אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 11 בהמתנה: 1
 • סה"כ: 12
 • פרקים: 0

The Archangel Michael פרסם נושא חדש Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa יש עונה 2?

פורסם 27/11/2019

Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa תיהיה עונה שנייה לאנימה? אני יודע שיש לה המון גרסאות אבל לסדרה הזאת צפציפית תיהיה המשך ישיר לאיך שנגמרה?

לוחמי הקודש: הקנבס האבוד / Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa

הסיפור עוקב אחר שלושה ילדים: אלוון, טנמה וסשה, מאתיים ארבעים ושלוש שנים לפני הסיפור של "לוחמי הקודש".טנמה עובר דירה למקום הקדוש על מנת להפוך לקדוש, לאחר מכן הוא מתאחד עם סשה ומגלה שהיא גלגול הנשמות של האלה אתנה, ושאחיה אלוון נבחר לארח את רוחו של האדס, האויב הקדום של אתנה. טנמה נבחר לארח בגופו את רוחו של...

 • 8.45
 • גמור
 • ova
103

The Archangel Michael פרסם נושא חדש מי תרגם את לוחמי הקודש הקנבס האבוד יש שם המון שגיאות כתיב בסיסיים

פורסם 25/11/2019

מי תרגם את האנימה הזאת?

לוחמי הקודש: הקנבס האבוד / Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa

הסיפור עוקב אחר שלושה ילדים: אלוון, טנמה וסשה, מאתיים ארבעים ושלוש שנים לפני הסיפור של "לוחמי הקודש".טנמה עובר דירה למקום הקדוש על מנת להפוך לקדוש, לאחר מכן הוא מתאחד עם סשה ומגלה שהיא גלגול הנשמות של האלה אתנה, ושאחיה אלוון נבחר לארח את רוחו של האדס, האויב הקדום של אתנה. טנמה נבחר לארח בגופו את רוחו של...

 • 8.45
 • גמור
 • ova
103

The Archangel Michael פרסם נושא חדש slither.io - למה המשחק לא נטען?!

פורסם 09/08/2019

היי, המשחק סליטר אי או לא נטען לי לגמרי! אני מתחבר למשחק כותב שם והכל לוחץ על "שחק" וזה פשוט לא נטען! יותר נכון המשחק פשוט נטען-, מה עושים עם זה? יש פתרון..? בבקשה!!

qaggi5y.jpg

The Archangel Michael פרסם נושא חדש מאגר וחיפוש סרטי וסדרות - אלים \ מלאכים \ גיבורים

פורסם 05/06/2019

שלום לכולם, אני מחפש סרטי גיבורים אלים מלאכים... מי שיכול להכין לי מין רשימה כזאת של סרטי מלאכים במיוחד אשמח מאוד. 

אני מחפש כבר המון זמן סרטי מלאכים ופשוט לא מוצא סרטים נורמליים מלבד הליגיון שראיתי, לוציפר (הסדרה, והנפילים) אני מחפש סרטים וסדרות מסוגן. 

תודה רבה לכל מי שיעזור לי.

*האשכול עודכן

מאגר הסדרות והסרטים - על טבעי, בית העשן והעצם, לוציפר, יומני הערפד, זאב צעיר, משחקי הכס, הויקינגים, בשורות טובות. 

בקרוב עוד!

The Archangel Michael פרסם נושא חדש שאלות ספויילר - על מתקפת הטיטאנים ופיירי טייל (אני שואל משהו)

פורסם 01/06/2019

ספויילר

אהלן, נתחיל בשאלה על פיירי טייל : היום ראיתי את פרק 33 | 310 - והיה שם משהו בקשר לראקייד ... זרף הוא אבא של ראקייד ואוגוסט? הם תאומים \ אחים הם מאותו האמא הכוונה של היא ששניהם ממאויס? או שרקאייד הוא בכלל לא הבן של זרף \ שהוא כן הבן של זרף אבל גם אוגוסט? 

ובנוגע למתקפת הטיטאנים - ארמין פאקינג מת!!! - האם ארמין יחזור לחיים בדרך כלשהי? אני יודע שנשאר עוד מהנוסחא להפוך בן אדם להיות טיטאן אז זה סוג של יכול לרפא אותו ולהחזיר אותו לחיים? \ שהוא לא יכול לחזור לחיים.. כי הוא די הפך לפחם... אבל ראיתי ביוטיוב לא מזמן תמונה של ארמין שהוא טיטאן אז אני לא ממש יודע את התשובה.. 

תודה רבה לעונים!

The Archangel Michael פרסם נושא חדש היטלר עדיין חי? או שהוא באמת התאבד בשנת 30.4.1945?

פורסם 06/05/2019

היטלר לפי איך שכולנו חשבנו התאבד בשנת 1945 יחד עם אשתו אווה בראון, משום מה מצאו רק גולגולת של "אישה" הדבר יכול להוביל על כך שהוא הרג רק את אשתו? \ שמדובר על אישה יהודייה \ גרמנייה אחרת אשר מתה שם. 

בכתבה הזאת מראים תמונה של מישהו אשר אומר שהוא היטלר. לא יודע מה איתכם... אבל הוא באמת נראה לי כמו היטלר, הוא כלכך דומה לו ואם תסתכלו על האוזניים האף העיניים, תווי פנים והפנים עצמם הבן אדם פאקינג נראה כמו היטלר בציערותו. 

מה נראלכם? הוא ברח? הוא מת? - לפי דעתי הוא עדיין חי - ובן 128. 

g2kg0p3.jpgyj41tfi.jpg

כתבה - https://13tv.co.il/item/news/from-the-web/hitler-347831/

- הדרך הבאמת וודאית לבדוק האם זה היטלר זה פשוט מאוד לראות את האשכים שלנו.. כולנו יודעים שהטילר איבד את אחד האשכים שלו. אבל חוץ מזה, תראו את התמונה!! הבן אדם דומה לו בטירוף.. ועוד משהו קטן, האם הייתם יכולים לחזור בזמן.. הייתם הורגים את היטלר?! זאת שאלה גורלית וחשובה מאוד אבל אל תשכחו שכל דבר קטן משנה את ההיסטוריה... זה אומר הייתם עוצרים את המלחמה וקופצים חזרה לתקופה הנוכחית וכנראה שהארץ שלנו הייתה הרבה יותר ענקית ומלאה ביהודים. כמו שכך היה צריך להיות... 

מה הייתם עושים אתם?

The Archangel Michael פרסם נושא חדש עזרה - future fight MARVEL איך להרוג את תאנוס?!

פורסם 28/04/2019

היי, השאלה שלי היא איך להביס את פאקינג תאנוס במשחק הזה!!! זה פשוט בלתי אפשרי! 

איך אני יכול להביס את תאנוס בשלב הזה? 

אני צריך לנצח אותו עם הזמן 20 פעמיים) ואז אני מקבל את הדמות שלו... אני מתשמש תמיד בקבוצה הזאת - ואני פשוט לא מצליח!! שמעתי שיש שחקנים מסויימים שכן יכולים לנצח אותו כי הם מתרחקים / משהו כזה מהלייזר שהוא יורה / יוצרים חומה מסויימת.. קיצר מי שניצח אותו כאן והשיג את הדמות הראשונית שלו יכול לומר לי איך הוא עשה את זה בב-קשה? איזה שחקנים ואיזה רמה... ולפני הכל יש לי שאלה קטנה... קניתי את תאנוס ברמה הכי גבוהה שיש אותו כרגע במבצע של ה 1500 יהלומים (במקום 2750 ומי יודע כמה במהלך הזמן...) מהסרט סוף המשחק.. קניתי אותו לפני שקיבלתי את הדמות הראשונית שלו... שזה אומר שאני לא יכול להשתמש בתאנוס עד שאני אשיג את הדמות הראשונה ואני לא מצליח לא משנה מה אני שם!! בבקשה תעזרו לי... והשאלה שלי האם אני יצאתי טמבל.. / שעשיתי בשכל כי הוא מאוד חזק ואני יוכל שיש לי אותו שמור בצד ורק עניין של זמן להשיג את הצורה וישר לקפוץ לרמה דלו.

הצורה - mo60np1.jpg1qstehr.jpg

as6xax9.jpg

The Archangel Michael פרסם נושא חדש מחפשי אתרי אנימות לתרגום באנגלית

פורסם 26/04/2019

שלום אני מחפש אתרים שמפרסמים עבודת פאנסאב בהוצאות אנגליות ומתרגמים לעבריתת~ 

בקיצור, https://nyaa.si/ לדוגמא.. אין שם הכל אז אני צריך אתרים נוספים. 

תודהרבה!

The Archangel Michael פרסם נושא חדש נושאי אלמוות: המורה הקסומה נגימה! 2 - פרק 2!

פורסם 26/04/2019

נושאי אלמוות המורה הקסומה נגימה 2 פרק 2

4xk42vo.jpg

פרק 2

(לחצו על התמונה בכדי להגיע לפרק!}

תקציר: טוטה פוגש מישהי \ מישהו חדש \ חדשה! הוא יגלה מי היא באמת ומהו המקצוע שלה \ שלה~

צפייה מהנה!

נושאי אלמוות: המורה הקסומה נגימה! 2 / UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2

מאז שנודע לעולם על קיומו של קסם, עבר העולם מהפך עצום.בעקבות כך, ילד כפר מבודד בשם קונואה טוטה יוצא להרפתקאות כאשר חייו השגרתיים מתחילים להשתבש.

 • 9.08
 • גמור
 • סדרה
162

The Archangel Michael פרסם נושא חדש שאלה | הנוקמים סוף המשחק - קפטן אמריקה (מכיל ספויילרים)

פורסם 26/04/2019

 
ספויילר

היי, קפטן אמריקה הזדקן בחלק האחרון של הנוקמים אז אני יודע שקוראים לזה הנוקמים סוף המשחק אבל נראלכם שזה החלק האחרון של הנוקמים? כל הגיבורים אשר מתו חזרו.. לצערי הרב איירון - מן מת.. אבל השחקן עצמו לא ממש מתבאס כי הוא כבר הודיע לפני הוא רוצה כבר להפסיק לשחק שם.. טוב נו כנראה נמאס לו הוא משחק את אותה הדמות באותן סוגי סרטים כבר 12 - 11 ואפילו יותר שנים. 

השאלה שלי היא שקפטן אמריקה הזדקן בסוף הסרט בתוך מכונה... במידה ויצטרכו אותו נראלכם שהוא יוכל לחזור להיות בחזרה הצעיר שהוא היה? כי נראלי שקפטן אמריקה לא יכול להזדקן באף דרך אחרת חוץ מהכניסה למכונה הזאת. 

אז בקיצור קפטן אמריקה לפי דעתכם יעבור שוב פעם במכונה מכיון שיהיו צריכים אותו אולי?... בסרטים הבאים שיבואו??

The Archangel Michael פרסם נושא חדש משחקי הכס - שאלה בנוגע למליסנדרה

פורסם 24/04/2019

היי אז יש לי שאלה קטנה בנוגע למליסנדרה (האישה האדומה ) בת ה 400 שנה שהופכת לזקנה~ ברור לי ממש מהראש קצת דברים עליה... יש למישהו מושג כאן באיזה עונה מתחילים לראות לראשונה את מליסנדרה? באיזה עונה ופרק רואים לראשונה אותה. 

תודה רבה~

The Archangel Michael פרסם נושא חדש דיון | ביקורות פאנסאבים!

פורסם 22/04/2019

ביקורות~ באמת בשביל לעזור?

\ אינטרנס מסויים \ עזרה מהלב \ ביקורת חסרת תועלת!

oejy1f3.gif

ביקורות מועילות אך לא מועילות בו זמנית~

היי כולם, חג שמח!

שלום לכולם, לאחרונה אני רואה המון ביקורות נוקשות וגם פחות נוקשות שקשורות לפאנסאבים ברחבי האתר~

יש כאן אנשים אשר מתוארים בשם "כותבי ביקורות" והם מין הסתם כותבים ביקורות לפאנסאברים {מתחילים, מתקדמים} לכולם בקיצור, אך יש דבר אחד שמעצבן אותי נורא! וזה מגיע עד מצב שאני בא לכאן ורוצה לכתוב לכם את זה~ לכל האנשים אשר חווים \ חוו בעבר ביקורות רעות אשר "יישמו" או ניסו "ליישם" - אני כותב בציטוט בכוונה! {אנחנו נדבר על כך}. ביקורות הן דבר פוגעני, נכון שלפעמיים זה האמת וחייבים להיות הכי אמיתיים וישרים שיש בשביל שתדע בדיוק איפה הטעות, ובדיוק איפה לשפר את הטעות \ הטעויות כמובן - אבל יש לדרך לומר דברים, ויש את המשתמשים אשר צופים בביקורות והן פשוט מאוד ממשיכים את זה וכותבים דברים הרבה יותר פוגעניים מאשר אותו הדבר {אני לא מדבר על האנשים שלוקחים את זה בכיון הומוריסטי והכל סבבה וזה, אני מדבר על האנשים שבאמת מנסים לפגוע) ובבקשה מכם, מי שזה לא יהיה" אל תרשום "אין דבר כזה" כי בכל מקום שיש טוב וביקורות לרעה \ לטובה יהיו כמובן את האנשים שיאהבו רק לפגוע או לזרום על הנעשה עד תומו. 

הכותרת שלנו כאן,  היא - האם ביקורות באמת בשביל לעזור לנו? האם יש למישהו אינטרס מסויים לכתוב ביקורות בשביל תשומת לב או Whatever מה שהוא חושב לעצמו בראש \ שאולי זה באמת בא מכיון של לעזור למישהו מהלב~ כמובן כמו בכל קהילה היא מתחלקת לשני חלקים  חלק של אנשים טובים שירצו לעזור לך באמת, וחלק של אנשים רעים אשר ירצו רק להביא לנפילתך. ועכשיו אני רוצה שנדבר על הכותרת המרכזית!

ביקורות מועילות אך לא מועילות בו זמנית - לא יודע מה איתכם, אבל האמירה הזאת מאוד נכונה~ יש המון אנשים ברחבי האתר שכותבים ביקורות, וואלה ממקום מסויים אני מצדיע ורוצה לומר לכם כל הכבוד על ההשקעה והחשיבה שלכם בנידון! אך יש לכל הדבר הזה חלק נוסף... אתם פאקינג נותנים ביקורת כמו בן אדם נכון? ואני לא מדבר על ביקורת מזלזלת \ מגעילה אני מדבר על ביקורת אמיתית, רצינית שבאמת נובעת מעזרה, עזרה לא תמיד נובעת מהלב, זה יכול לבוא מידי ביטוי של אינטרס מסויים מכל סוג, וזה יכול לבוא גם לידיי ביטוי של אני רוצה לעזור לך "פשוט מאוד" רוצה לעזור"  וכמובן שאתם כותבים ביקורת מאוד מאוד מושקעת ולעניין, אבל באמת... הדבר שהכי מעצבן אותי בעולם זה שאתם פאקינג כותבים לנו את כל הטעויות שלנו ומציינים אותם, ואז אתם מתקנים אותם גם ואפילו אתן דוגמא קטנה " לפרק מסויים אשר לא איכותי מספיק בנוגע לתרגום שלו ויש בו המון טעויות, אתם לא צריכים פאקינג לתקן את כל הטעויות, כי ראבק אני לא מבין מה הקטע שלכם {כותבי הביקורות} להשקיע חצי יום או לא משנה כמה זמן על כתיבת ביקורת והיא -'

פשוט לא מועילה!!! באמת, כותבי הביקורות בואו תגידו לי איך זה אפשרי ליישם משהו או להשתפר ממנו שאנחנו {מקבלי הביקורות} לא יכולים ליישם \ להשתפר ממנו כי אתם פאקינג לא אומרים איך!!! כל הכבוד לכם וטוב מאוד שאתם כותבים לי את כל מגילת האסתר על הטעויות שאני עושה, ואז בפרק הבא שאני מוציא עם הזמן אתם רואים שיש עדיין טעויות, ואתם כותבים עוד ביקורת ומקבל הביקורת שובר את הראש בלהבין איפה הוא פאקינג טועה ולא עושה היטב! אבל אתה פשוט לא אומרים לו דרכים איפה להשתפר!! ראבק, תיהיו רציניים כבר כותבי הביקורת! אתם כותבים ביקורת? אז מה הבעיה שלכם לכתוב לנו גם דרכי יעילות לשיפור?! כאילו באמת! אנחנו כן רוצים להשתפר, ואתם פשוט לא קולטים את זה שלא יכול לקרות אף שיפור בלי שתגידו לנו פאקינג איך, ותאמינו לי ששואלים, אני בעצמי שאלתי בזמני הסאב שלי, אבל פאקינג אף אחד לא עונה על כך! הם פשוט רושמים את אותו הדבר שוב פעם רק בדרך מתוחכמת יותר, והדבר הזה פשוט לא עוזר... אז באמת! אם אתם לא מתכוונים לרשום לנו את הדרכים להתמודדות עם כל הדבר הזה, הדרכים ללמידה, מקורות \ מקומות אשר אפשר להשתפר בהם ובאמת להתאמן בשביל להגיע להצלחה, אל תכתבו ביקורת. באמת אל תכתבו.. כי אני נורא מצטער על הביטוי, אבל הביקורת שלכם שווה לתחת. היא לא מעוילה בשיט \ תעזור לשיפור! זה פשוט כמו להגיד לתינוקת שרק נולד ללכת! כאילו, תיהיו רציניים, אתם כותבים ביקורות? אז דיי! תלכו על זה עד הסוף ותכתבו גם את הדרכים לשיפור.. כי אחרת אל תצפו שיהיה שיפור, כי אתם פשוט מכניסים אותנו לתוך בור ענק שאנחנו באמת שוברים בתוכו את הראש אין סוף פעמיים "מה אני לא עושה נכון" "איך להשתפר" "מה אני צריך לעשות?" ואנחנו לא יודעים! למה? עכשיו אתם יודעים למה כותבי הביקורות! 

לדיון

1. איזה סוג של כותבי ביקורות נתקלם בהם? 

2. האם אי פעם כותב ביקורת נתן לך את הדרכים לשיפור הטעויות שלך מלבד מגילת אסתר שכולה בטעויות שעשית מלבד הדרכים לשיפור?

3. האם אתה בעד כל הדיון הזה \ נגדו - ומדוע? {לא חובה לפרט} 

4. מאיפה נובעת הביקורות לדעתכם? | עזרה \ אינטרס \ תשומת לב \ מהלב? 

5. מנקודת המבט שלכם - ביקורת מועילה? \ חסרת תועלת? 

כוונתי בביקורת היא, מהביקורות שכיום כל כותבי הביקורות כותבים.  - ללא דרכי התמודדות ושיפור המצב, ופשוט מאוד מגילה. 

דיון מהנה.

The Archangel Michael פרסם נושא חדש דונו איתי, משחקי הכס העונה האחרונה!

פורסם 12/04/2019

טוב אז שלום לכולם חברים, משחקי הכס העונה האחרונה מגיעה ב 15 באפריל (ממש בעוד כמה ימים...) מקווה מאוד שהעונה תצא בשידור זהה של ארצות הברית (לישראל) באותו הזמן... אז כמה ימים לפני שהעונה מתחילה, איך נראה לכם שהעונה תתחיל, מה קורה עם הדרקון המהלך של חאליסי, מי היורש האמיתי? מי יחייה מי ימות, מה נראלכם שיקרה?