אודות

  • Whatever happens, happens
  • עמנואל
  • עיצוב גרפיג'וג'ו מימס ורפרנסים
  • מנעל פורום תותח-על
  • שיר השבוע
  • Gucci
  • 7999
  • זכר
  • בן 15
  • הצטרף ב18/08/2016

Freeze אהב את הפוסט של Knightmare

פורסם לפני 3 יום

טוב, בדרך כלל אני לא רגיל לכתוב פוסטים על חוויות, אבל אחרי מה שחוויתי אתמול אני פשוט חייב לכתוב על החוויה הנפלאה שעברתי אתמול :)

אז... למי שלא ידע, אתמול היה לי יום הולדת 19, ואולי חלקיכם יודעים שזה יום הולדת כפול, ואני מתכוון שיום ההולדת ה-19 יוצא גם על התאריך העברי וגם על הלועזי שנולדתם ביחד (שאצלנו במשפחה נוהגים להתייחס לשניהם).

לרוב אני לא מבקש הרבה לימי ההולדת שלי, ובאמת אני חוגג אותם בקטנה, רק שהפעם למרבה הפתעתי זה לא היה בשליטתי והפעם זה היה שונה XD

אז אספר לכם על מה שעבר עלי עוד לפני יום ההולדת... חשבתי בהתחלה שזה יהיה כמו כל יום הולדת רגיל שלי, שאני, אחי( @Otoshigami   מי שלא יודע שהוא אחי) ואמא היקרים שלי נלך לעשות משהו נחמד וכיפי לכבוד יום ההולדת, ואכן ככה זה התחיל, אחי ואמא שלנו תכננו לקחת אותי בפעם הראשונה של כולנו למופע סטאנדאפ, אך בעקבות כך שלא היה בתאריך יום ההולדת שלי (שיצא ביום חמישי, בימים שאני חוזר הביתה מהצבא) מופע של סטאנדאפיסט שאנחנו אוהבים, וגם לא בימים שאחרי עד יום ראשון שאני חוזר לצבא, אז הם החליטו לקחת אותי לפני התאריך של יום ההולדת, במוצאי שבת למופע של הסטאנדאפיסט אהוב עלי, גיורא זינגר מי שמכיר. בהחלט אני יכול להגיד שממש הופתעתי (הם לא ספרו לי כלום על זה), והיה ממש כיף ובעיקר מצחיק ;)
אפילו הוא העלה קטע מהמופע שהיינו פה לעמוד שלו ביוטיוב :)

ובזה חשבתי שסיימנו לחגוג את יום ההולדת שלי (חוץ מללכת למקס ברנר, שאנחנו הלכנו לשם היום)... רק חשבתי... לא הבנתי שזה רק התחיל...

אתמול היה לי יום ספורט מטעם הצבא בווינגייט שהיה בהחלט מעייף וכיף, וכשהגעתי הביתה ציפיתי ליום ההולדת השגרתי שכל שנה אני חוגג, עוד אמא שלי אמרה שנצטרך לעכב את המקס ברנר ביום כי יש לה עבודה חשובה, ואני אמרתי לעצמי "בסדר, לא נורא, הכל טוב", ולא הבנתי למה באמת זה התעכב...

 אני נכנס הביתה, הולך לחדר שלי, בא להשים את התיק בחדר, ובום! האור נדלק ואני שומע "מזל טוב!!!" ומוזיקה, כל החדר שלי מפוצץ במתנות, ופתאום רואה שלושה חברים יקרים שהכרתי מפה מהאתר שבוודאי אתם מכירים אותם @Senpai , @Shaykoko2  ו- @Ishailg , ופשוט חטפתי הלם של החיים (תנו לי להוסיף כאן שלין עוד אמרה לי לבוא אליה בשביל שנעשה משהו לכבוד יום ההולדת, ובסוף נפל לי הווינגייט הזה והתאכזבתי שלא יכולתי לבוא, וגם לא הבנתי באמת מה הם תכננו לי).
בכל מקרה, הייתי בהלם מטורף, לא יכולתי בקושי להוציא מילה מהאושר שהיה לי, פשוט הייתי המום איזה חצי שעה, הם עם אחי ואמא שלי פשוט תכננו יום שלם עבורי.

קבלתי המון מתנות מטורפות, אכלנו עוגה מפוארת, ואם חשבתי שזה הכל... טעיתי בענק! ממש הם תכננו עוד המשך ליום המטורף הזה.
הלכנו לאחר מכן אני אחי, לין, ישי ושי לחדר בריחה מדהים (שהיה אמור להיות סוד עבורי, אם לא שי שפלט את זה בטעות), "ויקינגים" מי שמכיר, שעליו לא אוכל לספר יותר מדי לצערי כדי לא לחשוף ספוילרים, אבל אני חייב להגיד שזה חדר ממש מושקע ואחד הטובים שהייתי בהם אם לא הכי מדהים (אומנם הייתי רק ב-4 חדרי בריחה, אבל רואים את האיכות) כמו "בקלף של ג'ק", הייתה אווירה מדהימה, חידות נהדרות, והשחקן... וואי השחקן שם מדהים ברמות מטורפות; יש כמה שחקנים לפי מה שהבנתי, ואנחנו קבלנו את השחקן הכי טוב שלהם שמכשיר את השאר. עוד בשביל אחי, זה היה החדר הראשון שלו, ולפי התגובות שלו, אני מאמין שאני אבלה איתו בעוד המון חדרי בריחה, מקווה רק שלא הצבנו רף גבוה מדי עם החדר המדהים הזה ;)
לאחר שסיימנו את החדר, עוד ישבנו עם הבעלים של החדר לדבר (בחור ממש נחמד וחביב), ואכלנו מהכיבוד הממש מושקע שהם הביאו (יש שם באמת כיבוד טוב, קולה, ספרייט, משקאות חמים, ואפילו לואקר! איזה חדר בריחה מביא לואקר? חח), ולאחר מכן הצטלמנו עם פריטי תפאורה מגניבים מהחדר, חוץ מלין שתמיד עושה בעיות בצילומים (לא הצלחתי לקשור אותה ולהכריח אותה להצטלם לצערי חחח)
בקיצור, אני ממש ממליץ על החדר הזה, זה באמת חדר ששווה כל שקל!

ואם חשבתם (וחשבתי) שזה הסוף, אז לא... היה עוד סוד שלין פלטה בטעות לאחר החדר (חבר'ה, מה קרה איתכם? ביחידות סודיות ובמוסד כבר לא תהיו זה בטוח חחח), הם רצו לקחת אותי לבאולינג.
לפני שלין פלטה את הסוד, ישי קשר לי את העיניים והתחלנו לנסוע לשם, ובדרך היא כבר פלטה את זה אז הקשירת עיניים הייתה מיותרת, זה היה מצחיק ממש חחח... בכל מקרה, כשהגענו לאיזור, אח שלי אמר שאנחנו נרד כאן, והוא ילך הביתה כדי לתרגם את הפרק החדש שיצא ל"ארץ לעולם לא המובטחת" שהוא היה בלחץ לתרגם (הוא מתרגם בפארדייס), אבל אנחנו לא הסכמנו 3:
אמרנו שנלך כולנו הביתה, ולאחר שהוא יתרגם את הפרק נלך כולנו לבאולינג, כי גם רצינו שנלך לבאולינג כולנו ביחד, וגם הם רצו לראות אותו מתרגם בפעולה חחח

בסוף הגענו הביתה, אבל הפרק החדש עדיין לא יצא לרשת, ובעקבות כך התעכבנו הרבה מעבר למה שציפינו :(
אבל בסוף צפינו בפרק החדש כולנו ביחד, והיה ממש כיף :)
ולגבי הבאולינג... טוב וויתרנו על זה והחלטנו ללכת לאכול פיצה ביחד במקום, שזה בעצם חתם את הערב הנפלא הזה, היה ממש כיף, כמובן שבזמן שישבנו לאכול גם נפתחה לה שיחת לאב לייב בין אח שלי ושי בעיקר חחחח

לאחר מכן, כל אחד הלך לדרכו, נפרדנו בהתחלה מישי שהייתה לו תחנת אוטובוס קרובה לאיזור שאכלנו בו, ואחר כך שמנו את שי בתחנת אוטובוס אחרת, ואת לין בתחנת רכבת, ואני ואחי חזרנו הביתה. אני מאמין שאני יכול לומר בשם כולם שחזרנו עייפים אך מרוצים (בעיקר אני, גם ווינגייט וגם יום הולדת מטורף כזה חח)

בהחלט עבר עליי אחד הימים הטובים ביותר בחיי, אני לא זוכר מתי פעם אחרונה נהניתי ככה אם בכלל :)

אני באמת מודה לאחי ולאמא היקרים, ולחבריי הטובים והיקרים ישי, לין ושי שתכננו עבורי את היום הנפלא הזה, אתם חברי אמת, ואני כל כך שמח שנפל בחלקי להיות במשפחה נפלאה כזו ושיש לי חברים נהדרים כאלה. ותודה גם לכל שאר המשפחה שלי, ולחברים היקרים שזכרו את יום הולדתי, ושלחו לי ברכות נפלאות ומתנות, באמת תודה רבה על הכל :)
אני לא אשכח את היום הזה לעולם! ;)

Freeze אהב את עלילות ספין חלק 4 והאחרון - לותיקים שבנינו (זה מה ששרד מאז)

פורסם לפני 4 יום

דבר ראשון קרדיט לדביר פ. המלך על הכתיבה (זה היה הוא נכון?)

צ'אפטר 4- אחרון ומסכם לסאגת ממלכת ספין


בפרקים הקודמים: ההאקר שתקף את ספין בימי קדם שב לממלכה על מנת להמשיך את עבודתו. תוכניתו של נחור היתה לפצל את שני המלכים. נחור וסופר גרביל מצאו את ארון הקבורה של המלך הקודם דוד, ומצאו פתק המורה להם להפעיל את החללית המשחזרת שלו. בזמן הזה בממלכה , עומר רייס- המוציא לספאם המלכותי אשר רצה נקמה השתלט על הכס ומתגלה בתור השולח של ההאקר. המלך עדי נזרק לצינוק ואסיף וג'וג'ו גורשו. ואז הגיעו נחור וסופר גרביל והתחילו לשחזר משתמשים. דביר- שגם הוא שוחזר, נכנס לקרב עם מנדל-ימינו של רייס, כנקמה על כל שמנדל הרג את אחותו. למרות שלאורך הקרב דביר הראה תוצאות מרשימות, סופו של הקרב קבע את מותו.

גם ג'לאל האגדי שוחזר בדיוק באותה שניה וראה את המוות של דביר. הוא חשב מהר. הוא רץ לכיוון מנדל, שהיה מוסח דעת בגלל שהאגודלים שלו עדיין בתוך הפרצוף של דביר. הוא רץ והדף את מנדל. הוא נעמד עליו והתחיל לתקוע את חרבו רפיטדלי בחזה של מנדל. "הרגת!!!" ג'לאל המשיך את לדקור שוב ושוב. "אתתת!!!" הוא המשיך ודם השפריץ עליו. "דביר!!!!". מנדל שאג ומת. לאחר שנדם הוא שב לצורת הילד שלו. הוא הסתובב אל הגופה של דביר. הראש שלו היה מרוח על הקרקע. ג'וג'ו חיסל את ההאקר שהתמודד מולו ושמט את החרב לנוכח הגופה של דביר. "ג'וג'ו ! ג'וג'ו המכשף!" אמר עומר. "תחזיר אותו! אתה יכול! תחזיר אותו!". ג'וג'ו הניד בראשו. "הראש שלו התפוצץ..הוא...הוא..הוא כבר לא שלם..אי אפשר להחזיר אותו". שניהם נפלו על הרצפה לצד דביר ובכו כמו שני ילדים בני שנתיים.

נחור הנחית את החללית ויצא מתוכה עם סופר גרביל. אסיף עבר אותם בריצה. "אסיף!" נחור קרא לו. הוא הסתובב אליהם. "איפה המלך עדי?". אסיף סימן להם לבוא אחריו. שלושתם רצו לכיוון הארמון וחצו את דלתות העץ. רייס ישב שם על הכס, לבד. סופר גרביל שלף חרב והתחיל להילחם ברייס. להילחם...זה יותר לרדוף אחרי רייס שברח כמו ילדה קטנה. "אתה כלום בלי ההאקר והמנדל שלך, הא?" אמר אסיף. ואז ההאקר השתחל מתחת לדלת העץ בצורת צל שחור. ההאקר נכנס פנימה והתייצב לצורה מוצקה.
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130323033808/playstationallstarsfanfictionroyale/images/f/fd/Madara.png

 הוא שלף חרב, אסיף חסם אותו. הוא ואסיף התחילו להילחם. נחור הביט לכל עבר. פה יש את אסיף נלחם בהאקר, ופה יש את סופר גרביל רודף אחרי עומר רייס הנקבה...השטח פנוי! נחור רץ לכיוון הצינוק. הוא הלך לתא אטום הקול. הוא פתח אותו ולא הופתע לגלות שדווקא שם שם עומר רייס את עדי. "נחור!" עדי חייך. "חזרתם? מה קרה?" . נחור שחרר את עדי מכבליו והסביר לו מה קרה. "אז רגע, כולם שוחזרו? עומר? מידן? איתי? דביר? כולם פה??" נחור הניד בראשו לחיוב. "כדאי שתקרא את זה" הוא אמר, והושיט לעדי את הפתק. עדי הביט בפתק, ואז בנחור, ואז שוב בפתק. הוא פתח אותו. המבט על פניו אמר את הכל. "זה מושלם! זה הנשק המושלם!" הוא העביר את הפתק לנחור, ונחור קרא אותו. "הולי שיט! זה טוב!" הם הביטו אחד בשני. "יאללה קדימה" אמר עדי. הם רצו אל האולם הראשי. הם ראו את סופר גרביל ממשיך לרדוף אחרי רייס ובצד השני את אסיף שוכב מדמם על הרצפה וההאקר מביט בו.

5 דקות לפני כן

אסיף רץ אל ההאקר בחרב שלופה, ההאקר קפץ מעליו בסלטה ובעט בגב שלו. אסיף עף קדימה. הוא נפל על הקרקע הסתובב רץ אל ההאקר שוב. הוא הרים את החרב, וההאקר תפס בידו המורמת. אסיף בעט להאקר ב"מפשעה" . ההאקר התקפל ואסיף הנחית לו את החרב על הראש. ההאקר נפל מדמם. אסיף חייך חיוך ניצחון. באותה שניה ההאקר קם במהירות עם אגרוף מורם כלפי מעלה. הוא פגע בסנטר של אסיף. אסיף נפל לאחור על הרצפה והחרב שלו התנופפה באוויר. ההאקר תפס אותה, תקע אותה לאסיף בבטן ושלף. באותו רגע, נחור ועדי נכנסו לאולם. אסיף רעד על הרצפה. הוא גסס למוות. "אסיף!!" קרא עדי. ההאקר צחק. "אם אני כבר בכל מקרה מת..." אמר אסיף. "כדאי לפחות שאני אעשה משהו מועיל..." הוא הרים את שתי ידיו בקושי, וכיוון אותם אל ההאקר. "סופר כוח אסיף..." הוא אמר, ואז עבר לצעקה- "האקר- סנפאי!!!!!!!!!!!" אור בוהק זהר מבין כפות ידיו של אסיף, טס במהירות ופגע בהאקר. ההאקר התפורר לחתיכות ואסיף נשכב ונשם את נשימתו האחרונה. עדי ונחור רצו אליו, אבל לא היה איך להציל אותו- הוא כבר מת. "לפחות הוא מת בזמן שהוא מציל אותנו" אמר נחור. "הוא היה בנאדם טוב...קצת חופר...אבל טוב". שניהם הסתובבו לכיוון הקרב הפתטי של סופר גרביל ועומר רייס. לגרביל נמאס את הוא פשוט עצר והלך לכיוון שניהם. "קדימה בואו נצא מפה" הוא אמר. הם התחילו ללכת לכיוון היציאה. "לאן אתם הולכים? הא? פחדנים עלובים" קרא אליהם עומר רייס. עדי נעצר, הסתובב והלך לכיוונו. "זוהי ספין!" הוא אמר, ובעט לרייס בבטן. רייס נפל לרצפה.

עדי, נחור וסופר גרביל יצאו החוצה ונעמדו על מדרגות הכניסה שלפני הדלתות. "תכנס את כולם לכאן" אמר עדי לנחור. חמש דקות אחר כך- ג'וג'ו, מידן, איתי, עומר, נחור , עדי וסופר גרביל עמדו במעגל על ראש גרם המדרגות. "אוקי," אמר עדי. "אסיף מת, ולקח איתו את ההאקר, עומר רייס בתוך הארמון מעולף ליד הכס". עדי הוציא את הפתק. "פה יש את כל מה שאנחנו צריכים" הוא אמר. "מידן ואיתי, קחו את הפתק, תעקבו אחרי ההוראות שבו, ותפגשו אותנו עם 'זה' באולם הראשי בעוד חצי שעה". מידן ואיתי לקחו את הפתק, קראו אותו, הקיאו חרא ממה שהם ראו שם, והלכו. "עומר ונחור- אתם צריכים לחסל את הטילייב. היצור הזה עובד בפיקודו של רייס, וגם אם תצליחו להחזיר אותו לצד שלנו זה מסוכן להחזיק אחד כזה- תחסלו אותו". עומר ונחור הנהנו והלכו למצוא את הטילייב. "סופר גרביל, אתה תלך לפקד על צבא המשתמשים בקרב נגד ההאקרים, תשתמש בחללית של דוד כדי להחזיר עוד משתמשים. ג'וג'ו ודביר תצטרפו אל..." עדי ראה שרק ג'וג'ו עומד שם בראש מורכן. "איפה דביר?" הוא שאל.

"לאאאאאאאאאאאאאאאא" עדי זעק בבכי. "זה לא יכול להיות!!." הוא, ג'וג'ו וסופר גרביל עמדו ליד גופתו של דביר. "עדי, " אמר סופר גרביל. "אני יודע שזה לא זמן טוב, אבל..דביר הוא לא האבא האמיתי שלך"
"מה...?" שאל עדי.
"נחור העביר אותך לידיו כשהיית קטן על מנת להגן עליך, בגלל ש..בגלל שאני גנבתי את הכס. הסכמתי למלכות משותפת רק בגלל שאתה ראוי באמת לכס, אתה הוא הבן של דוד"
עדי היה מבולבל. "מה?" הוא שאל שוב. "אני אספר לך את הסיפור המלא" הוא אמר.

עומר ונחור צלחו את השעה השלישית בחיפושים אחר הטילייב. הם הפכו כל אבן אפשרית. "אם היית יצור שניזון מספאם...לאן היית הולך?" שאל נחור את עומר. "פורום דיבורים" עומר צחק. "הספאם שורץ שם..אבל כבר חיפשנו שם". נחור נראה אובד עצות. "אני מבין מה יש לה מהספאמר הזה..." הוא אמר. "רגע," עיניו של עומר אורו. "ספאמר..."
"כן, עומר רייס הוא ספאמר, רוצה לחדש לנו עוד?" אמר נחור.
"נו..." אמר עומר. "אם היית יצור שניזון מספאם...היית הולך למקום עם הכי הרבה ספאם שיש!"
נחור ועומר הביטו אחד בשני ואמרו ביחד "מערת הרייס!"

"אז..אז...אז הוא לא היה האבא האמיתי שלי כל הזמן הזה?" שאל עדי. סופר גרביל הנהן. "טוב..." הוא אמר. "כדאי שאני אחזור לחללית ואפוצץ להאקרים האלה את הצורה! הא?!" עדי רק המשיך להביט באוויר במבט ריק. "אני אצטרף אליך" אמר ג'וג'ו, ושניהם הלכו. עדי המשיך לשבת שם ליד דביר המת. הוא הביט קצת, ואז שלף את החרב שלו. הוא הביט בהשתקפותו בחרב. "עומר רייס," הוא אמר לעצמו. "אני בא אליך..."

"נחוווורר!" קרא אליו עומר, וסימן לו לזוז הצידה. נחור התגלגל במהירות הצידה בדיוק בזמן כדי להתחמק מהטילייב הרצה. הם כבר כמעט חצי שעה במערת הרייס. עומר רץ אל חזית הטילייב. והיא רצה בחזית לכיוונו. כשהם נפגשו הוא הנחית את חרבו על אפה, היא הרכינה את ראשה והוא קפץ עליה והתחיל לרוץ על הגב שלה. הוא נעצר באמצע הגב ותקע את חרבו. הטילייב זעקה. בקושי רב, הוא שלף את החרב מתוך גובה והכה שוב במקום אחר. עומר לא נאחז טוב, וכשהטילייב התנערה הוא עף. הוא נחת על הרצפה בכאב. "עכשיו תורי" אמר נחור. נחור הפך לצורת היונה שלו והתחיל להיאבק בטילייב. עומר, עדיין שרוע על הקרקע הביט מעליו לראות מה קורה. 'כנראה חטפתי מכה ממש חזקה' אמר בזמן שהוא צופה בסאקורה ענקית עם שפם נלחמת ביונה עם שיער סוואג. היונה נשכה את הזנב של טילייב. הטילייב צרחה ופיה נפתח לרווחה. עומר ניצל את ההזדמנות. הוא קם מהר, וקפץ עם חרב מושטת קדימה לתוך הגרון של הטילייב. שכבר מצא את עצמו בין מלתעותיה הוא אמר "רגע, מה אני פאקינג עושה?!" היא סגרה את הפה ועומר נשאר בפנים. נחור שב לצורתו הרגילה וכרע אל הרצפה. "לאאא," הוא קרא. "כל כך הרבה נספו בקרב הזה!" ברגע שהוא אמר את זה הטילייב עיוותה את פרצופה. הגוף שלה התפלח לחצי מבפנים והיא נחלקה לשתי חתיכות. ביניהם עמד עומר. "הרגתי גם את המנדל, " הוא אמר. "וגם את הטילייב...אולי גם אתם תעשו משהו לשם שינוי?" נחור הביט בו וצחק. הם התחבקו חיבוק-לא-גייז קצר והמשיכו בדרכם מחוץ למערת הרייס. אל הקרב האחרון.

"אהא!" אמר ג'וג'ו בזמן שחרבו משספת את גופו של ההאקר האחרון שנותר. הוא וסופר גרביל עמדו באמצע שדה הקרב עם כמה חיילים של ממלכת ספין. "הצלחנו!" אמר סופר גרביל. "ההאקר מת! החיילים של רייס חוסלו! מנדל חוסל! הטילייב..."
"גם הטילייב חוסלה" אמר נחור, כשהוא ועומר הופיעו לידם.
"אז עכשיו נשארנו רק עם עומר רייס, הא?" אמר גרביל. "כן..." אמר ג'וג'ו. "תגידו, מה עם מידן ואיתי?"
"ששש" אמר נחור. "תראה" הוא הצביע לכיוון הארמון, והם ראו את המלך עדי חוצה את הדלתות מחזיק חרב בידו. הם עקבו אחריו ונכנסו אחריו לארמון. עדי, ג'וג'ו, סופר גרביל, נחור ועומר נכנסו לארמון וראו את רייס יושב למרגלות הכס עם דם על השפה. "חושבים שניצחתם, הא?" אמר רייס. "אולי חיסלתם את טילייב, ואולי חיסלתם את מנדל, אבל אני יכול ליצור עוד מיליוני האקרים!!" הוא הרים את ידיו כמנצח. לפתע ראשו של מידן הציץ מבין דלתות הארמון. "יש לנו את זה!" הוא אמר. "נו," אמר עדי. "אז למה אתם מחכים?". רייס נראה מבולבל. "מה?" הוא אמר ולאט לאט פרצופו הפך למבועת. דלתות האולם נפתחו בעוצמה, מוזיקה:
http://www.youtube.com/watch?v=H8PC1_3fjvs

לתוך הארמון, נכנסו מידן ואיתי, עם גיטרות חשמליות, בזמן שהם רכובים על דרקון. לא סתם דרקון. הדרקון- קדוש, הדרקון האדום הגדול. "מה?!" זעק רייס. "זה קדוש! זה קדוש הדרקון! הוא אמור להיות מת! הוא נכחד לפני שנים!"
"כן..." אמר עדי. "מסתבר שלא"
קדוש הדרקון נשף אש לתקרה בכעס. הוא שאג. הוא התקרב אל עומר רייס. עדי והשאר פינו לו את הדרך. מידן ואיתי קפצו מגבו, ממשיכים לנגן. קדוש הדרקון תפס את רייס בלשונו, גילגל אותו קצת, ובזמן שרייס זועק הוא בלע אותו. "ווהווו!" קראו כולם. הם סיימו את המלחמה. הרגו את הטילייב, חיסלו את ההאקר, שחטו את מנדל והביסו את עומר רייס. בזמן שכולם צהלו בשמחה לצלילי הגיטרות. עדי הביט אל הכס. הוא ראה את רוחו של דוד יושב על הכס. לצידו בכס הימין- רוחו של דביר. ובצדו השני עמד אסיף עמידת דום של חיל המשמר. הוא חייך. הם חייכו אליו בחזרה. "גם לך כל זה מוכר מאיפשהו?" לחש דביר לדוד. "מה?" שאל דוד.
"סוף הסיפור, הגיבור רואה את הרוחות של אבא שלו, המאסטר שלו ועוד חבר טוב?"
"לא..לא ממש" אמר דוד. דביר הרים את כתפיו.
רוחותיהם נעלמו וראשו של עדי שב לחגיגה. יותר מאוחר באותו יום, התקיים משתה באולם הארמון. כולם שמחו וצהלו. אכלו, שתו ונהנו. "רגע," אמר ג'וג'ו באמצע. "איפה מיטל?".................. כולם שתקו למשך דקה ולבסוף הנידו בראשם והמשיכו לאכול.
בשביל קדוש נבנה חדר מיוחד בגג הארמון ושם הוא קשור. מידן ואיתי מתפקדים בתור הבעלים שלו ודואגים לו לאוכל ולכל מה שצריך.
המלך סופר גרביל פרש מתפקיד המלך, ויצא למסע גילוי עצמי (היפי)
נחור קיבל בחזרה את משרת ימין המלך.
ג'וג'ו קיבל את משרת ראש המשמר במקום אסיף, לאחר שעומר סירב לקבל אותה.
עומר עזב את ממלכת ספין לטובת חיפושים אחר הארץ הקסומה והאגדית "פיירי טייל ישראל" שאליה תמיד רצה להגיע.
והמלך עדי המשיך למלוך, כרגיל. ממלכת ספין המשיכה לשגשג וכך כנראה לעוד הרבה שנים.
"הבסנו את האויב הכי גדול שלנו" אמר עדי. "הבסנו את האויב הכי גדול שאי פעם התקיים בארץ האינטרנט התיכונה. הניצחון הזה מראה לכל העמים באשר הם, שממלכת ספין חזקה, שממלכת ספין עוברת כל מכשול. יבואו עוד מכשולים ונעבור גם אותם, נעבור את כולם. ממלכת ספין היא הבית שלנו ואנחנו נשמור עליו. ספאם או לא ספאם, האק או לא האק, טילייב או לא טילייב- אנחנו נתמודד עם הכל. ואני, המלך שלכם, עומד כאן לפניכם ומבטיח שאני, והחבורה האמיצה שמקיפה אותי פה," הוא הביט בנחור, ג'וג'ו, מידן ואיתי. "נגן עליכם, תמיד. לחיי ממלכת ספין-" הוא אמר והרים את כוסו. "לחיי ממלכת ספין" חזרו אחריו כל האנשים באולם.
לחיי ממלכת ספין. (:

הסוף 
  

Freeze אהב את Shaykoko2

פורסם לפני 6 יום

לפחות הוא אמר משהו, זה עדיף מלא להגיד כלום. אני באמת לא מצליח להבין מה הקטע של להגיד "מי אמר שהוא יקיים" בזמן שהשני מבקש שיצביעו לו ללא כל סיבה הגיונית.

זה כמו שבבחירות לממשלה מועמד אחד יגיד תצביעו למפלגה שלי ונדאג להורדת יוקר המחיה, והמועמד השני יגיד תצביעו למפלגה שלי כי למה לא. הקול שלך כנראה ילך להוא שהבטיח הבטחות גם אם הוא לא יקיים אותן בסופו של דבר. ככה בני האדם פועלים.

