אודות

  • אל תקלקלו את מה שיש לכם עם שאיפות על מה שאין לכם, זכרו שגם מה שיש לכם עכשיו, פעם היה חלק מהדברים אליהם השתוקקתם
  • פיצה מן
  • חייל בצל, אממ סליחה *תיקון* חייל בצה"ל
  • יער המוות
  • 70
  • זכר
  • בן 20
  • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24
  • סה"כ: 24
  • פרקים: 0

elya

פורסם לפני 4 יום

שרשרת של מנגינות כל כך שקטות ושלוות.
מגדילות את תחושת הלב, ובכך הן מורידות את הדאגות והמתחים ^^

Mori123

פורסם לפני 5 יום

תתחדש על הפרופיל

elya פרסם הודעה אצל קאיידה

פורסם 06/01/2019

פשיייי, הבאנר שלך תפס לי חזק תעיניים, קלעת פחות או יותר לטעם שלי. 
אני מאלה שאוהבים את התמונות הקסומות של האיים, כשזה ממוזג עם אורות הכוכבים ^^

elya פרסם הודעה אצל star tail

פורסם 02/01/2019

מזל טוב ^^

Gamekillers

פורסם 02/01/2019

שלומות

elya פרסם הודעה אצל Senpai

פורסם 02/01/2019

לין אונליין, תגידי, אין חוק בתקנון שאומר: "כל הנעדר מספין הרי הוא בגדר באן?" זהו חוק ברזל צריך להיות, כי תראי, אני כבר נעדר מחוץ לספין מנמעלה לשבועיים, ואפילו עושה את זה מאות פעמים, ועדיין במהלך כל הזמן הזה, עוד לא יצא לי להיתקל בהודעת התקף לב הממתינה לי על הקו מאיזשהו מנהל לגבי ההיעדרות שלי, ואם כבר יש הודעת אזהרה בממתינה, אז בנינו זו לא הודעת אזהרה, זו הודעת "שלום" במקום שיעשו את זה במילה הפוכה לכיוני "מולש" רק בואי נחליף תמ' בפ' וזה יהיה "פולש" כי מי שנעדר אז הוא כבר יוצא מגדר האזרח, ונהפך לפולש :) אז איך זה שפולשים כמוני עוד נותרים כאן? איפה הבאן המגיע לי?

אני שנעדרתי מבית הספר לשבוע המורה זרק אותי הביתה לשבועיים. הוא השאיר אותי בדילמה בגלל זה. חזרתי לאחר שבועיים, שאלתי: "למה?" אמר לי קפץ הריבית, אתה לא מגיע שבוע אני זורק אותך לשבועיים. נוהל הריביות בזריקת התלמידים לבתים רק עולה ועולה, ואתה כמובן עוד מרחף לי. 

אז לין אונליין, תגידי לי, איך זה שלא קיבלתי ממך באן עד היום על היעדרות? היית צריכה מזמן לזרוק אותי מכאן בבאן, כבר אמרתי לך שמגיע לי באן מלפני המון, ועד עצם היום הזה לא ביצעת אותו. בקצב הזה אחוזי הריביות בתיק הבאן שלי רק יעלו, ואת בטח יודעת לאן זה יוביל "באן לצמיתות" P:

W. Minerva

פורסם 15/12/2018

שלום, מה נשמע?
איך החיים? איך אתה?
מזמן לא דיברנו (אני ואתה)
חרוזיי אוזלים, אצטרך להתחיל להחליף מילים!
אז לסיום, מה שלומך, אייל שכמותך ביער קסום?

Gamekillers

פורסם 14/12/2018

היי האם אתה יכול לדבר?

elya

פורסם 14/12/2018

אהלן גולשים יקרים ^^ מה שלומכם היום?
הרבה זמן לא העלתי לכאן פוסט כתיבה, אז הגיע הזמן לזה :) אבל הירגעו, זו לא שיחת מוטיבציה, אלא זה סוג של סיפור מקרה (תקרית) שאירע לי אתמול, ואני מעוניין לשתף אתכם בו מכמה סיבות.
אז חברים, בואו ניגש ישר ולעניין מבלי יותר מדי מילות פתיחה ^^


