אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 11 בהמתנה: 1
  • סה"כ: 12
  • פרקים: 0

The Archangel Michael הגיב בפרק 1 מאנימת לוחמי הקודש: הקנבס האבוד

פורסם 27/11/2019

הכל טוב חחח, פשוט זה המשפט יותר נכון התיאור שזרם לך באותו הרגע חח.

The Archangel Michael הגיב בפרק 1 מאנימת לוחמי הקודש: הקנבס האבוד

פורסם 26/11/2019

אוי צודקת, תודה על זה! 

באמת, אני רציני.. רק "-*כותב עם שגיאות של ילדה בכיתה ג'*" למה חייבת להגיב באופן מגעיל ולא פשוט להסביר לי את זה בדרך הזאת?

עריכה: לא ממש הייתי צריך לפסק יותר מידי, ממילא בעבר המון אמרו לי שאני סתם דוחף פסיקים לכל משפט ללא מטרה. אבל ראיתי שהמשפט זורם חלק אז לא הייתי צריך לדחוף פסיקים סתם.

The Archangel Michael הגיב בפרק 1 מאנימת לוחמי הקודש: הקנבס האבוד

פורסם 25/11/2019

יש לכם המון שגיאות כתיב במיוחד שאתם מחשיבים את עצמכם לקבוצה "איכותית" כמו שפעם אמרתם לי ועוד צחקתם על עבודות שאני עשיתי (חברי הצוות בקבוצה) אני לא יודע מי תרגם את זה  \ פאקינג ערך את זה לשונית והוציא את זה החוצה ולא אכפת לי מאיזה שנה זה אבל יש המון שגיאות כתיב בסיסיות.

The Archangel Michael הגיב בפרק 100 מאנימת תלתן שחור

פורסם 11/11/2019

היי תרגיע, הסנאי התחיל את הפרוייקט והוא יסיים אותו גם אם זה יקח 100 שנים. 

אני שמח שמישהו אחר המשיך לתרגם את זה בזמן שהוא היה בתקופה עמוסה אבל אתה צריך להבין שאין טעם לקלל את הסנאי וזה בכלל לא אשתו שהוא המשיך בזכותו המלאה את הפרוייקט שהוא התחיל ולא פתאום עצר באמצע בגלל שהוא ראה שהוא חוזר לשגרה  ואז נעלם מחדש.

The Archangel Michael הגיב בפרק 5 מאנימת שבעת חטאי המוות: זעם האלים

פורסם 11/11/2019

אהבתי, אך לא הבנת את הקונספט כאן: "זה גם היה גורם לפאנסאבים שפורשים לא לפרוש מפרויקטים באמצע.תודה לכם על כל העבודה הזו באמת" - חבר הם לא עושים את זה בשביל אחרים... הם עושים את זה בשביל עצמם, הם מתרגמים כי הם אוהבים לתרגם וזה התחביב שלהם אין פה שום קשר לכסף וציטטתי בכוונה את המפשט שאמרת בו שזה יגרום לפורשים לא לפרוש אז לא הבנת ממש נכון מי שפורש זה בגלל שהוא פשוט לא רוצה להתעסק בפרוייקט אישית, אני יודע שכסף זה תמריץ לכל דבר וגם בהחלט יכול להיות כאן אבל זה לא הכוונה כלל.

The Archangel Michael הגיב בפרק 100 מאנימת תלתן שחור

פורסם 20/10/2019

אתה לא מבין באמת מה זאת תחרות אמיתית נכון? נכון הסנאי בפרק 105 אבל למה נראלך שהוא יתן לו לעלות את היצירה שלו לאנימה ספין אחרי שהוא עצבן אותו מספיק \ ווטאטבר ועקף אותו ב 10 פרקים פחות או יותר ואז הוא החזיר את כל הפער הזה "הסנאי"- החזיר את הפער. 

The Archangel Michael הגיב בפרק 1 מאנימת שבעת חטאי המוות: זעם האלים

פורסם 16/10/2019

אולי להבדיל בין דם השדים לדם של בני האדם.. 

אולי גם למליאודס יש דם לבן בגלל שהוא שד.. אבל אני זוכר ש לאסטארוסה היה דם אדום גם.. לא יודע כנראה זה בגלל כל הקטע של השינוי בהפקה וזה.