Freeze אהב את Naruto Uzumaki

פורסם לפני שבוע

באמת גרמת לי לבחור בך:)

Freeze אהב את האלבומים האהובים עליי משנת 2018

פורסם לפני שבוע

וואי אני צריך לשמוע את החדש של MGMT כבר

אני חושב שהטופ שלי הולך ככה  (אין באמת סדר)  - 

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªOrphaned Land - Unsung Prophets & Dead Messiahsâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªghost prequelleâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªearl sweatshirt some rap songsâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªsuperorganism albumâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªtwin fantasyâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªvulfpeck hill climberâ¬â

החדש של אורפנד לנד Orphaned Land - Unsung Prophets & Dead Messiahs  -                                                                                                                                                                                     לא היו לי המון ציפיות מאורפנד לנד, אבל סטיבן ווילסון עשה להם שינוי מדהים, ובאמת שהאלבום הזה כמעט מושלם. הווקלס והשירים המדהימים הללו, שילוב המוזיקה המזרחית פה, עם הדת' גרוולס והמוזיקה המערבית וכל זה בפרוג, גאווה ישראלית. אורפנד לנד הגיעו למטרה שלהם, וזה בהחלט אלבום שווה לפתוח איתו את השנה. שיר אהוב מהאלבום - we do not resist

 Ghost - Prequelle -  אוקיי, אז פה יש לנו סיפור ארוך. באותה תקופה שהאלבום בא לצאת, הייתי פאנבוי של גוסט והיה לי הייפ מטורף, אני ומעוז גם שינינו את התמונות בספין לתמונות של גוסט ושיט כזה. יום שישי, יוצא הסינגל הראשון מהאלבום הסינגל "RATS", לי היה חשד שזה עדיין הפאפא אימורטל השלישי והם לא באמת שינו, ומעוז טען שזה לא זה, בקיצור, אני ממש התלהבתי מהסינגל וממש נהנתי ממנו, היה יום מוש. אחרכ גוסט התחילו עם כל הקטע של הסטורי שלהם וכל ההצצות ל"פאפא" החדש, אבל לא אכנס לזה. אחרכ יצא הסינגל השני, שנשמע כמו שילוב של הבי מטאל ופופ 80's זה הכעיס המון אנשים, אבל אני חשבתי שזה דיי קול. יום יציאת האלבום - אני מחכה לחצות כדי שיעלו את האלבום לספוטיפי. חצות הגיע, שמעתי את האלבום, אומנם הוא היה מאוד מאוד פופי והמון אנשים כבר לא מחשבים את גוסט כלהקת מטאל בגלל האלבום הזה, אבל פאק אני אהבתי אותו. גוסט שמרו על הקטע שלהם גם אם עכשיו הם הרבה יותר פופים, אבל אם מישהו ישאל אותי אם איזה להקת מטאל להיכנס לז'אנר גוסט זה הדבר הראשון שהמליץ לו, האלבום לא יותר טוב ממלאוריה אבל הוא היה  נחמד לגמרי, שני הקטעים האינסטרמנטלים פשוט עשו לי את זה. לא אכזב בכלל. שיר אהוב מהאלבום - with image 

 eral swatshirt - some rap songs - גם פה יש סיפור, ארל לא הודיע על שום אלבום בתחילת השנה, וגם לא באמצע, כן הסתובבו הרבה שמועות אבל אף אחד לא באמת ידע משהו. כמה חודשים לפני סוף השנה, וארל הכריז על אלבום חדש, ההייפ עלה ל200 ופשוט ככ התרגשתי. אחרכ ארל הוציא את הסינגל הראשון - nowhere2go, חייב להגיד, שלא סבלתי את הסינגל, וההייפ לאלבום ירד. אחרכ הוא הוציא את הסינגל השני - the mint, עוד פעם, הוא היה קצר לא הבנתי מה הולך שם. אמרתי שאני אתן הזדמנות לאלבום אבל הייפ לא היה זה בטוח. יום יציאת האלבום, קמתי בבוקר, ואז ראיתי שהאלבום יצא, אז שמעתי. ו וואו, זה היה לא צפוי, זה היה מדווילן בסגנון ארל, זה היה פשוט מדהים, מצד אחד המון שנאו את האלבום הזה, אבל באמת שזה היה אלבום מדהים, השירים הקצרים האלו פשוט עשו לי את זה, וגם שילוב הסינגלים (שדרכ בהתחלה שנאתי כמו שרשמתי) היה פשוט אדיר. שיר אהוב מהאלבום - red water

superorganism - superorganism  - האלבום הראשון של הלהקה, ובאמת אחלה אלבום. אז אותם הכרתי כשראיתי לייב שלהם בNPR, בהתחלה לא ככ הבנתי מה קורה שם, אבל אחרכ פשוט התאהבתי, גם בביצוע הלייב וגם בסטודיו. הלהקה זה בעצם פוריקט של אנשים אשר הכירו ברשת חברתית, וזה באמת מדהים. הכלים שלהם באמת מקוריים, וכל הקטע עם הקולות רקע, ממליץ לכל אחד לראות ביוטיוב את הלייב שלהם בNPR, זו חוויה אחרת. טראק אהוב מהאלבום - somthing for your m.i.n.d

Car Seat Headrest - Twin Fantasy - אוקיי, אז בערך באמצע השנה ספוטיפי המליץ לי על אלבום שלהם, ואז ראיתי שיש אלבום שיצא ב2018 אז שמרתי לי בשביל לנסות, רק אתמול שמעתי אותו. ופאק, הוא באמת היה מדהים, הקול הדיכאוני, והגיטרות המפוצצות עם הסאונד הג'ראנשי הזה. פשוט מדהים מה שהולך שם, גם הלייב בNPR מצויין, אלבום שממומלץ לכולם. טראק אהוב - famous prophets 

Vulfpeck - hill climber - את וולפאק, הכרתי קצת לפני יציאת האלבום, והסינגלים מהאלבום היו משהו ככ שמח וכיפי, מאוד התרגשתי לשמוע את האלבום. אז האלבום יצא, ושמעתי אותו, וזה היה בין הדברים היותר כיפים ששמעתי אלבום Fאנקי כמו הפאנק ומשלב קצת דיסקו, באמת אלבום שמיוחד למצוא ב2018, אני לא יכל שלא לשמוע אותו ולא להרגיש כאילו אני בדובני אכפת לי. טראק אהוב - darwin derby 

אלבומים שלא כיכבו בטופ כי אני מטומטם, אבל עדיין שווים שמיעה טובים - 

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªstranger fruit zeal & ardorâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªhaken - vectorâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªwide awake parquet courtsâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªmac miller swimmingâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªkanye west - yeâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âª.sleepy dog - pleased to meet youâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªbetzefer - entertain your force of habitâ¬âת×צ×ת ת××× × ×¢××ר ××××× ×¦××¨× - ×¢× ×ª××ש ××¢× ××¢×קץ

stranger fruit zeal & ardor - אלבום מטאל בלוז מגניב ממש. haken - vector - אלבום נחמד של הייקן, לא היה יותר מידי משהו מיוחד, אבל עדיין חבבתי אותו. wide awake parquet courts - אלבום שכיף לשמוע, לא יצא לי לחזור אליו יותר מידי, וחבל שכך. mac miller swimming - מאק מילר היה בין הראפרים הראשונים ששמעתי, אח שלי השמיע לי אותו איפשהו בסביבות 2013, ובאותה תקופה לא היו לו שירים טובים חוץ מ2, כששמעתי שהולך לצאת לו אלבום חדש, שמעתי אלבומים מהתקופה האחרונה שלו, וממש התחלתי לחבב אותו. יצא האלבום (באותו יום יצא גם אכזבת השנה), ובאמת שהוא היה אלבום נורא חביב, (וגם הלייב בNPR היה ממש טוב) והיו טראקים מדהימים עם בס ליין אדיר כמו ווטס דה יוס (לרשום את זה באנגלית עושה לי סיבוכים)  kanye west - ye - אוקיי, אז קניה ווסט, מה כבר יש לי להגיד? אדם טיפש עם מוזיקה טובה, אלבום קצר אבל עדיין אחלה ממש, טראקים נחמדים למדי.sleepy dog - pleased to meet you - אז אל סליפי דוג גם נחשפתי רק השנה, הוא גם הוציא אלבום אלב עדיין לא יצא לי לשמוע. האיפי מפ רוק נחמד לגמרי, הגיטרות הווייב הצ'יל האלבום נותן, שווה שמיעה. betzefer - entertain your force of habit - עוד להקה ישראלית! יאיי ! אוקיי אז האלבום הזה לא היה משהו ממש מיוחד, בצפר שינו סולן וזה היה דיי משונה לשמוע את הסולן העכשווי, אבל עדיין בצפר לא אכזבו בהחלט. האחים צברי - על תמאש ועל העוקץ - אם לא שמעתם עדיין את האיפי/השיר הזה אז כנראה אתה חראות של אנשים, בין הדברים היותר מצחיקים והיותר טובים שקרו למדינה.

היו המון דברים שלא שמעתי עדיין, כמו MGMT, KIDSS SEE GHOTS, DEATH GRIPS, וכו.. אז כנראה הדעה שלי תשתנה במהלך השנה. השנה הייתה מצויינת למוזיקה, המון אלבומים טובים, המון הכרזות והמון שיט כזה או אחר. האלבום המאכזב של השנה - travis scott astroworld האלבום האוברייטד של השנה - daughters - you won't get what you want. בואו, תסכלו אותי. היו עוד אלבומים שווה להזכיר אבל אין לי באמת כוח, זה הכי הרבה שהשקעתי לתגובה (ראה זאת בתור מחמאה אלכס) מה שגם, 2019 שנה שמלאה בהייפ, הכריזו כבר על אלבום של - טול(אחרי פאקינג 15 שנה), של דרים, של סליפנוט, של מגהדת', ועוד:0000000000            פתחנו גם את השנה מצויין, עם אלבום חדש של מרסדס בנד (שהיה ממש אחלה לפי דעתי).

אני הייתי אני, אתם הייתם אתם, וכנראה שאף אחד לא יקרא את כל התגובה הזאת.

Freeze אהב את האלבומים האהובים עליי משנת 2018

פורסם לפני שבוע

Image giphy.gif

2018 הייתה שנה מדהימה לאוהבי מוזיקה. היו לא מעט אמנים ידועים שהפציצו עם אלבום חדש, ובנוסף אמנים פחות ידועים שגם כן סללו את דרכם לאור הזרקורים.
עכשיו, לא הכל טוב ויפה, כן? היו גם לא מעט אלבומים נוראיים שיצאו השנה, כמו קאמיקזה של אמינם.
לטובת כל הפורום הזה, לא אדבר על הזבל המעובד שיצא השנה, אלא על ארבעת האלבומים האהובים עליי מ-2018 ואציג שאלות לדיון בסוף.

אז ללא עיכובים נוספים, בואו נתחיל!
(הסדר לא מדורג)

Polyphia - New Levels New Devilslf48ztg.jpg

וואו, בחיים לא חשבתי שלהקה תוכל לשנות את הסגנון שלה בצורה כה דרסטית תוך אלבום אחד. כאחד שכן שמע את האלבומים הקודמים שלהם, לא עפתי עליהם בכלל; עוד להקת מטאל פרוגרסיב אינסטרומנטלית אשר נשמעת בדיוק כמו מספר להקות אחרות רק בלי סאונד ייחודי. לעזאזל, הם אפילו נשמעו כמו Chon בחלק מהשירים באלבום ''Renaissance''. הסאונד שלהם היה נשמע מאולץ ומועתק מאמני אינסטרומנטל אחרים. אבל עם שחרורו של האלבום החדש, לא האמנתי שאני מקשיב לאותה להקה. השירים סיפרו מעין סיפור, ההפקה הייתה ברמה גבוהה וכל שיר היה נבדל מהאחר, וזה מאוד חשוב כאשר מדברים על להקה שאין בשיריה מלל בכלל. שירים כמו Saucy, Yas, O.D ו Bad נבדלים זה מזה בסולמותיהם ובוויב שלהם. הלהקה הפכה מלהקת פרוגרסיב גנרית, ללהקת פיוז'ן מגוונת עם סאונד שאי אפשר לשכפל בשום מקום. מכל האלבומים שאדבר עליהם בהמשך, את אלבום זה אני הכי ממליץ, במיוחד לנגנים שרוצים לקבל השראה. (נ.ב. המתופף שלהם עושה אותי רטוב.)

 

 

MGMT- Little Dark Agekd5lb20.jpg

לפני שאדבר על האלבום, יש לי וידוי קטן לספר לכם: לא שמעתי שום דבר מהלהקה חוץ מ- Electric Feel עד לשמיעת אלבום זה. אבל להגנתי, מיד זזתי לשמוע את שאר החומר שלהם מיד אחרי שמיעת האלבום.
האלבום הזה לא לכולם, במיוחד למי שומע לרוב שירי מיינסטרים (Ed sheeran ועוד זבל). הלהקה היא להקת פופ, אבל לא סתם פופ, פופ סינת' פרוגרסיב. אלבום הזה מתמקד יותר על הפאקים של החברה המודרנית שלנו כיום.
האלבום מעביר ביקורת די חריפה, אך סאטירית לגבי התנהלותינו בחברה. אחת הדוגמאות לכך הוא השיר TSLMAP,  אשר מעביר ביקורת על כך שאנו דבוקים למסך הפלאפון שלנו יותר מדי זמן, בזמן שאנחנו מתלוננים על כך שאנחנו לא מקדמים את עצמנו, תוך כדי תמיהה: מדוע איננו מתקדמים לשום מקום. חוץ מהתוכן, המוזיקה עצמה נהדרת. ההפקה ברמה גבוהה, השירים קיצביים עם מקצבי סינת' מיוחדים ונעימים לאוזן.

סך הכל, אני מדרג את האלבום חמישה נפצים מתוך חמישה. מומלץ :)


 

Mitski - Be The Cowboy 8iz1are.jpg

מאיפה היא באה, אין לי מושג. דבר ראשון לפני שאדבר על האלבום עצמו, מיטסקי מ-ה-מ-מ-ת. אני יודע שזה ישמע מוקצן ואף מוגזם, אבל היא באמת מרגישה לי כמו David Bowie, לא בהכרח בגלל הסטייל וסגנון השירים, אלא בגלל האימפקט שיש לה על הבמה ובקליפים שהיא הוציאה. מיטסקי היא אמנית אחושרמוטה.
אלבום זה מתמקד יותר בקולה המהפנט של מיטסקי תוך כדי שימוש בצלילי הפסנתר להפקת סאונד מרגיע ואף מצמרר. האלבום הזה הוא מעין קופסא המכילה את כל החרדות של והדחיקות שמיטסקי מרגישה.  מיטסקי שגשגה בזכות אלבום זה, אבל בכל זאת, הצלחה לא מביאה לאושר. האלבום מתעמק על הרגע בו אתה מבין, שמה שאחרים חושבים עליך אינו תואם להשתקפותך.

אלבום נהדר, מסר אימפקטי, זמרת ואמנית מ-ד-ה-י-מ-ה ואינסטרומנטל נחמד ובטוח. תשמעו או תקבלו דקירה.

 

 

Ghost - Prequellea2q1tgo.jpg

שהסינגל Rats יצא, חשבתי שזה הוא חתך מהאלבום הקודם שלהם שלא היה מספיק טוב להיות בו. לא עפתי על הסינגל, אבל עדיין היו לי ציפיות מאוד גבוהות. לא מעט זמן עבר והסינגל השני Dance Macabre יצא. לא הבנתי למה אני מקשיב, תהיתי אם זו אותה להקה שהוציאה את האלבום המדהים שלה Meliora בשנת 2015. השיר היה פחות הסגנון שלהם, ויותר שיר פופ עם וויב קטדרלי. בנקודה ההיא כבר ממש לא עניין אותי להקשיב לאלבום, וזה בדיוק מה שעשיתי- מנעתי מעצמי להקשיב לאלבום במשך חודשיים. אבל בסופו של דבר, אמרתי לעצמי ששמיעה אחת לא תזיק והחלטתי לתת לאלבום צ'אנס. הטעם המאוכזב שנשאר לי בפה משני הסינגלים שלהם, השפיע על הדעה שלי בשמיעתי הראשונה. אמרתי לעצמי שזו לא אותה להקה, הסאונד החדש יבש וחסר השראה תוך כדי שאני מנגן Rats ו Dance Macabre על ריפיט. בסופו של דבר, הפסקתי לחוש את עצמי איכותי ומיוחד ונכנעתי. אחרי מספר האזנות רצופות, התאהבתי. האלבום הוא בסך הכל עוד שאנניגנס של גוסט. האלבום מתמקד על המגפה השחורה, אבל למי באמת אכפת? לא כל כך מתמקדים על הנושאים של השירים שלהם, אלא יותר על האינסטרומנטל  והדמות המוקצנת שהם בנו עבורם. אני יכול להגיד בוודאות ובבטחה, שמי ששמע גוסט בעבר יאהב את האלבום החדש. מי שלא מת עליהם או לא שמע עליהם, ממליץ לכם לנסות. הלהקה אמנם מוגדרת כמטאל, אבל אני אישית יכול להגיד לכם שזה לפי דעתי רחוק ממטאל. השירים נשמעים כמו שירי פופ היצאו מהתחת של האפיפיור עם אינסטרומנטל קצבי ותזמורתי במיוחד. 

 

 

עכשיו שחפרתי לעצמי (אף אחד לא יטרח לקרוא את כל מה שכתבתי), שאלה לי אליכם:
מה הם האלבומים האהובים עליכם משנת 2018 ולמה?