אודות

 • אל תקלקלו את מה שיש לכם עם שאיפות על מה שאין לכם, זכרו שגם מה שיש לכם עכשיו, פעם היה חלק מהדברים אליהם השתוקקתם
 • חיית/ל הלילה
 • חייל בצה
 • אי שם במקום ירקרק ושקט
 • 220
 • זכר
 • בן 21
 • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24
 • סה"כ: 24
 • פרקים: 0

elya הגיב בפוסט של elya

פורסם 24/10/2019

שלומי מעולה! ^^
מה איתך? איך עברו עליך החגים? אני רואה שאתה עוד מחובר לכאן, הא? P:

elya הגיב בפוסט של elya

פורסם 24/10/2019

הו הו חחחח, עכשיו כשאני מסתכל על התגובות שלנו אני נזכר למה מגיע לי לראות את עיניי הדולר האלה שלך ^^

בקיצור אחי, באתי הנה לבקר אותך היום :)
פשוט זה זמן טוב עכשיו :wink:

elya הגיב בפוסט של elya

פורסם 09/07/2019

אני מבין מה אתה אומר, אבל בוא נראה אם זה באמת מה שיהיה P:

elya הגיב בפוסט של elya

פורסם 09/07/2019

זוהי כבר תעלומה בפני עצמה לגבי אם אני אחזור ~

elya

פורסם 09/07/2019

<פוסט פרישה> שלום וברכה חברים!
מלפני בערך חודש פרסמתי כאן פוסט שבו העדכנתי אתכם על פרישתי מן האתר. אני מניח שכמעט אף אחד אי פעם מכם ציפה שאכתוב פוסט כזה באחד הימים, אבל אני מקווה מאוד שבסופו של יום הדברים שלי בפוסט הזה יתקבלו כאן על כולם.

חברים יקרים, אני משתמש שהגיע הנה לקהילה הזאת מאתר: "שיפודן ישראל"
כשדוד העלה פוסט באתר אשר בו הוא מסר על העברת האתר שיפודן ישראל אל אנימה ספין. ואני אם נדבר בכנות בתקופות הראשוניות שלי פה באתר לא עשיתי יותר מדי, מלבד כמה נושאים "חסרי השקעה" ועוד הרבה שטויות כאן בכדי להשתלב יחד עם הקהילה.
לאט לאט מכאן והלאה אני התחלתי קצת יותר להתקדם. "תחרויות האנימה" אם הייתם כאן בזמנו וזוכרים את זה, למרות שאם תשאלו אותי אני אגיד לכם שאני דיי מאוכזב מעצמי מכל התחרויות האלה. אלו בעצם היו התקופות שהייתי ברמה לא מי יודע מה XD, אולם למען הסר ספק הזמן שבו באמת התחלתי לקחת את המושכות לידיים, ולהתעלות על עצמי הרבה יותר - היה בהיותי כחבר צוות בהנהלת האתר. אני מאז ומתמיד, ובמיוחד כחבר צוות דגלתי על גיבוש וחיבור ככל יכולתי ועד כמה שהייתי מסוגל בין כמעט כל משתמשי הקהילה ובעיקר עם החדשים. הייתי תמיד מגיע אליהם ועוזר להם להתקדם באתר: בין אם זה נושאים מסויימים שהם היו רוצים לפתוח, דיונים, סיקורים, הסבר על איך משתמשים באתר וכדומה. אני יכול להגיד לכם חד משמעית שזו לא כל כך הייתה עבודה קלה, כי הייתי מגיע הביתה פותח את המחשב, ורואה 20 הודעות ומעלה שלא נענו, אך אני מוכרח לומר לכם שאיני מצטער על אף ורגע ורגע. זה אפילו שימח אותי לראות שיש הרבה משתמשים שהיו זקוקים לי.
תראו חברים, אני לא מספר לכם את זה כדי לעשות היסטורה עליי, אלא אני מספר את זה מהסיבה שאם יש פה משתמש שרוצה להתקדם באתר הזה - אני מאחל לו להוסיף ולהתקדם עוד ועוד, מכיוון שתמיד כיף לראות משתמש שבעבר התכנים שלו היו על הפנים, מה שבעתיד והרצון שלו לקדם את עצמו בקהילה, יהיה מה שעוד יהפוך אותו ואת תכניו ללהיות מבין האיכותיים ביותר באתר הזה. אני אישית ניסיתי להעניק כאן כמה שיותר כמעט לכל אורך הדרך ובעיקר בפן החברתי (היום כמובן זה מתבטא אצלי בשיחות מוטיבציה XD). וכעת, אני מוכרח להגיד לכם שכבר אין לי שום סיבה טובה להיות כאן, מה גם שאני בן אדם אשר נופלים עליו כל כך הרבה דברים על הראש. אני יודע שיש פה אנשים שאוהבים שאני מדבר איתם, ובמיוחד אותם החברים שגוערים בי לא לפרוש, אך אם לומר את האמת זה כבר נהיה לא נעים לגלוש במקום שכבר הספיק לך ממנו. 
אתה מרגיש שזהו, פה אתה צריך לסיים את המסע שלך. אחרי הכל: לכל התחלה חייבת להיות לה גם סוף מתישהו, אבל אל תדאגו כל כך, אני עוד אבקר מדי פעם לפעם ובפרט במועדים ובחגים.

אז חברים יקרים, לפני שאלך ואאחל דרך צלחה, אני רוצה להגיד לכם דבר אחרון. "אל תשכחו את שיחות המוטיבציה אשר הקמתי פה בין אם בפומבי או בפוסטים" הרבה משתמשים כאן פנו אליי, ואמרו לי שזה עזר להם. ואני באמת מאוד מקווה שהשיחות שלי אכן תרמו כאן בכללי במידה כזו או אחרת, אך בעיקר חברים תשננו שוב ושוב את אותם המסרים המרכזיים שאני מעביר. זה יכול לעזור לכם הרבה להמשך הדרך, כי המסר הדומיננטי מכל שיחות המוטיבציה הללו זה להראות לכם:
"שאם עושים החלטה הטובה, ונחושים לעשות אותה עד הסוף, אז אתם ברגע אחד יכולים לשנות את כל החיים שלכם לטובה."
אני רוצה להשאיר לכם בפוסט הזה את כל השיחות שכתבתי מתחילה ועד סוף הדרך. ככה שאם תרגישו שאתם צריכים את זה ברגע הנכון, אז זה כבר יהיה לכם פה מונח. (קישור לחיץ) 

שיחות המוטיבציה בפומבי:

 1. המסע אל האני הפרטי
 2. שליטה ברגשות
 3. התמודדות מול ביקורת

שיחות המוטיבציה בפוסטים:

 1. הערך שלך
 2. פסגות ועמקים
 3. אל תהיה בונה

חברים יקרים, אני מאחל לכולם דרך צלחה בהכל מכל. 
שהמסירות, הנחישות, השאיפה להיות יותר ממה שאתם תהיה תמיד בכם לכל אורך הדרך. 
אני אישית שמח מאוד שיצא לי להכיר כאן אנשים מדהימים באשר לכל אחד וייחודיותו. (למרות שרובם כבר פרשו XDׂ) תכלס, אני באמת מרגיש שהצטיידתי כאן בצידה לדרך, ובעבור הצידה הזו היה בהחלט שווה לעבור את כל המסע הזה כאן... באמת תודה^^

שלום ולהתראות חברים :raised_hands:

elya הגיב בנושא [תרגום שיר] תמונת קיר של שד ארגמן סבלני

פורסם 08/07/2019

וואו, אני ממש לא יודע מאיפה להתחיל את התגובה שלי מרוב שאני כל כך התפלאתי מביצוע העבודה המפליאה הזו.
קודם כל ליה, אני חייב להגיד לך שמאוד התחברתי למילים של השיר. השיר עצמו הוא כמובן 10/10, ממש עינג לי את האוזניים. בייחוד שהיום יש לי ברדק והרבה דברים על הראש, ואני קצת בשל כך לא כל כך שלוו עם עצמי, אבל השיר הזה והמילים שבתוכו (שאגב העלו לי לראשי הרבה תובנות ומסקנות. אני מהאנשים שהראש שלהם עובד בצורה ניתוחית. תמיד אוהב להתבונן בעומק של הדברים כדי לקחת את זה איתי לחיים XD). חייב להגיד שזה פשוט כל כך עורר בי אנרגיות חיוביות, והחזירו לי את מה שאני היום איבדתי, את השלווה ^^

העריכה והתרגום היו כמובן מרהיבים, נורא אהבתי! ודבר נוסף שהוא היה כל כך בנוי באופן מקצועי בעיניי זה חלקי הדיאלוג שהיו בשיר, ואת ההשלמות. זה למען האמת הוסיף המון לשיר ולהאווירה הכללית, ממש אהבתי לראות את זה (:

עבודה מקסימה עשית ~
תודה רבה לך על שיתוף השיר, ובהצלחה לך בשירים הבאים :raised_hands:

elya הגיב בפוסט של Ashifu-Sama

פורסם 07/07/2019

יש לי שאלה אליך אסיף בעקבות הפוסט הזה:
כיצד אתה מודד סדרת אנימה ומנגה על מנת שזה באמת יחשב כתוכן איכותי עבורך? באיזה אספקטים אתה בעזרתם מודד כדי להשיג את זה? מעניין אותי לשמוע את התשובה שלך ~

elya הגיב בפוסט קיר של 天使&サタン~♡☆

פורסם 07/07/2019

שלא תבהילי את בלו-צ'אן עם הכתב העצום הזה :scream:

elya הגיב בפוסט של Plonter

פורסם 07/07/2019

ברוכה הבאה ^~^

elya הגיב בנושא שריפת הבית של המטפלת המתעללת

פורסם 07/07/2019

זוהי גם כן פרשה אשר ממש לא מוצאת חן בעיניי. אני נגד שני המקרים באופן נחרץ.
נתחיל קודם כל עם הגננת המתעללת: אחד הדברים שאותי אישית הכי מתועבים ומקוממים בעיניי, זה שילד קטן עובר על בשרו התעללות מזעזעת ואגרסיות על ידי המטפלת שלו. הדבר הזה עוד עלול להשאיר לו צלקת נפשית אשר תישאר בו למשך שנים ארוכות, מה גם שזה פוגע אבסולוטית בהתפתחותו. כל שכן ילד רך ורגיש שאצלו הצלקת עלולה להישאר בו כמעט לכל שארית חייו. 

עכשיו, לגבי שריפת ביתה של המטפלת.
המעשה הזה הוא ללא ספק מעשה ברברי ובלתי חוקי. מדוע השכנים אמורים לסבול מההתלהמות הזאת? מה להם ולעסק הזה בדיוק? זה לגמרי לסכן אנשים חפים מפשע, ולגרום גם להם נזק רב בביתם. יתרא מזאת, אני לא מבין למה אותם אלה ששרפו את ביתה נאבקים באלימות, אך הם בעצמם פועלים באלימות. צביעות! זה לבטח לא יוציא דבר וחצי דבר טוב. בייחוד ששמעתי שכמעט שתי בנותיה המהוממות של אחת שכנות הדירה היו עלולות להישרף, אך בנס הן ניצלו. מי שגרם להיווצרות השריפה הזו גם הוא וגם המטפלת יהיו מחוייבים להיעמד לדין.
 

elya פרסם הודעה אצל Hila~chan

פורסם 05/07/2019

היי הילה-צ'אן, יום הולדת שמח (:
אם הייתי יודע על זה לפני הייתי טורח להכין לך ברכה טובה, אבל אני מקווה שאת תסתפקי בזה XD.

:confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

מהיכרות שלי איתך אני מוכרח לפרוק ולומר לך שאת משתמשת מושלמת לשיחה.
 את נורא חביבה ואפילו גם מצחיקה. תמיד ברוב שיחותיי איתך אני יוצא עם חיוך זך על השפתיים. באמת שלהכיר אותך הייתה פשוט מתנה גדולה מאוד בעיניי ^^
וכעת אני רוצה לאחל לך לרגל יום הולדתך שיתגשמו כל משאלות ליבך. שאושר, חיוכים ובריאות ישררו תמיד בחום סביבך. שתגיעי רחוק, ותכבישי כל יעד וכל חלום שאי פעם רצית לרכוש אותו לעצמך, ואיך אפשר שלא לאחל לך המון איחולי דרך צלחה בהכל מכל, ושמחת חיים לכל שארית חייך D:

 :confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

המון המון המון מזל טוב, הילה-צ'אן :blush:

elya הגיב בנושא מחאת האתיופים - דיון

פורסם 05/07/2019

עד כמה שאני שומע על זה ממכרים, חברים, קרובי משפחה. חייב אני להגיד גם מספר דברים על מחאת יוצאי אתיופיה.
סיפור ההפגנה מחולק ועומד על כמה גרסאות, אז בואו אני אעשה קצת סדר כדי להתמקד סביב סוגיה נקודתית אחת. בראש ובראשונה, נקודת הפריצה המרכזית של המחאה ניצבת בהתמקדותה על הריגתו של צעיר אתיופי אשר נורה על ידי קצין המשטרה. המעשה הזה הוביל באופן בלתי נמנע לסערת רגשות וכאוס מרתיע מצד בני העדה האתיופית.

דעתי היא שהמחאה הזו אכן באה ממקום אשר יש בו משהו מוצדק. הרי רוב האכלוסייה האתיופית פה בארץ חשה שמופנה כלפיה אפליה על רקע גזעני, אבל לראות לאן זה הוביל ועד לאיזה אירועים זה התקדם - פה זה כבר חצה את הגבול של הקו האדום.
מצד אחד, נכון ניתן להבין אותם, אפשר לדעת מאיזה מקום אותנטי זה מגיע.
אולם מצד שני, אני סבור שאי אפשר גם להתעלם מטענתו של השוטר אשר הרגיש מאויים על פי סיפורו. תגובתו של Blago מחדדת אף הרבה יותר את העניין. כך שאני מעדיף כבר לוותר על לדבר על זה, אך מה שארע בהפגנה הזו ברחבי הארץ היא כבר פשוט יצאה מכלל שליטה, והגיעה לרמות מופרזות למדי: נחסמו במשך שעות צירי תנועה מרכזיים, צמתים וכבישים מרכזיים ברחבי הארץ (יכול להיגרם מזה סכנות ממשיות). לא זאת בלבד אלא גם נגרמו אבנים, פגיעת רכוש, הפכו ניידות ואף הציתו אותן, ונפצעו כ83 ומביניהם תשעה עוברי אורח בהתפרעיות הללו.
עצוב לשמוע את זה למען האמת, הדברים הללו מוציאים אך ורק שם רע לבני העדה האתיופית, ובטח שלא מוסיפים לה (שאגב, יש לי גם כמה חברים משם, ואני מחבב אותם מאוד. הם אחלה אנשים). כאן זה הרגיש לי שפשוט נאבד צלם אנוש.

elya הגיב בפוסט של Alter

פורסם 04/07/2019

אוי לי, איזה כנס אני פספסתי :confounded:
על כל פנים, הייתי עסוק פיזית לגמרי היום.

אחכה לפעם הבאה ~

elya הגיב בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם 04/07/2019

אהבתי מאוד את הפונט, יצא מקסים ^^
ואני רואה שלמאהירו יש לה כוחות טלפתיים, היא קוראת מחשבות  :thought_balloon::thought_balloon::thought_balloon:

elya הגיב בפוסט קיר של bravo six

פורסם 03/07/2019

דווקא רציתי להגיע, אבל מסתבר שלא הכל הולך לפי איך שאני רוצה. סורי :(
יש לי מחר יום ארוך במיוחד ומלא בכאבי ראש. 

תיהנה לך אחי^^