אודות

  • What we've got here is failure to communicate
  • מעוז
  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 3 סויים: 27 נזרק: 1
  • סה"כ: 31
  • פרקים: 0

zaza~ אהב את סיפורים מטיול שנתי

פורסם 30/11/2018

אז... עכשיו אני באכסניה במסע הישראלי. מקפיץ כי למה לא

אז עכשיו אני ועוד שני חברים נכנסנו לחדר באכסניה. אני הסתכלתי על הקיר וראיתי שממית מטפסת על הקיר. אמרתי את זה לחברים שלי ואז אחד התחיל לצרוח ולחבק כרית, הוא זרק את הכרית על הקיר כדי לפגוע בשממית אבל פיספס. אני אמרתי לו שזו רק שממית הוא ענה לי "זו אחותך, זה מה שזה" אני אמרתי שאין לי אחות והוא השיב שזה בגלל שהיא הפכה לשממית, כל השיחה כשהוא עדיין צורח. אז השממית נכנסה לצוך המזגן והחבר צעק שהוא לא רוצה שהשממית תכנס לו לתחת באמצע הלילה. כהשממית יצאה מהמזגן ניסנו להצמיד אותו למיטה כדי שהוא יראה את השממית. לא ראיתי את השממית אז היא ברחה.

zaza~ אהב את [פינה חדשה] מינרבה ממליצה | Gorillaz

פורסם 25/11/2018


"מינרבה ממליצה" (לא, אני לא נקבה, זה פשוט נשמע יותר טוב) הינה פינה חדשה בפורום בה אמליץ בכל פעם על משחק, להקה, סדרה, וכדומה (ראוי לציין שלכל המלצה יהיה לוגו אחר!!).
אז ללא כל דיבורים מיותרים נוספים, ניגש לעניין! קריאה מהנה :)

iq3ebry.png

מידע כללי
Gorillaz היא להקת רוק אלטרנטיבי בריטית וירטואלית שהוקמה בשנת 1998 על ידי דיימון אלברן (סולן להקת הבריטפופ - בלר), והאנימטור ג'יימי האוולט (יוצר הקומיקס Tank Girl).
למה הכוונה בלהקה וירטואלית? הדמויות הממוחשבות שיצר ג'יימי מופיעות בקליפים ובהופעות כהולוגרמות (כיום הסולן עצמו ולהקה אנושית מופיעים במקום ההולוגרמות).

האלבום הראשון של הלהקה היה "Gorillaz" שיצא בשנת 2000, ובעקבותיו שמה של הלהקה עבר מפה לאוזן. הלהקה הוציאה פרומואים בהם התגלתה ההיסטוריה הבדיונית של הלהקה המצוירת והערפול סביב הלהקה גדל ותרם להצלחתה.

בעבר היה האתר הרשמי של הלהקה* הבית הבדיוני של החברים בה. בתוכו ניתן היה לסייר בחדרי כל חברי הלהקה, חדר ההקלטות ואפילו המסדרונות וחדרי השירותים ניתנים לגישה. בכל חדר יש מעין בונוס, לדוגמה: הלובי כולל מערכת כלים של תקליטן שבהם המשתמש יכול ליצור מוזיקה בעצמו והקפיטריה מכילה פורום על הקיר. לכל חבר בלהקה יש מחשב אישי המכיל תמונות, דוגמיות מתוך שירים שונים, רשימת אתרים מועדפים ותיבות דואר אלקטרוני.
לפני כמה שנים הוחלף עיצוב האתר וכעת הוא משמש כחנות אינטרנטית המוכרת את מוצרי הלהקה (אלבומים, תקליטים, חולצות, אביזרים וכו'...) וכאמצעי תקשורת המודיע למעריצים על סיבובי הופעות.

הלהקה עדיין פעילה והאלבום האחרון שהוציאה (2018) נקרא "The Now Now".

חברי הלהקה (הוירטואלים כמובן)

2D
שמו ניתן לו משום שעיניו אינן אלא שני שקעים (2Dents). שמו "האמיתי" הוא סטיוארט פוט והוא סולן הלהקה מנגן על הקלידים. את קולו מבצע דיימון אלברן.

סטיוארט פוט נולד ב -23 במאי 1978. אביו עובד כמכונאי ובעובד של יריד, בעוד אמו עובדת כאחות . הוא נולד בקראולי, ווסט ססקס , אנגליה, ולמד בבית הספר הקתולי של סנט וילפריד. 
כשהיה בן 11, סטיוארט היה מעורב בתאונה שבה נפל מעץ ופגע בראשו. 
זה גרם לכל השיער החום הטבעי שלו לנשור, עד שבסופו של דבר צמח שוב בצבע כחול כהה. התאונה גם גרמה לו לחוות מיגרנות תכופות, אז אמו סיפקה לו משככי כאבים.

בגיל 19, סטיוארט נפגע בפנים על ידי מרדוק ניקלס כאשר הוא התרסק עם האופנוע שלו לתוך הדוד נורם של אימפוריום, בניסיון לפשוט על החנות של הציוד המוסיקלי שלה. זה גרם לסטוארט לקבל הייפמה בעינו השמאלית והכניס אותו לתרדמת. מרדוק נעצר אז ונדון ל -30,000 שעות של שירות קהילתי, כמו גם טיפול סטיוארט צמח במשך 10 שעות בשבוע. זמן לא רב לאחר מכן, שוב פצע מרדוק את סטיוארט תוך כדי אכילת 360 סופגניות כדי להרשים קהל קטן של נשים. סטיוארט התנגש מבעד לשמשה הקדמית של המכונית, ושבר את עינו השנייה. לאחר האירוע, הוא התעורר ממצב הצומח שלו וקיבל את הכינוי "2-D", אשר מתייחס לשני שקעים בראשו.


be7mjbn.png;
מורדוק
מורדוק ניקלס נגן הבס הבוטה. ידוע גם בכינוי מאד'ס.
t3gdne6.png
ראסל
ראסל הובס נגן התופים וכלי הקשה. כאשר הוא נרדם (כפי שנראה בסינגלים "Rock the House" ו-"Clint Eastwood") יוצאת מתוכו רוח רפאים כחולה שגורמת לבעיות לשאר חברי הלהקה. ברגע שראסל מתעורר הרוח נעלמת.
bnmi9g3.pnggk3pq6y.png
נודל
מנגנת על הגיטרה וזמרת ליווי. כאשר הצטרפה ללהקה, המילה היחידה שידעה לומר באנגלית היא "נודל", וכך קיבלה את שמה. את דמותה של נודל מדבבת השחקנית הארוקה קורודה8bugfps.png 
אייס
הגרינגאנג גאנגסטר מפאוור פאף גירלס והמחליף של מורדוק בתור בסיסט הלהקה בזמן שהייתו בכלא
se2mmf2.png

דעה אישית
Gorillaz הינה להקה מאוד מיוחדת. מעיצוב הדמויות האהובות והמשוגעות ועד לשירים.
כמובן שאני לא אוהב את כל השירים שלהם, כי תמיד יהיה שיר שלא נאהב אצל אמן מסוים, אבל תנו להם צ'אנס.
האלבום האהוב עליי הוא "Demon Days". 
אלבום נוסף שאני מאוד אוהב הוא "Humanz" והוא יותר אלקטרוני. שיר מתוך האלבום:


לצערי הרב הסולן אנטישמי, ולכן סיבובי ההופעות שלהם לא יעברו בישראל.
לסיום, הרגע שכולכם חיכיתם לו... שלב הניקוד! (הניקוד המירבי הוא 5 תגים)

עיצוב הדמויות והקליפיםabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.png​​                  
           שיריםabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.png
     ניקוד סופיabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.pngabzicmz.pngb2jeit1.png 


*כל מה שבגרשיים הינו קישור ל-YouTube או ל-Spotify. האזנה מהנה :)

*קישור לאתר הלהקה: https://www.gorillaz.com/

zaza~ אהב את פולאאוט 76 - דיון\ביקורת

פורסם 22/11/2018

                                       IHATETHIS.gif

לא יודעת אם שמתם לב,

אבל לאחרונה יצא המשחק Fallout 76. הוא מיוצר ע"י סטודיו בשם Bethesda, שמוכר בשל הסדרה המדוברת, ובשל עוד סדרת משחקים קטנה וחמודה בשם Elder Scrolls. לפני שהוא יצא, הוא עבר תקופה של ביתא בה אנשים שהזמינו מראש את המשחק יכלו לשחק בו. תקופות ביתא הן דרך מעולה בעבור מפתחי משחקים לעלות על גליטצ'ים כאלה ואחרים במשחק ולטפל בהם לפני צאתו. אלא שלרוב הביתא גם מתרחשת חודשים לפני שחרור המשחק. לא עם פולאאוט 76, לצערינו.

מה זה פולאאוט?

פולאאוט הוא סדרת משחקי RPG בו בונים את דמות מאפס (מבחינת מראה ויכולות שניתן לרכוש במהלך המשחק) שהתחילה בשנות התשעים המאוחרות (ע"י Interpay וBlack Isle Studios) שמתרחש בעולם אלטרנטיבי פוסט אפוקליפטי. בעולם של פולאאוט, פיתוח הגרעין השתלט בשנות החמישים והביא למן 'הקפאה' של האופנה לאופנה באותה תקופה, לדלדול משאבים קיצוני, ובסופו של דבר למלחמת עולם נוראית שמחקה בערך את כל הציויליזציה מעל פני האדמה. משחקי פולאאוט התרכזו בתקופה שאחרי המלחמה, בנסיון האנושות לשרוד ואולי אפילו לשגשג בתום המלמה. חלק מאלה ששהו מעל פני השטח שרדו, חלק עוותו, חלק איבדו צלם אנוש, וחלק התחבאו במקלטים תת קרקעיים של ארגון בשם vault-tec. נראות העולם והיצורים המאכלסים אותו (שרבים מהם זוועות רדיואקטיביות) חשובה מאוד לסדרת המשחקים. דמויות אמינות עם סיפור רקע שיכולות למשוך את השחקן אל תוך עולם המשחק ולגרום לו להתעניין במתרחש הן חלק חשוב מכל משחק מודרני. 

                                                                                יש מצב שהבחוריקו הזה מוכר לכם!

המשחק מתאפיין בסגנון מאוד יחודי, בחליפות הכחולות, בערים ההרוסות, באסתטיקת שנות החמישים, במוזיקה הישנה ברדיו של המשחק. חלק מהמרכיבים הללו ליוו את המשחק מהיום הראשון, מתנות לאנושות מהמתחים המקוריים. חלק באדיבות סטודיו בת'סדה, שהשתלט על הסדרה בשלב מאוחר יותר והוציא את משחק הפולאאוט התלת ממדי הראשון. הוא גם מתאפיין ברגעים הזויים ומאוד אפורים מורלית. הרעיון הוא שהשחקן יכול לבצע בחירות שמשפיעות על עולם המשחק, וחלק מהבחירות יכולות להיות מאוד רעות, חלק מאוד טובות. לדוגמה האופציה לפוצץ עיר שלמה בשביל כסף, בלי שום סיבה אמתית לעשות זאת.

אז למה אני דנה בזה?

גליטצ'ים הם חלק בלתי נפרד ממשחקים. זה קורה לטובים ביותר, אין מה לעשות - מפתחי משחקים הם אנשים רגילים סך הכל. ואם זה היה סטודיו קטן יותר, סטודיו שלא הוציא בערך שש גרסאות של אותו משחק לאורך השנים, שלא הפך מודים לחלק מהמודל העסקי, שלא מוכר את המשחק הזה בשישים דולר, סטודיו חדש שאין לו נסיון של שנים ושל משחקים מוצלחים לא מעטים, אז הייתי שותקת. אבל זה לא המצב. בת'סדה הוא סטודיו שמלא באנשים מנוסים ומוכשרים, שיש לו הרבה משחקים ב'קורות חיים'. אז כשסטודיו כזה מוציא משחק על אותו מנוע כמו סקיירים (2011!!!!!), זה מרתיח אותי קצת.  

                                                                   ×ª×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªFALLOUT BOY PNGâ¬â

אבל זה לא מספיק הרי. עד היום, פולאאוט היתה סדרה שלא התקיימה אונליין. כל שחקן עבר את הסיפור שלו לבד ובנפרד ועיצב (עד כמה שאפשר) את החוויה שלו, אבל זה תמיד היה לבד בעולם. פולאאוט 76 הוא משחק אונליין. לסטודיו הזה היתה החוצפה להוציא משחק אונליין, שדורש גם ככה הרבה ממערכות שמריצות אותו, באותו מנוע כמו סקיירים. אז הקורבן הראשון הוא הפריימרייט. כי המנוע שעליו רץ המשחק לא יכול להתמודד עם השטות הזאת (בצדק. האמת שגם אני לא). מעבר לזה, המשחק נראה כמו מוד אונלייני לפולאאוט 4 במקום להיראות כמו משחק שמתאים לדור חדש (שכבר עומד להיגמר) של קונסולות.

אבל זה לא הכל! דיברתי על חשיבות הדמויות שמרכיבות את המשחק ונותנות לו צבע ואופי. אז פולאאוט 76 נפטר מהן, זורק אותן מהחלון. קובר אותן. שוכח מהן. כן כן, בפולאאוט 76 אין דמויות חיות חוץ מהשחקן עצמו, ואנשים אחרים שמשחקים אתו אונליין. חלקיכם, שמנוסה במשחקי RPG כמו פולאאוט, ישאל את עצמו, מאיפה מקבלים משימות? ובשביל מי מבצעים אותם? טוב, אז תכירו את הקלטות (holotapes). קלטות הן אמצעי התקשורת של העולם בפולאאוט 76, לפעמים באורך של חמש דקות ויותר! של קובץ אודיו! שתודה לאל אפשר לפחות לזוז במהלכו. לא עוד דיאלוג, לא עוד קוי עלילה דינאמיים שמושפעים מההחלטות של השחקן.

וזה בלי לדבר בכלל על הגליטצ'ים עצמם. דמויות בפוזות T שזזות מבלי לגעת באדמה, שינוי הגבלת הפריימים לשניה בקובץ ההגדרות גורר תנועה מהירה יותר של השחקן בעולם אפילו ביחס לשחקנים אחרים, אובייקטים של משימות שלא עובדים ותוקעים אותך על אותה המשימה. אלה רק כמה מהיהלומים שהמשחק הזה מציע. עוד בסרטון הבא:

אם כל זה לא היה מספיק, אפשר לדבר על התזמון המאוד נוראי בעבור שחרור המשחק. לא ממזמן יצא משחק בשם Red Dead Redemption 2, מבית Rockstar. משחק שמתרחש במערב הפרוע. אולי שמעתם עליו. אולי שמעתם על הביקורות החיוביות, רמת הפרטים (אנחנו מדברים על זה שהמפתחים הכניסו שורות קוד שמוודאות שהאשכים של הסוסים במשחק מתכווצים בקור). להוציא משחק כ"כ לא מוכן כ"כ קרוב למשחק בעל כזו רמת פרטים זה בערך גזר דין מוות. במיוחד כשמוקדם יותר השנה המשחק God of War (2018) זכה לביקורות מעולות ולערימות של שבחים על רמת הדיוק והסיפור. מה הסיכוי של פולאאוט 76? למי לעזעאזל הם מיעדים את המשחק החדש?

                                                                           ×ª×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªFALLOUT VAULT BOY PNGâ¬â

אז... יש משהו טוב במשחק?

כמובן שכן! בכל משחק יש לפחות קצת טוב. או לפחות כמעט בכל משחק.  ראשית, הסביבה נראית מדהים. שחקני פולאאוט מנוסים רגילים לשטחים נרחבים של כלום, של חורבן והרס. לגוון ירקרק או כתמתם לעולם המשחק, לצמחים מתים ומדבריות, לערים הרוסות. פולאאוט 76 שונה, גם כי הוא מתחיל בשלב מוקדם יותר בקאנון של המשחק (אני לא אזכיר פה את שבירת הקאנון עם חלק מהיצורים והדמויות), כחמישים שנה אחרי פצצות האטום. הוא מתרחש במערב ורג'יניה ברצות הברית, ויש בו מלא עצים ירוקים ודשא! למעשה, מערכת הסביבות ומזג האויר מפורטות ועובדות מעולה! לכל איזור אופי משלו ויצורים שמאפיינים אותו.

גם היצורים החדשים שהוסיפו למשחק לא מזיקים כלל. יצורים שמייחדים את האזור בו מתרחש המשחק, וחלק אפילו מהווים סוג של גלגול נשמות של אגדות אורבניות שקשורות למערב ורג'יניה (כמו איש העש! ככה קוראים לזה בעברית? Mothman). גם אפשר לנגן עם חברים על כלים (יותר כמו להתחיל אנימציה של נגינה יחד, אבל עדיין) עם חברים, לבקר בבסיסים שחברים בונים ברחבי המפה, וכמובן - לחוות את המשחק עם  חברים. כמו שאמרתי קודם - עד עכשיו זו היתה חוויה אישית שיכולת לעבור לבד, וכל אחד היה עובר את אותם דברים מטורפים, אבל לבד. שיפורים נוספים קטנים כמו בגדים שהולכים על השריון ולא מתחתיו כמו בקודמו של המשחק Fallout 4.

                                                                                ×ª××× × ×§×©×ר×

מה דעתכם?

עכשיו תורכם לחפור קצת! כמובן שלא חובה לעקוב אחר השאלות הבאות, הן רק קו מנחה במידה ואתם צריכים. אשמח לשמוע מה דעתכם על המשחק הזה. האם אני סתם מגזימה וממורמרת? 

יצא לכם לשחק במשחקי פולאאוט אחרים? אהבתם אותם?
מה דעתכם על המשחק הזה?
האם אתם מעדיפים סינגל-פלייר\מולטי-פלייר?
איך הייתם מייעצים לבת'סדה לשפר את המשחק?

zaza~ אהב את דיון על tekashi69

פורסם 22/11/2018

לקרוא לו ראפר ולשים אותו בואתה קטגוריה של קנדריק, סנופ ופורצי דרך כמו Eric B & Rakim, A Tribe Called Quest, טופאק וכו זה מביך. הוא אמן (נגיד) סאונדקלאוד שתפס, אלוהים יודע עם מי. אני לא קהל היעד שלו ומבינה שהוא יכן יכול 'לדבר' לאנשים, אני פשוט לא מבינה מי. ילדים עשירים ששותים לין? כן ממש מלא השראה. חצי מהתוכן גם בשירים וגם בקליפים זה פלקס על אנשים אחרים, והוא לא מייצג שום דבר. אולי זה הקטע, לא לייצג שום דבר לא להתחייב לשום דבר, אבל זה לא קול ולא שיט. זה חלש, זו דרך להישאר באותו המקום ולא לשנות שיט, בדרך כלל כי סבבה לך עם איך שהעולם ועם איך שאתה (שוב, ילדים עשירים ששותים לין). זה לא ראפ, זה לא היפ הופ. זה ז'אנרה חדשה ועצלנית של דור חדש ועייף שאין לו סיבה להילחם. תמיד היו כאלה, תמיד יהיו כאלה, ותמיד יהיה מי שירים אותם למעלה. אה והוא גם זבל פדופיל אז :information_desk_person:

zaza~ אהב את התגובה של ItsTaco :D בפוסט של YishAnime

פורסם 20/11/2018

dc >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> מארוול.

לפחות בקומיקס.

והסרטים של מארוול לא כאלו טובים

ולדיסי יש סרטיי אנימציה ממש אחלה

zaza~ אהב את [דיון] מהי דעתכם על היהדות?

פורסם 18/11/2018

צוטט: איינס אול גואן סאמה

סתום אתה אפילו לא יודע את רמת המשכל שלי ורמת המשכל שלי גבוהה יחסית

אני בטוח בזה בכל 100% האחוזים

zaza~ אהב את מה דעתכם על המצב הנוכחי של האתר?

פורסם 13/11/2018

אני לא יודע מה קורה עם האתר, ולמען האמת כבר לא ממש אכפת לי

איבדתי אמון בספין כבר בשנה שעברה, אני לא אומר שספין רע חלילה, הכרתי פה מלא חברים ואני שמח על זה

אבל בכנות, כל מה שאני רואה באתר מאז שנה שעברה זה רק ויכוחים ומריבות, שקרים וזלזול במשתמשים

כמובן שאני טועה, זאת רק נקודת המבט שלי ואני יוני ואני אידיוט שתמיד טועה, לא? ככה הרוב חושבים לפחות.

 

האתר היה מוצף בילדים עם זיכרון של גרב, ילדי צומי, צוות לא פעיל ולא מכבד... (לא כולם כפרות, אני מת על מי שיודע שאני מת עליו 3>)

מבחינתי? שיסגרו את האתר אם זה מה שהם כל כך רוצים, אני כבר לא נהנה להכניס לפה

הסיבה היחידה שאני כאן עכשיו זה כי חברים משכנעים אותי להישאר ו"בלעדייך זה לא אותו אתר", אז זהו, שבלעדיי זה כן אותו אתר, כי אני לא מיוחד כאן.

זאת עוד בעיה שלי עם האתר, משתמשים מקבלים כאן הטבות והופכים ל"מיוחדים" בגלל קשרים בזמן ששאר המשתמשים נדפקים מאחור על טעויות קטנות, וזה די פאקד אפ.

יש לי עוד מלא מה לומר, אבל אין לי אנרגיות לזה ואני עוד צריך ללכת להעביר פעולה.
תנו לי את הבאן שמגיע לי על דעתי האישית,

יוני~