אתמול קרה לי מקרה אשר ממש מילא את ליבי באור זך.
אני נסעתי אתמול לראשון לציון לצורך עניינים שנדרשתי לסדר, ובדרך לשם כשאני נוסע עם הרכב אני רואה לפתע איזשהי בחורה הנמצאת בצד הקיצוני של הכביש עם הרכב שלה. כלומר, איפה שאסור לנסוע לאמצעי תחבורה. זה היה לי דיי ברור שהיא ניתקלה באיזשהי בעיה, אז עצרתי לידה ושאלתי אותה: "מה קרה? את צריכה עזרה או משהו?" אמרה לי: "כן! אני ממש צריכה עזרה. נגמר לי כל הדלק באמצע הנסיעה, ואני תקועה חצי שעה כאן." 
כמובן שזה היה נשמע ממש מוזר בעיניי כשהיא אמרה לי את זה, אבל החלטתי להתעלם מכל המחשבות המתרוצצות באותה רגע בראשי, אם כי רק מחשבה אחת הנשארה והייתה בעדיפות ראשונה אצלי, שזה כמובן להוציא אותה מהמצב הבעייתי אשר אליו היא נכנסה.
אמרתי לה: "תראי מה נעשה - תחכי פה בינתיים עם הרכב שלך, ואני אסע לחפש תחנת דלק קרובה כדי להביא הנה ג'ריקן (המכל הזה של המקרי חירום המיועד להובלת דלק או נוזלים אחרים)
אמרה לי: "אין שום בעיה, רק בוא תיקח תכסף ותשלם בעבור הג'ריקן." אמרתי לה: "לא לא מה פתאום, לא צריך, הכסף עליי. אני אשלם!" בכוונה רציתי לשלם, כי הייתה נראית לי מבואסת לגמרי, אז רציתי לעלות את מצב רוחה, אבל היא כמובן כמו שחלקכם חושבים רצת לעצור בעדי מלשלם XD. 
עכשיו, כל מי שיצא לו עד היום להכיר אותי פה, אז אני חושב שהוא יודע מספיק שאני מסוג האנשים שאם הם מחליטים משהו, אז הם הולכים עם זה עד הסוף ויהי מה. 
להתווכח עם טיפוסים כמוני בכדי לגרום לי לשנות את דעתי על הדבר הספציפי הזה אתם כמעט ולא תוכלו, כי זה פשוט יושב חזק בתת מודע שלי. 
אז אני כמובן מבלי להיכנס ליכוחים עד שיצאו לי מזה שיערות לבנות, פשוט לקחתי תרכב ונסעתי לחפש איזו תחנת דלק. והיא כזאת: "חכה רגע, חכה! אל תסע!" אבל אני כמובן המשכתי לנסוע, אף על פי שאני לא יודע כמה זמן זה יקח לי XD, אבל למען האמת, הצלחתי מהר למצוא תחנת דלק בניגוד למה שחשבתי לעצמי. ביקשתי מהמתדלק ג'ריקן, וסיפרתי לו את מה שקרה, שיבין שזה מקרה חירום XD.
קיצר, תקתקתי מהר את הכל, שילמתי מכספי, לקחתי את הג'ריקן, ונסעתי בחזרה אליה.
היא כזאת כל כך שמחה שהגעתי אליה מהר, ואם אתם חושבים שזה נגמר פה, אז לא XD.
באמצע שאני ממלא לה את הדלק באמצעות הג'ריקן, סיקרן אותי לשאול אותה שאלה, שאלתי אותה: "תגידי, איך זה שאת פה חצי שעה, ואף איש לא בא לעזור לך?" אז היא אמרה לי: "ניסיתי לבקש עזרה, אבל כולם לא שמים לב אליי, פשוט ממשיכים לנסוע. היה לי באמת מזל גדול שאתה נסעת פה במקרה. תודה לאל, אחרת אני באמת לא יודעת כמה זמן הייתי אמורה להיתקע פה עכשיו" 
בקיצור חברים, היא התחילה במהירות להתעורר לחיים לאחר מחשבות של: "יואו, מה אני עושה עכשיו? מה אני אעשה?" היא פשוט ממצב של בן אדם חסר תקווה, הפכה בין רגע לכל כך אובייקטיבית ומאושרת, והיא חייכה חיוך שאני מאחל אותו לכל אחד מכם ^^


ובכן חברים יקרים, מדוע סיפרתי לכם עכשיו את כל הסיפור הזה?!
אני מניח שכל מי שיצא לו לקרוא מסיפוריי ומשיחות המוטיבציה שלי יודע שיש לי תכלית לכל פוסט כתיבה שאני מעלה. אם כן, מהי סיבת התכלית שלי להעלת הפוסט הזה? אני אגיד לכם.
הקשיבו טוב קוראים יקרים, את מה שאגיד לכם עכשיו אבקש מכם להפנים ולקחת את זה במשך כל אורח חייכם. אשמח מאוד גם אם תשתפו את זה עם שאר חבריכם ^^
אפתח כעת את מילותי במילים האלה: אנו במובן הנפשי כבני אדם החיים בעולם - אוהבים לחפש  ולהשיג דברים הנוגעים לרכישת המשאלת לב שלנו, כי טבע האדם בעולם זה לרדוף אחר משאלות ליבו. משאלות אשר אנו חושבים שימלאו אותנו, ויתנו לנו לקום למחרת בבוקר עם סיבה טובה.
שמעו טוב: שלווה, הנאה נפשית, ושביעות רצון אישי. כל זה אפשר למצוא במספר דרכים או תחומים בחיים, אך ישנו דבר אחד בעולם אשר יספק לכם את שלושתם יחד, והדבר הזה זה פשוט לפעול למען האחרים, להטיב לאחרים, לעזור לאותם אלה הזקוקים לעזרתך מתוך רצון אשר באמת בא מליבך.
האמן לי אחי היקר, אין לך מושג כמה זה ימלא אותך.
אתה לפתע תשכח את הבעיות של עצמך מרוב שזה ימלא את אותך.
ובנוסף לכך, גם אין לך מושג מה עשית לאותו אדם על ליבו כאשר הוצאת אותו מן מצוקתו הקורא לעזרה, וככל שיותר הארת לו פנים והתאמצת לעזור לו, אז ליבו עוד יותר יתמלא על הודות לך, כי סביר להניח שאותו אדם שנכנס למצוקה, מאוד ייתכן שתופסות אותו עכשיו בראש מחשבות של: חוסר הנעה, חוסר תקווה בחיים, או כל מחשבה אובדנית אחרת. תלוי מהי רמת הדיכאון של כל אחד, אבל ייתכן שזה מה שיושב לו בראש, וברגע שאתה בחרת לעזור לו ולהציאו ממצוקתו תוך ויתור על האינטרסים האישיים שלך, אז לא רק שיצאת גדול, אלא אתה גם הענקת לו באותו רגע חיים. 
גרמת לו לחשוב לגמרי אחרת על החיים שלו. אתה פשוט שינית אותו מקצה לקצה, וכל זה קרה רק בגלל שבחרת לוותר על האינטרסים האישיים שלך, שאם במידה ולא היית מוותר עליהם, אז ללא ספק המצב היה יכול להיות הרבה יותר גרוע מאיך שהוא היה לפני. 

על כל פנים אחי היקר, פשוט נסה. אין לך מושג מהי עוצמת ההרגשה שתרגיש לאחר מכן :)
לכן, תעשה את זה ידידי היקר. תמלא את עצמך באנרגיות חיוביות, אנרגיות משמעתיות, אנרגיות אשר אותן אתה לעולם לא תשכח בחייך. שהן לא יתרמו רק למי שתעזור לו, אלא הן גם יתרמו בעיקר לעצמך. זכור את זה תמיד ^^


שיהיה המשך יום טוב לכולם ולהתראות :blush:

the black kitty

פורסם 11/12/2018

איילללללללללללללללללללל

 

elya פרסם הודעה אצל UVERworld

פורסם 11/12/2018

הו, כמעט שכחתי שקיבלת רשויות.
שיהיה לך בהצלחה בתפקיד, ידידי היקר ^^

elya פרסם הודעה אצל Mori123

פורסם 11/12/2018

שלום שלום, וברוכה הבאה לך :) מקווה שתיהני כאן ^^
נראה שקצת איחרתי מלכתוב לך את זה, אבל לא הייתה לי ברירה חח. הייתי חייב לקבל את פניך ^^

elya

פורסם 02/12/2018

וואי, כל כך שקט פה לאחרונה, התרגלתי לקצת רעש מכם. מה קרה? :) 

the black kitty

פורסם 22/11/2018

איילוש מה המצב איתך?

לא דיברנו מלא מלא זמן

מקווה שתיתחבר בקרוב :) 

 

Gamekillers

פורסם 17/11/2018

הייתי רק שבוע בצבא והחליטו להעיף אותי :cry: