפקטית לכולם, ואהיה אפשר להפוך אותה לאתגר גדול במיוחד עבורכם.

ובשל כך יהיו הרבה הפתעות בתחרות הגמר, מה שלא ראיתם עד עכשיו יצפה לכם בתחרות הגמר.

 

וכעת ניגש לרעיון של התחרות הזאתי שחשבתי הרבה זמן איזה ז'אנר כדי לערוך הפעם, אבל כבר הגעתי להחלטה הסופית,.

שהז'אנר שנבחר להיות נוכח בתחרות הוא... מדע בדיוני!

והנה קישור בכדי להקל עליכם, שתחליטו החלטה ברורה על איזו אנימה אתם באמת מצביעים בז'אנר של מדע בדיוני.

https://myanimelist.net/anime/genre/24/Sci-Fi

 

 

                     וכעת איזו אנימה תיקח את תחרות האנימה השביעית כאנימה הטובה ביותר בז'אנר מדע בדיוני?!                 

                          הכל ילך לפי כמות הקולות הגדולה ביותר מקרב המצביעים באנימה שהכי הרבה בחרו בה!

                       סגירת התחרות ותוצאותיה יהיו אולי מחרתיים, אז שיהיה לכם בהצלחה חברים באצבעתכם~

elya פרסם נושא חדש תחרות אנימה השישית~ נפתחה

פורסם 31/12/2016

                 ערב טוב לכל משתמשי אנימה ספין, וברוכים הבאים לפתיחת תחרות אנימה השישית 

 

כמה מילים לפני שאני יאמר לכם את הרעיון של התחרות הזאת, בכדי להבהיר לכם מספר מילים לקראת תחרות הגמר הסופית.

אבל לפניכן~ תאמת רציתי לפתוח כבר שלשום את התחרות הזאת, ובנוסף עוד תחרות בכדי להגיע כמה שיותר מהר לשלב של תחרות הגמר.

אבל לא יכולתי לפתוח את שני התחרויות הללו עקב שהייתי חולה אז העדפתי לא לנגוע במחשב, אבל בפיצוי על כך אעשה זאת היום.

וחברים לא נשאר עוד הרבה זמן לקראת תחרות הגמר תתאפקו עוד קצת, מפני שאנחנו יותר קרובים מאשר רחוקים מתחרות הגמר.

אז פשוט תחזיקו מעמד לעוד תחרויות שאני אערוך כאן, בכדי שנגיע לתחרות הגמר בצורה הכי טובה שאוכל לעשות לכבוד קהילת אנימה ספין.

וכעת ניגש עכשיו לנושא התחרות כפי שכבר הבטחתי לאדון זורו (חברון) בתחרות הקודמת שהרעיון של התחרות הזאת תהיה על ז'אנר פנטזיה.

אז חברים איזו אנימה הכי אהובה עליכם בז'אנר פנטזיה? הצביעו עליה, ותפרסמו אותה כאן לאצבעתכם.

וכעת איזו אנימה תיקח את התחרות הפעם? והאם בכלל תצליחו לנחש איזו אנימה תנצח הפעם? כי אני רק יאמר לכם שהכל ילך לפי הצבעתכם.

                           *אז שיהיה לכם בהצלחה חבר'ס, ותקחו את התחרות כבאסה שנאכל אותה בסבבה*      

                                                   *שנה אזרחית טובה ומוצלחת לכל קהילת אנימה ספין*            

elya פרסם נושא חדש תחרות אנימה החמישית, הצטרפו!

פורסם 27/12/2016

                                                  ערב טוב לכל גולשי אנימה ספין 

והנה אנחנו הגענו לשלב החמישי לתחרויות האנימה, וצועדים בגדול לעוד צעד לקראת תחרות הגמר הסופית והטובה ביותר!!! 

ישנם אנשים שיחשבו: מה כל כך נחוץ לי בלפתוח עכשיו את התחרות, הרי זה לא כמו תמיד כפי שאני עושה בדרך כלל...

פותח תחרויות אחרי זמן רב, אז חברים, "כן אתם צדקתם" אכן זה נחוץ לי, וזה נחוץ לי לעשות את זה בשבילכם, ולא בשבילי.

ולכן אני יושב כאן, ופותח לכם את תחרות האנימה החמישית, ומזרז לכם את התהליך כדי שנוכל להגיע לתחרות הגמר כמה שיותר מהר!!!

 כפי שאמרתי לכם בתחרות הקודמת, שאני צריך את התחרויות האלה בכדי לשלב אותם, וליצור בעזרתם את תחרות הגמר הטובה ביותר!!!

אבל אני לא אגיד לכם את הסוד של תחרות הגמר אשמור לכם אותו כהפתעה, ועכשיו לנושא התחרות, הרעיון של התחרות הזאת הוא... :thinking:

 מה אנימה הכי אהובה עליכם בז'אנר מיסתורין? הציגו אותה כאן כהצבעתכם! אתם יכולים להוסיף גם את הדעה שלכם לגבי האנימה שלכם.

כן אני יודע שלא כולם אוהבים מיסתורין, אז זה בסדר, כי בכל מקרה אני לא אפתח תחרות לכל ז'אנר, במיוחד שאנחנו קרובים לתחרות הגמר.

  אז חברים איזו אנימה תיקח בתחרות הזאת כאנימה הטובה בז'אנר מיסתורין? הכל ילך לפי כמות התגובות באנימה שהכי הרבה בחרו בה.

                                שהיה בהצלחה חברים בהצבעתכם בתחרות הזאת!!! 

                                                חג חנוכה שמח לכולם!!!

 

elya פרסם נושא חדש תחרות האנימה הרביעית | והמשך לשלב הבא לגיבוש התחרויות

פורסם 22/12/2016

                                 אהלן חברים, והנה אנחנו בפתיחה לשלב הרביעי לתחרויות האנימה!!!

          יש לי על מה לדון איתכם היום לפני שאני מתחיל את נושא התחרות, ולכן הנושא כאן יהיה ארוך מאוד עם חפירות.

       לכן תשתדלו לקרוא ולהבין כמה שיותר את הנושא של היום, כי הוא הנושא החשוב ביותר מכל התחרויות שעשיתי עד כה.     

אממ כולכם ראיתם שכתבתי בכותרת של היום "המשך לשלב הבא לגיבוש התחרויות" ובכן מה זאת תומרת "לגיבוש התחרויות"...?

אז בדיוק לעניין הזה רציתי להיכנס איתכם אליו, זה אומר שהאפקטים של כל תחרויות האנימה שעשיתי עד עכשיו משתלבים לצורה חדשה.

במילים אחרות הולכת להיות בקרוב הכרזה לסיכום תחרויות האנימה, כלומר תחרות הגמר האחרונה לסיום תחרויות האנימה שעשיתי עד עכשיו.

            *ואני מודיע מראש שתחרות האנימה האחרונה לסיכום הגמר, תהיה התחרות המוצלחת, והקשה ביותר עד כה*

   ולכן מפני שתחרות הגמר תהיה התחרות הטובה ביותר, אני אצטרך את עזרתכם בעניין הזה, שאתם תגיבו ותצביעו לתחרויות שאני עורך.

בגלל שכל התחרויות האנימה שעשיתי עד עכשיו, הם בעצם תהליך וקידום שמשלבת את כל תחרויות האנימה, לתחרות המסכמת והאחרונה שתהיה.

   ובגלל זה אני אפתח עוד תחרויות אנימה, כמו חמישית ושישית עד שאחליט לפתוח בהפתעה את התחרות האחרונה והמסכמת שתהיה בקרוב.

                  ולכן תשתדלו להגיב בתחרויות הללו, כמו התחרות הזאת שעוד מעט אני יאמר לכם את הרעיון של התחרות של היום.

ובגלל שאני יודע שיש כמה משתמשים חדשים באתר הזה, שלא ממש מכירים את נושא התחרויות, אז אתם מוזמנים לקרוא את הקדמה (המבוא).

https://www.anime-spin.net/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D/%D7%A2%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90/949

כאן אתם יכולים להבין במה מדובר למי שלא מכיר את התחרויות הללו, ואתם מוזמנים לפנות עליי, ולשאול אותי אלף שאלות אם לא הבנתם משהו.

                        וכעת נעבור לנושא שלנו, התחרות של היום תתבסס על איזו אנימה אתם הכי אוהבים בז'אנר של פסיכולוגי 

         כמובן אתם יכולים להגיב על אנימה שיש בה ז'אנר פסיכולוגי ביחד עם עוד ז'אנרים נוספים, וזה בסדר גמור, וזה אפילו טוב יותר.

  רק שזה ישקף את הז'אנר שנבחר לתחרות הזאת, ותזכרו שכל תגובה שלכם בנושא הזה, שווה זהב ומעלה ומקדמת את רמת תחרות הגמר. 

 כי כל תחרות שאני יעשה, זה תהליך וניצול לתחרות המסכמת וטובה ביותר שתהיה עד עכשיו, לכן תנצלו את התחרות הזאת על ידי תגובתכם! 

 *וכעת מי תהיה האנימה הזוכה בתחרות האנימה הרביעית בז'אנר של פסיכולוגי, הכל ילך לפי דעתכם, ואת זה אנחנו עוד נראה*

                                      שהיה לכם בהצלחה חברים והמשך יום טוב!!! 

       

 

  

 

 

 

 

   
           

elya פרסם נושא חדש !!!!!!!happy birthday to number person one   

פורסם 23/11/2016

חברים, היום יש יום הולדת ה19 לחברינו היקר והנפלא שאין כמוהו בעולם (david21)!!!:clap::clap::clap: :tada::tada::confetti_ball::balloon::confetti_ball::gift::gift:

מאחל לך הצלחה בצבא ובחיים ובחיי אושר ואושר לכל החיים, וכמו כן אתה חבר שאין כמוהו!!!

 והעיקר תהנה מהחיים ובהמשך קורות חייך!!!:smile::smile::smile: