אודות

 • אל תקלקלו את מה שיש לכם עם שאיפות על מה שאין לכם, זכרו שגם מה שיש לכם עכשיו, פעם היה חלק מהדברים אליהם השתוקקתם
 • חיית/ל הלילה
 • חייל בצה
 • אי שם במקום ירקרק ושקט
 • 220
 • זכר
 • בן 21
 • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24
 • סה"כ: 24
 • פרקים: 0

Ye Xiu

פורסם לפני יומיים

יותר נכון מה קורה? :sweat_smile: מאשר למה אתה מחובר

elya

פורסם 09/07/2019

<פוסט פרישה> שלום וברכה חברים!
מלפני בערך חודש פרסמתי כאן פוסט שבו העדכנתי אתכם על פרישתי מן האתר. אני מניח שכמעט אף אחד אי פעם מכם ציפה שאכתוב פוסט כזה באחד הימים, אבל אני מקווה מאוד שבסופו של יום הדברים שלי בפוסט הזה יתקבלו כאן על כולם.

חברים יקרים, אני משתמש שהגיע הנה לקהילה הזאת מאתר: "שיפודן ישראל"
כשדוד העלה פוסט באתר אשר בו הוא מסר על העברת האתר שיפודן ישראל אל אנימה ספין. ואני אם נדבר בכנות בתקופות הראשוניות שלי פה באתר לא עשיתי יותר מדי, מלבד כמה נושאים "חסרי השקעה" ועוד הרבה שטויות כאן בכדי להשתלב יחד עם הקהילה.
לאט לאט מכאן והלאה אני התחלתי קצת יותר להתקדם. "תחרויות האנימה" אם הייתם כאן בזמנו וזוכרים את זה, למרות שאם תשאלו אותי אני אגיד לכם שאני דיי מאוכזב מעצמי מכל התחרויות האלה. אלו בעצם היו התקופות שהייתי ברמה לא מי יודע מה XD, אולם למען הסר ספק הזמן שבו באמת התחלתי לקחת את המושכות לידיים, ולהתעלות על עצמי הרבה יותר - היה בהיותי כחבר צוות בהנהלת האתר. אני מאז ומתמיד, ובמיוחד כחבר צוות דגלתי על גיבוש וחיבור ככל יכולתי ועד כמה שהייתי מסוגל בין כמעט כל משתמשי הקהילה ובעיקר עם החדשים. הייתי תמיד מגיע אליהם ועוזר להם להתקדם באתר: בין אם זה נושאים מסויימים שהם היו רוצים לפתוח, דיונים, סיקורים, הסבר על איך משתמשים באתר וכדומה. אני יכול להגיד לכם חד משמעית שזו לא כל כך הייתה עבודה קלה, כי הייתי מגיע הביתה פותח את המחשב, ורואה 20 הודעות ומעלה שלא נענו, אך אני מוכרח לומר לכם שאיני מצטער על אף ורגע ורגע. זה אפילו שימח אותי לראות שיש הרבה משתמשים שהיו זקוקים לי.
תראו חברים, אני לא מספר לכם את זה כדי לעשות היסטורה עליי, אלא אני מספר את זה מהסיבה שאם יש פה משתמש שרוצה להתקדם באתר הזה - אני מאחל לו להוסיף ולהתקדם עוד ועוד, מכיוון שתמיד כיף לראות משתמש שבעבר התכנים שלו היו על הפנים, מה שבעתיד והרצון שלו לקדם את עצמו בקהילה, יהיה מה שעוד יהפוך אותו ואת תכניו ללהיות מבין האיכותיים ביותר באתר הזה. אני אישית ניסיתי להעניק כאן כמה שיותר כמעט לכל אורך הדרך ובעיקר בפן החברתי (היום כמובן זה מתבטא אצלי בשיחות מוטיבציה XD). וכעת, אני מוכרח להגיד לכם שכבר אין לי שום סיבה טובה להיות כאן, מה גם שאני בן אדם אשר נופלים עליו כל כך הרבה דברים על הראש. אני יודע שיש פה אנשים שאוהבים שאני מדבר איתם, ובמיוחד אותם החברים שגוערים בי לא לפרוש, אך אם לומר את האמת זה כבר נהיה לא נעים לגלוש במקום שכבר הספיק לך ממנו. 
אתה מרגיש שזהו, פה אתה צריך לסיים את המסע שלך. אחרי הכל: לכל התחלה חייבת להיות לה גם סוף מתישהו, אבל אל תדאגו כל כך, אני עוד אבקר מדי פעם לפעם ובפרט במועדים ובחגים.

אז חברים יקרים, לפני שאלך ואאחל דרך צלחה, אני רוצה להגיד לכם דבר אחרון. "אל תשכחו את שיחות המוטיבציה אשר הקמתי פה בין אם בפומבי או בפוסטים" הרבה משתמשים כאן פנו אליי, ואמרו לי שזה עזר להם. ואני באמת מאוד מקווה שהשיחות שלי אכן תרמו כאן בכללי במידה כזו או אחרת, אך בעיקר חברים תשננו שוב ושוב את אותם המסרים המרכזיים שאני מעביר. זה יכול לעזור לכם הרבה להמשך הדרך, כי המסר הדומיננטי מכל שיחות המוטיבציה הללו זה להראות לכם:
"שאם עושים החלטה הטובה, ונחושים לעשות אותה עד הסוף, אז אתם ברגע אחד יכולים לשנות את כל החיים שלכם לטובה."
אני רוצה להשאיר לכם בפוסט הזה את כל השיחות שכתבתי מתחילה ועד סוף הדרך. ככה שאם תרגישו שאתם צריכים את זה ברגע הנכון, אז זה כבר יהיה לכם פה מונח. (קישור לחיץ) 

שיחות המוטיבציה בפומבי:

 1. המסע אל האני הפרטי
 2. שליטה ברגשות
 3. התמודדות מול ביקורת

שיחות המוטיבציה בפוסטים:

 1. הערך שלך
 2. פסגות ועמקים
 3. אל תהיה בונה

חברים יקרים, אני מאחל לכולם דרך צלחה בהכל מכל. 
שהמסירות, הנחישות, השאיפה להיות יותר ממה שאתם תהיה תמיד בכם לכל אורך הדרך. 
אני אישית שמח מאוד שיצא לי להכיר כאן אנשים מדהימים באשר לכל אחד וייחודיותו. (למרות שרובם כבר פרשו XDׂ) תכלס, אני באמת מרגיש שהצטיידתי כאן בצידה לדרך, ובעבור הצידה הזו היה בהחלט שווה לעבור את כל המסע הזה כאן... באמת תודה^^

שלום ולהתראות חברים :raised_hands:

elya פרסם הודעה אצל Hila~chan

פורסם 05/07/2019

היי הילה-צ'אן, יום הולדת שמח (:
אם הייתי יודע על זה לפני הייתי טורח להכין לך ברכה טובה, אבל אני מקווה שאת תסתפקי בזה XD.

:confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

מהיכרות שלי איתך אני מוכרח לפרוק ולומר לך שאת משתמשת מושלמת לשיחה.
 את נורא חביבה ואפילו גם מצחיקה. תמיד ברוב שיחותיי איתך אני יוצא עם חיוך זך על השפתיים. באמת שלהכיר אותך הייתה פשוט מתנה גדולה מאוד בעיניי ^^
וכעת אני רוצה לאחל לך לרגל יום הולדתך שיתגשמו כל משאלות ליבך. שאושר, חיוכים ובריאות ישררו תמיד בחום סביבך. שתגיעי רחוק, ותכבישי כל יעד וכל חלום שאי פעם רצית לרכוש אותו לעצמך, ואיך אפשר שלא לאחל לך המון איחולי דרך צלחה בהכל מכל, ושמחת חיים לכל שארית חייך D:

 :confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada::confetti_ball::tada:

המון המון המון מזל טוב, הילה-צ'אן :blush:

bravo six

פורסם 03/07/2019

אייל!! אתה מגיע מחר לכנס D: ?

elya פרסם הודעה אצל DeadlyAngle

פורסם 01/07/2019

בהצלחה חבר ~

elya

פורסם 01/07/2019

אהלן חברים ^^
היום אני לשם שינוי במצב רוח לא הכי יציב, אז החלטתי לצאת ולבלות קצת ביוטיוב לחיפוש סרטונים מצחיקים לזמן קצר כדי שיעבירו לי אנרגיות חיוביות. ומה מסתבר?!
מצאתי סרטון מהסוג המותחן קומי ׁ(שאולי חלקכם מכירים) אותי אישית זה פשוט פירק מצחוק XD.
אז אם אני נהניתי ממנו הייתי רוצה שגם עוד אנשים יהנו, כי לצחוק לבד זה לגמרי לא בא בחשבון. אני פשוט זקוק לגיבוי באופן מיידי P:

 

elya פרסם הודעה אצל JiNi.

פורסם 01/07/2019

מה? אני לא מאמין... את מחוברת???  
שלוםםםםםםםםםםםם  :smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat:

ChocoChan

פורסם 19/06/2019

עשית לי חשק לפיצה 

elya פרסם הודעה אצל פונטש

פורסם 17/06/2019

האודות שלך גרם לי לחייך ^^ 

elya

פורסם 12/06/2019

שלום לכולם, מה שלומכם? 
היום באתי הנה כדי להודיע לכם מספר הודעות שאני רוצה להעביר.
אני אעשה לכם את זה קצר ולעניין.

ראשית כל אני ארצה להודיע, על אף שיש פה אנשים שכבר יודעים מזה, אך זה כמובן לא מונע ממני מלומר את זה גם לכם. חברים יקרים, בתור משתמש הגולש באתר הזה שלוש שנים בערך, אני נאלץ להגיד לכם שבעוד מספר ימים לא רחוקים אסיים את המסע שלי באתר הזה. כן כן, אני פורש! כשאעלה לכאן את פוסט הפרישה שלי, אני כמובן אפרט לכם את העניין. אך לפני שאעזוב 
אני ארצה לעשות ברשותכם דבר אחרון מתוך תגמול הכרחי על כל שלוש השנים האלה כאות פרידה והענקה אחרונה. הדבר הזה יהיה (כפי שניתן לנחש) שיחת המוטיבציה השלישית והאחרונה שלי אליכם, אשר תתמקד בהיקפיה על "אפקטים בחיים." זוהי שיחה שאני ממליץ לכולם לקרוא אותה, אך היא בעיקר למי שרוצה להישתפר, ולהיות גדול מהחיים.
 
אז חברים יקרים, פה אני סיימתי את דבריי. 
תהיו מועדכנים, כי הפעם אני לא הולך למשוך את הזמן במועד מעורפל, ואגיד לכם שהמועד המדויק הוא מחר אחר הצהריים ^^ ׁׁׁ 

המשך גלישה נעימה :smile_cat:

Akagami no Shimon

פורסם 11/06/2019

אייל! מה נשמע?

elya

פורסם 09/06/2019

אהלן שכנים, מה קורה?
עכשיו שכבר התמלאתי מספיק עם מוצרי החלב לאורך החג, חשבתי שיהיה רעיון טוב לשתף אתכם בשביל האווירה הידודותית בעוד סיפור קצר וקומי. 
משהו שכדאי לכם לקרוא אם אתם רוצים קצת להשתחרר ולצחקק.


ובכן, התקרית הזאת קרתה לי מלפני מספר ימים... אני אתן לכם קצת רקע.  
אחי הגדול הוא מנהל עסק באחת החנויות בתל אביב, והא ביקש ממני כשחזרתי ביום רביעי מהצבא שאני אבוא לעזור לו למחרת ביום חמישי לצורך הפחתת העומס שנופל עליו שמה. אני כמובן קיבלתי את זה, והגעתי לעזור לו. מדובר כאן בחנות קטנה וצנועה, אם כי למעט בעיה אחת. בחנות הזו ישנה תופעה המיוחדת במינה שקורת פעם ולעיתים קרובות.
מגיעים לבקר אצלנו באופן בלתי מודע מספר אורחים מזה נכבדים, אך בואו נקרא להם בשמם המקורי: "עכברים טאוריסטים" שכ"כ אוהבים את החנות שלנו, שעד כדי כך ומתוך אהבתם הם הופכים את החנות למגרש גורטאות תעשייתי. בעל הבית (פחות ראוי לציין) כבר קיבל ג'ננה מלאכותית בכל פינה אפשרית בגופו. הוא התחיל לתקוע מלכודות עם דבק בכל אזור הנחשד על דעתו. ועכשיו, בואו והקשיבו מה קורה כששמים מלכודות במקומות שהם פחות רלוונטים.
הגיעו לנו לחנות בשעת הצהריים זוג חם וחביב, במטרה לחפש לעצמם את מה שהם רוצים לרכוש. אז החברה אמרה לחבר: "אתה תישאר בחוץ, ואני אחפש" (אל תשאלו אותי, לי אין מושג XD). בקיצור, היא ניכנסה פנימה, והלכה להסתובב בכל אזורי החנות עם ראש מונף אל כיוון המדפים תוך כדי הליכה. אני מסתכל עליה, היא מסתכלת עליי, ואני רואה שהיא מתקדמת בצעדיים קרובים אל האזור האסור. היא הולכת ומתקדמת לאט לאט אל עבר המלכודת. ובדיוק כשבאתי להזהיר אותה... היא כבר פאנקינג נלכדה ושמה את כל הרגל שלה על המלכודת. כל הנעל שלה הייתה מרוחה בדבק.
אומרת לי: "מזה?" אמרתי לה זה מלכודת גו'קים (לא רציתי לומר לה שזה מלכודת עכברים XD). והיא כזאת מנסה ונאבקת בכל כוחה בלהסיר את הדבק מהנעל שלה. 
אמרתי לה: זה לא יעבוד לך ככה... בואי איתי! את צריכה לקחת שמן, ולשפשף איתו תנעל שלך. אז לקחתי אותה כבר לאחי שהוא יטפל בזה. ובינתיים חברים, הזמן עובר ועובר, והחבר שלה כבר מתחיל לקבל מחלת סכיזופרניה בחוץ. הוא פשוט לא מבין למה לוקח לה כל כך הרבה זמן לצאת מהחנות, עד שכבר עלה לו הדם לראש, והוא ניכנס פנימה בריצה, ומ"עצבים" גם הוא דרך ו"נלכד" בדיוק על אותה המלכודת שהחברה שלו דרכה עליה. אללא איסטור... במקום שהמלכודת הזו תלכוד לנו עכברים, היא פשוט במקום זה מצאה את הייעוד שלה בללכוד לנו רגליים של זוגות צעירים.  
ואתם יודעים מתי הוא ניכנס? כשבדיוק חברה שלו יצאה מהחנות בדרך שהם לא רואים אחד את השני.
אילו הוא היה רק מחכה "דקה" הוא היה פשוט מונע מהעצמו את הפדיחה הזו.
ותאמינו לי, כולנו שם התפרקנו מצחוק. הזוג הזה פשוט הצליח לפרק אותנו לגורמים XD. 

elya פרסם הודעה אצל lihitrisomy21itachi

פורסם 06/06/2019

מזל טוב, והמון איחולי דרך צלחה ^^  

elya פרסם הודעה אצל star tail

פורסם 24/04/2019

אני כמעט בטוח שבפעם האחרונה שנכנסתי לפרופיל הזה (שמזמן לא נכנסתי לפרופיל שלך) היה כאן פרופיל אחר לחלוטין.

על כל מקרה, אם צדקתי אז תתחדשי! זה נראה נהדר למדי ^^

קוטוקו

פורסם 19/04/2019

חג שמח!:heart_eyes: