אודות

 • レギノケアカラエ , ちから が に なぎ てくらえ
 • אוורווץ זה החייםמיין גנגי מסריחחי את החיים (לא שיש אפשרות אחרת)סטלן מת
 • כשחזירים יעופו
 • גאפן
 • https://www.youtube.com/watch?v=x3rWxuZFZPA
 • 170
 • זכר
 • בן 17
 • הצטרף ב15/07/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 85 סויים: 186 מתכונן לצפות: 14
 • סה"כ: 285
 • פרקים: 31

I NEED HEALING אהב את uchiha obito.

פורסם לפני 20 שעות

תודה רבה לך

I NEED HEALING אהב את ChocoChan

פורסם אתמול

יפהההה מממששש אהבתי

I NEED HEALING אהב את הפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני יומיים

האמת סיימתי את זה לא מזמן אבל בכל זאת אעשה סיקור ^^

המקרה בו חזרתי לחיים בתור רפש

הדף בספין:https://www.anime-spin.net/%D7%90%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA/%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%95-%D7%97%D7%96%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A8%D7%A4%D7%A9

אני חייבת להודות בהתחלה פיקפקתי התחלתי ואמרתי אאא לא טוב אבל המשכתי לא היה לי משהו טוב יותר לעשות אז זה הפך לאחת הסדרות האהובות עליי .

אני חושבת שמפרק 9 זה מתחיל להיות טוב וזה משומ מה לא יודעת ממש אהבתי את זה והקטע עמ מפלצת הופכת לחזקה שמקבלת שם זה ממש טוב!

אני ממש אוהבת וממליצה לכולם לראות את זה אז תודה למי שקרא את החפירות שלי עד עכשיו:)

 

I NEED HEALING אהב את LYEROO

פורסם לפני יומיים

אכן כן אדון בחור 

 

I NEED HEALING אהב את shiran - xz

פורסם לפני 4 יום

תודה!!

I NEED HEALING אהב את התגובה של ♡ Black Angel בפוסט של Akagami no Shimon

פורסם לפני 5 יום

אני נמצאת המון בין חרדים. יש תורה אחת וכל כך הרבה סוגים שמאמינים בה. אני לא צדקת או משהו, גם לי הייתה את התקופה בה הייתי אנטי סוג של אבל זה אחד הדברים שהבנתי כבר בגיל צעיר.

רשמת מקודם שיסקלו בחורה שרואים לה את המרפק. זה לא באמת ככה, אנשים פשוט מסיטים את הראש *בדרך כלל*. אף אחד לא סוקל.

שוב, זה תלוי באיזה סוג אתה נתקל. למשל אני לא מתחברת לאלו שלרוב אתם רואים בתקשורת, אלו שחיים בגטאות ומכונסים בעצמם ומקובעים.. אולי הם חיים באושר, אולי הם לא, לא יודעת ולא אכפת לי. עוד אלו כמובן החרדים שעושים הפגנות. מלבד שזה חילול ה' גמור, באמת שאני לא מבינה מה הם באמת ישיגו בזה מלבד חילול ה' והשפלה עצמית. הייתה לי מורה חרדית שהיא עצמה בתור חרדית של ממש אמרה את המובן מאליו, זה לא בסדר. כן חשוב ללמוד תורה, ומי שרוצה להתגייס שיתגייס כי גם זה חשוב! לדעתי שני התפקידים חשובים, כי הרי כשמישהו נפגע, ישר כולם פונים לרב.

אחרי שהצגתי את השלילי, כמובן שיש חיובי ובשפע. אתה, וכולם צריכים ללמוד על מי להסתכל. יש אנשים חרדיים/דתיים נ ו ר מ ל י י ם. תתפלא. לא מאכילים את כולם ב"שנאה" מגיל 0. ישנם אנשים שגדלו על ערכים טובים בסביבה עם אנשים טובים. למה אתה חושב שיש אנשים שחוזרים בתשובה, מתגיירים, אם "הדת כל כך נוראית"? גם אם עדיין אתה לא מקבל את הדרך שבה הם בחרו, אני  באופן אישי מעדיפה לכבד ולדון את כולם לכף זכות.

I NEED HEALING אהב את התגובה של מלכת האופל בפוסט של Akagami no Shimon

פורסם לפני 5 יום

יש לי שאלה אחת, היא לא בדיוק קשורה אבל תמיד רציתי לשאול אותה. אם אתה לא מאמין בתורה אז למה אתה חי פה? אין לך אפילו את נזכור לחיות פה. למה? לא בגלל שאתה לא מאמין אלא בגלל שבקום המדינה רצו לתת לנו את אוגנדה ודוד בן גוריון בא עם ספר תנך ואמר זאת ההוכחה שלנו שהמדינה הזו היא שלנו ופה תוקם מדינת ישראל. אז אם אתה לא מאמין אז באיזו זכות אתה חי פה ולא באוגנדה?

וזו יותר מסתם הוכחה זו ההיסטוריה של העם שלך אם אתה זורק את זה אומר שזה לא אמיתי אז כמו שהמשפט הידוע אומר "אדם שאין לו עבר, עתידו לוט בערפל" אולי זאת גם אחת הסיבות שזה נפל הישיבה בשביל שהדיון הזה יתנהל. אתה מוזמן להתעלם ולא לענות על זה אבל האמת נמצאת מול העיניים שלך ואתה בוחר להתעלם. אגב חרדים, דתיים וחילונים שווים זה לזה, אתה לא יכול להגיד "הנה הם עושים ככה וככה" כשבעצם גם אנשים אחרים שהם לא חרדים עושים את זה. כל אחד עושה טעויות ואנחנו בעולם הזה כדי לתקן אותם. זאת פשוט בחירה שלך אם לתקן את הטעות או להמשיך לטעות והם כמונו חלקם מנסים לתקן וחלקם לא ומקבלים על זה בראש.